לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2032720,327 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

אודות הפורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
31/01/2016 | 07:18
41
89
לצפיה ב-'שישי ברמת הגולן,שבת בעמק בית שאן(עמק המעיינות)'
שישי ברמת הגולן,שבת בעמק בית שאן(עמק המעיינות)
31/01/2016 | 09:35
2
341
שישי לאחר בילוי בחרמון סימנתי מראש את נידאל במסעדה, אך ב14:00 לא היה מקום.
נכנסנו למסעדה השכנה.לא זוכרת את שמה רק שהוא מסתיים ב"לבנוני"
הזמנו סלטים, פלאפל ציפס  ו4 שיפודים(פרגית וכבש).
הסלטים היו טעימים(טחינה,עשבים,חומוס,ירקות,חמוצים). הפלאפל טעים אך נטול מלח, השיפודים גם טובים.שלמנו 6 אנשים 270 ש"ח ויצאנו שבעים לגמרי.
בערב אכלנו ברטנה מרק עוף ,אורז וקציצות ברוטב עגבניות שהוכנו מראש.
לקינוח עוגות שוקולד חמות אישיות יחד עם גלידת וניל.
בשבת פינקתי את הבכור בשקשוקה בקפה סי קפה בצומת בית השיטה.
לעצמי הזמנתי כריך גבינת עיזים בלחם דגנים, מיץ סחוט של תפוגזר וקפה הפוך.
לקינוח הוזמנה עוגת גבינה ביסקוויטים שקולקלה בטעמי שוקולד אך נאכלה לגמרי.סה"כ נחמד.וזה מה יש בסביבה...
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'בטח היה מלא אצל נידאל '
בטח היה מלא אצל נידאל
31/01/2016 | 10:03
1
260
ואני מתאר לעצמי שכל האיזור היה עמוס ופקוק לעייפה, אתם אנשים אמיצים "
איזה יופי שיש עדיין אופציות לגרום לשובע של 6 אנשים ב 270 ש"ח, בסופ"ש..

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'דווקא באופן מפתיע השישי בצהריים לא היה עמוס שם'
דווקא באופן מפתיע השישי בצהריים לא היה עמוס שם
31/01/2016 | 10:32
228
יותר במג'דל אבל שם לא נשארנו
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'סופ"ש'
סופ"ש
31/01/2016 | 09:55
5
459
לפני זה ביקור ברביעי בחבשוש, נגמר לי הגראם מאסלה אז זו הייתה סיבה מספיק טובה כדי לארגן יום עבודה בעיר. יש מאסטיקה למי שמחפש, בטח יש רבים שמחשבתם הוטרדה בעניין בזמן האחרון " אחד הדברים היקרים ביותר בחנות, 1200 ש"ח לקילו, לקחתי כמות קטנה, בשביל לשלב בקרוב בגלידה וכמה קינוחים חלביים תורכיים. הרוזטה שהם מוכרים שם מצויינת, מתוקה וסמיכה מאוד, טעם עצום של שקדים, 30 ש"ח לבקבוק, ניצלנו טוב טוב בסופ"ש לשתייה "סתם ככה" עם חלב קר, אין ערק בבית..
מישהו\י משתמשים במאחלב ? הגרעין הפנימי של גלעין הדובדבן, או משהו כזה, יש לזה ריח שקדי עדין מורכב ומאוד מעניין, רוצה לשלב בגלידה עם המאסטיקה, בשימוש באפייה למיטב ידיעתי במטבחים הספרדי\ערבי\תורכי\צפון אפריקאי.. 320 ש"ח לקילו, גם זה לא הולך ברגל, אבל לוקחים כמובן כמות קטנה מאוד, שאמורה ללכת רחוק. חוץ מזה חידוש מלאי המשמשים האוזבקיים והיו גם סוף סוף זרעי חרדל שחורים, שישולבו בקרוב בעוד קצת בישול הודי.

