לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2023420,234 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

אודות הפורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

לצפיה ב-'רשמים מהחופשה בחיפה - סינטה בר'
רשמים מהחופשה בחיפה - סינטה בר
11/10/2009 | 20:00
12
14
אז ככה יום שישי בצהריים לאחר סיור מהנה בגן החיות בחיפה שמנו פעמינו לסינטה בר,
אוירה מצוינת כיף לראות את המסעדה שוקקת חיים אם כי הפעם זה התבטא בדמות שירות איטי מאוד,
נדגמו 3 עסקיות 2 ב-68  ואחת ב- 88.
השתייה בעסקית מאוד מודלרית ותמורת 10 שקלים נוספים הוחלפה לחצי גינס מצוין ותמורת 8 שקלים לסן פלגרינו גדול.
בראשונות סינטה כבושה, חציל קלוי בטחינה ועגבניות וסלט.
הסינטה, פרוסות דקיקות כשעליהן ערמות קטנטנות של טפאנד וממרח חמצמץ עשוי לימונים שום ופטרוזיליה
טובה במיוחד ע"ג לחם שאור, החציל מנה בנאלית ששודרגה קצת הודות למעין סלט עגבניות מבושל שיוצקים על הטחינה,
הסלט פשוט עם הרבה כרוב אדום.
בעיקריות 68 שניצל עם צ'יפס  לילדים, השניצל עצמו דווקא מהזן התעשייתי, סביר לא יותר, העיקרית השנייה נתח קצבים
שהגיע במספר מדליונים על גבי ראגו עדשים ופירה שורשים, הבשר טעים ומספק, הפירה היה נחמד (אם כי מזכיר מרק טחון),
בעיקרית 88 לקחנו פילה סלמון עם אורז לבן, הסלמון היה צריך להיות מושרה במירין, סויה ועוד דברים שלא הורגשו,
אם כי היה מדובר בנתח יפה של סלמון צלוי במידה מדויקת.
תה עם נענע וקינוח עסקי  (מעין שכבות שוקולד עם קרם כלשהו שנעלם לפני שהספקתי לטעום ממנו... )חתמו את הארוחה
בנוסף קיבלנו כפיצוי על משך ההמתנה (למרות שלא התלוננו) קינוח נוסף מעין מרק עשוי מנגו ובתוכו כדור סורבה תות ופירות טריים,
נטעם כמו שזה נשמע, אבל על מתנות לא מתלוננים.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'גירף וג'פאניקה'
גירף וג'פאניקה
<< ההודעה הנוכחית
11/10/2009 | 20:07
38
בערב נלקח T.A של המנה החריפה של הג'ירף בלי "שום דבר שהיו לא הורים" עם הרבה ירקות במקום, שום דבר לכתוב הביתה מלבד העובדה שביקשתי שיהיה במנה גם טופו במקום כל מה שהוצאתי ולא היה, והעובדה שהוזמנו 2 מנות הוכנה רק אחת ורק בעמדה בה נארזות המנות התגלתה הטעות, מה שלא הוביל התנצלות על משך ההמתנה. נו שויין.
למחרת החלטנו לתת צ'אנס לסושי, הג'פאניקה נבחרה לאור קרבתה למלון (קראון פלאזה חיפה) שוב TA (הילדים כבר מתארגנים לשינה בערב) נדגמו 6 רולים I/O של טונה/סלמון וירקות שונים טעים מהיר מספק ולא יקר 102 שקלים.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'קפה לואיז '
קפה לואיז
11/10/2009 | 20:27
2
12
מאחר שהלינה במלון לא כללה ארוחת בוקר, חיפשנו בית קפה מתאים ומקריאה והמלצות הגענו
לקפה לואיז ולא הצטערנו בלשון המעטה, מה גם שבחרנו לחזור לשם פעם נוספת למחרת.
האוירה מיוחדת ונעימה קרוב לרחוב הראשי בכרמל "מוריה" אך אם זאת נמצא במעין נישה כזו שמאפשרת לשבת בחוץ בלי לספוג יותר מדי רעש ופיח. נלקחה ארוחת בוקר זוגית(89 שקלים) שהספיקה גם לילדים וכללה ביצים עשויות ע"פ בקשתינו, לחם מחמצת שנאפה במקום עם ממרח שום ושמן זית מעולה (קנינו ממנו גם הביתה), ומספר פנכות קטנות עם כל מיני ממרחים נחמדים: לבנה טובה וחמצמצה במידה, טחינה כמעט גולמית, סלט חצילים, זיתים טובים, גלילי עלי אורז ממולאים בקינואה, ריבת אפרסק, מיני קינוח של טפיוקה עם פירות יבשים (יכול להיות ששככתי משהו) כמו כן מגיעות שתי קעריות סלט ירקות טרי (מירקות אורגנים זה גם המצב עם מרכיבים נוספים בתפריט) הסלט צועק טריות עם בצל ופטרוזיליה. לטעמנו גולת הכותרת הם 4 משקאות שמוגשים עם הארוחה הזוגית במקום שתייה חמה לקחנו פעמיים מיץ גזר ופעמיים מיץ תפוחים שנסחטו הרגע (מיץ התפוזים שנדגם למחרת אכן היה חמצמץ עוד הוכחה שמדובר בפרי טבעי לגמרי של תחילת העונה)
איזה כיף שזה לא פריגת ולא כמעט טבעי ולא כל מיני תחליפים אחרים, למרות שעל פי התפריט יש לשלם עבור תוספת לחם לא נגבה מאיתנו כל סכום עבורה. קינחנו בחליטת תה (נענע ולואיזה) עליה שילמנו בנפרד. ונהננו מכל ביס ולגימה.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אכן מקום שווה,'
אכן מקום שווה,
11/10/2009 | 23:11
5
כפי שכתבתי לא מזמן, הם אמורים לפתוח בקרוב גם סניף ברמת החייל.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'לגבי הגשת מיץ טבעי בארוחות בוקר'
לגבי הגשת מיץ טבעי בארוחות בוקר
12/10/2009 | 08:49
6
באופן אישי אני מעריך מאוד בארוחות בוקר הגשת מיצים שנסחטים במקום.
זה משהו שמשדרג מאוד את הארוחה.
הרבה פעמים מסעדות טוענות שהמיץ נסחט אך לא במקום. בפועל מדובר בד"כ במיצים מהולים - או אף בפריגת. תופעה נלוזה.
מדהים שיש מקומות שגובים סכומי כסף נכבדים ביותר לארוחות בוקר - ולא מגישים בהם מיצים סחוטים במקום (כמו ארוחת הבוקר בגיליס למשל שעולה 68 ש"ח).
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אנגוס'
אנגוס
11/10/2009 | 20:43
32

