לא טעיתי, בדוק..

צביקה531

New member
לא טעיתי, בדוק..

כל הזמן הייתה לי יותר מסתם הרגשה שבמלחמה של הממשלה בנגיף יש הרבה מעבר. אתמול כולנו קיבלנו הוכחה לכך. ח"כ יפאת שאשא ביטון (ליכוד) יו"ר וועדת קורונה העביר החלטה שמבטלת החלטת ממשלה. פרלמנטרית היא עשתה מהלך שעשוי היה לחסל את הקריירה הפוליטית שלה. אבל ביבי החליט שלא כרגע. "נראות" אז ביבי, כבר ממילא רואים. הרי ברור לכולם ובעיקר לפי נתונים ומספרים שלא היתה הצדקה לסגור בריכות ומכוני כושר. התחלואה לא באה משם. לגבי בריכות אני מבין את המניע. יש כנראה לחץ ממלונאים למשוך אליהם מנויים. זה המון כסף. במיוחד עכשיו בקייץ ובמיוחד בישובים הרחוקים מהים או מהכינרת. כן, חברים, שיהיה ברור, הבריאות שלנו זה לא הנושא המרכזי. יש מי שמרוויחים מהמשבר. לגבי מכוני כושר, זה כבר נשגב מבינתי. אין אלטרנטיבה ראוייה למכוני כושר חוץ מריצת ג'וגינג או חלופות אחרות. אני לא מדמיין לובי בכנסת שנלחם נגד. בריאות הציבור זה חד משמעית לא. יש טענה שבמכוני כושר יש משטחים שבהם כולם נוגעים. אני עובד במפעל תעשייתי, ענף מתכת. אנחנו מפעל של פלוס מינוס 50 איש. שירותים משותפים. בידיות של הדלתות כולם נוגעים. מכונות שתיה, קולרים, עכברים ומקלדות של מחשבים ומה לא. על אותו העקרון אותנו כבר מזמן צריך לסגור אתם מסכימים איתי שמשהו פה הרבה מעבר למסריח? על סמך מה משאירים או סוגרים מקומות? בריאות זה פקטור משני אם לא פחות מזה. כששר הבריאות עומד מול מצלמות, מאיים אלינו שפסיעה מפרידה בינינו לסגר, ומיד משם רץ למסיבת יום הולדת של אישתו עם עוד עשרות אורחים? תמשיכו להאמין להם, אני כבר לא

איציק3332

New member
תמשיך להאמין למושחתים,אני הפסקתי

בדיוק להיפך,מי שמע על היפעת הזאת לפני אתמול? היא כמו כל הפוליטיקאים מחפשים לקבל כותרות ולעשות רעש ההחלטה שלה אתמול היא בשביל לבנות אותה פוליטית שיכירו אותה,זה מה שהיא מחפשת. אני הפסקתי להאמין ל120 זבלים אוכלי חינם

למעלה