בחמישי היינו במין יום של חופש, אז ניצלנו להמבורגר לא רע בבורגר סאלון, גם שם, קצת יקר להמבורגר וצ'יפס אבל לפחות היה טעים והמקום תמיד נעים לישיבה.
בשישי קבוע על הבוקר, איסוף מאפים ולחם מלואיז, אחרי זה סיבוב קניות בשריות וירקות מהואדי, שהפכו לציר בקר ורוטב עגבניות "הודי". מהנקודה הזו, כרגיל לא צריך הרבה כדי לבשל, גולש אוסטרו הודי על אש קטנה קטנה עם בשר שריר והרבה בצל מושחם ופטריות קצוצות שטוגנו היטב ב"קירמול" המחבת שבו "נסגר" לכאורה הבשר, לא מרבה להכין גולש, מסוג התבשילים שמטרידים מאוד את המנוחה, עד שהקולגן בבשר מואיל בטובו להתפרק וגם אז, צריך לעצור הבישול בנקודה שהכל "נימוך"..
אבל יצא בהחלט טוב על כוסמת מבושלת בקצת ציר ומים, לא היו תלונות.. היה אנטריקוט מיושן מאוד מאוד שיצא מצויין בפרוסות דקות במחבת פסים מולהט עם מעט מרינדה אסיאתית, מי שרצה הכניס ללחמניה עם חמוצים זריזים בחומץ אורז ומירין וקצת כבד קצוץ שאימא שלי הכינה, בסטייל ויאטנמי רומני
בשבת קציצות ופירה, אוכל של ילדות עם "מעט טוויסטים", לדוגמא לא שמנו חלב וחמאה בפירה אז, גם לא העמסנו מחית עשבי תיבול ושבבי בצל מטוגן לתוך קציצות, הכל היה מעט יותר "דהוי" והרבה פחות דקדנטי אז בילדות, אבל שרדנו..
חצילים מטוגנים בתנור עם הרבה תבלינים, נכנסו שוב לתנור מסודרים "כמו פיצה" רק בלי בצק, על זה כמות נדיבה מרוטב העגבניות המצומצם, מעט שום מגורר והמון פקורינו מגורד ב"זיל הזול" מחנות הגבינות בכרמל, יופי של פקורינו באיזור 12 ש"ח ל 100 גרם.. הרבה אורגנו מיובש מלמעלה ונתן תחושה פיצתית ממאוד, רק בלי בצק.. אבל עם לחם מלא של לואיז בצד, חצי חטא.. 
סופ"ש מאוד בשרי הפעם, קורה..  

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-''
31/01/2016 | 11:08
46
לצפיה ב-'לא הייתי משלבת את המאחלב עם המסטיקה. לכל אחד'
לא הייתי משלבת את המאחלב עם המסטיקה. לכל אחד
31/01/2016 | 12:09
2
263
ניחוח ייחודי ועדין וחבל לאבד זאת.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
31/01/2016 | 12:55
1
172
בהחלט אכין רק עם מסטיקה, אחרי שיצאתי משם נזכרתי ששכחתי לשאול אם יש גם אבקת סאלפ אמיתית, מפקעות סחלבים, למיטב ידיעתי נדירה מאוד בארץ.
נראה מה נעשה עם המאחלב, אולי זוגתי תסכים לנסות לשלב בעוגיות שלה, מעבר לזה לא אופים הרבה בבית, לבטח לא בייגלה ודומיו.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אתה יכול להכין עם המאחלב גם גלידה אבל לא יחד.'
אתה יכול להכין עם המאחלב גם גלידה אבל לא יחד.
31/01/2016 | 13:18
48
לצפיה ב-'החצילים נשמעים מצוין'
החצילים נשמעים מצוין
31/01/2016 | 14:17
162
ובהחלט אגנוב את הרעיון.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'קרואסון משובח בלה-גאטרי'
קרואסון משובח בלה-גאטרי
31/01/2016 | 09:57
377
בשישי בבוקר הסתובבנו באיזור של דיזנגוף סנטר. האישה הבטיחה לדאוג לנו לארוחת צהרים קלה וכיוונה ללה-גאטרי. הסניף של קינג ג'ורג' נמצא צפונית לסנטר, בפינה עם זמנהוף. קל לפספס אותו: מקום די קטן. עם ויטרינה של גבינות ונקניקים. תנור גדול מאחורה. שולחן וחצי וכמה מקומות ישיבה על הבר.

