"חרא עליהם שישרפו, אני אזיין את האימ-אי-מ-אמא שלהם"

marabo

Well-known member
"חרא עליהם שישרפו, אני אזיין את האימ-אי-מ-אמא שלהם"

על זה אמרו חז"ל במסכת אבות: על דאטפת - אטפוך

אבנר ג2

New member
נו מה לעשות?....ככה מדברים הימנונים

ברומה העתיקה הקיסר היה סותם להם את הפה עם לחם ושעשועים כאן נותנים להם זכות בחירה.... איכס....

evglev1

Well-known member
מנהל
ברומא העתיקה הקיסר היה סותם את הפה

גם למי שמתנגד לכיבוש ואף אחד לא היה מעז לדבר נגד כיבוש, ולוחמי החופש נצלבו או נשלחו לקרבות גלדיאטורים.

אבנר ג2

New member
נו אני שואל אותך

איך בחורה כזותי יפה, חכמה, נאורה, משכילה הולכת ומבזבזת את ימיה בג'ורה המצחינה של הליכוד והימין?... ועוד מאפשרת לבריון המרוקאי גס הרוח ההוא לפתוח עליה את הפה?..... לא חבל?......

evglev1

Well-known member
מנהל
כי עשית מכחלון בדיחה ומכולנו עוד יותר

אז כולנו נבלעה בליכוד בדיוק כמו ישראל בעלייה ב-2003 שבעקבות הבליעה יולי אדלשטיין עכשיו מספר 2 בליכוד כשהתחיל את דרכו בישראל בעלייה כמספר 2 של שרנסקי. ובשני המקרים תוכנן שגם ישראל בעלייה וגם כולנו יהיו חטיבות בליכוד, שרנסקי עם 2 מנדטים, ברור שהוא הסכים לחסל מפלגה שבקושי עברה את אחוז החסימה וכולנו זאת מפלגת כחלון, בלי כחלון אין כולנו.

tgranot1

New member
עוד חזון למועד

הקיסר ביבי הראשון ובנו הקיסר יאיר-קליגולה.

marabo

Well-known member
ככה דיברו מגרשי יהודים

והאל לא ויתר להם, גם אחרי שנים.

הוא אמר את זה על המפגינים בכפר מימון כנגד תוכנית ההתנתקות .

יום שלישי 14.07.2020 כ״ב תמוז התש"פ 08:51 ערעורו של ניצב ניסו שחם נדחה; ירצה 10 חודשי מאסר דניאל דולב בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה היום (שלישי) את מרבית ערעורו של ניצב בדימוס ניסו שחם, שהורשע בעבירות של מרמה, הפרת אמונים והטרדה מינית. השופטים מרדכי לוי, גיליה רביד ומרים דיסקין קבעו כי עונשו של שחם יישאר עשרה חודשי מאסר בפועל וחמישה חודשי מאסר על תנאי, אך ביטלו את הפיצוי שהוטל עליו לשלם לחלק מהשוטרות שאיתן קיים יחסים. *וואלה* ויקיציטוט - : ניצב ניסו (ניסן) שחם הוא מפקד מחוז ירושלים במשטרת ישראל. : "חרא עליהם שישרפו, אני אזיין את האימ-אי-מ-אמא שלהם." ~ על המפגינים בכפר מימון כנגד תוכנית ההתנתקות "אל תעשה חשבון, תפעיל מכת"ז." ~ על המפגינים בכפר מימון נאמר עליו -: "השוטר הגס והפרימיטיבי." ~ מנחם בן . @ מכל מלמדי השכלתי @ *מוטי חוף*

marabo

Well-known member
אתה לא בכיוון

מוטי מעליך הביא את הציטוט המדויק. מסתבר שלכל מי שהיה לו יד ורגל בגירוש האל לא ויתר.

למעלה