לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3611936,119 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אקטואליה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
וזאת ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל טוקבקיסט שמפריע להתנהלותו התקינה של הפורום, או שדבריו מנוגדים לחוק ו/או לתקנון ולהנחיות הנהלת האתר.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'נשבר לי, ולא אסבול יותר.'
נשבר לי, ולא אסבול יותר.
<< ההודעה הנוכחית
28/08/2005 | 12:18
35
3
אסור לי לעבוד כשהרדיו פתוח. אני שומע כמה שטויות מתרחשות במדינה הזאת ועשן יוצא לי מהאוזניים. אני נזכר בסרט שראיתי פעם "רשת שידור" שבו שדרן אחד עבר התגלות אלוהית, והחל להטיף לציבור בטלוויזיה. הוא ביקש מהם ערב אחד לעמוד בחלון ולצעוק "I am mad as hell and I'm not gonna take it anymore" והם עשו את זה. זה כל כך הפחיד את בעלי ההון, שהם תיכנתו אותו מחדש. אני לא יודע מה יועילו דברים במדינה הזאת, יועילו מעשים. אל תחשבו שבגלל שרובכם מתחת לגיל 18 אתם לא יכולים לעשות כלום. יכול להיות שאיננו רואים עין בעין  אבל יש דברים שאתם כן יכולים לעשות. היה לי פעם חבר שבגיל תיכון שיגע את עיריית באר שבע ע"י התחזות לאבא שלו וכתיבת מכתבים לעירייה על מפגעים בשכונה. מכתב השמיניסטים הוא עד היום סמל, אז למה שלא יהיה מכתב השישיסטים או משהו? אם ידעתם לארגן שביתה סביב הלימודים בבית הספר, למה שלא תארגנו שביתה כשהורסים לכם את המדינה? אני אכתוב את הדברים שמעצבנים אותי. תבחרו אחד ותתאגדו סביבו:

* ההתעללות של המפונים בקופת המדינה וברשויות - טוב, גרשו אתכם, עקרו אתכם, התעללו בכם כמו באושוויץ. בסדר. פיצוץ גלגלי מכוניות, מעברים בין בתי מלון, דרישות ממנהלת סל"ע וממשרד ראש הממשלה משל הייתם כוכבי רוק, הם לא נקמה על העלבון בראש הממשלה, הם גנבה מהכיס שלי. אני מקווה שעיריית ת"א תפנה אתכם עד השעה שלוש כי הגיע הזמן שנודה על האמת. אתם מושחתים, אתם גנבים ונמאס מכם. אני מצטער על דבר אחד בקשר לפינוי. אם זה היה טרנספר אמיתי, בטח היינו מגרשים אתכם לירדן.

* ח"כים של המפד"ל - שראש הממשלה יתפטר. ששר הביטחון יתפטר, שהרמטכ"ל יתפטר. כן, ח"כים חביבים שלי. ומי ינהיג את המדינה? אתם? דוגמה למנהיגות שלכם ראינו עד כה. אתם לא יודעים לבנות כלום, אתם לא יודעים ליצור כלום. העברתם איזשהו חוק משמעותי באמת בכנסת האחרונה? תתפטרו אתם.

* מדיניות הגירוש של המדינה - עובדים זרים, בני עובדים זרים, בני עולים שהם גויים וכו'. הלו! אנחנו אור לגויים, שכחתם? אנחנו מייבבים על אנטישמיות ויוצרים אותה בעצמנו. אנחנו לא כאלה. הגיע הזמן לעשות משהו.