בחרנו שני קרואסונים עם (מזכרון - בתקווה שהאישה לא תצטרך לתקן שוב את הסניליות שלי) סלאמי, גאודה וביצה עלומה. השילוב שהומלץ שם ל"מתחילים".

הקרואסון עצמו היה מעולה. השילוב של הנקניק-גבינה-ביצה עלומה היה מושחת לחלוטין. בקטנה הייתי מוסיף עוד טיפה גאודה, אבל זה באמת בקטנה. סך הכל מנה מוצלחת מאד וגם לא "כבדה" מדי.

המלצרית שם דיברה ספרדית נון סטופ עם מישהי שישבה על הבר. מי שלא הסתכל החוצה יכל בקלות להרגיש שהוא בברצלונה.

כארוחה קלילה - מומלץ מאד, אם זה לא היה לצהרים קליל הייתי בכיף ממשיך שם גם לקראוסון קינוח

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'שישי בהקוסם - בינוני...'
שישי בהקוסם - בינוני...
31/01/2016 | 10:00
1
484
לפלאפל הקוסם יש אחלה יחסי ציבור. הוא מוזכר בכל כתבה על אוכל הרחוב הכי טוב, הכי טעים וכו'. הייתי בסביבה ביום שישי בצהריים.
מה שבטוח שיחסי הציבור עובדים. אני הגעתי בסביבות 12:45 והיה תור לא גדול של 5-6 אנשים. אחרי כ-15 דקות זה נהיה תור של 20 ומשהו. לפחות נחמד שהם מחלקים כדורי פלאפל לממתינים.
היות ונשנשתי 2 כדורי פלאפל בהמתיני בתור לא הזמנתי מנת פלאפל. (הכדורים טעימים). הזמנתי בוריק בשר (בשר בקר בבישול ארוך עם שום קונפי, תפוחי אדמה וביצה רכה - 25 ש"ח) ו-1/2 מנת שווארמה (23 ש"ח).  
השווארמה הייתה טובה. תיבול טוב. לא שמנונית. שום דבר יוצא דופן אבל ביצוע כמו שצריך. הבוריק היה מאכזב. נוטף שמן (נכון שזה טיגון עמוק אבל את עודפי השמן אפשר וצריך לספוג). הבצק טעים ודק למדי כך שיש הרבה מקום למילוי, אבל המילוי איכזב אותי. מעט בשר, הרבה תפוחי אדמה. זה לא בוריק בשר. זה בוריק תפוחי אדמה עם קצת בשר. הבשר אגב טעים מאד וחבל שלא היה יותר ממנו. 
הצלחתי גם לחטוף צרבת מהבוריק השמנוני, ואני לא חוטף צרבת בקלות... 
בקיצור - הקסם היחיד בהקוסם הוא ההצלחה של המקום. האוכל (לפחות זה שאני אכלתי) לא ממש קסום...
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך לגבי הבוריק'
מסכימה איתך לגבי הבוריק
31/01/2016 | 13:25
290
אכלתי אותו פעם אחת ותחושותי היו דומות. הפלאפל שלהם מצויין לטעמי, וגם השווארמה.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'בישול וארוח בדירה'
בישול וארוח בדירה
31/01/2016 | 10:05
1
308
כייף לנצל אפשרויות העיר הגדולה:
שבת בבוקר נוסעים לאבו חילווה. לקנות סינטה למוקפץ. וגם: בסטורמה, וגם נקניקיות חריפות
וגם קבב טלה ועגל, וגם שניצלים מתובלים, וגם זנב שור. לסיום עוברים כביש בשביל קפה ובקלווה
בבית מקפיצים ירקות, רוקחים רוטב, מקפיצים את רצועות הסינטה ומוסיפים
איטריות סיניות.
הסועדים מלקקים ׳תצלחות.
היו מזטים מיום טוב ובייגלך.
לקינוח :קרם לימון עם דודבני אמרנה ומיצם, עוגת פרג שהביאה אורחת
קפה מקלייה עצמית ותה.
והיין: 2007 כרם קאיומי יחידני, שירז, כרמל. כל כך טוב עד שנגמר
מהר מידי בין 4 נהנתנים.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'שישי צהריים במון'
שישי צהריים במון
31/01/2016 | 10:10
268
מתחיל אצלי להכיר אט את מפת המסעדות: מון יותר נחמדה לי בפינסקר.
אכלנו קומבינציה זוגית הגדולה, מנת טופי ספייסי ומרק מיסו אחד וגם קולה ותה
כל זה להתפוצץ וכמובן להתענג - 177 לפני. יופי של דיל.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'פיצה בשלושים ש"ח ששווה הרבה פחות '
פיצה בשלושים ש"ח ששווה הרבה פחות
31/01/2016 | 11:04
1
472
חזרנו מביקור משפחתי בחדרה 
הבטחנו לילדים צ'ופר והם רצו פיצה
אמרנו כמה יכול להיות רע פיצת רחוב זולה.

