לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2014420,144 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

אודות הפורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

לצפיה ב-'המזללה - מויי כייף'
המזללה - מויי כייף
13/06/2011 | 07:00
162
61
זהו הכינוי אשר עולה כאשר אני משחזר את התרשמותי מערב הטעימות שהשתתפתי בו אמש במזללה, מסעדתו החדשה של מאיר
אדוני.
ספרתי 11 מנות אותן טעמתי (בינתיים הספקתי להעלות אותן בפייסבוק), ובנוסף לכך 5 מנות קינוח.
אדוני, במתכוון כנראה, בחר ליצור מטבח אחר המפריד את המזללה מכתית באורח מוחלט. אלו הן מנות "שוק", גדולות ושופעות כל
טוב. אני מדמיין את האיש וחבר העובדים עוברים בבוקרו של יום בשוק ומעמיסים את תנובתו האיכותית, חוזרים למטבח, משתמשים בעשבי תיבול ובתבלינים מזרח תיכוניים לרוב.
המנות במזללה גדולות, כאמור, ומאפשרות לסועד אחת משתיים: או לאכול ארוחה בודדת של מנה או שתיים (ולבחור קינוח מהמבחר המצומצם, שדווקא במקרה זה אדוני הרשה לעצמו לתת דרור לדמיונו היוצר) או לחלוק יותר מנות ולהינות מקרניבל של טעמים.
בכל מקרה, רעבים לא יוצאים מהמזללה, וגם חור בכיס לא יווצר, שכן התמחור נוח להפליא: המנות היקרות ביותר שקולות ל שמונים ומשהו שקלים.
התכנסנו סביב שולחן, זכייני החידון + מנהלות הפורום ובילינו ערב נהדר. כאן יש להודות למי שחיברו את החוטים ויצרו את האפשרות הזו: חתולית וושתי וכמובן למארח החביב, החייכני תמיד (תמשיך לשמור על החיוך המקסים שלך), מאיר אדוני.
מילה על השירות: היה ללא דופי למרות שהמסעדה הייתה גדושה בקהל.
תמונות נוספות יצורפו בהמשך. הג'וב קורא לי.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אז אני ראשונה?'
אז אני ראשונה?
13/06/2011 | 07:40
2
26
מצד אחד היה כיף לראות את מאיר אדוני שמח ונרגש מאוד, אז קצת קשה לבקר, אבל מצד שני אני מניחה שזו מטרת ההרצה, אז אכתוב את מה שאני חושבת.

קודם כל לסיכום - מקום שבהחלט אחזור אליו.
סיכום 2: אני מעריצה של אדוני וחובבת של כתית כבר שנים. אני מאוד נהנית מהלונה פארק שהוא יודע ליצר בצלחת ובפה וגם בישלתי כמה מתכונים שלו וקראתי אחרים בקפידה.
ציפיתי שהמזללה תהיה האמירה הפשוטה שלו. בחלק מהמקרים זה אכן כך - המקום נראה מאוד מקומי ותלאביבי, וחלק מהמנות הן אכן "מאיר אדוני". אבל, חלק מהמנות נראו כאילו הגיעו בעקבות הטרנדים החמים בעיר - ספציפית צלחת השרקוטרי והנקניקיה עם השפצל'ה ואולי גם סלט הסביצ'ה התוקפני - וזה חבל. אני חושבת שהמקום חזק מספיק בשביל להוביל ולא לחקות, ושהידוק של התפריט סביב המנות ה"אדוניות" יעשה לו רק טוב.

היינו 11, ישבנו לאורך שולחן, מרבית המנות הגיעו בזוגות לשני חלקי השולחן. מנת הסלמון לא הגיעה לחלק שלנו, ולמרות שאמרתי את זה למלצרית לא ראינו לא את המנה ולא את המלצרית הזו שוב באותו ערב.
אני לא יודעת אם המנות שיצאו אלינו היו בגודל סטנדרטי - אם כן אז הן גדולות.

מים קרים ויין לבן ואדום נמזגו לנו. היינות היו טובים ואשמח לדעת מה שתינו...

המזללה חזקה מאוד בתחום....הלחם! פרט לצלחת הלחמים המשובחים המוכרת מכתית, קבלנו גם את ה"קובנה" - מעין בצק חמאה בריושי עם קרום שחום ומתפצח - וואוו! וחלה מתקתקה עם ממרח סלק שהיו חביבים.

פלטת שרקוטרי הכילה מבחר נאה של פרוסות נקניק, רייט, חרדל קורנישונים ושתי פרוסות נאות של פאטה בשרים גס. מאוד חו"לי, נחמד אבל לא מרגש. כמו שכתבתי, לא לשם כך אגיע למזללה. הפלטה בצד שלנו לא חוסלה עד תום!

סביצ'ה על סלט אטריות - מנה שתובלה לטעמי בתקיפות יתר. הדג היה חביב והיה מוצלח יותר אם היה פחות כבוש, הסלט היה תקיף מאוד - חמוץ וחריף - בצורה לא מוצלחת לטעמי.

סלט נהדר (ואני בד"כ לא מתלהבת מסלטים) של ביצים מוחמצות, ארטשוק, שומר ועלים למיניהם - יופי! מרענן, קליל ומענין.

טרטר פלשתינאי - ההוכחה שטעמים חזקים יכולים לעבוד מצוין אם הם מאוזנים נכון - בשר קצוץ עם מה שנטעם לי כיוגורט סמיך מאוד (או לבנה) וטפנאד. מנה נהדרת.

המשך יבוא...

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'המשך'
המשך
13/06/2011 | 09:37
1
16
לעיקריות הגיעו:

נתח קצבים על עבניות וטחינה - יופי של מנה, ודוגמא טובה ל"אפקט אדוני" - לכאורה, זו מנה שהיתה יכולה להגיע בעוד מסעדות, אבל הבאלאנס של הטעמים היה מושלם.

כבדים, פטריות ואספרגוס  על פולנטה - הכבדים היו ורודים (שלי אפילו נא מדי בחלקו), אבל החלק הטעים במיוחד היו הפולנטה ורוטב חום בשרי ועשיר, שמכיל גם בייקון. המחבת נוקתה היטב בעזרת קובנה...

נקניקיה עם שפצלה ותועפות בצל מטוגן וכרוב כבוש - החרדל היה נהדר, הנקניקיה נחמדה.

בטעות שלא ברורה לי עד עכשיו הגיעו אלינו גם קבב דגים שהיה סתמי, ופילה דג על פנצנלה שהיה מצוין - יופי של מנה.

קינוחים:

הקינוח שיככב בחלומותי מהיום - דואט שוקולדים: עוגת שוקולד חמה עם קולי תותים - מעולה, מושלמת, אורגזמית! (ואני מכינה כזו לא רעה לבד...טובה מאלו ברוב מסעדות העיר אבל לא מגיעה לקרסולי זו של המזללה) ולידה קרם פרלינה עם קרם שוקולד מריר - וואוו! מעולה מעולה מעולה!

קרם ברולה עם פיסטוק, גלידת הל ואניס - לא טעמתי כל כך

צ'ורוס - טוגנו בטמפ' גבוהה מדי והיו לא מספיק מוכנות בפנים, אבל חביבות. הצ'ורוס הגיעו עם קרם כלשו ושערות חלבה שהסתירו ממרח שוקולד - לא ברור מה הרעיון שכן לדעתי עם צ'ורוס עדיף להגיש מה שניתן ותבול בו כמו קרם שוקולד חם.

מרק טפיוקה, פירות טרופיים עם סורבה - מרענן ונחמד אך לא מרגש

באבא או רום - כמו בדיווחים קודמים היתה יבשה, בננות אני לא אוכלת.

זהו! היה נחמד מאוד וכיף לחבר פנים לשמות. באמצע הערב עשינו ערבוב, כך שיצא לנו לשוחח עם אנשים שונים - רעיון מצוין. תודה רבה לחתולית וושתי שארגנו - יופי של רעיון וכיף של חידון.

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'שכחתי את בטן החזיר'
שכחתי את בטן החזיר
13/06/2011 | 09:58
10
רוטב טעים עם המון כמון, הבשר עשוי לעילא וקריספי מבחוץ. לי אישית הנתח הזה שמנוני מדי.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'לא יכולתי לומר זאת יותר טוב'
לא יכולתי לומר זאת יותר טוב
13/06/2011 | 08:26
1
17
ארוחת הפורום במזללה היתה פשוט כיף אחד גדול.

מיתר מונה (בלית ברירה) כמצלם וכמדווח, ולשם כך קיבל מהמסעדה תפריט בו סימנו את כל המנות שקיבלנו.

גם אני, כמו מיתר ופסיונטע, קצרה היום בזמן, לכן אחזור לדווח בהרחבה ולהתייחס לארוחה, מאוחר יותר.

שורה תחתונה - היה שווה לוותר לערב אחד על משטר הצמצומים, ואחזור בשמחה גדולה עם הבחור. זוהי אחת הארוחות שאני שמחה מאד שארגנו ומבחינתי היא היתה הצלחה.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'לייק, לייק לייק!'
לייק, לייק לייק!
13/06/2011 | 09:23
5
בוקר טוב לכולן...
הבטן שלי זוכרת יפה את מה שהיא אכלה אתמול בלילה...וזה לא בדרך כלל קורה.
אז היה הרבה אוכל טעים...אשאיר את הפירוט המפורט למי שצילם ו/או לקח תפריט עם פירוטים מדוייקים.
מנוות שזכורות לי במיוחד
הקובנה- קטנה, פציחה וטעימה- משאירה טעם של עוד ועוד- זהירות - יש לה פוטנציאל התמכרותי קשה!

הסלט שהכיל סביצ'ה, אטריות שעועית, אצות ווקאמה ועוד כל מיני פריטים שפרחו מזכרוני היה קצת חריף מדיי לטעמי וחבל...יש אולי מקום להתאים אותו יותר לחיך של רוב האוכלוסיה שלא אוהב שבלוטות הטעם שלו נשרפות.

הסלט השני עם הארטישוקים, שעועית ירוקה, ביצים ועוד- היה כיפי ומרענן עם רוטב מיונזי כלשהו- אמנם לא יצא לי לאכול הרבה ממנו- אבל מה שאכלתי היה מאוד טעים.

מהמנות העיקריות.. ה-שיחוק של הערב היה מבחינתי מנת בטן החזיר- אני בדרך כלל לא חובבת בשרים שומניים, אך כאן השומן ממש לא הפריע. הבשר היה רך מצד אחד ופציח מצד שני, הוא הונח על מצע של סלט תירס טעים - מנה שבהחלט אזמין בביקור החוזר- אל אף תמחורה הגבוה יחסית.

עוד נדגמנו: מנה של כבדי עוף על מצע של פולנטה (או אולי זה היה פירה? אני לא זוכרת) - אני לא מחובבי הכבד עוף ולכן לא יכולה להעיד על טיב המנה- הפולנטה מאידך הייתה מעולה!