כשתבוא לי החלסטרה שוב, תקבלו עידכון.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'קודם כל'
קודם כל
28/08/2005 | 12:24
8
אתה כנראה התכוונת לשלוח את זה לפורום אקטואליה לנוער ושלחת את זה לפורום אקטואליה.. פשוט, הרוב המוחלט כאן עבר מזמן את גיל 18... ודבר שני- שים לב מה אתה חושב לגבי גירוש תאילנדים, רומנים, רוסים ועוד מהארץ, ומה אתה חושב לגבי גירוש יהודים...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'תתעורר'
תתעורר
28/08/2005 | 12:34
7
אני בן 24, בעל תואר שני, ומשכיל הרבה יותר ממך. ההתמחות שלי היא בהיסטוריה ובסוציולוגיה של המדינה. ב.כמו שימנים טוענים שיש להם יותר שיח עם מחבלים מהחמאס, אני מאמין יותר למי שבאמת רוצה לחיות במדינה הזאת ולא טוען שהנשיא לא מייצג אותו, כפי שטענו המתנחלים מגני טל.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'דבר ראשון,'
דבר ראשון,
28/08/2005 | 12:44
5
אני בת. אוקי? ולמה כתבת בהודעה הראשית שהרוב כאן פחות מ 18? כנראה שהתכוונת לשלוח את זה לפורום אקטואליה לנוער. כאילו, מה קפצת? חשבת שהתכוונתי לנפנף אותך לשם? חחח.. אין לי כזאת שליטה על הפורום.. לא היית צריך להזדעק ולהתגונן בהשכלה שלך... אבל אם כבר, אז שלא תסתלבט יותר מדי... לי יש תואר בניתוח מערכות מידע, ועוד מעט למדעי החברה.. התקבל?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הסיבה שכתבתי שהרוב כאן פחות מבני 18'
הסיבה שכתבתי שהרוב כאן פחות מבני 18
28/08/2005 | 12:55
4
היא שתכננתי לפרסם את זה בבלוג שלי (ועשיתי את זה) אבל חשבתי ששם זה לא יקבל מספיק תהודה. לצערי אני לא רגשני מספיק כדי להיות פופולרי. וחוץ מזה, לא התקבל. למה? כי עכשיו מובן למה תהיי מנתחת מערכות מידע טובה או פסיכולוגית "טובה" ותבלי חיים שלמים בלא להבין כלום. את חושבת בתבניות, וזה הכשל המובנה שלך. לא הכל חוקי, לא הכל עובד לפי פקודות, לא הכל ניתן להגדרה. אני בא מן המדעים שמפריכים את כל מה שתשימי בתבנית, ויסבירו לך למה זה לא עובד. תעשי עם זה מה שאת רוצה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אוקי, אז תסכים'
אוקי, אז תסכים
28/08/2005 | 12:59
3
לפחות על זה שאת שנינו צריכים בעולם? (וחוץ מזה, שגם המדעים שלי יכולים להפריך את שלך.. ואני לא באה להתנגח או משהו, אבל סתם, שתדע.)
אקטואליה >>
לצפיה ב-'על זה אני מסכים'
על זה אני מסכים
28/08/2005 | 13:05
2
וכמו שאמרה גאולה כהן, אני לא נאבק באנשים, אני נאבק בדיעותיהם.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אז אתה נאבק איתי? זה לא פיר,'
אז אתה נאבק איתי? זה לא פיר,
28/08/2005 | 13:18
1
בן נגד בת..
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אין לי את כל היום להסביר לך'
אין לי את כל היום להסביר לך
28/08/2005 | 13:27
שאני רק דוגל בפלורליזם, בהשמעת דעותי ומאבק ב ד ע ו ת י י ך שלהן אני מתנגד. חוץ מזה, אנחנו לא ילדים בני חמש ופיזית אני בטוח שתתגברי עלי :)
אקטואליה >>
לצפיה ב-'דבר ראשון,'
דבר ראשון,
28/08/2005 | 12:44
אני בת. אוקי? ולמה כתבת בהודעה הראשית שהרוב כאן פחות מ 18? כנראה שהתכוונת לשלוח את זה לפורום אקטואליה לנוער. כאילו, מה קפצת? חשבת שהתכוונתי לנפנף אותך לשם? חחח.. אין לי כזאת שליטה על הפורום.. לא היית צריך להזדעק ולהתגונן בהשכלה שלך... אבל אם כבר, אז שלא תסתלבט יותר מדי... לי יש תואר בניתוח מערכות מידע, ועוד מעט למדעי החברה.. התקבל?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לפעמים אני חושב-'
לפעמים אני חושב-
28/08/2005 | 12:25
21
שאין גבול שיש לשנאה של כמה אנשים במדינה הזאת..
"אם זה היה טרנספר אמיתי, בטח היינו מגרשים אתכם לירדן."