אז גילינו להפתעתנו שיכול להיות רעה מאוד.

פיצה דל - פפה - רח' הנשיא חדרה.
פיצה רגילה 23 ש"ח תוספת 6 ש"ח.

נפלה בכל הקטגוריות של הפיצה

בצק סתמי ולא מספיק טעים
רוטב עגבניות - לא זיהיתי שום קשר לעגבניות - טעם חזק מאוד של מונוסודיום גלוטומט שפשוט שרף בשפתיים.
גבינה - לדעתי עמק אמיתית לא תחליף גבינה - אשר פוזרה בנדיבות אבל בסופו של יום היתה עמק - גבינה כמעט בלי טעם
תוספות - חצי פטריות / חצי זיתים - שתיהן מקופסא ולא מאוד איכותית.

לא ציפינו לגדולות ונצורות מפיצה כזו - אבל היה רע אפילו מעבר למצופה.
עצוב - כי בכפרים סביבנו מוכרים פיצות במחיר דומה - אבל טובות בהרבה כולל תוספות איכותיות בצק אמיתי ורוטב עגבניות מוצלח הרבה יותר.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'רשת לא מצטיינת בלשון המעטה'
רשת לא מצטיינת בלשון המעטה
31/01/2016 | 13:28
78
לצפיה ב-'שבת צהרים בכובשים'
שבת צהרים בכובשים
31/01/2016 | 11:28
325
שבת בצהרים ניפגשנו כמה חברים וחיפשנו מקום לאכול , הפור נפל על הכובשים.
היינו שולחן שהכיל טבעונים, צמחוניים,רגישי גלוטן ואוכלי כל (וגם 2 כלבים שהתקבלו בסבר פנים יפה) ולשמחתנו הרבה המנות מסומנות בצורה ברורה למנות צמחוניות,ף טבעוניות ונטולות גלוטן (לטעמי חובה בכל מסעדה)
הוזמן- ציפס הכובשים שהגיע בכמות נדיבה והצטיין, קוביות תפוחי אדמה זהובות ופריכות שעברו טיגון כפול ולא הזדקקו לשום רוטב, מסבחה פטריות חביבה של פטריות פשוטות שהוקפצו והוגשו על טחיהנ עם חתיכת פוקצה לא מרגשת וכרובית מעולה שנעשתה בצורה הכי פשוטה אך מדוייקת.
אני אכלתי כריך קורנבייף חם עם קצת פטריות ובצל מוקפצים, סטנדרטי למדי אך עשוי במדוייק וטעים, בנוסף הוזמנה מנה של שאוורמה טבעונית שנזללה למרות שנאמר שיוכלה להיות קצת יותר פיקנטית.
סך הכל ארוחה מוצלחת אך לא מרגשת, מחירים סבירים (ראשונות 30-40 ש"ח, עיקריות 40-60) ואוכל מוצלח.
יום שישי אספתי פרודוקטים מלוינסקי- פטה סולניקאית מעולה כרגיל, עלי גפן מדהימים, זיתים, בולגרית של המאירי, ממרח לימון עוקצני מחיים רפאל, שוקולדים לא רעים מגרובשטיין . את כל הכבודה אכלנו עם לחם שיפון טרי שאפיתי ולא היינו צריכים עוד.
בבישולים- בשישי בערב פירה עם המון לימון כבוש ופרמזן, ובראוניז שנמסים בפה עם הרבה בננות בשלות וחמאת בוטנים.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'סופ"ש די עמוס'
סופ"ש די עמוס
31/01/2016 | 14:28
2
424
בחמישי בערב היינו בשני מקומות שבדקנו בשביל האירוע, האחד נפסל סופית והאחד דווקא אופציה לא רעה בכלל.

