Cmv דחוף

Cmv דחוף

שלום אני בהריון שלישי שבוע 7וקיבלתי תוצאות של cmv igg חיובי וגם igmחיובי השאלה היא כזאת אני מגיל צעיר מחוסנת לcmv וכל ההריונות שלי הקודמים תמיד היה לי iggחיובי וigmשלילי ועכשיו פיתאום גם iggחיובי וגםigmחיובי איך זה קורה הרי הייתי מחוסנת כבר ועוד משהו יש משהו נוסף שקוראים לו cmv vidas igmוהוא שלילי אצלי בבקשה תרגעיו אותי האם זה יכול לפגוע בעובר שלי? למרות שבייתי מחוסנת בעבר

liri251

New member
cmv igm vidas שלילי מרגיע

זוהי בדיקה מדויקת יותר ואם היא שלילית זה אומר שאינך חולה.
היה לי בדיוק אותו דבר בהריון של הבן שלי. ה cmv igm הרגיל היה חיובי חלש כל הזמן וה vidas שלילי.
בדיקת ה cmv הרגילה איננה מדויקת מספיק ולפעמים נותנת תוצאות כוזבות בעיקר בהריון

liri251

New member
ועוד דבר

ניתן להידבק ב cmv יותר מפעם אחת. כלומר יכול להיות זן חדש של cmv שאינך מחוסנת אליו ולכן ההמלצה בכל ההריונות היא לא לנשק ילדים של אחרים עד גיל 4 ובכללי להתרחק מילדים חולים שאינם שלך בהריון.

תודה רבה

הרופא אמר לי שגם אם תיהיה הדבקה שניה זה לא משפיע על העובר גם אם הוא ידבק אין סיכון כי יש נוגדנים בכל זאת בגוף לי יש 2ילדים בבית אחד בבית ספר והשני בן שנתיים ושמונה מקווה שלא אדבק מהם כי הקטן שלי לא מחוסם לאדמת לחיסון של גיל שנה יצאה ככה ואני לא מחוסנת לאדמת מקווה שיהיה בסדר הקטן לא בגן אבל בכלזאת יש סיכון שקצת מדאיג אותי

תשובה

הי אילנית
שיהיה בשעה טובה
אל תילחצי בכלל. אך גשי עם תוצאות הבדיקות לרופא הנשים שלך על מנת שיראה את התוצאות וידריך אותך להמשך טיפול

למעלה