"אתם מושחתים, אתם גנבים ונמאס מכם"-
בא תתן לי דוגמה..משהו אחד.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'משהו אחד?'
משהו אחד?
28/08/2005 | 12:32
20
בני אלף מהתנחלות אחת בקשו לעבור למלון של הרב שלהם בנצרת עילית, אחרי שהם קיבלו את זה, הם התלוננו שהם לא יכולים להתאבל במלון כל-כך מפואר.
מתנחלים שכבר סודרו בקראווילה הגיעו לאתר הנופש באשקלון, דרשו גם הם להיות במלון, וקיבלו את זה. הם קיבלו הקצבה של 40,000 שקל להתארגנות ביום הראשון, עברו אותה והמנהלת ממשיכה לכסות להם. תקרא בהארץ.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'חחח.. "הארץ", עיתון לאנשים חושבים?'
חחח.. "הארץ", עיתון לאנשים חושבים?
28/08/2005 | 12:36
6
עיתון לאנשים שדוקא לא כ"כ אוהבים לחשוב ואוהבים לשמוע השמצות על ימניים ככלל ודתיים בפרט, בלי לבדוק את אמיתות הדברים וה"עובדות"... עוד שבוע תהיה מודעה פצפונת בעמוד 22 שתבהיר כי חלה טעות מצערת בידיעה שפורסמה לגבי דרישות המתנחלים... נכון? מעניין מי יראה ת`התנצלות הזאת בכלל...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אז לא בהארץ'
אז לא בהארץ
28/08/2005 | 12:40
5
ידיעה בנושא פורסמה אתמול בוואלה, אבל הם יותר מדי שמאלנים בשבילך.
כתב על זה ביום שישי נחום ברנע, אבל בטח אתה לא קורא גם ידיעות.
מארק טווין אמר פעם שבחיים דרושים רק בורות וביטחון עצמי ואז ההצלחה מובטחת. נחמד לגלות שהוא צדק.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הוא אכן צדק. אבל'
הוא אכן צדק. אבל
28/08/2005 | 12:49
4
לך קרא מה שכתבתי לך למעלה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ההשכלה שלך רק מוכיחה את טענתי.'
ההשכלה שלך רק מוכיחה את טענתי.
28/08/2005 | 12:59
3
הבריחה שלך מן ההומניסטיקה אומרת דרשני. לכי קראי את מה שכתבתי לך למעלה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'קראתי והגבתי. ועוד משהו קטן-'
קראתי והגבתי. ועוד משהו קטן-
28/08/2005 | 13:01
2
אתה ממש מגן בלהט על המקצוע שלך.. זה טוב. אבל תזכור שיש עוד דברים שצריכים בחיים חוץ מהומניות.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני מסכים'
אני מסכים
28/08/2005 | 13:11
1
שבלי המקצועות שלך אולי לא היה מי שיממן אותי. בכל זאת, לא כדאי להיות טכנוקרט (לא שאני אומר שאת טכנוקרטית) וצריך קצת היסטוריה וספרות בחיים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'צריך גם וגם. וכאן הויכוח נחתם.'
צריך גם וגם. וכאן הויכוח נחתם.
28/08/2005 | 13:19
1
לצפיה ב-'תעשה לי טובה..'
תעשה לי טובה..
28/08/2005 | 13:00
12
אפילו התקשורת עצמה מגנה את מנהלת סל""ע על ההתנהלות הקלוקלת שלהם..זה מה שבוער לך..? אנשים שלא יודעים מה יקרה איתם בשנים הבאות,אנשים ופנסיונרים שצריכים לחזור לעבוד מי יודע איפה,ילדים שמי יודע איפה הם ילמדו,קראווילות,שב 250 מהם,עשו 1250 שיפוצים..לא נראה מקום סביר לחיות בו..מעניין מה יקרה איתם בחורף..