נתח קצבים פנטסטי- לצערי קיבלתי רק חתיכה קטנטונת- אך בהחלט היה ניתן להתרשם שמדובר בבשר איכותי. יהיה מעניין להזמין אותה שוב בפעם הבאה כדיי להתרשם ממנה כמו שצריך.

נקנקיית בשר לבן- הוגשה עם כרוב חמוץ, חרדל ושפצלי....- מבחינתי הייתה רק "בסדר"- לא משתווה לנקנקיות של וינס משרקטורי...מאיר אמר שהוא מתכוון בעתיד לשחק עם הנקנקיות ולהפיק דברים יותר מעניינים- אז אני אמתין בציפיה...השפצלי היו מעולים- אבל שוב- לא משתווים לדעתי לאלו של וינס- סה"כ מנה מוצלחת אבל לא בטוחה שהייתי מזמינה אותה שוב..

לקינוחים כבר הגעתי דיי מפוצצת אני חייבת להודות...אז אשאיר את התיאור שלהם לאחרים..

ברצוני להודות למנהלות המקסימות שאפשרו לנו לחוות את חווית ההרצה.
נהנתי מהאוכל- אבל עוד יותר נהנתי מהאווירה- היה ממש ממש כיף...

לסיכום- כמו שאני אוהבת לומר- היה נעים היה טעים!

מזללה- את עוד תראי אותנו...

נ.ב- אני מצטערת על ההתקמצנות בתיאור של המנות- אני כותבת את הדיווח בתחילתו של יום עבודה..אני בטוחה שעוד יבואו אחרי כאלה שיפרטו יותר?
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אחלה...חגיגות המזללה...'
אחלה...חגיגות המזללה...
13/06/2011 | 09:50
9
13
מויי כיף שנהניתם...ומשעשע ה...המשך יבוא בכל ביקורת...חמוד...
משהו לא מסתדר לי בנתון של PASSIONETA ...
8 זוכים+2 מנהלות = 11 ?...
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'היו יותר מ 8 זוכים'
היו יותר מ 8 זוכים
13/06/2011 | 13:27
8
9
היו ימים שזכו 2 ביחד כי שלחו תשובה ביחד
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תקני...תוסיפי...את מי שכחתי???'
תקני...תוסיפי...את מי שכחתי???
14/06/2011 | 07:26
7
8
1)מיתר
2)ינשופית
3)גרר
4)אשתו של גרר
5)זיפה
6)גסטרו
7)ברונו
8)ואת (אושר)

+שתי מנהלות
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'או קי'
או קי
14/06/2011 | 07:29
6
6
עכשו אני רואה פסיונטה
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'כבר חשבתי שחשפת את הקונספירציה שלנו'
כבר חשבתי שחשפת את הקונספירציה שלנו
14/06/2011 | 08:24
5
8
מכרנו את המקומות למרבה במחיר וככה שלמנו עבור טיול בעולם של ושתי ושלי.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'דבר אחד בטוח'
דבר אחד בטוח
14/06/2011 | 08:44
2
8

בפעם הבאה דוקא כן נוכל לעשות הגרלה כי אם הדרישה זה רואה חשבון אז נראה לי שמצאנו מישהו ששם כל רואה חשבון בכיס הקטן
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'יש מי שרוצה להיות רואה חשבון'
יש מי שרוצה להיות רואה חשבון
14/06/2011 | 09:07
1
6
ויש מי שרוצה להיות שופט ...לא כולם מקבלים מה שהם רוצים...
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'למה שופט? '
למה שופט?
14/06/2011 | 09:12
4

דוקא חשבתי יותר על תליין אבל בארץ המקצוע לא כל כך מקובל
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-''
14/06/2011 | 08:55
1
3
סחטיין על היוזמה אבל...בתקנון של התחרות את רשמת (לא אני) במפורש 8 מקומות... אז 8+2 יוצא בחשבון פשוט 10 ומכאן השאלה... אני בטוח שרואה החשבון של תפוז כמו שמציין בנחמדות גרר אישר את החריגה...
שאלתי שאלה פשוטה אבל משום מה לא קיבלתי תשובה פשוטה... נכון ...את ואף אחד אחר לא היה חייב לענות ולתת את רשימת הזוכים בצורה מסודרת כמקובל וזה גם בסדר...אבל מכאן ועד קונספירציה...טיול בעולם... OK ... מתברר שנגעתי בנקודה כואבת...
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'שוקולד מריר זה טעים'
שוקולד מריר זה טעים
14/06/2011 | 09:22
1
לצפיה ב-'וואו'
וואו
13/06/2011 | 09:59
3
12
תודה על הדיווחים המהירים והכה-הו מפורטים!
אני מניחה שיבואו עוד שיפרטו אבל אין ספק שהשבעתם את סקרנותי.

נשמע כי היצע המנות מאוד רחב, יש עוד הרבה מנות שלא יצא לכם לטעום או בגדול זה רוב התפריט?
איך האווירה במקום- שירים ועיצוב (לטעמכם כמובן)? אני מניחה שיצורפו תמונות בהמשך אך אקדים כבר מעכשיו.

מה שנראה לי לוקה בחסר הם הקינוחים. לא כך?
חוץ מהקינוח שוקולד-תותים לא ניכר משהו מרגש.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'הקינוחים היו מצויינים לטעמי'
הקינוחים היו מצויינים לטעמי
13/06/2011 | 10:08
4
לצפיה ב-'הקינוחים הם יופי, וכולם טובים עד מצוינים'
הקינוחים הם יופי, וכולם טובים עד מצוינים
13/06/2011 | 10:32
1
8
למעט הבאבא היבשה.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'לדעתי הקינוחים היו הצלע החלשה ביותר בארוחה'
לדעתי הקינוחים היו הצלע החלשה ביותר בארוחה
13/06/2011 | 10:48
4
לא שהיו רעים, אך לא עומדים לדעתי באותו רף של המנות האחרות.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'היה כיףףףף!! אוסיף את חוות דעתי'
היה כיףףףף!! אוסיף את חוות דעתי
13/06/2011 | 11:21
23
13
קודם כל כמובן תודה גדולה למנהלות המקסימות על הארגון...
ושתי יקירתי - סליחה שאיחרתי ב-8 דקות, אבל לפחות גיליתי משהו על חברי הפורום וזה שהם דייקנים בצורה לא אנושית

וברצינות - היה כיף אמיתי. מפגש יחסית אינטימי, באמצע הערב התערבבנו במקומות כך שדבירתי עם כולם. היתה חברה באמת נהדרה, ואווירה שמחה וזורמת - תודה לכולכם

נתחיל מההתחלה - הכניסה -
רואים שהמקום עדיין בהרצה - האגף הימני (כשנכנסים) עדיין בהכנות, עם זאת האגף השמאתי מתוקתק ומאורגן, השירותים בקלאסה.
במבט ראשון המקום היה נראה לי מואר מידי אבל בהמשך נוכחתי שזה לא פוגם באווירה כלל וכלל, ולהיפך, יש תחושה נעימה של בין-ב-בין-מסעדה. וכאן המקום לציין את האווירה שהיתה תוססת ומגניבה () - המקום היה מאוד רועש, ודי צעקנו כדי לתקשר, אבל לי זה לא הפריע, אני אהבתי מאוד - הרגיש לי קודם כל כמו בילוי, אח"כ ארוחה - וזה מה שאני הכי אוהבת.

האוכל -
כל המנות היו לי טעימות!! בשביל אחת שהיא (כפי שהגדירו אותי אתמול חבריי לשולחן) "ממאוכזבי כתית" אין ספק שהיתה לי חוויה נהדרת. האמת היא שממש כפי שציפיתי, האוכל שהוגש שם אינו כמו האוכל בכתית, במקום ציורים הוגשו לנו מאכלים מפתים ומענגים. ללא ג'לי יוזו או עננים של עשן קצח... או בקיצור פשוט אוכל מצוין.

אהבתי במיוחד -
בטן חזיר - פעם ראשונה שאני טועמת כזה, היה מצוין. קצת לא הבנתי את הקשר של גרעיני התירס, אך הם לא הפריעו. בתחילה חשבתי שהכמון משתלט מעט אך בהמשך הטעמים הסתדרו לי בול. מנה נפלאה.
טרטר פלשתינאי - מנה נהדרת שרציתי לאכול ממנה עוד ועוד.
קובנה - פשוט שווה! האמת שכל סוגי הלחם שהוגשו היו טובים.
כבדים, פטריות ואספרגוס על פולנטה - אחת המנות! כבדים עשויים במדויק, אם הבנתי נכון במנה היה בייקון (לא הבחנתי בו בעצמי), פולנטה רכה, טעימה, ורוטב מעולה. אני לעומת נטע אהבתי את היותו של הכבד עשוי מידיום-רייר.
נתח קצבים על עבניות וטחינה - הבשר היה נהדר, מנה מצוינת.
סלט ירוק עם ארטישוקים, שומר וביצים - אשמח לדעת מה היה ברוטב... בכל מקרה סלט נפלא שאף לקחתי ממנו תוספת.

הקינוחים -
כפי שכבר ציינתיף אף קינוח לא הפיל אותי לרצפה. יצא לי לאכול קינוחים טובים בהרבה. עם זאת, הם היוו סיום מתוק לארוחה הנפלאה הזו, ולא הרסו.
הצ'ורוס היו לטעמי למרות שהיה חסר רוטב לטבילה (הכי שווה - ריבת חלב), אבל אהבתי לנשנש את שערות החלווה...
הקינוח השוקולדי היה עשיר ושוקולדי מידי לחיך שלי
מרק הפירות היה מרענן אך לא מספיק מעניין
הבאבא רום היה נחמד אך מעט יבש והיה חסר רוטב שיחבר את הכל יחד...
הקרם ברולה היה הקינוח הכי מוצלח לטעמי

לסיכום -
חוויה אמיתית, מומלץ בחום לכל מי שעוד לא היה.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'שכחתי להוסיף כמה פרטים'
שכחתי להוסיף כמה פרטים
13/06/2011 | 11:35
8
שתיתי במהלך הארוחה 2 כוסות יין - אחד לבן ואחד אדום.
מים קרים הוגשו כל הזמן, והצילו אותי כשבהתחלה היה חם נורא במסעדה (אח"כ הגבירו מזגן והתחלתי לנשום...)
בסוף התפנקתי גם עם חליטה של תה צמחים.
גם השירות היה לעילא.

חשוב לציין שבמחיר ששילמנו קיבלנו מעל ומעבר!!
שוב תודה למאיר אדוני וצוות המסעדה!
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מדיום רייר זה בסדר, אצלי חלק היה רייר לגמרי'
מדיום רייר זה בסדר, אצלי חלק היה רייר לגמרי
13/06/2011 | 11:54
2
לצפיה ב-'קובנה'
קובנה
13/06/2011 | 12:48
20
13
מעניין שהמאפה הזה, שגדלתי עליו בארוחות שבת בבוקר, לא הגיע לפופולריות של אחיו השחום והשמנוני הג'חנון.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מעלה השערה'
מעלה השערה
13/06/2011 | 13:23
7
3
עשיית ג'חנון מלווה במין "טקס" שאורך לילה שלם.
וכנראה שאין כמו השומניות הג'חנונית כדי לחכות לה כל השבוע לשבירת הדיאטה.