בצהריים אחרי סיור במדעטק בחרנו לסעוד באנגוס שבעיר התחתית (נמצאת בין 2 חומוסיות ידעות שם פרג' ואבו שאקר לבין מסעדת אבו יוסף הותיקה) מדובר במסעדה של 2 קומות (הקומה הראשונה משמשת לTA ושולחנות לשירות עצמי והשנייה להגשה) מבנה נאה, בקומה השנייה תקרה עם קשתות, נראה נקי ואסטטי במיוחד לאור המוקומות האחרים ברחוב, תמורת 15 שקלים לסועד מקבלים שלל סלטים אין ספק שחלקם לא קשורים למטבח הערבי (למשל גזר מוזר עם צימוקים וקנמון), עם זאת חלקם היו טעימים (למשל סלט תפוחי אדמה ונענע, סלט חציל קלוי עם רימונים וסלט מעשבי תבלין שונים )כולם טריים בנוסף אליהם הגיע החציל השלם הקלוי הבלתי נמנע שדווקא היה לא רע, נלקחו גם שתי מנות חומוס מהזן הכבד והחמצמץ  שאני פחות אוהב (תומחרו בנפרד) יחד עם לאפות חמות עשה את העבודה לא רע, השירות היה מצויין והמלצר הציע מיוזמתו כל הזמן להוסיף סלטים נוספים כחלק מה"דיל", בעיקריות נדגמו מנת שוארמה הודו בצלחת (שנראתה סטנדרטית לחלוטין, שיפודי לבבות ופרגית (עסיסיים), כבד (מעט יבש), שיפוד טלה (טעים וללא שומן) ושיפוד שקדים (יאמי) הבשר מגיע עם אורז (פולני עם אפונה ועוד משהו שנשאר שלם על השולחן), קישואים מבושלים בתחמיץ (נחמד) ותפוחי אדמה שלא היו נראים מספיק טוב כדי שאטעם אותם, הוזמנה גם מנת צ'יפזס שתומחרה בנפרד.
בסוף הגיע קפה ודוגמיות בקלוואה. היינו 4 מבוגרים ו2 ילדים 330 ש"ח לפני.
סה"כ אופצייה סבירה למי שמחפש מקום קצת יותר אסטטי ונעים, חשוב לבחור מבין הסלטים את אלו שנראים יותר מיוחדים וקשורים לז'אנר אליו הם שייכים, בשר טוב לסוגו, תוספות מיותרות, שירות מצויין ולא מלחיץ, מחיר סביר למה שקיבלנו
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'קוצ'ינה בר זכרון יעקב'
קוצ'ינה בר זכרון יעקב
11/10/2009 | 21:00
42
בדרך הבייתה עצרנו לסיור בזכרון וזכרנו ששבוע קודם כשעברנו במדרחוב (כחלק מאירוע משפחתי אחר שחגגנו) ראינו שקוצ'ינה בר הנמצא בתחילת המדרחוב מלא עד להתפקע, מה יכול להיות? נכנסנו.
הוסבר לנו כי קיים תפריט עסקי המבוסס על התפריט הרגיל כלומר תמורת עוד 5 שקלים מקבלים גם מנה ראשונה ושתייה
נלקחו 2 מנות ראשונות, נכון איך נחשתם חציל שלם קלוי שהגיע עם טחינה ועם פס אדמדם (אולי רוטב עגבניות?) סביר לא יותר מה גם שהמנה לא מגיעה עם לחם כלשהו, בעיקריות פסטה אלי אוליו ופסטה נוספת שעל פי התפריט אמורה היתה להגיע עם נתחי אנטריקוט, כמו כן 2 מנות ילדים אחת של פסטה ברוטב עגבניות והשניה של אותה פסטה עם נתח חזה עוף, מנות הילדים תומחרו בהגינות אולם התמורה הייתה בינונית מאוד. רוטב שמבוסס לפחות בחלקו על עגבניות משומרות ונטול כל מעוף. הפסטות שלנו: מנת האלי אוליו הייתה סבירה שום טעם מיוחד או מודגש שיצור טוויסט כלשהו, רמה שאתה מצפה ממנה לרשת מסעדות המונית ולא ממסעדה איטלקית שמחשיבה את עצמה, הפסטה שלי הייתה נפילה רוטב מתקתק עם מספר חתיכות פלפלים צבעוניים ונתחי אנטריקוט שהתבררו ככמעט לא נראים בגלל גודלם המיקרוסקופי (דבר שאולי היה חיובי לאור העובדה שלא היה מדובר בבשר איכותי כלל ועיקר) אחרי מספר ביסים התייאשתי מהמנה ואף אחד לא טרח לשאול מדוע נשארה בצלחת 3/4 מנה, כאשר הזמנו חשבון או האם נרצה לארזה (ברור שלא), מלבד זאת השירות היה מהיר וקורקטי כולל התעניינות באמצע הארוחה "האם הכל בסדר" כנראה אני הופך חלש אופי ברור שהייתי צריך להגיד שלא.
192 ש"ח מיותרים לגמרי לפני
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'ושוב המון תודה לכולם ובמיוחד לתום'
ושוב המון תודה לכולם ובמיוחד לתום
11/10/2009 | 21:10
6
לצפיה ב-'למרות שגרים באזור'
למרות שגרים באזור
11/10/2009 | 22:07
7
וגם מכירים את רוב המקומות - תודה! נתחשב בדעתך בהמשך...
שבוע טוב!
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'נראה לי שקמה כאן תנועה חדשה'
נראה לי שקמה כאן תנועה חדשה
12/10/2009 | 06:57
1
9
שכל מטרתה היא להחזיר אותי בכח לחיפה על ידי גרימת געגועים עזים לעיר.

