לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2010120,101 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

אודות הפורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

לצפיה ב-'טוטו - כגודל הציפיה, כך גודל האכזבה'
טוטו - כגודל הציפיה, כך גודל האכזבה
<< ההודעה הנוכחית
11/06/2010 | 22:05
5
24
ראשית כל, ברצוני להתנצל מראש בפני אוהדי טוטו באשר הם (למיטב הבנתי יש לא מעט כאלו בפורום, ואם כן - תשתדלו לא לקחת את הביקורת יותר מדי קשה ).

בהמלצת הפורום (וגם בהמלצת חברים אחרים), החלטנו ללכת לחגוג יום הולדת לאמא שלי בטוטו, הערב. קבענו לשעה 7 ל6 וחצי אנשים (6 מבוגרים + אחד צוציק). הגענו עם ציפיות מאוד גבוהות, גם בעקבות הביקורות המאוד נלהבות וגם בעקבות המחירים בשמיים.

הערה לגבי המחירים: הם משוערים, לפי התפריט בrest, שהוא לא זהה לחלוטין לתפריט המסעדה. התפריט שנמצא באתר הרשמי של המסעדה יותר תואם, אבל הוא לא כולל מחירים. לכן, אם יש סטיות לכאן או לשם, אני מתנצלת.

האוכל:
טורטליני גבינות רכות:  ברוטב ירקות גינה ושמן זית - מנה מאוד קטנה ומאוד לא מרשימה.. הטורטליני רכים והגבינות חביבות, אבל התיבול החמאתי-לימוני טפל, והירקות היו לא מספיק מבושלים (עד כדי אפונה קשה מדי). בסה"כ, מנה בינונית מאוד. מחיר: 62 (המנה שלי)
פילה דניס: עם סלט של ירקות שרופים ויוגורט עם גרגירי חומוס - הזוגי לקח את המנה הזאת. השיקולים היו שהוא קצת חולה, וחיפש דג פשוט יחסית על הגריל. בהתאם, הוא ביקש לשים את הסלט והיוגורט בצד ולהביא את הדג בנפרד. המלצר אמר שאין עם זה שום בעיה, וכתב את זה על ההזמנה. באופן צפוי משהו, הבקשה לא מולאה והוא קיבל את הדג יושב בכבוד רב על - סלט של ירקות שרופים (בעיקר פלפלים אדומים) ויוגורט עם חומוס. המנה הייתה מפולפלת למוות, ומעבר לפלפל התיבול היה פשוט לא מורגש עד כדי לא קיים. היוגורט היה מיותר (ולטענת הזוגי, בעיקר לא התחבר טוב למנה), והסלט היה חריף מדי (שוב - ביקשנו אותו בצד בדיוק מהחשש הזה). מחיר: 112.
לברק: בחמאת זעתר וירקות ירוקים - נלקחו שתי מנות (לזוג ההורים שלי). היו טעימות מאוד לדעתם, אבל אני חייבת להודות שהסטנדרט שלהם לא מאוד גבוה (מבחינתם ספגטים - ולא הסניפים האיכותיים - זו ארוחת גורמה). הטעימה שלי גילתה את אותו ליקוי שהיה בדניס: התיבול כלל בעיקר פלפל גס במידה מוגזמת, והרוטב (אותם ירקות כמו הרוטב של הטורטליני) היה בינוני. מחיר לא ידוע, כי הוא לא מופיע בתפריט שבrest.
טורטליני זנב שור: עם קטיפת שורשים לבנים וציר עגל - ונדגם ע"י בעלה של אחותי. הוא היה עסוק מדי עם הקטנצ'יק, ולכן לא הספקתי לקבל את דעתו, אבל הטעימה שאני גנבתי העלתה שזו הייתה המנה היחידה הממש מוצלחת הערב. תיבול טוב, גודל סביר, ובאופן כללי מנה טעימה. מחיר: 72.
סלט קלמארי: נלקח בעסקית עם הסלמון (במנה הבאה). נאכלו ממנו שתי כפות, ולאחר מכן הונח בצד כלאחר כבוד. לא לגמרי הבנתי למה, אבל ההתרשמות הייתה שהיה פשוט - לא טעים.
סלמון צרוב במחבת: עם קרם אפונה ופונדו בצלים לבנים - ממנו לא דגמתי, אבל גם לגביו, ההתרשמות של אחותי (שהיא זו שהזמינה אותו) הייתה שהוא חביב אבל לא מדהים (וביחס למחיר - היינו צריכים לקבל הרבה יותר מזה).
מחיר העסקית (סלט קלמארי + סלמון): 120 ש"ח.
לחם: לא טרי, לא אפילו לא מחומם. לא טעים. הגיע עם מטבל עגבניות (חביב), וזיתים (אה-לה-אווזי ).

שתייה: נדגמו בקבוק יין אדום, וכוס יין לבן (שמות שניהם לא זכורים לי), שהיו מוצלחים מאוד. בנוסף, הוזמן בקבוק מים.

מנת ילדים: ביאה לקטנצ'יק (ממש קטנצ'יק), הוזמנה פסטה ברוטב שמנת פשוט וקינוח (טאטן תפוחים עם הרבה גלידה). לא נרשמו תלונות .

נזק כולל: 1050, כולל טיפ (שוב - קחו אותי בזהירות לגבי המחיר, כי לא אני גיהצתי את האשראי).