אולי כשאטעם את הקובנה במזללה אדבר אחרת.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'גם קובנה משאירים בסיר ללילה'
גם קובנה משאירים בסיר ללילה
13/06/2011 | 13:27
1
3
לצפיה ב-'לא בהכרח'
לא בהכרח
13/06/2011 | 13:35
לצפיה ב-'קובנה רגילה היא מאפה בצקי שמנוני משהו'
קובנה רגילה היא מאפה בצקי שמנוני משהו
13/06/2011 | 13:39
4
7
ובד"כ מוכנה עם מרגרינה (אני מניחה שבתימן הוכנה עם גהי\סמנה). במזללה מדובר בבצק חמאתי ומושחת לחלוטין.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'לפי מה שכתוב בתפריט'
לפי מה שכתוב בתפריט
13/06/2011 | 14:45
3
1
לצפיה ב-'הקובנה שאכלנו אתמול אפויה בסמנה ולא בחמאה'
הקובנה שאכלנו אתמול אפויה בסמנה ולא בחמאה
13/06/2011 | 14:46
2
6
(לא שאני יודעת מה זה סמנה ...)
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'סמנה זו חמאה מזוקקת'
סמנה זו חמאה מזוקקת
13/06/2011 | 14:56
1
1
לצפיה ב-''
13/06/2011 | 14:57
לצפיה ב-'ההשערה הכפולה שלי:'
ההשערה הכפולה שלי:
13/06/2011 | 13:55
6
8
קובנה, כמה שלא תהיה טעימה, היא עדיין סוג של לחם... לעומת הג'חנון, שהוא אמנם גם כן עשוי מבצק, אבל נחשב יותר ל"מאכל" אמיתי ולא רק ללחם שמגיע בצד.
הסיבה השניה לדעתי היא שאת הג'חנון מאוד קל לקנות קפוא ולהכין לבד בבית, בלי יותר מדי ידע או מיומנות (וזה הג'חנון שרוב האנשים מכירים, בין אם הם קונים ושמים בתנור בבית או מזמינים מכל מיני פיצריות זולות שגם כן משתמשים בקפואים).
לעומתו, קובנה אפשר רק להכין לבד (וזה לא מעט עבודה) או לקנות ממישהו שמכין טרי, ולכן נראה לי שהיא לא פופולרית באותה מידה.
אבל לכו תדעו, אולי אדוני יצליח לגרום לריחתה של הקובנה?
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'או שאולי זו תוצאה של יח"צ טובים'
או שאולי זו תוצאה של יח"צ טובים
13/06/2011 | 14:09
1
2
צריך לשאול את אייל שני. הוא מבין ביח"צ ובדברים שהולכים עם עגבניות (ג'חנון למשל).
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-''
13/06/2011 | 14:37
לצפיה ב-'DAMN IPHONE, ריחתה= פריחתה'
DAMN IPHONE, ריחתה= פריחתה
13/06/2011 | 14:09
1
לצפיה ב-'לחובבי האייפון'
לחובבי האייפון
13/06/2011 | 17:08
3
לצפיה ב-'זה בגלל צורת האכילה.'
זה בגלל צורת האכילה.
13/06/2011 | 19:36
1
ג'חנון מתקלף ואפשר לפרק אותו בידיים וקובנה לא.

זה הכל.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-' לא אוהב ג'חנון'
לא אוהב ג'חנון
14/06/2011 | 14:52
1
בחיי שניסיתי בכמה וכמה מקומות ולרוב פשוט מדובר בבורקס יבש במיוחד בלי מילוי ובלי טעם.
לא מבין מה ההתרגשות או הייחוד של הדבר הזה.
קובנה לעומת זאת - הדתיים אצלנו בצבא היו מכינים על פלטות בשבת וזה היה טעים, למרות שמאז לא ראיתי את זה בשום מקום אחר, ודי שכחתי מהמאכל הזה עד שהתחלתי לקרוא עליו בהקשר של המזללה.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'טעמתי קובנה רק 2 פעמים בחיים שלי'
טעמתי קובנה רק 2 פעמים בחיים שלי
13/06/2011 | 14:39
4
3
פעם ראשונה -
לפני איזה 15 שנה, כשמשפחה של חברים של הוריי הביאו לפיקניק משותף סיר עם קובנה - ומאז חייתי עם המחשבה שזה דבר יבשושי ודוחה למדי. לא הזדמן לי לטעום מאז.

פעם שניה -
אמש במזללה
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'ולי היתה חסרה אמש חילבה ירוקה ורירית'
ולי היתה חסרה אמש חילבה ירוקה ורירית
13/06/2011 | 20:06
3
1
ומרק צהוב. ככה *באמת* אוכלים קובנה.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מה פתאום,ככה אוכלים לחוח'
מה פתאום,ככה אוכלים לחוח
13/06/2011 | 20:31
2
1
בכלל הכי טעים קובנה קלויה קצת עם חמאה ודבש.
אבל אפשר גם עם מרק.
במשפחה של הבן זוג אגב עושים קובנה מהירה (כלומר לא לילה בתנור) ועם שמן.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'לא יודעת, אולי בגלל שאני לא מתה על סלוף'
לא יודעת, אולי בגלל שאני לא מתה על סלוף
13/06/2011 | 20:41
1
2
ככה אני אוכלת מרק צהוב וקובנה ובכלל.
(וידוי אנושי מרגש:" אני לא מתה על מלווח וג'חנון)
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אני מודה שגם אני בכלליות לא ממש'
אני מודה שגם אני בכלליות לא ממש
14/06/2011 | 07:25
1
מתחברת ללחוח,רק מדי פעם ורק עם מרק.
עשינו כמה פעמים ג'חנון עם חמאה,יצא טעים אבל בשורה התחתונה זה עדיין בצק עם  שומן ולא יותר מזה. מלווח יוצא שאני אוכל פעם בהריון בערך וזהו.
אבל קובנה זה טעים ולא שמנוני מדי,ובכלל יש שני סוגי קובנה נראה לי כמו שאתם קיבלתם שזה רך יותר בפנים כמו חלה והיא עם שמרים ואצלנו (אני פולנייה כן,אצלנו זה אצל הבן זוג) זה עם אבקת אפייה ואפשר רק לפרוס את זה ולא לקרוע את זה. בסוד אני אגלה לך שכמה שזאת טעימה הראשונה יותר טעימה לדעתי (יש דודות שעושות אז יצא לי לטעום).
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'איזה כיף היה!'
איזה כיף היה!
13/06/2011 | 12:01
1
8

בציפיה גדולה חיכינו, וביום שאחרי, כשהבטן עוד סוחבת את המטען העודף, אסכם שהיה ממש שווה לשבור את מקש הריפרש כדי ולהשתתף בחוויה הרב חושית והכיפית הזאת!

אני אנסה לפרט, למרות שזה קשה מתמיד גם בגלל שהיתה הפצצה כל כך מאסיבית של מנות - שתוך כדי היה לי קשה לעקוב והייתי צריך לשחזור בדיעבד, וגם בגלל שקשה לקבל התרשמות על מנות, שחלק די מורכבות, רק על סמך טעימה. המנות עצמן, אגב, גדולות מאד. אם כל מנה חלקו לפחות חמישה והבטן שלי עדיין מלאה כאילו אכלתי לפני 5 דקות - אז ההמלצה של מיתר על כמה להזמין שם היא במקומה.

אז מה היה לנו שם?

בראש ובראשונה...
שתי מנהלות שמגיעה להן תודה ענקית על היוזמה, החידון המהנה והערב המקסים + שמונה מחברי הפורום שהיה תענוג לפגוש. מיתר, שהיה לי הכבוד לשבת ליד חובב אוכל מסוגו, הגיע מצוייד בתיק מקצועי ובו בקבוק יין, מצלמה ופנקס ותיעד הכל ברמה של נשיונל ג'יאוגרפיק. ברונו - חובב אוכל בכל רמ"ח אבריו. נטע - מחשב מהלך לפירוק מנות למרכיבים והיחידה שמעיזה להשוות מנות של אדוני ל"איך שזה היה יוצא לה בבית". אושר - שהוציאה ממאיר הרצאה מלומדת על נקניקיות. גסטרו הותיקה - עם זכרונות מהימים שהפורום עוד היה בהתכתבות. ינשופית - שכיף תמיד לפגוש את החיוך החם שלה. ציפה - שישבה קצת רחוק ולכן לא כל כך יצא לי להכיר. והאישה - מאותגרת קולינארית לא פחות ממני, וכך התמזל מזלי לחוות את כל החוויות האלה ביחד איתה בלי להתפשר היה תענוג לפגוש את כולם!

מאיר אדוני
אי אפשר בלי מילה טובה על האיש הזה, שזו פעם שניה שאנחנו ממש פוגשים אותו, וגם הפעם הוא הצליח להקסים אותנו בנעימות הסחבקית שלו מצד אחד, ובטוטאליות שלו למקצוע מצד שני. מיחידי הסגולה שחיים ונושמים בישול ואני בטוח שגם בחלומות שלו הוא מבשל (לא שיוצא לו להניח כל כך את הראש בימים אלה). זה המקום לציין שלא קל לכתוב דיווח על ארוחה שבה הרגשתי כמו אורח של מאיר ולא כמו סועד רגיל אבל, כמו שכתבה פסיונטע, אני מאמין שחלק חשוב של כל הרצה האא פידבק, ואני מקווה שההערות יתקבלו בברכה, במיוחד לאור העובדה שההתרשמות הכללית שלנו היא טובה ובהחלט נשמח לשוב פעמים נוספות. אני בסך הכל מנסה להשיב טובה על הארוחה בניסיון להצביע על מה כדאי לשים אליו את הלב ואולי לשפר.

העיצוב
אם כתית זה המקום לחגוג יום הולדת שקט בזוג, אז המזללה זה המקום ללכת אליו במצב רוח שפעם היה מושך אותך לארוחה ב"אל באריו". מקום עם אוירה שמחה ואוכל שמח וקוצני, עם טעמים עוקצניים, קייצים מאד. יהיה מעניין לראות איזה שינויים יוכנסו לתפריט כדי להתאים אותו לחורף (לא שיש כזה בארץ). אהבתי את העיצוב הנעים, את הצבעים הבהירים ואת ניצול החלל שבפינצ'וס הרגיש קצת כמו קרון רכבת ארוך וכאן הרגיש ריבועי יותר. חלק מהמקום, אגב, עדיין בבניה.

האוירה
היה מלא וגדוש, ממש לא נראה כמו מקום בהרצה, אבל לא צפוף או עמוס מדי. המוזיקה היתה הנקודה החלשה. אמנם היא היתה בעוצמה שלא הפריעה לדבר, אבל כל מה ששמעתי לאורך הערב היה את ה"נמוכים" ולא הצלחתי להבחין מה מתנגן, לפחות לא במקום שאנחנו ישבנו. לא יודע אם זו בעית אקוסטיקה או סתם עריכה לא מוצלחת, אבל אי אפשר להגיד שהמוזיקה תרמה במשהו וחבל, כי מוזיקה יכולה להוסיף או להוריד המון.