זה צורה תגיד לי? ככה לזרוק אותם מהבתים,כשאין לך תוכנית מסודרת מה לעשות איתם?? למה הוא לא יכל לדאוג לזה קודם..?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'בן אדם, תתעורר'
בן אדם, תתעורר
28/08/2005 | 13:10
5
אפילו אם מנהלת סל"ע אשמה, אין אפילו גרגר של אשמה על המתנחלים? שלא ארזו? שלא התכוננו? שלא תיאמו? שלא מנצלים את מאות אלפי השקלים שהופקדו בחשבונם כדי לעשות משהו עם עצמם? תן לי עכשיו את התנאים של מתנחל, אני חי כמו מלך (אפילו עם 10 ילדים). אתה יודע למשל מה השכירות על וילה במצפה רמון? מה המחיר של וילה במצפה רמון? אפילו לא במצפה רמון. באחד הישובים מסביב לתל אביב. איפשהו בנגב המערבי. בגולן. לא משנה. הם מתעקשים לבזות את המדינה ולגנוב מכיסי הפרטי. בעיני זה לא הוגן.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה עוד מחבל בתחפושת של יהודי'
אתה עוד מחבל בתחפושת של יהודי
28/08/2005 | 13:20
1
לצפיה ב-'אתה בטח מסכים איתי-'
אתה בטח מסכים איתי-
28/08/2005 | 17:09
3
שאם הממשלה רוצה לשלוח יד בשגרת חייהם של המתנחלים,האחריות מוטלת אך ורק על הממשלה.אם המתנחלים לא רצו לעבור,זה זכותם לא לרצות..אבל שהממשלה תעשה זאת בכזאת חוסר אחריות?-אם שרון רצה לעשות זאת,הוא היה צריך להיות מוכן קודם לכן,לא לדאוג לזה אחר כך..בין אם המתנחלים רצו או לא,הוא היה צריך להיות מוכן לזה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא, אני לא.'
לא, אני לא.
28/08/2005 | 17:24
2
לאחר שחוק עובר בכנסת, האחריות לא להפר חוק או לפעול לפי החוק מוטלת על האזרח. גם אם הם לא התפנו בגלל אמונה דתית, גם אם מאידיאולוגיה וגם אם מרצון לסחוט את קופת המדינה (ומעשיהם בימים האחרונים מוכיחים כי רק הכסף מדבר), דינא דמלכותא דינא. אם זה היה שלטון זר, היית מצפה ממנו לפעולה? לאחריות? בכל מדינה אירופאית מסודרת (שלא לדבר על רוסיה) זה היה נגמר במכות (אם לא ביריות). כששחורי הרגל התפנו מאלג'יריה הם קיבלו משהו? הם לא קיבלו כלום. המתנחלים צריכים לנשק בוקר וערב את כפות הידיים של המנהלת, החיילים, המשטרה וכל מי שפועל למענם. הם מתנהגים בכפיות טובה, ואני לא היחיד שכועס עליהם.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה נורמלי?'
אתה נורמלי?
28/08/2005 | 17:34
1
הממשלה שלחה אותם להתיישב שם, בזמנו. ואם עכשיו היא החליטה שהם כבר לא מורשים להתגורר שם (בלי להזכיר את האופן הדיקטטורי והשרלטני שבו התקבלה ההחלטה) אז הדבר הכי לגיטימי זה לבקש וילה של 350 מ"ר תמורת וילה של 350 מ"ר.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'שימי לב למה שאת אומרת'
שימי לב למה שאת אומרת
28/08/2005 | 17:42