בשישי בבוקר סיבוב שוק עם ידיד שלא הצטרף אלינו הרבה זמן, בשר וירקות - בשוק התחילה לצוץ רומנסקו אז החלטתי לקחת גם אחת.
אחרי קפיצה קטנה לגרובשטיין בלוינסקי חזרנו לארוחת צהריים ב25M - תבשיל קצבים נהדר ומשביע לימים החמים, עראיס ובירה סיפקו ארוחת צהריים נהדרת.

בערב נפגשנו עם אבא של הבחור ובת זוגו בגומבה בפתח תקווה - אכלנו פסטות שונות. חביב, לא מסעיר ובטח לא מספיק מעניין כדי לכתוב על המקום עוד. סיימנו עם בקבוק יין מול הטלויזיה.

שבת בבוקר נפגשנו עם זוג חברים לחומוס באבו חסאן שכשהגענו היה בתפוסה חלקית אבל בהמשך כשעברנו ליד המקום בפעם השנייה כשעתיים מאוחר יותר - היה מפוצץ לחלוטין ותור השתרך בחוץ. אחרי החומוס החלטנו לעשות הליכה ביפו להוריד את הכבודה ובדרך גם עברנו בכפתולינה - אכלתי חצי חצי של גלידת פאי לימון וקולפי שהיו טובים. הבחור אכל גלידת מנטה עם שבבי שוקולד שבעיני כללה טעם ממש אגרסיבי של מנטה ואני פחות התחברתי.

אחרי הצהריים קפצנו לעוד מקום שהיה פוטנציאלי לאירוע וגם ויתרנו עליו כי הרגשנו שפחות מתאים.
לאחר מכן פסטה עם שייטל ובקצ'וי ולסיום היום בירה עם חברים בפורטר. הבאנו איתנו גם פרי ברסט שהבחור הכין שהיה לא פחות מנפלא.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אז ככה קוראים לזה '
אז ככה קוראים לזה
31/01/2016 | 15:35
1
303
זו כרובית די מפחידה ועתידנית.. ראיתי כשהופיעה בזמן האחרון באינסטגרם או שניים "מיוחסים" ואכן היה אצל כרמלה..
כפתולינה לא מכיר, אגגל.. בן או בת זוג שמכינים פרי ברסט מופלא זה דבר נפלא.. נקרא תמיד, שאתם מנצלים היטב את המיקום העירוני המצויין שלכם.. 
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'נאמר לי שזה יותר קרוב לברוקולי'
נאמר לי שזה יותר קרוב לברוקולי
31/01/2016 | 16:34
200
ובכל מקרה גם כרובית וגם ברוקולי הם מצליבים קרובים אז זה לא באמת משנה.
כפיתולינה נמצאים לא רחוק מהאיטלקיה בפשפשים ופונדק דה לוקס, לרוב מעדיפים את שקד אבל היא כשרה ולכן סגורה בשבת.