לחמים
הקובנה, הסמל המסחרי של המקום, באמת טעימה ועושה עבודה טובה בניקוי המחבתות, אבל דוקא לנישנוש פתיחה התאים לי יותר הלחם חמוציות הכהה שהוגש שם, שהזכיר את הלחם של כתית. חלת שום(??) מתוקה שהוגשה בתבנית קטנה נראתה יפה אבל היתה לי מיותרת.

ראשונות

סלט פתיחה עם ארטישוק, שעועית, ביצים וכמובן: עלים. מרענן וטעים. מנת פתיחה נחמדה מאד.

סביצ'ה עם סלט אטריות אסייתי - הסלט עצמו היה חריף מאד. כסלט בפני עצמו זה היה ממש טעים לי, אבל כמלווה לסביצ'ה החריפות הצליחה להעלים טעם הדג. היה ראוי לבחור לסביצ'ה ליווי יותר מתון, ואת הסלט התוקפני להגיש כמנה בפני עצמה.

טרטר פלשתינאי - בשר (טלה?) קצוץ עם אוסף מרכיבים "אדוניים" שהיה לי קצת קשה לפרק. נראה לי שהיה שם יוגורט או טחינה או לבנה או גם וגם ועוד הרבה דברים אחרים שהשתלבו מצויין ביחד למנה נהדרת. גם כאן היתה חריפות מסויימת אבל ממש קלה.

צלחת שרקוטרי - אני מסכים עם פסיונטע: מנה שלא מסתדרת עם המנות האחרות בתפריט, ועל כן גם הטעמים שלה היו חיוורים לעומת עושר וחדות הטעמים של המנות האחרות. היא היתה יותר סתמית ופחות מרגשת. אין סיכוי שאני אזמין אותה שם על חשבון מנות הרבה יותר מוצלחות כמו הטרטר או הסלט. מבחינתי היא יכולה לרדת מהתפריט.

מנת סלמון שהיחוד שלה, אם הבנתי נכון, היה חלמון ביצה, אבל לא הצלחתי לקבל הרגשה של מכלול המרכיבים שלה בפה, ולכן היא הרגישה לי פחות מיוחדת מבחינת הטאץ' של אדוני, אבל כאן סביר שפיספסתי משהו.

עיקריות

נתח קצבים על מצע טחינה (ועגבניות? או חציל?) - בזמן שמיתר צילם את המנה כמעט התעלפתי מהריח. הטעם הלך בעקבות הריח והיה נהדר. גם הבשר עצמו היה ללא רבב. מנה מעולה.

מחבת עם בטן החזיר עם רוטב שגם הוא משך קצת לכיוון אסייתי מתקתק/חריף ובלטו בו גרעיני תירס. הבשר היה מאד שומני. מיתר טוען שבחו"ל הנתח מרגיש פחות שומני, אבל האמת שלי זה ממש לא הפריע, במיוחד שאת השומניות איזנה הקריספיות המדהימה של החלק החיצוני. לטעמי המנה העיקרית המוצלחת ביותר וקינאתי במיתר שהיה אחראי לנקות את המחבת עם הקובנה. אני מבטיח להחזיר מחבת מבריקה בביקור הבא שלנו שם כי אין ספק שנזמין את המנה הזו שוב.

נקנקיית בשר לבן שהוגשה עם כרוב חמוץ (חם), חרדל ושפצלי. גם לדעתי המנה העיקרית החלשה ביותר, מנה נטולת טוויסט שלא הסתדרה לי עם יתר המנות. אדוני העיר שזו נקניקיית "הרצה" ושבעתיד ייכנסו נקניקיות "משוגעות" יותר, אבל אם היו שואלים אותי עדיף להשקיע במה שאדוני טוב בו באמת. כשיבוא לי נקניקיה ושפצלי אני אלך לשרקוטרי. למזללה אני בא בשביל דברים אחרים.

מנה של כבדי עוף על מצע של פולנטה - כבדי העוף היו רכים, כמעט משחתיים, וטעימים מאד. מהפולנטה טעמתי רק ביס קטן אז לא הצלחתי להתרשם. מנה נחמדה, אם כי מסתדרת לי יותר עם עסקית צהרים.  

מנת בונוס: קבב דג שהוגש על ספק קרם ספק קציפה של חציל - לקבב היה טעם די מיוחד, אם כי לא מספיק מעניין בשביל להזמין בביקור חוזר שם. החציל לא הוסיף לי במיוחד.

עוד מנת בונוס אחד של דג שהיתה לי מוצלחת יותר מהקבב, למעט זיתים שהיו מיותרים שם ולא התחברו לי למכלול. בשביל לקבל את ההרכב שלה נצטרך לחכות לדיווח של מיתר.

קינוחים

מעבר לזה שזה לא הצד החזק שלי, נראה לי גם שהטעם המתוק פחות טולרנטי לכל מיני טוויסטים מאשר הטעמים האחרים, כך שדוקא הקינוח ה"קלאסי" יותר, דואט שוקולדים שלאחד מהם נטע הזריקה משהו (תותים?) היה לי הקינוח היותר טעים למרות שבדרך כלל אני נמנע מקינוחי שוקולד. כל יתר הקינוחים, מהקרם ברולה עם הל ואניס - שני מרכיבים שלא חביבים עלי בכלל בלשון המעטה, דרך צ'ורוס שהיה קצת רך מדי והוגש עם מטבלים לא שגרתיים, המרק האקזוטי שהיה קר ומרענן אבל עם טעם מוזר, והבאבא הזה שאכלתי ממנו בעיקר את הבננה כהשלמה לדואט שוקולד - הכל היה לי מוזר מדי. אם גם אתם לא מתים על קינוחים - עדיף כבר להזמין עוד ראשונה. ואם אתם חייבים קינוח ממילא הטיפים שלי לא יעזרו לכם.

לסיכום
ערב מוצלח מכל הבחינות, כיף גדול, מאיר אדוני מקסים ואין ספק שנשוב לבקר אותו במזללה ונקווה מאד שגם, אינשאללא, גם בכתית. מדובר בשני מקומות שונים מאד, מוצלחים לעילא כל אחד בתחומו. שאפו!
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-' + הו הקנאה (אין בנמצא סמיילי מקנא)'
+ הו הקנאה (אין בנמצא סמיילי מקנא)
13/06/2011 | 16:46
1
נשמע מעולה, מתומחר הוגן (מעיון בתפריט שהועלה), ואם גם האווירה כיפית – הרי לכם המרענן הרשמי של הקיץ והתשובה המתוחכמת לכל מסעדות השוק השוכפלות!
מנת בטן החזיר מסקרנת מאוד.
ברכות לזוכים וכל הכבוד למארגנות (ושאפו גדול לושתי שבכל פעם שלחה לי מסרון סירוב מנומס ואישי, שעמעם מעט את אכזבתי מההפסד).
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'לכל הסקרנים- צילום של התפריט'
לכל הסקרנים- צילום של התפריט
13/06/2011 | 12:13
20
22
היהי כיף מאוד והאוכל ברובו היה מאוד מוצלח וטעים.
חלק גדול מהכיף היה גם להכיר את אנשי הפורום וללמוד על האנשים מאחורי השמות.
תודה לחתולית ולושתי על האירגון של הערב הכיפי.
את הדיווח המפורט שלי אעלה מאוחר יותר כשיהיה לי יותר זמן...
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תודה! זה בהחלט מעלה כמה נקודות מעניינות'
תודה! זה בהחלט מעלה כמה נקודות מעניינות
13/06/2011 | 13:06
16
11

קודם כל לגבי הלחמים - מסתבר שצריך לעשות בחירה בין הלחמים הרגילים לבין הקובנה (לא נראה לי שמישהו ישלם 36 שקל בשביל להזמין את שניהם) ונראה לי שלמרות הייחוד של הקובנה ויכולת הספיגה המרשימה שלה - אני בכל זאת אזמין את הלחמים הרגילים, כי כמו שכבר כתבתי - לנישנוש פתיחה הם מוצלחים יותר מהקובנה ולספוג - גם הם יודעים. מעניין אם יש ריפיל

בהסתכלות רחבה יותר על התפריט - עושה רושם שבמכוון התפריט חולק למנות שהן "בסיסיות" יותר לסועד המצוי, כמו הרוסטביף, צלחת הנקניקים והברוסקטה VS מנות שהן מורכבות יותר במהותן. אישית המנות הבסיסיות יותר לא קורצות לי, וכמו שכתבתי כבר בדיווח חלק מהן נראה לי מיותר בתפריט שכן מי שמגיע למקום כמו מזללה צריך לדעת מראש את הייחודיות של השף והמקום ולאלה שמראש זה לא מסתדר להם עדיף לי שיילכו למקום אחר במקום שהתפריט של המזללה ינסה ליישר קו עם סועדים כאלה.

סלט הארטושוק יקר למדי! עד כמה שהוא היה מנת פתיחה טעימה, לא נראה לי שהייתי מזמין אותו ב-67 שקל.

נראה לי שבביקור חוזר במקום הייתי לוקח שוב את הלחמים הרגילים, הטרטר הפלשתיני, נתח הקצבים ובטן החזיר. אולי גם שוב פעם את הסלמון רק בשביל לראות מה פיספסתי.

המנות שלא טעמנו מסקרנות אותי בעיקר מוח העגל, הקונפי שוק אווז (רק בגלל שבאופן כללי אני מאד חובב את המנה הזו ומסקרן לטעום את הגירסה של אדוני) ואולי גם... החזה עוף עטוף בביקון (למרות שעל המנה הזו אפשר להתענג גם לא רחוק משם, בהוטל מונטיפיורי).
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מסכימה מאוד לגבי התמחור של הסלט'
מסכימה מאוד לגבי התמחור של הסלט
13/06/2011 | 14:45
15
3
הוא היה מצוין אך אין סיכוי שהייתי משלמת עליו 67 ש"ח וזה אפילו קצת חוצפה לדרוש כזה מחיר, בעיני.

מסכימה עם ז'ראר לגבי מנות שמסקרנות לביקור הבא -
מוח העגל (אם יהיה לי אומץ), אבל בעיקר הקונפי שוק אווז ואולי החזה עוף עטוף בביקון.

המחיר של הלחמים קצת מאכזב, למרות שאני די בטוחה שאם מזמינים כמה מנות, מקבלים לחם ללא חיוב.

לסיכום, אני לא מסכימה כ"כ עם מי שאמר אמש שהמחירים זולים. המחירים בהחלט אינם זולים. אולי בהשוואה למחירים המופרכים בכתית זה הזמנות "לטעום את אדוני" באופן שפוי יותר, אבל זול זה לא.
בכל אופן, אסכים לפעמים לשלם את הסכומים האלה כי האוכל פשוט נפלא.