אני מסכים עם זה שמגיעה להם וילה, ואני גם גר באחת, אז אני יודע כמה זמן לוקח לבנות וילה. אם הם היו אזרחים צייתנים, הם היו יכולים להיות כבר מסודרים בתוך וילה, להמשיך במפעלם הציוני ולהיות מאושרים ושמחים בחלקם. תראי איך הם מתנהגים. שום טיעון שלהם על ערך או רווח לא יכול להיות לגיטימי כשהם סוחטים מיליארדים ממני וממך. אפילו אם האמונה שלהם החזיקה אותם בהתנחלויות עד תשעה באב, הם היו יכולים לכוף קצת את ראשם הגאה, ולגור בדירות שנשכרו למענם. אין בכך בושה. הבושה היא שהם ממשיכים למרוד במדינה שמאכילה ומשקה אותם. בעיני הברירה שניצבת בפניהם היא אחת -לציית לחוקי המדינה או להגר ממנה, המרי והבכיינות שלהם לא לגיטימיים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אל תבלבל את הקטנצ'יק עם עובדות '
אל תבלבל את הקטנצ'יק עם עובדות
28/08/2005 | 13:22
5
1
לצפיה ב-'אולי אתה אב בשנים'
אולי אתה אב בשנים
28/08/2005 | 17:31
4
אבל רך בחוכמה. אף אחד מכם לא הצליח להתמודד עם הטענות שלי בלי קללות, עלבונות, או טיעונים לא רלוונטיים. אני מאוד מאוכזב מכם, שלא לומר מודאג. איפה הגיניוס היהודי? חוץ מזה, הואשמתי בעכירת ישראל. אין אוהב ישראל יותר גדול ממני. אני ציוני לא פחות מכם, וגם אני מצוי קצת במשבר משום שאין לי למי להצביע. אני מעריך שבניגוד לכמיהות שלכם, שרון ישאר ראש הממשלה באין אלטרנטיבה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אפשר להתוכח עם מעט טיעונים שלך'
אפשר להתוכח עם מעט טיעונים שלך
28/08/2005 | 18:18
1
אבל להגיד שיש להם אלטרנטיבה להגר מהמדינה ,זה לא יפה,לא מוסרי,ובודאי לא אנושי לדבר כך,תאר לך שכל אחד שלא ימצא חן בעיניו אוכלוסיה מסויימת יאמר שהם יכולים להגר,חזור בך
אקטואליה >>
לצפיה ב-'טוב, אחרי יום של חשיבה'
טוב, אחרי יום של חשיבה
29/08/2005 | 19:43
אני מתנצל. אולי קצת הגזמתי, והייתי קצת מרושע, על אף שכשכתבתי זאת, חשבתי שגם ירדן היא ארץ אבות, ויש שם עבודה ערבית זולה, כך שהם ירגישו בבית. אבל האלטרנטיבה שרירה וקיימת. כשסוקרטס היה בבית הכלא, הוצע לו לברוח. הסיבה שהוא סירב לברוח מכלאו ושתה את כוס הרעל, היא שהוא אמר דבר כזה: אם לא אהבתי את חוקי המדינה, הייתי יכול להגר ולא לחיות בה. כל עוד אני חי בה, עליי לציית לחוקי המדינה. חד וחלק. למעשה גם בשנה שעברה הייתי סוקר ושאלתי את המתנחלים בכל יש"ע מה יקרה אם תהיה התנתקות ורובם אמרו שיעזבו את המדינה. אין כאן ציונות בעיני. אולי אני מבין את השבר שהם חשים, אך לא מזדהה. לעשות ממני רשע, זה פתרון קל מדי.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'תתפלא'
תתפלא
28/08/2005 | 18:23
1
גם לי אין למי להצביע.

