גם אם אנחנו לא תמיד מסכימים עם ביבי אנחנו תמיד אוהבים אותו

גם אם אנחנו לא תמיד מסכימים עם ביבי אנחנו תמיד אוהבים אותו

בגלל שהוא עושה צחוק מהסמאל ואין להם איך לענות לו

evglev1

Well-known member
מנהל
לא בטוח

כי בגין עם מסירת האדמות היהודיות של חצי האי סיני קנה שקט תעשייתי שאפשר לו ולשמיר להקים מפעל התיישבות פורח באיו"ש ושרון עם היציאה מעזה פיצל את הרשות הפלסטינית לשתי ממשלות וגרם לכך שקשה לאחד את איו"ש ועזה למדינה פלסטינית אחת ולמעשה יצר בעזה את הטיוואן של המזרח התיכון, מדינה דה פקטו שאינה מדינה דה יורה שכמו שסין לא יכולה למחוק את טיוואן גם הרשות הפלסטינית לא יכולה למחוק את חמאסתן בעזה.

סוהי 7

New member
חזרה אינסופית על אותה שטות לא הופכת אותה לאמת

בגין לא מסר אפילו סמ"ר אחד מאדמה יהודית,אבל הוא בהחלט החזיר את כל חצי האי סיני למצרים בתמורה להסכם שלום חתום. שרון פינה בצדק את הישוב היהודי הקטן ברצועת עזה,אבל טעה כשעשה זאת ללא הסכם מראש וללא תמיכה ופיקוח בינלאומי מוסכם.גם כאן לא נמסר אפילו סמ"ר אחד מאדמת ארץ ישראל. לא שרון יצר את ההפרדה בין הרצועה לערביי יהודה ושומרון.אלה שתי אוכלוסיות שונות שהיגרו והתיישבו במקומותיהם ממקורות שונים.הטעות הגדולה של בגין היתה כשלא התעקש על מסירת הרצועה לידי מצרים יחד עם מדבר סיני,וסאדאת הוא שיצא החכם במקרה הזה. הערה:להגיד שטיוואן היא רק מדינה "דה פאקטו" זו שטות גמורה הנובעת מחור בהשכלה בנושא.

evglev1

Well-known member
מנהל
ארה"ב מונעת מטיוואן להכריז על מדינה דה יורה

כדי למנוע מלחמה עם סין.

קצה

New member
בערוץ 20 התארח הבן של ביבי...איזה נסיך

לא כמו הבת השרמוטה של רבין

סתם פושתק בטלן אוכל חינם

וחורץ לשון אני מאחל שהוא יהיה המנהיג שלכם

קצה

New member
כבר לא קיבל תפקיד יו"ר פרויקט במשרד החוץ

תאכל את הלב

סוהי 7

New member
אתה לא מודע לטיפשות של עצמך

המנהיג של הליכוד הוא תמיד המנהיג של הימין הוא המנהיג של המדינה כולה. כל עוד לא עברת לנערצים עליך ברמאללה או ג'נין הוא יהיה גם המנהיג שלך.

סוהי 7

New member
זו תוצאה של הפיכת אנשים לאוטומטיים.

וזה היסוד והבסיס לכינונה של התנועה המ(כ)פוארת "רק לא ביבי" שמעדה לשולי הציבוריות בארץ.

בסדר בוא נגיד אין ביבי

אז גם על המחליף שלו יגידו רק לא מתי יפסיקו רק שהם ירויחו בבחירות אבל זה לא יקרה עוד 20 שנה לפחות

DANIAVNI

Well-known member
לא נכון. נגד נפתלי בנט אין לי טענות בתחום המוסרי.

או נגד סמוטריץ למשל גם אין לי טענות מוסריות אנשים טובים וראויים גם אם לא בדיוק כוס התה שלי ועדיפים פי מיליון על גנץ . בדיוק להיפך מבחינה ערכית ומוסרית אני מעריך אותם הרבה יותר מאנשי המרכז שמאל שקרובים אליי יותר בהשקפתי.

DANIAVNI

Well-known member
עד כמה שהבנתי נסיך זה בן של מלך

מי בדיוק המלך בסיפור שלך ?

DANIAVNI

Well-known member
אני גם לא תמיד מסכים עם אדיר מילר

אבל תמיד אוהב אותו בגלל שהוא יודע להצחיק

למעלה