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'לא ראיתי כל כך תמחורים של המנות'
לא ראיתי כל כך תמחורים של המנות
13/06/2011 | 14:57
3
3
אבל ממה שכן ראיתי דווקא הרוב מתומחר במתינות וסבירות. המנות גם יחסית נדיבות. אלו הבשריות שאכלנו בקלות יכולות להיות מנה עיקרית.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'יש את המחירים בצילום שהעלה ברונו'
יש את המחירים בצילום שהעלה ברונו
13/06/2011 | 15:05
2
1

המנות העיקריות מאד מאד סבירות בתימחור שלהן (70-80שקל) בעיניי, במיוחד כשמתחשבים בגודל שלהן שהוא מאד נדיב. הלואי שבהרברט סמואל אפשר היה לאכול מנות עיקריות במחירים כאלה. מחירי העיקריות שם נעים בין 90 ל-150 שקל.

במנות הראשונות זה כבר קצת פחות חד משמעי. טרטר ב-50 שקל או סביצ'ה מאד מושקע ב-60 שקל זה סביר לי. סלט ארטושוק ב-67 שקל כבר פחות מסתעד לי כסועד, גם אם יש לזה הצדקה מבחינת המחיר של חומרי הגלם.

סך הכל בבחירה נכונה אפשר להגיע שם למשהו כמו 300 שקל על שתי ראשונות שתי עיקריות ולחם. לא זול, אבל גם לא מופרך.

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מסתעד?! מסתדר! '
מסתעד?! מסתדר!
13/06/2011 | 15:08
1
חידוש לשוני מאד מעניין אבל לא זו היתה הכוונה...
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'גם אני חושב שזה מתחלק לשתיים.'
גם אני חושב שזה מתחלק לשתיים.
13/06/2011 | 15:41
1
המנות העיקריות מתמחרות יחסית זול, במיוחד בהתחשב בגודל שלהן ובכמה שהן טעימות.
לעומת זאת, המנות הראשונות מתומחרות מעט גבוה מדי לטעמי, רובן מגיעות לאותם מחירים של העיקריות, וזה קצת מוזר בעיניי.
אני חושב שבכל מקרה, זה נראה לי כמו מקום שאצא אליו בקבוצה גדולה יותר משני אנשים, אז אפשר יהיה לחלוק מספר קטן יותר של מנות ראשונות ובכך להגיע למחיר סביר יחסית.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אני ממש לא מסכימה שהמחירים בכתית מופרכים'
אני ממש לא מסכימה שהמחירים בכתית מופרכים
13/06/2011 | 16:21
2
הם גבוהים אבל מתאימים בהחלט לתמורה, ואף נמוכים בהשוואה למקומות דומים בחו"ל.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אם הסלט מוגש בכמות כזו הרי שהוא לא בדיוק מנה'
אם הסלט מוגש בכמות כזו הרי שהוא לא בדיוק מנה
13/06/2011 | 16:23
9
4
ראשונה - בגודל הוא יותר כמו מנת חלוקה.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אצלנו כל המנות הן לחלוקה '
אצלנו כל המנות הן לחלוקה
13/06/2011 | 16:45
8
2

כמעט תמיד האישה ואני מתחלקים בכל המנות, בלי קשר לגודלן. אם היתה מוצעת מנה קטנה יותר של סלט כזה באזור ה-40 שקל (כמו שב-HS חלק מהמנות מוצעות בשני גדלים, כמו למשל סלט העגבניות) אז היינו שמחים להתחלק בסלט המצויין הזו. ב-67 שקל נראה לי שנתחלק במנות אחרות, גם אם הן יהיו קטנות יותר.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'ואם נושכים ככאן בכל הקשור לעברית'
ואם נושכים ככאן בכל הקשור לעברית
7
2

אז אני מראש אתקן ואומר שנראה לי שיש לומר לחלוק בסלט, לא להתחלק... להתחלק אפשר רק על סלט שהמלצרית שפכה על הרצפה בדיוק בזמן שעבר מישהו ו...
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-''
13/06/2011 | 16:54
1
הסלט הזה מצא חן בעיני, אני חושבת שיש לנו איזו התניה לדבי מחיר של סלט. הרי זו לא פיילה של חסה שמוכרים ביטבתה (ב-40 ש"ח). יש שם הרבה יותר.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'להחליק על הסלט'
להחליק על הסלט
2
4
להתחלק זה דווקא נכון (וגם לחלוק)
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'לא שאני מתיימרת להיות אבשלום קור'
לא שאני מתיימרת להיות אבשלום קור
13/06/2011 | 20:15
1
2
אבל אני לא רואה בעיה בהודעה המקורית
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'גם אני לא דיברתי על הסלט..'
גם אני לא דיברתי על הסלט..
13/06/2011 | 23:18
לצפיה ב-'אם כבר, נראה לי שזה אמור להיות "לחלוק את"'
אם כבר, נראה לי שזה אמור להיות "לחלוק את"
14/06/2011 | 11:19
2
2
ולא "לחלוק ב" (לעומת זאת "להתחלק ב" ו"להחליק על"), אבל קטונתי.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'חולקים ב. מחלקים את'
חולקים ב. מחלקים את
15/06/2011 | 12:11
1
לצפיה ב-'לעניות דעתי את טועה, אבל אין לי איך להוכיח'
לעניות דעתי את טועה, אבל אין לי איך להוכיח
15/06/2011 | 14:34
2
זאת וגם לא זמן להתעמק בענין, אז...

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
13/06/2011 | 13:17
2
3
אוף עכשיו עשיתם אותי כל כך סקרנית שאני אהיה חייבת להפר את הנדר שנדרתי בתקופת המבחנים הקרבה- לא לצאת.
נראה לי שאני הולכת להזמין לתאריך הקרוב ביותר האפשרי ו"לחגוג" את תקופת המבחנים

סתם סקרנות, עפ"י מה התפריט מחולק (1-4)?
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אם תמהרי תוכלי'
אם תמהרי תוכלי
13/06/2011 | 13:39
1
2
להינות מהנחת ההרצה.
שאלתך ממש טובה. אני מציע שהיא תישמר
לחידון הבא.
אם להיות רציני- לי אין מושג.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'ההרצה וההנחה היא למוזמנים בלבד עד כמה'
ההרצה וההנחה היא למוזמנים בלבד עד כמה
13/06/2011 | 13:42
2
לצפיה ב-'מאחר וישנם מספיק מי שיכתבו פירוט'
מאחר וישנם מספיק מי שיכתבו פירוט
13/06/2011 | 14:40
10
8
אני רק אכתוב את ההתרשמות שלי והערותי הצנועות.

אבל ראשית תודה רבה רבה לושתי ולחתולית על הארגון (ועל החברה) ותודה למאיר אדוני ולכל צוות המזללה על האירוח. גם אני כמו ז'רר מרגישה כי מדובר יותר באירוח מאשר בהיותנו לקוחות. ועם זאת, לי אף פעם לא היתה בושה להעביר ביקורת כל זמן שהיא בונה, ותמיד קיוותי שאנשים סביבו יעשו אותו דבר.

מבחינת הלחמים - הקובנה היתה נפלאה ואף ביקשנו ממנה תוספת. לחם השום לעומת זאת היה לטעמי מתוק מידי, וחסר טעם השום. הייתי מצפה לטעם שום מודגש יותר, במיוחד בהיותו כל כך דומיננטי מעצמו.
מטבל הסלק היה מ-צ-ו-י-ן. אני חושבת שאכלתי פנכה כמעט לבד. אהבתי גם את העגניות עם השמן זית והחריף. בשר עגניות זה אחד מהדברים הפשוטים והטעימים שיש בעולם.

מנות ראשונות -
סלט ארטישוקים מצויין
סלמון - מנה טעימה גם כן. אבל היה חסר לי איזה משהו נוסף. כל אחד מהמרכיבים היה מצויין. לא יודעת להסביר את ההרגשה... מאוד נהנתי לנגב את שאריות היוגורט והביצה עם הקובנה.
סביצ'ה ילו טייל - הדג היה מצויין. סלט האיטריות היה מעט אגרסיבי מידי גם לטעמי, אבל עדיין אכלתי את כל המנה שלי. בניגוד לאחרים אני לא חושבת שיש בעייתיות עם המנה. בהתחשב בכמות האוכל, יש הרבה מאוד בחירה למי שאינו אוהב חריף, ואין סיבה שלא תהיה מנה אחת מאוד חריפה בתפריט.
טרטר פלשתיני היה גם לי טעים. אבל לא הרגשתי בו חריפות כלל.

במנות העיקריות -
בטן החזיר לוקחת לא בהליכה אלא בריצה. מנה מדהימה.
הנקניקיה לטעמי היתה לא מוצלחת. המנה החלשה ביותר בכל הארוחה. שמחתי מאוד לשמוע שמתוכננות נקניקיות קצת יותר מעניינות בהמשך. אבל למען האמת, לא הייתי מכניסה את הנקניקיה הזו להרצה מלכתחילה. הנקניקיה היתה יחסית אנמית. והמרקם הספוגי שלה לא התחבר לי עם טעמי הבשר. יכול להיות שאם זו היתה נקניקיית פירות ים למשל, זה היה מרקם יותר מתאים. בהחלט לא מנה שאזמין שוב.
נתח הקצבים היה מדהים. אני מאוד אוהבת את האונגלה בשל היותו אחד מהנתחים הבשרניים בטעמם. אבל גם מאוד קל לטעות בעשייתו. פה הוא היה מושלם מבחינתי.

מבחינת הקינוחים
הצ'ורוס היו רכים מידי. אני אוהבת אותם יותר קריספיים מבחוץ. הם לטעמי גם צריכים להיות מעט יותר דקים, אולי צנתר במידה אחת צרה יותר, כדי להעשות כמו שצריך מבפנים.
הקרם ברולה היה מצויין.
קינוח השוקולד - מעולה לסוגו כפי שכתבה פסיונטע. אני אישית קשה לי עם כל כך הרבה מתיקות מרוכזת ולכן התמקדתי בקינוחים אחרים.
מרק טפיוקה ופירות - טעים, אבל לא מתקרב ברמתו למרק קוקוס שבכתית.
באבא או רום - גם לי היתה יבשה מידי. מבחינתי זה קינוח שצריך להגיר נוזלים בצלחת במובן מסויים ולא כך היה. עם זאת, משנלקחה כף עם הבננה והקצפת ביחד, הטעמים היו טובים והיובש מורגש פחות.

