לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2024020,240 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

אודות הפורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

לצפיה ב-'ג'פניקה בחיפה.'
ג'פניקה בחיפה.
<< ההודעה הנוכחית
04/06/2009 | 14:09
2
16
אתמול ישבתי לאכול בג'פניקה בחיפה בצהריים. המסעדה הייתה כמעט ריקה (חברתי העידה שבדר"כ די מלא שם וצריך לחכות) אולי בגלל שבאנו אחרי שעות ארוחת צהריים (בסביבות שלוש).
בהמלצתה הזמנתי ג'פנקו, שזה רול עבה מאוד, מצופה בפירורי פנקו (28), ורול נוסף פוטומקי (16).
את הג'פנקו בחרתי עם ספייסי טונה, אספרגוס וקנפיו (דלעת יפנית). המנה הזאת באמת הייתה מאוד נדיבה, ואפילו אפשר לבסס עליה ארוחה שלמה, אבל היא לא הייתה לטעמי. הייתה לי הרגשה כאילו מישהו עטף את הרול שלי בפרוסת לחם וטיגן אותה.
הדג עצמו לא נראה כמו נתח של דג טרי אלא כמו מן סלט מדג. בסופו של דבר פירקתי את מעטפת האורז/לחם מטוגן ואכלתי רק את המילוי. חברה שלי לעומת זאת מאוד נהנתה מהמנה (היא הזמינה בלי דג, טמגו ואבוקדו אם אני לא טועה), אז כנראה זה עניין של טעם. את הפנקו שלי אני מעדיפה סטייל טאטמי, ברולים קטנים עם ציפוי עדין.
הרול הנוסף שהזמנתי היה סלמון, אבוקדו ומלפפון, שלהפתעתי גם היה רול נדיב ביותר. לא נרשמו תלונות.

בצד הזמנו מים, שהגיעו מהר מאוד (ואפילו עם קרח ופרוסת לימון לבקשתי) כל פעם שביקשנו (רק חבל שלא היו קנקנים, זה היה חוסך את הטרחה של לבקש כל פעם כוס בנפרד).
המסעדה הייתה כמעט ריקה, אז קיבלנו שירות מהיר, אבל לא מתקרצץ כמו שקורה לפעמים במסעדות ריקות.

בסך הכל מאוד נהניתי, גם מהאוכל וגם מהשירות וקיבלתי תמורה הוגנת+ לתשלום
75 שקלים.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תודה על הדיווח'
תודה על הדיווח
05/06/2009 | 18:58
1
2
סושי מטוגן או מצופה פנקו זה בהחלט טעם נרכש..
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'בטאטמי אנחנו בדר"כ'
בטאטמי אנחנו בדר"כ
05/06/2009 | 19:03
2
מבקשים אפילו שיעשו יותר רולים פנקו בכל קומבינציה...
להבא אני אדבוק בפוטומאקי...
ביקורת מסעדות >>

הודעות אחרונות

10:30 | 20.02.20 חייבתלהגיב
21:45 | 19.02.20 דניניויורק
15:13 | 01.02.20 doss39
12:52 | 31.01.20 מס כשרות
17:30 | 20.01.20 הקו הסגול
12:13 | 18.01.20 חייבתלהגיב
13:36 | 13.01.20 מנייה בטוחה10
10:44 | 10.01.20 bigdaddy1 החדש
17:58 | 08.01.20 חייבתלהגיב

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