לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2003920,039 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

אודות הפורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

לצפיה ב-'אמריקה'
אמריקה
21/06/2015 | 09:53
11
1288

אמריקה היא המבורגריה חדשה שנפתחה בפינה של אלנבי ואחד העם. הבחור כבר הספיק להיות שם השבוע והפעם חזרנו שנינו.
אתחיל ואומר שהם לא היו מוכנים לכמות האנשים שהגיעה אליהם ולכן לקראת סוף השהות שלנו במקום הם הודיעו ללקוחות שנכנסו שנגמרו להם ההמבורגרים. בנוסף, 2 מתוך 5 התוספות האפשריות היו חסרות (ודווקא אלו שרצינו). אחרי שהם יתארגנו על עצמם ועל הכמויות אני מאמינה שיהיה טוב יותר.

התפריט כולל 3 סוגי המבורגרים מבקר, המבורגר עוף והמבורגר צמחוני. ההמבורגרים לא כוללים תוספות מטורפות והם מסתמכים בעיקר על הקציצה. בקיצור - מקום כלבבי. הזמנו שנינו צ'יזבורגר שמגיע עם צ'דר, מיונז שלהם וקטשופ שנקרא "קטשופ אמריקה" (אין לי מושג אם הם מכינים במקום) והירקות הרגילים. הלחמניה טובה, מחזיקה את הכבודה בגבורה, הקציצה עסיסית ועשויה מצוין. באמת שמדובר בהמבורגר טוב ונטול כל יומרנות בתוספות. שתי אופציות הבקר האחרות הן המבורגר קלאסי (שכולל בצל מקורמל ובצל סגול כבוש) והמבורגר חריף (שכולל נקניקיה חריפה מפורקת). לצ'יזבורגר אפשר להוסיף בייקון. זהו. כמה פשוט, ככה טעים.
ככלל, אני מאוד חשדנית כלפי הטרנד הזה של התוספות - למה צריך לדחוף כל כך הרבה דברים על ובתוך ההמבורגר? מה, הקציצה לא מספיק איכותית ואתם מנסים להסוות אותה? אז כאן זה לא המקרה וזה משמח אותי, חסרים מקומות כאלו בנוף המקומי.
מבחינת תוספות ישנן חמש: קולסלואו (שממש לא שווה את 12 השקלים שהם גובים עליו), שעועית ירוקה, צ'יפס (מזן המקדונלדס, דק וחסר ייחוד), טבעות בצל (על פי המלצרית זה למעשה תפרחת בצל) וחמוצים מטוגנים. שתי האחרונות נגמרו בערב וזה היה מאכזב כי ממש תכננו עליהן, מה שאומר שנדרש לחזור למקום ולנסות בשנית.
על השולחן מניחים בקבוקים לחיצים של קטשופ (נטעם היינץ) ומיונז כלשהו שעובדים מצויין עם התוספות המטוגנות. 

השירות עדיין קצת לא נוכח, הם באים כשקוראים להם אבל זה לא מספיק. שוב, הם לא ציפו לכמות האנשים שהיו ובהחלט עדיין לומדים את המקום. 
מבחינת מחירים - יש להם דיל ב 64 שקלים שכולל את הצ'יזבורגר, צ'יפס או שעועית ירוקה ושתייה קלה (או בירה בתוספת 10 ש"ח) ודיל זול יותר של ההמבורגר הרגיל. הצ'יז בורגר לבדו עולה 50 שקלים והצ'יפס לבדו עולה 14 שקלים אז הדיל חוסך את עלות השתייה. הגענו בעשר בערב והדיל תופס לכל היום.
הבירה שהם מגישים היא סן מיגל ובנוסף יש שתייה קלה מבית קוקה קולה.
לקינוח יש להם גלידה אמריקאית (שרואים בהרבה מקומות לאחרונה) - המתכון שלהם בהחלט מצוין. הגלידה היא גלידת וניל ואגוזי לוז ולמעלה הם מפזרים פירורי לוטוס. הדבר היחיד שמעצבן זה הכפית שעשויה מעץ ומרגישה כאילו אני אוכלת מקל של ארטיק יחד עם כל ביס של הגלידה (15 שח למנה מכובדת בהחלט).

בהחלט מקום לחובבי ההמבורגרים נטו ובהחלט מקום שנחזור אליו.

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תודה על הדיווח, חסרים לי כמה פרטים'
תודה על הדיווח, חסרים לי כמה פרטים
21/06/2015 | 13:07
1
385
מה השמקל של ההמבורגר, לצערי זה לא מובן מהתמונה.
יש מידות עשיה?
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'יש מידות עשייה'
יש מידות עשייה
21/06/2015 | 13:15
402
אני הזמנתי את שלי MR וככה קיבלתי אותו.

לא זכור לי שצוין מה המשקל אבל נראה סטנדרטי לנעשה היום לכן אני מניחה שסביב ה 200-250
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
21/06/2015 | 13:11
96
לצפיה ב-'תודה רבה על המידע'
תודה רבה על המידע
21/06/2015 | 13:18
80
לצפיה ב-'היינו גם ביום חמישי'
היינו גם ביום חמישי
21/06/2015 | 16:15
396
היה הרבה לחץ וניכר שהם עוד לא משופשפים. לא נשאלנו למידת עשייה ומרוב המאמץ להתיישב ולמצוא מלצרית גם שכחנו לבקש. בפועל יצא שההמבורגר היה מידיום-וול+ וקצת הרס לי את הנאה.

סה"כ הטעם מוצלח. הצ'יזבורגר היה טוב יותר מהחריף, אבל שניהם דיי טעימים. צ'יפס אחד הגיע חם וטעים צ'יפס שני הגיע יבש ופושר. החליפו אותו.
לזכותם יאמר שגם היה סרירצ'ה ברטבים. למכורי החריף שלא ממש אוהבים טבסקו זה שינוי מרענן.

המיקום שלהם טוב, המיתוג נראה אחלה ובסה"כ על אף התקלות ההמבורגר דיי טעים. סיכוי לא רע שיצליחו. כמובן שזה הרבה יותר מדי יקר, אבל לא באופן שונה ממה שקורה בשוק.

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תודה על הדיווח. ערימת תוספות בלחמניה גם מבחינתי'
תודה על הדיווח. ערימת תוספות בלחמניה גם מבחינתי
<< ההודעה הנוכחית
21/06/2015 | 20:37
308
זה דבר מיותר לחלוטין. המבורגר, בצל מטוגן, עגבניה, מיונז ולפעמים קצת קטשופ. מבחינתי, לא צריך יותר. נראה כמו מקום שאבקר בו.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
21/06/2015 | 23:10
46
לצפיה ב-'תראי מה זה עולם, עברנו שם אמש'
תראי מה זה עולם, עברנו שם אמש
22/06/2015 | 07:00
2
365
נכנסנו רק כדי לקנות צ'יפס לחברה, וישר חשבתי עליך :)
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-''
22/06/2015 | 08:09
27
לצפיה ב-'גם אני עברתי, אבל היה סגור '
גם אני עברתי, אבל היה סגור
22/06/2015 | 12:29
53
לצפיה ב-'64 דיל לא כל כך זול'
64 דיל לא כל כך זול
28/06/2015 | 19:20
17

הודעות אחרונות

13:44 | 30.06.19 חייבתלהגיב
11:53 | 26.06.19 bigdaddy1 החדש
19:22 | 25.06.19 נהורית1
00:52 | 10.06.19 באתי מרחוק
12:40 | 29.05.19 נחשונת
12:08 | 29.05.19 אורחים בפורום
19:07 | 27.05.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