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'ווי ווי שכחנו את הפינכות'
ווי ווי שכחנו את הפינכות
13/06/2011 | 15:08
4

המטבל סלק אכן היה מענג ביותר וגם האיולי פלפלים לא רע בכלל!
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'ועוד מילה קטנה על השם'
ועוד מילה קטנה על השם
13/06/2011 | 15:25
5
15
מזללה נשמע כיפי מאוד (ומתאים מאוד לאופי שלי כמובן), אבל למה באנגלית? זו הרי מילה עברית לחלוטין.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'גם אני חושב שהשם בעברית מקסים וחבל'
גם אני חושב שהשם בעברית מקסים וחבל
13/06/2011 | 15:43
4
שהוא כתוב באנגלית מתחכמת ומרובעת שכזאת.
מין פונט מגניב בעברית היה הרבה יותר מתאים לשם ולאווירה שהמקום משדר.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מזללה בפירושה המילולי זה מסעדת מזון מהיר'
מזללה בפירושה המילולי זה מסעדת מזון מהיר
13/06/2011 | 16:00
1
4
הלך אדוני וכתב המילה באותיות אנגליות- כאילו מתוחכם וכאילו עם טוויסט. מבחינתו אני מאמינה שזה אומר הכל- אוכל פשוט עם אמירה.
או שאולי פשוט לא רצה שיתבלבלו עם ה-מזללה המתחרה (תודות לגרר שעמל וצירך את הקישור באחד משרשורי המזללה)
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-''
13/06/2011 | 20:22
לצפיה ב-'MIZLALA - אני דווקא חשבתי שזה מגניב... '
MIZLALA - אני דווקא חשבתי שזה מגניב...
13/06/2011 | 20:21
1
5
אהבתי את השימוש ב-Capital Letters.
יש בזה מין טוויסט.

לומר שמזלה היא מילה כ"כ יפה בעברית... נו טוב.
מזללה היא מילה עברית, זה נכון.
מילה יפה? על זה ניתן לחלוק.
מקום שבאים לזלול בו זה לא, יותר מקום מכובד ואופנתי שבאים לבלות בו.

לא הסתכלתי במילון, אבל יש לי תחושה שהמילה מזללה היא לא מילה שבאה לתאר מסעדה שמגישים בה יינות מיובאים יקרים ושמפניה

כשחשרתי אמש הביתה בעלי שאל אותי (באלו המילים):
*הוא: היה שם פיצה?
*אני: לא
*הוא: היה שם המבורגר?
*אני: לא
*הוא: אז איזו מין מיזללה זאת???

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תכלס אני חושב שהוא מאד צודק'
תכלס אני חושב שהוא מאד צודק
13/06/2011 | 21:02
16

הוא מאד שיעשע אותי עם השאלות שלו והאמת שגם לי נראה שמזללה יישאר נחלתם של המזללה של הסלטים והשאוורמה כמו בקליפ שהעלתי ושהמקום הזה ייקרא בשם שקצת יותר מכבד את האוכל שהוא מגיש.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אני אתך...חריף זה טעים אש '
אני אתך...חריף זה טעים אש
13/06/2011 | 20:27
1
1
וחבל שאין יותר מנות חריפות בתפריטים
מי שלא מתחבר שיזמין משהו אחר...
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'רק כדי לחדד את הנקודה שאני ניסיתי להעלות'
רק כדי לחדד את הנקודה שאני ניסיתי להעלות
13/06/2011 | 21:08
2

וזה שלא היתה לי שום בעיה עם החריפות של הסלט, רק שהיא לא התאימה לעדינות של הדג, ולכן חשבתי שרצוי לעשות כאן הפרד ומשול: את הסלט להפוך למנה בפני עצמה ואת הסביצ'ה ללוות עם משהו פחות דומיננטי בטעם.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'ובאמת שכחתי שתי מנות - קבב דג ובורי פנצנלה'
ובאמת שכחתי שתי מנות - קבב דג ובורי פנצנלה
13/06/2011 | 21:15
2
הקבב דגים היה לטעמי יבשושי. אולי זה בגלל שאני אוהבת במיוחד דגים נאים. אבל גם במרקם הוא התפרק קצת למגע מזלג.

הבורי היה מעולה. סלט טעים, שהדג הוא תוספת יפה לו
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'טוב זהו עשיתם לי חשק'
טוב זהו עשיתם לי חשק
13/06/2011 | 16:11
4
7
אני הולכת להזמין מקום.

שאלה אחת, התפריט שהעלו פה זה המחירים הרגילים או מחירי הרצה?
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'המחירים הרגילים'
המחירים הרגילים
13/06/2011 | 16:18
3
1
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
13/06/2011 | 16:23
2
3
הזמנתי מקום לשבת למרות שהבן זוג חושב שזה יותר מידי גם היום בצלע וגם שבת במזללה...

אני אומרת שתמיד יש מקום לעוד
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מסכים איתך לגמרי'
מסכים איתך לגמרי
13/06/2011 | 16:58
1
5
כל עוד הארנק מסוגל לשאת את זה. אין בעיה
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'בוא נגיד'
בוא נגיד
13/06/2011 | 17:02
2
שאני אוכלת כל עוד הארנק והבנק מאפשר...
כל שאר הדברים בחיים זה מותרות מבחינתי
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'התמונות'
התמונות
<< ההודעה הנוכחית
13/06/2011 | 16:36
54
284
הרגשתי כאילו בריאליטי של האיירונשף: כל מנה שהובאה לשולחן הונחה לפני, וכמו, להבדיל 100, שף הבוחן את הצלחת לפני יציאתה את המטבח, היא עברה צילום לפני שהחבורה התנפלה עליה לחרוץ את גורלה. ואוי לאותה צלחת שנשכחה מגורל החשיפה
לעין העדשה, או אז גאתה שאגת הכל לשמיים: "לא לגעתתתתת"
מחמת הצניעות, מכוסות אצל אדוני כל המנות בכסות של עלי תבלין, פטרוזיליה או כוסברה. במקרים אחדים לא הייתה לצלם ברירה אלא לחשוף מערומיהן ועם השף הסליחה (;
ועוד מילה: ככל שיכולתי לברר כל מנה מהמצולמות היא בגודל אישי.
בתמונה זו: צלחת בשרים - מנה איטלקית שכזו.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'ארטישוק'
ארטישוק
3
15
עם רוקט, פרמזן, ביצה כבושה,ואיולי סיזר
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'הצילום לא עושה חסד לגודל המנה בפועל'
הצילום לא עושה חסד לגודל המנה בפועל
13/06/2011 | 16:52
2
2
לצפיה ב-'המזללה אינה, בפרוש'
המזללה אינה, בפרוש
13/06/2011 | 17:01
1
21
מקום של משחקי צילחות. בצילום - פטה כבד אווז באוסטריה פרנצ'סקנה: על מקל של ארטיק, ממולא בבלסמיקו ומצופה בשכבת אגוזים. "הכי טוב שבא אל פי" (ציטוט של זוגתי).
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'זה בהחלט נראה כמו תענוג צרוף.'
זה בהחלט נראה כמו תענוג צרוף.
13/06/2011 | 18:53
1
לצפיה ב-'טרטר "פלשתיני"'
טרטר "פלשתיני"
13/06/2011 | 16:50
3
17
שייטל קצוץ, טחינה גולמית, צנוברים, יוגורט, קרם חצילים שרופים וכמון. וגם: ריג'לה וכוסברה...
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'כזה אני רוצה '
כזה אני רוצה
13/06/2011 | 16:56
לצפיה ב-'עכשיו אני אוכלת שתי מנות כאלה'
עכשיו אני אוכלת שתי מנות כאלה
13/06/2011 | 23:17
5
לצפיה ב-'משעשע'
משעשע
14/06/2011 | 09:10
4
לראות את המילים פלשתיני ושייטל בתיאור של אותה מנה!
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'סביצ'ה של ילו טייל'
סביצ'ה של ילו טייל
14
עם איטריות שקופות, שעועית ירוקה, מלפפון, צ'ילי, ג'ינג'ר, רוטב דגים וליים. מנה חריפה אממה - טעימה לי גם לאחר שנגמרו הזנבות הצהובים.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'סלמון נא'
סלמון נא
13/06/2011 | 17:05
13
עם תרד בלאדי, סלק צלוי, יוגורט, לימון כבוש וחלמון נא
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'קובנה אהובתי'
קובנה אהובתי
13/06/2011 | 17:07
1
15
יכולתי לרדת על שתתים כמוך, בקלילות...
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אבל היינו טובים ומאופקים'
אבל היינו טובים ומאופקים
14/06/2011 | 06:37
6
ואכלנו רק מעט מהקובנה, שלטעמי היתה טובה מהחלה.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'חלת שום'
חלת שום
13/06/2011 | 17:10
11
כמו מתוקה של שבת עם נגיעות ביישניות של שום. חיוורת ליד השיחוק של הקובנה.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'יין 1 - ריזלינג'
יין 1 - ריזלינג
13/06/2011 | 17:12
6
לצפיה ב-'יין 2 שירז אוסטרלי'
יין 2 שירז אוסטרלי
13/06/2011 | 17:14
4
לצפיה ב-'יין 3 - שירז של יתיר'
יין 3 - שירז של יתיר
13/06/2011 | 18:09
1
4
שירז 2006 של יקב יתיר, השכן שלי שמעבר לגדר.
היין עשוי מ 85% שירז ו- 15% מלבק, הגדלים בכרמי יתיר.
היין מוערך על ידי דניאל רוגוב בציון 93, והוא טוב לשתיה בין 2010-2017
לטעמי מתאים למנות של המזללה שהן ברובן, בעצם "סלטיות" במהותן יותר מאשר תבשילים כבדים .
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'והוא היה מצויין'
והוא היה מצויין
14/06/2011 | 06:21
לצפיה ב-'נתח קצבים = אונגלה'
נתח קצבים = אונגלה
13/06/2011 | 18:13
1
12
בחיתוך של שווארמה. מ-ע-ו-ל-ה
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'עוד מנה שאהבתי'
עוד מנה שאהבתי
14/06/2011 | 06:17
6
אכלתי רק מעט בשר, אבל מה שאכלתי היה עשוי היטב.

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'בטן חזיר'
בטן חזיר
13/06/2011 | 18:17
8
14
בבישול איטי, צלוי בויסקי ומייפל, תירס חי, סלרי וג'ינג'ר בחמאת ברבקיו.
הוראות אכילה: חובה לנקות את המחבת בלחם קובנה!
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'|קפיצת ראש פנימה|'
|קפיצת ראש פנימה|
13/06/2011 | 18:47
5
1
לצפיה ב-'חכי לי! המנה האהובה עליי BY FAR!'
חכי לי! המנה האהובה עליי BY FAR!
13/06/2011 | 19:15
3
8
כולל סלט התירס המעולה שמגיע איתו ושהכי נהנתי לנגב איתו את הקובנה ( ונראה לי שגם מיתר).
הקרום הקריספי הזה, משגע!
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-' one of the bellies if not ha...'
one of the bellies if not ha...
13/06/2011 | 20:29
2
3
לצפיה ב-' '
14/06/2011 | 06:31
לצפיה ב-'אושר מצחיקולה קרעת אותי '
אושר מצחיקולה קרעת אותי
13/06/2011 | 20:34
1
לצפיה ב-'בטן חזיר בפר סה'
בטן חזיר בפר סה
13/06/2011 | 19:16
7
כנראה שזו תהא מנת חלקנו במאה ה 21: בטן חזיר במאה ה 21 היא הפוא גרא של המאה ה 20.
אצל אדוני היא מתומחרת ב 82 ש"ח. בשר במרקם שמן עם קליפה קריספית במיוחד.
אצל תומס קלר, בצהריים, בסלון שלו: All-Day Braised Hobbs Shore's Farm Pork Belly
ב - 125$
מה שנכון - בחוות הובס מגדלים חזירים על דיאטה דלת שומן...
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'טוב, אז ככה'
טוב, אז ככה
14/06/2011 | 06:16
5
אני לא אוכלת הרבה בשר לבן, פשוט כי בבחירה בין פילה בקר טוב לבין פילה חזיר - אני אוהבת יותר את טעם הבקר.

