מה עשה נתניהו "בשביל מדינה" בכל שנות שלטונו הארוכות

כשאתה מדבר על גבולות ארץ ישראל אתה מתכוון לגבולות ההבטחה

האלוהית שניתנה לאבותינו אברהם, יצחק ויעקב ושהשמאל הבוגדני קירב אותנו אליהם ב-67, או לגבולות ההבטחה של מנהיגכם בגין שהתחייב לא לוותר על "אף שעל"?....

סוהי 7

New member
אתה לוקה בהבנה ובהבחנה

אני חילוני.אני מאמין בהיסטוריה המגובה בעדויות ארכיאולוגיות ובכתבים עתיקים.אני מאמין בנתונים מדעיים מוכחים ואני אוהב ומכבד מסורת. גבולות ארץ ישראל נקבעו עם הקמת מלכות ישראל ויהודה,לסירוגין ויחד והחלת ריבונות עם ישראל על הארץ.נכון,הארץ והריבונות הושגו ע"י כיבוש כתוצאה מהניצחונות במלחמות וכפי שהיה מקובל לפני כמה אלפי שנים והרבה לאחר מכן.היום לא נשאר ולו עם אחד מבעלי הארץ שקדמו לעם ישראל.,מגינו נאורות רבות קיימות בימינו עם גבולות מוכרים שנקבעו ע"י כיבוש והשתלטות בכוח.רוב מדינות אירופה,בריטניה וכן אפריקה ואסיה. את כל הדיבורים שלך על "ההבטחה האלוהית ואת עיוותי האמת על הפרת ההבטחות האלה ע"י מנהיגי הימין אל תפנה אלי אלא אם כן אתה אוהב להגחיך את עצמך.ובאשר לגבולות ארץ ישראל,אני מאמין באמונה שלמה שארץ ישראל אשר בין נהר הירדן לים הגדול והתיכון שייכים היסטורית לריבון היחיד ששרד והוא עם ישראל.אבל אני לא עיוור למציאות ומכיר בעובדה שברבות השנים התישבו בארץ נוודים,מנגרים ובני עמים שכנים והקימו בה את ביתם ויושבים בה כבר דורות רבים ואי אפשר ואסור לגרש אותם.יש למצוא להם פיתרון,רצוי מאד מתוך הסכמה הדדית וזה יהיה כרוך גם בויתורים מצידנו,קשים ככל שיהיו.אבל בינתיים,המיכשול הגדול והרצוף ביותר להגעה לפיתרון כזה הוא ------ הם.

סתוונית333

Well-known member
הוא לא עשה למען המדינה , המדינה היא זו שעשתה בשבילו -

הפכה אותו ואת משפחתו לחזירים שחיים על חשבונה.

סוהי 7

New member
אוי אוי אוי........

ממש לא בסדר. אבל העמידו אותו למשפט על זה שהוא חי על חשבון של חברים מיליארדרים ולא על חשבון המדינה.זה סוג אחר של חזירות,לא ככה?

ספי111

New member
תחזוקת הבתים שלו על חשבון המדינה.

המתנות לאלוביץ על חשבון אזרחי המדינה.

סוהי 7

New member
תחזוקת הבתים או הבית?

יש לו בית רישמי השייך למדינה בירושלים,אני מניח שאתה מתכוון לבית הפרטי בקיסריה.כל שקל ששולם בבית בקיסריה מקופת המדינה לא נגנב אלא ניתן באישור כחוק.אני מסכים שזה לא יפה,אבל הוא קיבל....לא לקח. בנושא אלוביץ' אתה ודאי מתכוון לבזק.על כך מתנהל נגד נתניהו משפט ועד כמה שידוע לי המשפט בקושי התחיל ואתה לא נמנה על חבר השופטים.אז תתאזר בסבלנות.

נוכחת 100

New member
כל כך עצוב שהוא מצליח שוב ושוב ושוב להסית ולהגביר את הפילוג

הגיע הזמן לזכור ולהפנים שכולנו בסופו של יום רוצים את אותם דברים פשוטים ומאחדים לקום בבוקר בריאים לעבוד להתפרנס שלא תהייה קורונה שיהייה שלום אמיתי ו..שנוכל פשוט לאהוב

רשוי

New member
אין פלוג זה רק במוח העוות של השמאלנים

נתניהו הפך מדינה קטנה למוכרת בעולם הפך השקל למטבע המקובל בעולם החפשי,הפך צבא ממלחמת העולם השניה למודרני,יעיל ,הוא גם קרב האוכלוסיות יוצאות עדות המזרח לתפקידי שרים , הוא נלחם בקורונה כמו שצריך,יזכר לנצח כטוב ביותר שהיה

סוהי 7

New member
כמה שאת צודקת..........

ואז מופיע שוב הרשע נתניהו ומפיל עלינו מגיפה,משסה בנו נגיף עם שם של בת ומשבש לנו את החיים בתירוץ עלוב שזה בכדי לשמור על הבריאות שלנו....... הא,בעיניין השלום את גם צודקת....אבו מאזן רודף אחריו בדמעות "בוא ניפגש ונחתום על הסכם שלום לנצח" ונתניהו דוחה אותו ואומר - אני עם ערבים לא עושה שלום.....לזה התכוונת,חמודה?

נוכחת 100

New member
הבנתי חמוד שלדו שיח הזה הנוטף סרקזם אינני מתאימה

בטוחה שתהנה להמשיך בו בלעדיי

למעלה