וכן, הבחור הוא באופן כללי נפלא
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'בשבת מסביב למעשנת'
בשבת מסביב למעשנת
31/01/2016 | 15:00
6
312
פיקאנה, ראמפ ובריסקט כנפי עוף, תפוחי אדמה, סלקים זעירים וחצילים הכל בעישון של עץ הדר בן 7 שעות.
בנוסף הכנו Bobó de camarão ופארופה.
הרבה יין וקוקטלים (הרבה מאד )...
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מה זה פארופה? '
מה זה פארופה?
31/01/2016 | 15:57
5
69
לצפיה ב-'קמח מנדיוקה (קאסאבה ) קלוי בתוספת ''טעמים'''
קמח מנדיוקה (קאסאבה ) קלוי בתוספת ''טעמים''
31/01/2016 | 15:59
4
211
מגישים ליד הבשר עם סלט בצל
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תודה על סלט הבצל אני מוותרת.'
תודה על סלט הבצל אני מוותרת.
31/01/2016 | 16:00
3
58
לצפיה ב-'זה בצל מושרה בחומץ ופרוסות צילי'
זה בצל מושרה בחומץ ופרוסות צילי
31/01/2016 | 16:11
2
169
הפירות הראשונים של זרעי הbhut jolokia שסחבתי ממובאי.
חריף ממש
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'צ'ילי מיוחד? אם כך זה מתאים לחתולית, לא לי...'
צ'ילי מיוחד? אם כך זה מתאים לחתולית, לא לי...
31/01/2016 | 17:02
1
154
אוכלת ומבשלת רק עם בצל מטוגן. לא מבושל ולא חי. למעט קבב.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-''
31/01/2016 | 17:08
27
לצפיה ב-'סעודה משפחתית (מצוינת) במונא -'
סעודה משפחתית (מצוינת) במונא -
<< ההודעה הנוכחית
31/01/2016 | 18:27
280
ניצלנו ביקור אצל הבת שלומדת בירושלים, אספנו את הבת שגרה בת'א ועלינו בשישי לבירה.  

ראשונות - מרק ארטישוק ירושלמי (קרמי.  מדהים). * 2, פולנטה, קלמרי ושקדי טלה.  כצ'ופר (?) קיבלנו עם הראשונות את סלח החסה/אנדיב/צ'דר.  הסלט היה מעולה.  מה שקצת פגם הוא שקודם ניסו לדחוף לנו אותו ולפתע הגיע כצ'ופר.
עיקריות - נתח קצבים (לי.  הסכמה גורפת של נפלא), לינגוויני טלה (לדעתי מעולה.  אשתי לא לגמרי מסכימה) ודניס * 2 (שתי הבנות.  היה "בסדר", לא מעבר לדבריהן).
אחרונות - אחת מכל מה שיש למונא להציע : טארט ערמונים, אופרה, טורט פסיפלורה (הפתיע את כולנו לטובה) ועוגת גבינה יוגורט.
+ 2 כוסות יין אדום וחצי טובורג.

938 ש'ח לפני.  ראויים לחלוטין, או כמו שאחת הבנות סיכמה "הם לא פחות טובים ממול ים".
גם השרות היה ברמה שהתאימה למחיר ששילמנו, וגם האח עם בולי העץ חימם בכייף.

מה עוד אפשר לבקש ?
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'בעיקר בחוץ '
בעיקר בחוץ
31/01/2016 | 19:27
4
258
ברביעי אחהצ הייתי בסדנת בשול הודי שהעבירה סרנדה (התחרתה במסטר שף)
קבלנו במתנה צנצנת של גראם מסלה שהיא הכינה , שונה מזה של חבשוש אבל הפך מרק דלעת למרק הודי ....אנ מעדיפה את התערובת של חבשוש ולא מצליחה להגיע לשם 

ששי היה הששי החופשי שלי ומרב שמחה לא יכולתי להחליט מה לעשות . קפצנו לשוק הצפון ברמת החיל. חניה מצאנו ללא קושי , פגשנו חברה שמליצה על הדוכן של מעדנית דלישס , מצאנו מקום ישיבה על הדלפק שלהם ללא קושי- לי נקניקיה אירית טובה בלחמניה גדולה יותר מזו של ביירן בשרונה ולו קומבינציה של כריך קורנביף עתיר בשר עם תפוחי אדמה אפויים וגזוז . 89 שח 
הוא קינח בגלידה ללא סוכר בכפיתולינה ואני התאכזתי מאד מקליפות תפוז מצופות שוקולד מאיקה, נוקשות ולא טעימות, SHAKOLAD בבית הפעמון בכפר סבא יכולים ללמד אותם פרק בהכנת קליפות תפוז. 18 שח שנזרקו 