שירות ואווירה
באופן כללי, עושה רושם שבעלי המסעדה דוגלים בשיטת "לא מספיק שאנחנו לוקחים מחיר מופקע לחלוטין על האוכל שלנו, אנחנו גם יכולים לדחוף עוד שלושה שולחנות למסעדה כדי להרוויח עוד 20 איש לערב!". התוצאה עגומה עד מאוד: המקום בתוך המסעדה צפוף מאוד מאוד, עד כדי כך שכדי לקום וללכת לכיוון השירותים הייתי צריכה לבקש מהאנשים בשולחן שמאחורינו להצטופף. המלצרים לא מצליחים להגיע לכל הפינות בשולחן, מה שגרם להם לעשות סיבובים סביב כל המסעדה כדי להגיע מצד לצד, ואפילו לבקש מאיתנו להרים להם את הצלחות כדי שיוכלו לקחת אותן. המלצר שלנו ידע היטב על כל המנות (ואפילו בצורה קצת מעצבנת - אחרי כל מנה זהזמנו הוא חזר בדיוק על כל מה שכתוב בתפריט מבחינת רוטב ותוספות), אבל היה מאוד לא חביב ובעיקר לא מקצועי: היינו צריכים לבקש ממנו יותר מ3 פעמים לקחת מאיתנו הזמנה, כאשר בכל פעם הוא היה עם צלחות בידיים ואמר שהוא מיד בא, ולא בא. כשהוא כבר כן הגיע, חלק גדול מהזמן עבר על לחכות ששיחה בינו לבין המארחת (ליד השולחן שלנו, ובאמצע ההזמנה) תסתיים. תוך כדי הארוחה, היה קשה עד כדי בלתי אפשרי להשיג את אחד מהמלצרים (למשל, כדי לבקש בקבוק מים), ולבסוף הצלחנו להשיג אותם רק כשבאו לפנות חלק מהצלחות מהשולחן. שוב - אווירת שירות לא מקצועית, שבצירוף עם שולחנות צפופים, רעש בלתי נסבל, וילדים שזורקים מזלגות על שולחנות, צועקים ואפילו זורקים עליי טוש צביעה (!) - שהם לא אשמת המסעדה אלא ההורים, אבל בכל זאת - גרמו לאווירה פשוט לא נעימה תוך כדי הארוחה.

לסיכום
טוטו מסעדה שגורמת לסועדים להגיע עם ציפיות מאוד גבוהות, ואז מרסקת אותן אל הרצפה. האוכל כשלעצמו טוב, אבל מתומחר בצורה מאוד לא מתאימה לתמורה. השירות חובבני ובינוני. האווירה גרועה, רועשת, והמסעדה צפופה להחריד. הקטגוריה של האוכל היא לא "מסעדה איטלקית", אלא "מסעדה איטלקית עם נגיעה מזרח תיכונית", והחבר אפילו הרחיק ואמר "מסעדה ים תיכונית עם נגיעה איטלקית" - ואני מסכימה. ייתכן מאוד שאם המחיר היה סביר היא הייתה יכולה להצדיק את זה, אבל אני אישית מכירה הרבה מאוד איטלקיות מוצלחות בהרבה, וברמות מחירים נמוכות בכמה וכמה. אין לי שום ספק שלשם - לא נחזור .
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אה, כן, ומתנצלת מראש על שגיאות הכתיב וכו''
אה, כן, ומתנצלת מראש על שגיאות הכתיב וכו'
11/06/2010 | 22:07
1
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
12/06/2010 | 10:05
5
הדיווח שלך מצטרף לדיווח של הרבנית טרפון.
שניהם מתייחסים לצפיפות ולשירות חסר תשומת לב. יכול להיות שלצוות קשה לתפקד בצפיפות הזו.

אשר לאוכל - זה כבר עניין של טעם. ראוי שאם במנה יש מרכיבים חריפים, זה יצויין במפורש.

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תודה על הדיווח'
תודה על הדיווח
12/06/2010 | 13:25
4
חבל שכה צפוף במסעדה והשירות סובל/גרוע, לא עושה שום חשק לבקר שם והיא מבחינתי ירדה מהפרק בזכות שני הדיווחים האחרונים.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מסכימה לחלוטין עם השורה התחתונה שלך.'
מסכימה לחלוטין עם השורה התחתונה שלך.
12/06/2010 | 13:55
4
אין שום סיבה לשוב לטוטו, או אפילו לגשת לשם בפעם הראשונה.
מובן שלכל מסעדה יש שאיפות רווח, אבל טוטו נותנת את התחושה שכל מה שמעניין אותה זה מקסום רווחים על חשבון נוחותם של הלקוחות - בעניין צפיפות השולחנות זה ממש בולט, והתגובה הראויה לגישה הזו מצד הסועדים - היא פשוט להצביע ברגליים.

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מה קורה בטוטו?'
מה קורה בטוטו?
12/06/2010 | 14:03
4
שתי ביקורות קשות בטווח זמן כה קצר, מעניין אם נעשו שינויים במטבח...
אני אוותר בשלב זה.
ביקורת מסעדות >>

הודעות אחרונות

13:04 | 09.08.19 NoMoreDayDreaming
17:41 | 02.08.19 דניאל@זר
12:15 | 27.07.19 dory38
14:09 | 21.07.19 מיקהפ
12:58 | 21.07.19 אורחים בפורום
12:33 | 17.07.19 חייבתלהגיב
13:44 | 30.06.19 חייבתלהגיב
11:53 | 26.06.19 bigdaddy1 החדש
19:22 | 25.06.19 נהורית1

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