עושה רושם שבאופן כללי נהניתם בעיר. שמחתי לקרוא!
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'רוצה לעשות החלפות ?'
רוצה לעשות החלפות ?
12/10/2009 | 07:24
6
אני אסע בקיץ לטורונטו ואתה תבוא לחיפה :)

כבר הבטחתי שבקיץ 2011 אני באה לבקר אותך ואת הדודה.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-' על הדיווחים פרדסן'
על הדיווחים פרדסן
12/10/2009 | 10:20
6
כיף לדעת שהפורום עזר לבילוי המשפחתי בחיפה ולקרוא על ארוחות פשוטות וטובות.

אני עדיין מחפשת דיווח על מסעדה טובה במדרחוב של זכרון יעקב, אבל לצערי, שוב ושוב יש דיווחים על מקומות בינוניים שמתפקדים כמלכודות תיירים.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תודה רבה על הדיווח'
תודה רבה על הדיווח
12/10/2009 | 20:36
8
סך הכל נשמע שהסך לא משהו (אני חייב לקחת על עצמי קצת את האשמה בכל זאת אני המלצתי) אבל זה קצת מסביר את מה שאני תמיד חושב על חיפה: לא מדובר בעיר קולינארית.
חבל שהארוחה בסינטה בר לא הייתה מעבר לבסדר, העיניין עם השניצל צורם לי מאוד (מעולם לא אכלתי שם את המנה), הנתח קצבים אכן, טוב מאוד, בדרך כלל הפירה גם נורמלי  ומנת הסלמון טובה מאוד...
ושמח שנהנתם בקפה לואיז.
ושוב תודה על הדיווחים וכמובן על ההקדשה, שמח שיכולתי לעזור.
ביקורת מסעדות >>

הודעות אחרונות

10:30 | 20.02.20 חייבתלהגיב
21:45 | 19.02.20 דניניויורק
15:13 | 01.02.20 doss39
12:52 | 31.01.20 מס כשרות
17:30 | 20.01.20 הקו הסגול
12:13 | 18.01.20 חייבתלהגיב
13:36 | 13.01.20 מנייה בטוחה10
10:44 | 10.01.20 bigdaddy1 החדש
17:58 | 08.01.20 חייבתלהגיב
15:41 | 29.12.19 מנייה בטוחה10

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