פעם לא היה אינטרנט אז לא היו בעיות

פעם לא היה אינטרנט אז לא היו בעיות

היום כל דבר אלקטרוני ומסובך פעם היו שוקלים במכולת במאזנים עם משקלות של 100 גרם 200 חצי וקילו היית יודע כמה אתה מקבל גם היום הערבים משתמשים במאזנים כאלה ובגלל זה שאני בכפר ערבי שלהם מעדיף לקנות אצלם

סבא שלי סיפר פעם

שהיה הולך למכולת היה מבקש חצי כיכר לחם , המוכר היה חוצה את הלחם לשנים עם סכין , ונותן חצי ללקוח , את החצי השני היה נותן למבקש חצי אחר . חובות היו נרשמים במחברת חשבון חישוב היו עושים עם נייר ועט .

DANIAVNI

Well-known member
בדיוק חשבתי השבוע ממה הרוויח בעל מכולת

אם היה מוכר חצאי לחמים אשל וצהובה בפרוסות

תאמין לי מוטי היה הכי טוב לחם היה לחם אמיתי

היה לחם שחור והיה גם לחם לבן בשביל העשירים אבל הלחם השחור היה יותר טעים

evglev1

Well-known member
מנהל
פעם היינו משננים מספרי טלפון

היום אפילו לא מנסים לזכור אותם כי התרגלנו שיש לנו את השם שמור ולא צריך לחייג אלא רק ללחוץ על השם. פעם היינו שולחים מכתבים בדואר שלקח להם כמה ימים להגיע, היום שולחים במייל בלחיצת כפתור והמכתב מגיע תוך כמה שניות. פעם ללא כבלים היה צריך לחבר אנטנה שקלטה גם את ערוצי סוריה, היום לחסכנים יש את עידן פלוס ללא אנטנות שצריך למצוא להן מקום חיבור.

דיברגנט חדש

Well-known member
עד כמה שידוע לי, לעידן פלוס צריך לחבר אנטנה

אגב, אני מקפיד לזכור את רוב מספרי הטלפון שאני מתקשר אליהם, כך שאני יכול לבקש ממישהו מכשיר ולהתקשר ללא בעיה.

לא נכנס לכפרים ערבים. מצידי שיחזירו אותם לממשל צבאי ישראלי

אני לא היחידי לחשוב ככה. באזור המוסלמים בצפון מערב סין כל המוסלמים גרים במחנות ריכוז. אין תאי גזים אבל כולם גרים במחנות תחת ממשל צבאי סיני.

אם היית ביחידה היית נכנס לכפרים שלהם

אני מכיר אותם על הכיפק ויודע לפי הפנים שלהם מה הם חושבים יש להם כבוד למי שיש לו כבוד אם אתה מבין אותי

דיברגנט חדש

Well-known member
מאזניים כאלו זה הדבר שהכי פחות חסר לי

גם כמות הרמאויות שם הייתה רבה, שהיו מוסיפים לך משקולת.

למעלה