אמסלם, עוד משרת מרוקאי של נתניהו, באטרף.....

שיבר4

New member
מה קשור המוצא שלו ? גזען עלוב

בגלל זה ביבי נשאר ככ הרבה זמן בגלל ההתנשאות הדוחה והמגעילה שלכם,ואז אתם לא מבינים כיצד זה ייתכן למרות כל הנתונים מסביב. אדיוטים.

אבנר ג2

New member
יש לי רושם שמשום מה מרבית משרתיו עושי דברו של נתניהו

הם מרוקאים... אבל אולי אני טועה....

אתם הסמאל האלים המשמיץ לשווא ותופר תיקי סרק ,

משרתיו הכי גדולים ויעילים מוסיפים לו תומכים =מנדטים רבים

1.חגי ויגאל עמיר אינם אנשי ימין בכלל .

2. לא בטוח שיגאל עמיר (שאינו ימין בכלל ) הוא הרוצח האמיתי בפועל . 3.אתם מוציאים דיבה על כלל מליוני הימנים בגלל רוצח אחד (לא חשוב מי הוא ) 4. שמפניה >>>

אבנר ג2

New member
קודם כל הם לא מרוקאים אלא תימנים - שזה דומה....

שנית אין חדש בנסיונות המטופשים שלכם להתכחש לעברכם הפלילי מעורר הסלידה

אתה ממשיך לספק לנו הוכחה שאתה והסמאל האלים הברברי

גזענים על רקע מגזרי עדתי .(אתם גם צבועים ששונאים תרבות ערבית באישי באמיתי) איפה אתה רואה שאני דיברתי על תימנים מרוקאים וכו' בכלל . ... אני דברתי על זה אתם מוציאים דיבה על כלל מליוני הימנים בגלל רוצח אחד (לא חשוב מי הוא ) ..סעיף 3.

אבנר ג2

New member
מה שאנחנו למדנו ואנחנו אוהביםו בתרבות הערבית

אחד כמוך לעולם לא יזכה ללמוד כל "הזעם" המעושה שלכם בפוסט הזה היה על כך שהזכרת שמסלם מרוקאי ואח"כ כדי לתמוך בדברי ההבל שלך הלכת והבאת דוגמאות מרוצח תימני ואחיו

אתה ראיית הזהב שהסמאל האלים גזען על רקע מגזרי עדתי

ועל רקע שקיעת הסמול סמאל . לא נעים לך לשמוע את כל האמת ישר לפנים אז אתה מסתיר אותה מאחורי קישור מראה מקום כחול קבלו את כל האמת >>> אמסלם נגד ההפגנות מול בית רה"מ: "צעד קטן לפני אנרכיה" בנאום במליאת הכנסת תקף השר את המפגינים שמחו מול בית ראש הממשלה • "לשמאל מותר הכל, לעצור כבישים, לזרוק בקבוקים על כבישים, לאיים, הכל מותר להם", האשים • השר תקף גם את היועמ"ש מנדלבליט: "אתה לא רואה כלום? אתה עסוק כל היום רק בתיקי ראש הממשלה?"

אבנר ג2

New member
נו, אז מה הנקודה שלך?....

בסרט רואים בסה"כ איזה מרוקאי שמן רובץ על הדוכן בכנסת כמו איזה ממותה מדושנת, וצווח, שהשמאל מועדף והליכוד נדפק שזה דבר הבל חסר כל בסיס

אבנר ג2

New member
קח לדוגמא רק ביומיים שלושה האחרונים

מיקי זוהר מירי שו אסמה ועכשיו השמוק השמן הזה - דודי מסלם מה יש להם למרוקאים עם נתניהו?.... הרי הוא דופק אותם מכל כוון שהוא רק יכול

אתמול אנשי סמאל ברברים אלימים ירקו על אשת סמאל

רק בגלל שהייתה לבושה בלבוש דתי ( היא סמאלנית דתיה ) =אלימות אנטישמית על רקע מגזרי. לא פלא שהסמאל הברברי האלים תומכים בצד האלים בסכסוך ישראל - ישמעאל .

אבנר ג2

New member
ומנין לך שאלה לא היו בריונים בתשלום שכנופיית נתניהו שכרה

כדי להבאיש את השמאל?....

אבנר ג2

New member
ואתה בטח כולל את עצמך ב"כל אחד מבין" הזה....

אין דבר, זה לא נורא אני מאחל לך שתחלים במהרה

למעלה