הצלחה ראשונה להפגנה מאמש

אבנר ג2

New member
הצלחה ראשונה להפגנה מאמש

נתניהו יחלק לנו שוחד בסך 6 מליארד שקל בתקווה שזה ישכך את הזעם שלנו על האלימות שהפעילה נגדנו המשטרה "שלו" אמנם זה נפל כרעם ביום בהיר על ראשם של פקידי האוצר האומללים שהקופה שלהם ריקה, והם עדיין שוברים את הראש מאיפה יגרדו את כל עשרות המליארדים שהוא ביזבז בפשלת הקורונה אבל מה זה מעניין אותו הוא ממילא עוד מעט יסולק מהשלטון ויחזור למולדתו אמריקה.... מבחינתו, זה שיבוא אחריו שישבור את הראש.....

evglev1

Well-known member
מנהל
הוא יחזור לאמריקה? אתם לא מתכוונים להכניס אותו לכלא?

אבנר ג2

New member
אני מעריך שנעדיף שילך לאמריקה ולא שייכנס לכלא

בשביל מה להכניס אותו לכלא ולבזבז עליו כסף אבל אם הוא יתעקש ולא תהיה ברירה

סוהי 7

New member
התפרעויות וונדליזם עושים את העבודה

תיזכורת קטנה - גם לקחת שוחד זו עבירה פלילית ושחיתות לשמה.

צביקה531

New member
לא חסיד של ביבי ולמרות הכל.

בטוח שמענק לא יגרום לי בפעם הבאה לשים "מחל" בקלפי לא כל עוד זה נתניהו. אני לא מתפשר על ערכיות. אין מצב שאצביע לנאשם בשוחד. אני גם שוקל לא להצביע ללפיד בגלל שלא השתכנעתי שמאיר כהן אכן נקי מכל רבב. בעניין ביבי, אני לא מסכים איתו יותר מאשר כן מסכים ועדיין, אף אחד לא יקח לו את זה, ביבי הוא כלכלן בחסד עליון. אם הוא מאמין שזה ימריץ את הכלכלה, יש לו קבלות. אתמול ביבי התפאר במה שעשה ב 2003. לא מסכים ההצלחה שלו אז בלהרים את המשק השאירה קורבנות רבים מדי. אמהות חד הוריות, גמלאים. הוא הצליח על גבם של הכי חלשים. לא משהו להתפאר בו

אבנר ג2

New member
איזה כלכלן איזה חרטא

אפילו רעיון השוחד הנוכחי אינו מקורי בגין וארידור קדמו לו בזה עם שוחד הטלויזיות בתחילת שנות השמונים והם לקחו את הרעיון מהקיסרים הרומאים מלפני אלפי שנים שחילקו לחם ושעשועים

צביקה531

New member
אני טענתי שביבי מקורי?

הוא לא המציא כלום, הוא למד היטב כלכלה. זו גדולתו.

אבנר ג2

New member
אם הוא "כלכךן בחסד עליון" כדבריך

איך הוא הביא אותנו למשבר הכלכלי הנוכחי? בימי מלכות אריק שרון הוא שימש כשר אוצר וכדי להכניס כסף לקופת האוצר המתדלדלת עד כדי פשיטת רגל הוא, בלית ברירה, פתח במכירה מסיבית של נכסי מדינה וזה בהתאם לשיטה האמריקנית שלפיה הנכסים צ"ל בידי האזרחים ולא בידי המדינה אם בעבור זה אתה מכנה אותו "כלכלן בחסד עליון" יבושם לך

צביקה531

New member
גם בזה נגעתי..

הוא הציל את הכלכלה על גבם של הכי חלשים. כל העולם בברוך. שום כלכלה לא יצאה נשכרת מהמשבר הזה. אם יש מישהו במדינה הזאת שאני סומך על כישורים שלו במאקרו כלכלה זה ביבי. רק בזה

אבנר ג2

New member
ואם כדבריך "הוא הציל את הכלכלה על גבם של הכי חלשים"

אז במה מתבטאת "הגדולה שלו"?.... הרי מעשה נבזי ומכוער כזה לא יעשה גם אחרון הקפיטליסטים אבל אם נוח לך לסמוך עליו מבחינה כלכלית מי אני שאפריע לך בזה

צביקה531

New member
אני לא כלכלן..

איני יודע אם היה אפשר אחרת. במבחן התוצאה הוא הצליח. הוא גם שילם. הוא ביבי הפסיד להזכירך את הבחירות לברק.

אבנר ג2

New member
איך הוא "הצליח במבחן התוצאה"

אם כדבריך, הוא הקריב את החלשים?.... אולי אתה השתכנעת שהוא הצליח כשלמעשה אתה השתכנעת שהוא הצליח כי הוא שיכנע אותך שהוא הצליח, ולא כי בחנת את "הצלחתו" בכלים מקצועיים ומאחר ואתה אינך מבין בכלכלה זו לא צריכה להיות בעיה לשכנע אותך

סוהי 7

New member
מי שנוטל שוחד הוא עבריין.

אתה מאשים כאן את כלל אזרחי ישראל בנטילת שוחד ובשחיתות. לא הפתעת איש.....מתאים לך.

אבנר ג2

New member
אתה יכול לרתוח ולבעבע ולהטיף ככל שתובא נפשך הצדקנית

אבל בגין וארידור חילקו שוחד בחירות בדרך של ביטול המסים על טלויזיות ובדרך זו בגין זכה באותן בחירות בגין אפילו נתן לאותו מעשה שוחד מבאיש את התואר המכובס: "צריך להיטיב עם העם"

ספי111

New member
מצחיקול.

אם כל כך טוב להמריץ את הכלכלה על ידי חלוקת כספים,למה לא יעשה את זה על בסיס קבוע? אחד כאן טוען כל הזמן שחלוקת כספים לחרדים זה טוב למדינה בדיוק מהסיבה הזאת. נתניהו גילה כאן מנהיגות רופסת ועלובה. את הכספים צריך לתת למי שהחלטות הממשלה פוגעות בו כלכלית. חלקוה לכולם כמו קיצוץ רוחבי,מראה חוסר מנהיגות.

סוהי 7

New member
אני לא מסכים עם המהלך אבל מבין את הרקע

גם אני חושב שאת הכספים צריך לחלק רק לנזקקים לכך,אלה שנפגעו מהמצב.אבל אני מבין את נתניהו שמכיר את הביורוקרטיה הנוראית שלנו והוא החליט לעקוף אותה גם במחיר יקר.

ספי111

New member
אם היה מנהיג לא היה מאשים את הבירוקרטיה. הוא פשוט עלוב.

אגב,כנראה החלוקה הזאת נועדה לצ'פר את החרדים שהקצבאות שלהם לא נפגעו מהקורנה.

נתניהו לא יסולק כל כך מהר. הוא היחידי שלא הביא מלחמות בימיו.

כל השמאלנים הביאו עלינו מלחמות בימיהם.

למעלה