אם תבדוק את הודעותי אחורה, תבין למה.

כמו כן תגלה למרבית הפתעתך שאיני מרבה לגדף.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני הגבתי לאופן בו התקבלתי כאן'
אני הגבתי לאופן בו התקבלתי כאן
29/08/2005 | 19:46
אתם בטח מאשימים את השמאל באחידות מחשבתית. לשמאל יש שתי קבוצות עיקריות: שמאל ציוני, ושמאל לא ציוני. אני שייך לשמאל הציוני הנעלב.
עצם זה שאתם לא מוכנים לקבל גם את הכאב והסבל שלי, מאירה אתכם באור לא טוב.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'שמאלן קיצוני מתבגר וזניח'
שמאלן קיצוני מתבגר וזניח
28/08/2005 | 18:17
3
כל כך קל לזרוק מילים בלי חשבון...בלי מחשבה....בחוסר הבנה יסודי.
אף פעם אל תפער לוע חף מהיגיינה כשאתה מנסה להביע דעה על מי שאתה לא מכיר לחלוטין.
אין לך מושג במה הדברים אמורים.אכן,לא גירוש ראלא פינוי.אבל מעשית - עקירה מהבית,מהסביבה בניגוד לרצון ולאמונה ולעיקרון.

מהכיס הקרוע והריק שלך איש לא מצא או הוציא פרוטה.והתמיכה שלך בממשלה גרוטסקית גם היא - מה אמרת על שרון,פואד,אולמרט,לבני,לבנת,איציק לפני שנה,למשל?
והערה קטנה נוספת - אתה הרי שמאלן שומר חוק ודורש סדר - מה הטענה שלך לגבי מדיניות גירוש שוהים זרים בלתי חוקיים?....ממתי הקפדה על ריבונות המדינה,שמירה על גבולותיה וביטחונה הם  משהו המקביל לאנטישמיות?

החלסטרה לא תבוא אליך "שוב" - היא מעולם לא עזבה אותך....
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא קיצוני, ולא זניח'
לא קיצוני, ולא זניח
29/08/2005 | 19:41
2
א. חלק ממשפחתי הם מתנחלים.
ב. אני לא חושב שאיש מהם ראוי להנהגה, ושהם רק פיונים בידי האמריקנים. הברירה שיש לנו היא לציית להם או להתעכב ולבזבז זמן, דם וכסף. לו הייתי מדינה פלסטינית היה לנו קל יותר להיאבק בה, ולא הייתה כ"כ הרבה שחיתות וניצול קווי תפר, כמו למשל בהעברת אמל"ח וגניבת מכוניות. לא מסכימה איתי? איך את לא יכולה להסכים איתי בטרם ניסינו.
ג. בגין הוא זה שקיבל פליטים ויאטנמיים, איש לא עושה את מלאכתם של עובדים זרים ואני רואה בהם גורם נאמן יותר למדינה מאשר המתנחלים שרק מזיזים להם קצת את הגבינה, וכבר הם מיבבים וצורחים ככרוכיות. כפי שאת רואה יש הרבה מחשבה, זה שאיננו מסכימים זה חבל, ולדעתי זה אומר יותר דברים גרועים עלייך מאשר עליי.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'סוהי הוא בן.'
סוהי הוא בן.
29/08/2005 | 20:22
1
1
לצפיה ב-'בפעם הבאה אבדוק.'
בפעם הבאה אבדוק.
29/08/2005 | 20:25
חשבתי שסוהי זה שם חיבה של סוהא.
אקטואליה >>

הודעות אחרונות

23:03 | 17.11.19 פנתרית סגולה
22:01 | 17.11.19 ברלינר הראשון
21:50 | 17.11.19 סטילהוק
21:08 | 17.11.19 גלובליסט
20:44 | 17.11.19 שובו של גוי ואבוי
20:43 | 17.11.19 גלובליסט
20:42 | 17.11.19 ברלינר הראשון
20:37 | 17.11.19 ברלינר הראשון
20:15 | 17.11.19 מוטי חוף מציצים 11
19:50 | 17.11.19 סתוונית333
16:08 | 17.11.19 איציק3332
23:06 | 16.11.19 פנתרית סגולה
16:15 | 15.11.19 מוטי חוף מציצים 11

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