אבל, המנה הזו, היתה פשוט סימפוניה של טעמים ומרקמים. למרות שראיתי את פס השומן, לא הרגשתי אותו בפה והקרנציות של ה"מכסה" שנצלה, היתה נהדרת לי.

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'כבדי עוף'
כבדי עוף
13/06/2011 | 19:19
2
13
צרובים, פולנטה, פטריות יער, אספרגוס בחמאה ומרווה
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-''
13/06/2011 | 20:30
1
2
לצפיה ב-' אחלה מנה, רק שהייתי כבר מלאה'
אחלה מנה, רק שהייתי כבר מלאה
14/06/2011 | 06:37
1
לצפיה ב-'הנקניקיה'
הנקניקיה
13/06/2011 | 19:23
12
קודם כל נא לתקן את כתב התפריט: מדובר בנקניקיה אחת של חזיר בערער, שפצלה עם המון בצל (שעושה לשפצלה רק טוב), בייקון, כרוב כבוש וחרדל דיז'ון. הגשה יצירתית.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'קבב דג ים'
קבב דג ים
13/06/2011 | 19:27
12
קציפת חצילים וגבינת עזים, ויניגרט ירקות בגריל, ג'ינג'ר וצ'ילי
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'בורי צלוי'
בורי צלוי
13/06/2011 | 19:31
9
בגריל, עגבניות קיץ, מוצרלה ולחם אבוד
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מאד מסקרן אותי איזה מנות אתה אהבת יותר'
מאד מסקרן אותי איזה מנות אתה אהבת יותר
13/06/2011 | 19:33
4
6

וכמובן - היה תענוג גדול להכיר אותך!
בתקווה להפגש גם במפגשים הבאים.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אענה לך כך'
אענה לך כך
13/06/2011 | 20:32
3
5
נניח ששנינו חולקים ארוחה שכוללת 2 מנות מסקטור 2 ושתי מנות מהסקטורים 3 - 4
ונניח שמה שטעמנו אמש הוא כל התפריט.
אז ככה: הייתי מזמין את סביצ'ת היילוטייל, את הטרטר הפלשתיני ואחר כך את נתח הקצבים ואת בטן החזיר, שאת הרוטב שלו הייתי מספיג כליל בקובנה.
לגבי הקינוחים - הבחירה שלך.
אבל, אין סיכוי שזה יקרה מאחר והתפריט כולל כל כך הרבה פיתויים ומאחר והחיך שלי כל כך סקרן לגרויים חדשים שברור לי שאבחר במנות ממש ממש אחרות: אוייסטר חם, רוסטביף סינטה עגל, ברוסקטת שייטל, קלמרי בגריל, בויאבז, קובת שרימפס, מוח עגל, סטייק אנד אג, קונפי אווז (בתנאי שיגלפו את הבשר מהעצם) ואפילו חזה עוף עטוף בביקון...
בקרוב, כנראה, אגיע לטעום מהמנות המסקרנות הללו.
אולי נעשה סיבוב נוסף? בלי חידון?
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
13/06/2011 | 21:06
2

אצלנו בדרך כלל בביקורים חוזרים אנחנו משלבים: לוקחים מנה או שתים מאלו שממש אהבנו פלוס מנה או שתים שטרם ניסינו. ככה אפשר גם לגלות טעמים חדשים וגם להתרפק מחדש על טעמים מוכרים.

סיבוב נוסף בלי חידון זה רעיון שהמקלדת שלי מקבלת בברכה חתולית וושתי הבטיחו קיץ מעניין ואני סומך עליהן שגם יוציאו לפועל.

אני רק מקווה שהפעם הבאה שלי במסעדה תהיה כבר ללא מגבלת אלכוהול. היה קצת עצוב לי ללוות ארוחה ב... מים. היין אצלנו הוא חלק בלתי נפרד מההנאה אבל אתמול יכלתי להרשות לעצמי רק טעימה. בסוף החודש בדיקה נוספת ואם הכל יהיה תקין אז לפחות ביום ההולדת שלי אוכל לשתות את הדבר האמיתי.

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מתאים, מתאים, מתאים!'
מתאים, מתאים, מתאים!
13/06/2011 | 21:10
1
לצפיה ב-'אנחנו בטוח נעשה סיבוב נוסף'
אנחנו בטוח נעשה סיבוב נוסף
14/06/2011 | 06:39
6
גם כי לבחור מגיע לאכול במזללה וגם כי האויסטר החם והקונפי אווז קראו לי ועדיין לוחשים באוזני.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'קינוח 1: באבה רום'
קינוח 1: באבה רום
13/06/2011 | 19:34
13
בסירופ קפיר ליים ולמון גראס, בננה צלויה בגריל עם סוכר דקלים והל
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'שוקולטת ולרונה'
שוקולטת ולרונה
13/06/2011 | 20:00
5
18
קצף שוקולד וברנדי, טרקוטת שוקולד מריר
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'הספל הלבן הוא המוצלח שבקינוחים.'
הספל הלבן הוא המוצלח שבקינוחים.
13/06/2011 | 20:05
2
לצפיה ב-'וגם החום שלידו לא קוטל קנים.'
וגם החום שלידו לא קוטל קנים.
13/06/2011 | 20:16
3
לצפיה ב-'אני מעדיפה את החום והבטחת מתכון!'
אני מעדיפה את החום והבטחת מתכון!
13/06/2011 | 20:46
לצפיה ב-'יש שם תותים שמסתתרים?'
יש שם תותים שמסתתרים?
13/06/2011 | 20:48
1
לצפיה ב-'לא תותים אלא '
לא תותים אלא
13/06/2011 | 21:01
5
הדבר הורוד הזה שיוצא מהעציץ הוא מן מזרק כזה ובתוכו רוטב תותים. לוחצים עיו למעלה וזה מזריק את הרוטב לתוך השוקולד.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'ברולה פיסטוק'
ברולה פיסטוק
13/06/2011 | 20:03
2
16
תאנים טריות, גלידת תבלינים, קרמבל קינמון, סירופ אספרסו
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-' מנה נהדרת'
מנה נהדרת
14/06/2011 | 06:40
1
1
לצפיה ב-''
14/06/2011 | 23:05
1
לצפיה ב-'צ'ורוס'
צ'ורוס
13/06/2011 | 20:06
13
בחמשת תבלינים, תמרים מלבי ופיסטוק מסוכר
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מרק אקזוטי'
מרק אקזוטי
13/06/2011 | 20:08
11
חלב קוקוס, פסיפלורה, שלישיית סורבה וטוויל אננס
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תפריט היינות והקוקטיילים'
תפריט היינות והקוקטיילים
13/06/2011 | 20:19
2
7
כמה מילים: תפריט היין חייב שידרוג: חובה לרשום בו את שנות הבציר. רצוי להוציא את התאור המוזר: יין אורח, להוסיף, דחוף מספר יינות ישראלים ורצוי מיקב יתיר ((ההדגשה עבור מאיר אדוני).
בנוסף, הייתי ממליץ לתאר בציוץ כל אחד מהיינות המופיעים בתפריט. לטובת מי מקהל הסועדים שמעוניין לפתח מודעות, ואני מניח שיש רבים כאלו.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תפריט די גרוע לדעתי'
תפריט די גרוע לדעתי
13/06/2011 | 20:45
8
גם הרבה מן הבחירות וגם האופן בו הוא ערוך. הוא גם קצת יקר מדי.
דווקא זה מקום שיכול להציע תפריט יין ממש מגניב.
הקוקטיילים נראים בהחלט לא שגרתיים, אבל אולי מעט עמוסים בשביל קוקטיילים לאוכל.

מיתר, בשביל להחזיק יתיר הם צריכים לעבוד עם עוד ספק, וכבר עכשיו הם עובדים עם 4-5 שזה די המון יחסית לתפריט לא ממש גדול.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אני לא חושבת שצריך להרחיב מידי את התפריט'
אני לא חושבת שצריך להרחיב מידי את התפריט
13/06/2011 | 21:08
3
הבעיה עם הישראלים הוא שלרוב הם יקרים לעומת המיובאים.

התפריט לטעמי דווקא לא מאוד יקר, אם כי אפשר היה אולי לעשות קצת יותר ויחסית מגוון.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'בסופה של הארוחה, ניגשתי להגיד למאיר אדוני '
בסופה של הארוחה, ניגשתי להגיד למאיר אדוני
13/06/2011 | 20:04
3
11
תודה באופן אישי על האירוח המלבב. ולקחתי משפט אחד: זה "אוכל כיפי, ויותר מהכל חשוב היה לי שתהיה במקום אוירת מסיבה נעימה".
אז האוכל לא רק כיפי: הוא איכותי, הוא נעים, הוא לא כבד, הוא טעים בטירוף והכי חשוב: הוא מחברת לאוירה הכה-כה-כיפית ונעימה.
הריזלינג שקיבלנו, כמו גם האדום-אדום ששתיתי אח"כ היו מן המצוינים (מי רשם?).
והבוקר, בעודנו לוגמות קפה וחולקות קרואסון שקדים בבייקרי, הבוסית שלי ציינה בסיפוק שכנראה אמש היה מוצלח לי, כי כבר הרבה זמן לא חייכתי כמו היום.
אז מאיר, הצליח לך, אבל בענק. והלוואי שלא יגמר לעולם!
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אמן'
אמן
13/06/2011 | 20:34
לצפיה ב-'אמן'
אמן
13/06/2011 | 20:45
לצפיה ב-'שוב תודה למארגנות ותודה למאיר אדוני שאירח'
שוב תודה למארגנות ותודה למאיר אדוני שאירח
13/06/2011 | 21:15
2

נקווה שהמקום ימשיך לענג אותנו במשך הרבה שנים.