בערב אכלנו בפסטה מיאה הוד השרון- חלקנו מרק ירקות עם גרגרי חומוס שהיה חורפי וטעים ופיצה עם רוטב פלפלים וארטישוק. בצק מצוין . טעם הפלפלים לא הוגש אבל סך הכל פיצה טעימה . הנערה לקחה ארנציני שהיו לה טעימים ופסטה עם פטריות - אמרה שמוצלח . התאכזבה שלא היו תותים לקינוח מוס השוקולד ככתוב בתפריט. הוד השרון מוקפת שדות תות ,  ויתרנו על קינוח 
250 שח ללא דמי שרות כולל סן פלגרינו גדול דיאט קולה ומקיאטו שהיה מצוין 

צהרי שבת הלכנו לברטי - צוות חלוץ לפני ארוחה משפחתית שם- לסכום- נחמד ולא יותר ולא יתאים להרכב המשפחתי.
קינוח בגלדיה הסיציליאנית גם אכזב- פסיפלורה לא מספיק חמוץ עם טעם לואי של חלב וגם קמפרי אשכולית היה עם טעם חלבי ולא של סורבה. אין כמו אייסברג...
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'באיזו מסגרת היתה סדנאת הבישול ההודי?'
באיזו מסגרת היתה סדנאת הבישול ההודי?
31/01/2016 | 20:10
3
116
אני מוקפת בחובבי הבישול ההודי שישמחו להשתתף בסדנא כזו.
בין הסיציליאנית לאייסברג אצלי דווקא הראשונה מנצחת ובגדול.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'ביס לבשול דן גורמה- מקיים גם סדנאות לחובבים- בדקי '
ביס לבשול דן גורמה- מקיים גם סדנאות לחובבים- בדקי
31/01/2016 | 22:11
2
133
באתר שלהם , ראיתי בפייסבוק של סרנדה שתהיה סדנה נוספת בפברואר 
רק להצטייד בלבוש חם ונח במידה ומזג האויר יהיה קר. היה שם קר וחלק מהזמן עבדתי עם מעיל ....
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-''
01/02/2016 | 06:46
13
לצפיה ב-''
01/02/2016 | 06:46
8
לצפיה ב-'חמין מקרוני בבית ובחוץ ארוחה רועשת בשורי בורי'
חמין מקרוני בבית ובחוץ ארוחה רועשת בשורי בורי
31/01/2016 | 20:30
4
293
אצל הוריי הודלק עקב הקור התנור ועליו הכנתי סיר חמין מקרוני טבעוני שיצא לא רע, וסיר חמין עם עוף שיצא טעים אבל סבל מעודף נוזלים.

בשישי בערב היינו במסגרת מצומצמת ובשעה שתיים בצהריים הצלחתי למצוא שולחן לשעה שש וחצי בשורי בורי בהרצליה פיתוח.

לפתיחה קיבלנו פנכות עם סלטים שונים וביניהם סלט ירקות טרי, טחינה מעט אנמית, צזיקי לא רע, קישואים ביוגורט טובים, איקרא שלא טעמתי, פרוסה דקיקה מדי של דג מעושן וסלט עלים ירוקים עם חמוציות וגבינה. כשביקשנו קיבלנו ריפיל. לצד הסלטים הגישו לחמניות לבנות טריות אך סתמיות מאד.

לעיקריות אכלנו שרימפס מטוגנים שהיו טובים,שרימפס ברוטב שמנת יין לבן ושום טעים מאד, ודניס ולברק על הגריל שהיו בסדר גמור. הגיעו גם שתי קעריות קטנות עם סלט ירוק פלוס צנוניות עם רוטב בכזו כמות מזערית שיתרנו על הסלט. עלות המנות העיקריות היא סביב 90ש"ח.

בהיעדר תוספת פחמימה הזמנו גם צלחת צ'יפס בסגנון מקדונלדס. 15ש"ח.

הזמנו גם קינוח של מוס שוקולד קפוא שהיה עלוב ולא מוצלח. 28ש"ח.

בסך הכל שילמנו 404ש"ח לארבעה אנשים פלוס פעוט.