באשר ליין - האדום הוא השירז האוסטרלי שמופיע בתפריט שהעלה מיתר.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מה שנשאר לי להגיד...'
מה שנשאר לי להגיד...
13/06/2011 | 20:56
10
9
הרוב כבר נאמר, ולכן אשתדל לא לחזור על חלק מהדברים.
האוכל היה לי טעים מאוד ברובו, למעט אולי מנת הנקניקיות (שלא היתה רעה, רק מרקם הנקניקיה היה קצת ספוגי מדי), קבב הדג שלא ממש אהבתי כי היה יבש מדי לטעמי והקינוח של הבאבא או רום, שבו העוגות היו יבשות מדי, אבל הבננות המקורמלות היו שיחוק מוצלח. אני מאמין שעל רוב התקלות האלו אפשר יהיה להתגבר בתקופה ההרצה.
השיחוק האמיתי בחלק מהמנות היו דווקא הרטבים או התוספות, כמו הרוטב והפולנטה שהגיעו עם הכבדים. הרוטב היה בשרי וכבד, והתאים בול לפולנטה ולכבדים. גם את סלט התירס שהגיע עם בטן החזיר, שהיתה המנה האהובה עליי, אהבתי מאוד, התירס היה מתוק ופריך ורוטב הברביקיו עם הכמון היה ממש ממכר.
הכי כיף היה להספיג את הקובנה והחלה ברטבים המצוינים, ויעידו על כך קולות המחאה שקמו בצד שלי של השולחן כאשר ניסיתי להעביר חתיכת קובנה לושתי שישבה בצד השני אני מתאר לעצמי שמנות הלחם נמכרות היטב עם הרטבים האלו
למעט הבאבא או רום, את שאר הקינוחים דווקא אהבתי.
מסכים בפה מלא עם פסיונטע על כך שהקינוח השוקולדי היה המוצלח ביותר והיא היטיבה לתאר אותו. אבל אהבתי גם את ברולה הפיסטוקים, למרות שטעמו הזכיר לי הרבה יותר שקדים ומרציפן מאשר פיסטוקים. גלידת ההל והג'ינג'ר היתה אולי מוזרה בביס הראשון, אבל השילוב שלה עם המתיקות של הברולה היה מוצלח. גם את קינוח הטפיוקה אהבתי, הוא היה קליל וקייצי וקצת הזכיר לי את זה של הבית התאילנדי. נהנתי לדוג ממנו את הפירות הטריים והטעימים.
היה מוצלח מאוד לדעתי ואני בטוח עוד אחזור, ואתלבט קשות את לאכול שוב את בטן החזיר או לנסות את קונפי שוק האווז, שבתמונה של בוב68 נראתה מפתה ביותר.
התמחור של העיקריות הוגן מאוד בעיניי (ואפילו זול בחלק מהמנות, כמו הכבדים), חלק מהראשונות מתומחרות קצת יותר בפראות, במיוחד כשצריך להוסיף גם לא מעט כסף בשביל הלחם שחייב לנגב את הרטבים.
אז מסעדה זולה היא לא ממש, אבל המזללה היא מסעדה במחירים שפויים יחסית, עם אוכל טעים ומחמם ואוירה כיפית ועליזה, לא צריך הרבה יותר מזה.

שוב תודה לחתולית ולושתי על האירגון המופתי, היה כיף מאוד לפגוש אנשים שהכרתי רק את ה"ניקים" שלהם פה.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-' היה כיף להכיר גם אותך bruno'
היה כיף להכיר גם אותך bruno
13/06/2011 | 21:02
1
8
ואת האנשים החדשים שזכיתי להכיר לראשונה אמש - מיתר, zippa, אושר ופסיונטע. זה היה בעיני מפגש הפורום הכי מהנה שהייתי בו עד כה (מנהלות - והיד עוד נטויה )
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'חלק גדול מהכיף היה להכיר את כולם'
חלק גדול מהכיף היה להכיר את כולם
13/06/2011 | 21:33
5
ולגלות שכולם ללא יוצא מן הכלל הם אנשי שיחה מעניינים.
במיוחד חוש ההומור של מיתר שקרע אותנו מצחוק כשחילק לנו את הנקניקיה והחרדל כאחרונת האומנות של אוליבר טוויסט והסיפורים המרתקים/מצחיקים של גסטרו.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'ממש ירוק מקנאה '
ממש ירוק מקנאה
13/06/2011 | 21:42
2
נראה שהשילוב של אוכל כיפי וטעים ושל חברה נהדרת הפכה לחגיגה גדולה.
מקווה שיהיו הזדמנויות להצטרף לארועים כאלו ואחרים.
שאפו !
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'המ... תודה על הדיווח. '
המ... תודה על הדיווח.
13/06/2011 | 22:09
5
7
רק הערה, כל דבר שמכיל ממרח פיסטוק או פיסטוקים טחונים ולא קלויים בצורה רטובה, הוא בעל טעם מרציפני. למשל מקרון פיסטוק במילוי שוקולד לבן ופיסטוק לטעמי יש לו טעם מרציפני לגמרי. ובכלל, יש לי פיסטוק טחון בבית [בשביל המקרונים, נו] ויש לו בדיוק ריח של מרציפן.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'זה מאוד פשוט'
זה מאוד פשוט
13/06/2011 | 23:51
3
3
מחית פיסטוק מכילה בד"כ 50% שקדים. אאל"ט זה בגלל מחיר וגם אולי בגלל תכולת שומן.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'יצא לי גם לראות מחית עם בערך 70 אחוז שקדים'
יצא לי גם לראות מחית עם בערך 70 אחוז שקדים
14/06/2011 | 07:27
2
4
אבל יש מחיות טהורות הן פשוט הרבה הרבה יותר יקרות.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'סליחה יותר גרוע זה היה עם בוטנים ולא עם שקדים'
סליחה יותר גרוע זה היה עם בוטנים ולא עם שקדים
14/06/2011 | 07:28
1
2
לצפיה ב-''
14/06/2011 | 07:35
1
בוטנים זה ממש חסכוני. אבל יכול להיות שלשקדים יש עוד תפקיד - אני לא יודעת.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אני אוהב מרציפן, כך שבעיקרון אין לי בעיה'
אני אוהב מרציפן, כך שבעיקרון אין לי בעיה
14/06/2011 | 01:17
3
אבל כשהכנתי מחית פיסטוק לבד בבית, לא היה לה ריח של מרציפן, אלא ריח חזק של פיסטוק ואולי היא רק הזכירה במעט טעם של מרציפן.
לדעתי הטעם בברולה היה מרציפני הרבה יותר.. ואולי מה שפסיונטע כתבה מסתדר עם זה ובמחית הספציפית עירבבו גם שקדים.
בכל מקרה זה היה לי טעים!
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'היה נחמד לפגוש אותך סוף סוף'
היה נחמד לפגוש אותך סוף סוף
14/06/2011 | 06:42
לצפיה ב-'מה שהכי מבאס בכל המזללה הזו'
מה שהכי מבאס בכל המזללה הזו
13/06/2011 | 21:12
1
זה שלא יי יותר החצר של כתית . כל כך נעים היה לשבת שם.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'היה שווה לצאת מהצללים :)'
היה שווה לצאת מהצללים :)
13/06/2011 | 21:28
5
2
בדיעבד, הייתי צריכה לסדר לעצמי יום נטול ישיבות רק כדי שיהיה לי זמן לקרוא כמו שצריך כל מה שכתבתם ולכתוב בעצמי קצת יותר מוקדם.
גם אני מאד נהניתי אתמול, אבל למרבה ההפתעה, האוכל לא היה העיקר. מעולם לא הייתי בכתית, אבל בגלל הכתרים שנקשרו לראשו של אדוני בזכות אותה מסעדת יוקרה, אני מבינה עכשיו שציפיתי לחוויה יוצאת דופן לבלוטות הטעם. אז למרות שכזו לא קיבלתי (ואין בכך לרמוז על כך שהאוכל היה לא טעים, חלילה), הערב היה ממש כיפי.
אני לא חושבת שמהמזללה תצא איזושהי בשורה קולינרית חדשה. כמו שאמרה פסיונטע (או שמא היתה זו ינשופית?), הרבה מהמנות שייכות לטרנדים אחרים ששוטפים לאחרונה את תל אביב, אבל הן רובן ככולן נעשו על הצד הטוב ביותר. כשמוסיפים לזה את התמחור הסביר ביותר ואת האווירה המוצלחת, אין לי ספק שאני אשמח לחזור למזללה. בפעם הבאה נראה לי שאנסה את הבר, למרות שזה לחלוטין מקום לחגיגות מרובות משתתפים.
מבחינת האוכל עצמו, אני דווקא אהבתי את הנקניקייה, וכמו רבים אחרים התלהבתי מאד מבטן החזיר ומהטרטר. אני גם מאד אהבתי את הסביצ'ה, אבל אני מסכימה עם Gרר שהוא כנראה היה מוצלח אף יותר כשתי מנות נפרדות, שלמען הבהר ספק, את שתיהן הייתי שמחה לאכול לעיתים מזומנות.

שוב - המון המון המון תודה לוושתי ולחתולית, ולכל שאר השותפים לסעודה המושחתת הזו :)
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'נראה נחמד, אבל למה כל המנות נראות כמו ערוגה'
נראה נחמד, אבל למה כל המנות נראות כמו ערוגה
14/06/2011 | 00:01
4
2
לצפיה ב-'ככה'
ככה
14/06/2011 | 06:43
1
לצפיה ב-''
14/06/2011 | 10:12
לצפיה ב-'כי זה טעים'
כי זה טעים
14/06/2011 | 07:35
1
2
מזיזים אותם הצידה ואח"כ משלבים אותם  או בין ביס לביס ומרעננים את הפה, או מוסיפים נותנים טעם אחר לביס,
זה משתלב ולי לפחות זה מאוד מוסיף לטעמים, בייחוד במנות היותר כבדות.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'והם מסתירים בתמונות..'
והם מסתירים בתמונות..
14/06/2011 | 13:50
1
אי אפשר לראות כלום ולזהות מה יש במנה, אגב מרפרוף רוב התמונות בדיווח כאן מבחינתי ראיתי בעיקר עלים ירוקים.. באופן אישי לא סובל אותם במנות עיקריות, לא רואה בהם אלמנט מרענן.. אבל איש בתחושתו יחיה
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'בקשה לאאוטינג (OUTING) חלקי, מי בתמונה ?'
בקשה לאאוטינג (OUTING) חלקי, מי בתמונה ?
14/06/2011 | 16:49
2
4
כינויים כמובן (לא שמות אמיתיים)
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אם מדובר על התמונה שמיתר העלה להודעה הראשית'
אם מדובר על התמונה שמיתר העלה להודעה הראשית
14/06/2011 | 16:51
1
7

אז... זה לא אנחנו. זה מבט על הבר. אנחנו ישבנו בשולחן בצד, לא על הבר.

אם מדובר על תמונה אחרת אז... כנראה שפיספסתי אותה
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'זו אכן התמונה ...'
זו אכן התמונה ...
14/06/2011 | 16:58
2

הודעות אחרונות

15:02 | 02.10.19 amirline
14:45 | 28.08.19 חייבתלהגיב
18:42 | 26.08.19 ronniway1
13:04 | 09.08.19 NoMoreDayDreaming
17:41 | 02.08.19 דניאל@זר
12:15 | 27.07.19 dory38
14:09 | 21.07.19 מיקהפ
12:58 | 21.07.19 אורחים בפורום
12:33 | 17.07.19 חייבתלהגיב
13:44 | 30.06.19 חייבתלהגיב

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