האוכל היה בסדר אבל הארוחה הוגדרה כבינונית -
הלחמניות הסתמיות, הקינוח העלוב,  והיעדר התוספת למנה העיקרית איכזבו אמנם, אבל עיקר הבעיה היה הרעש, במיוחד של אחת המנהלות שאת קולה לא הפסקנו לשמוע כל הערב: תחילה היא עשתה שיחת נזיפה לאחד המלצרים,  אחר כך היא המשיכה לדבר בקול רם, לקרוא למלצרים שנמצאים בצד השני של החדר ולזרוק הערות שאי אפשר היה לפספס אותן.
בנוסף היתה  אבטלה סמויה של המלצרים והמלצריות שהתגודדו, החליפו חוויות וניהלו שיחות ערות.
  התוצאה הבלתי נמנעת היתה רעש בלתי נסבל. 

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'גם בפסטה מיה היה מקום רק לשעה שש בערב- יומים קדם..'
גם בפסטה מיה היה מקום רק לשעה שש בערב- יומים קדם..
31/01/2016 | 22:13
1
68
לצפיה ב-'השעה המוקדמת דווקא התאימה לכולנו'
השעה המוקדמת דווקא התאימה לכולנו
02/02/2016 | 10:56
17
לצפיה ב-'חמין מקרוני טבעוני ??? אשמח מאוד למתכון !'
חמין מקרוני טבעוני ??? אשמח מאוד למתכון !
03/02/2016 | 13:54
1
15
לצפיה ב-'תחפשי חמין ממקרוני טבעוני של לימור לניאדו תירוש'
תחפשי חמין ממקרוני טבעוני של לימור לניאדו תירוש
06/02/2016 | 14:08
23
אני שיניתי קצת והוספתי למשל גם גרגרי חומוס שבישלתי קודם.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'סופ"ש של אוכל ביתי מעולה'
סופ"ש של אוכל ביתי מעולה
01/02/2016 | 17:38
2
270
שישי בערב אצל שמואל יצחקי, הלא הוא צ'וצ'י (מהמסעדה האהובה עלי בירושלים), שצירף אותנו לארוחה המשפחתית שלו  - ארוחת שבת מפוארת, מהסוג שגורם לי להצטער שנולדתי למשפחה אשכנזית ברובה - משהו כמו 20 סוגי סלטים ביתיים (הצטיינו במיוחד סלט הבצל הירוק המושלם, שמוגש גם במסעדה, כרובית בטחינה, סלט סביח ומטבוחה אטומית), חלות טריות, קציצות דגים חריפות, סלמון אפוי עם תפוחי אדמה ועגבניות שרי, סינייה בקר, עוף בזעפרן ושום, בורקסים מבצק פריך ומבצק פילו במילוי בשר, אורז עם אטריות ואפונה ירוקה. אחר כך עוד היה מקום, לא ברור איך, לעוגת שוקולד, עוגת מייפל ועוגת סולת. תענוג של ארוחה.

שבת בצהריים אנחנו אירחנו את המשפחה של אשתי - מרק קובה חמו על בסיס ציר עוף אמיתי עם הקובות הנפלאות של יפית מג'מילה בקסטל חוסל עד תום לפני שתי תבניות של כרעיים וירקות שורש צלויים ברוטב "ירוק" (כל העשבים שבעולם טחונים יחד עם שמן זית, לימון ופלפל חריף) וסלט חסה וקייל סיבירי ברוטב שום. לקינוח - עוגת תפוחים ועוגיות תמרים של האחות הקטנה. 

בשבת בערב הוספנו אטריות ביצים דקיקות למה שנותר ממרק החמו ונוצרה מעין וריאציה כורדית על Paste e ceci של איטלקים, ולהשלמת האווירה הוספנו פלפלים ממולאים בלחם ומוצרלה. 
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אתה חי לא רע, תודה על השיתוף '
אתה חי לא רע, תודה על השיתוף
01/02/2016 | 23:07
136
הצ'וצ'י הזה נשמע סוף הדרך..
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תכננתי על צ'וצ'י לחמישי בצהריים'
תכננתי על צ'וצ'י לחמישי בצהריים
02/02/2016 | 12:43
137
אבל הוא רצה לשוק ואכלנו באישטבח. כבוד להיות מצורף לארוחת השבת :)

החיים שלך טובים.
ביקורת מסעדות >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