אי אפשר להתנהל ככה...

צביקה531

New member
אי אפשר להתנהל ככה...

עם כל הכבוד לקורונה ויש כבוד, ככה אי אפשר להתנהל. לפי כל התחזיות לא יהיה חיסון עד האביב הבא. אז שנה וחצי ככה להתנהל? אני לא יכול היום לתכנן שום רכישה רצינית, אני חושש להתחייב כי לא בטוח שההכנסה שלי מחר (לא בעוד שבוע) תהיה באותה רמה. אתה לא יכול לקום בבוקר ולתכנן את היום כי לך תדע מה יפול אליך בצהריים. ואני זה מקרה "קל". למה אישרתם ארועים? בימים כתיקונם אם אתה רוצה לערוך חתונה בא ולם, לא ידברו איתך על פחות מ 300 איש אז 150? זה לא יכסה את סלון הכלות. אי אפשר בחיי אדם לבטל לחלוטין את הוודאות. לא לשנה וחצי. מדינות רבות בעולם מצאו את האיזון בין לחימה בוירוס לבין חיי יום יום בסיסיים. יש לממשלה את היכולת לסגור אולמות, לבטל את מופעי התרבות וארועים? אתם יכולים לממן אותם? הרי בסופו של יום כדי לקנות אוכל בסופר אנחנו צריכים גם לייצר הכנסה

סוהי 7

New member
חוסר הוודאות הוא אבן הנגף בכל ההתנהלות מול מגיפת הקורונה

אבל קשה מאוד להחליט על תוכנית כלכלית כשהנתונים משתנים כל יומיים-שלושה. לו הציבור היה מציית להוראות,לו האכיפה היתה יעילה ורציפה ומשמעותית ולו פעולות כגון סגר או תנאים מגבילים היו מוטלים נקודתית על ציבורים,ישובים או שכונות או מוסדות על פי ריכוז מקרי הדבקה.......ניתן היה לקבוע מערכת הוראות לטווח ארוך. אבל לא זה המצב,ןחבל שכך. ובלי קשר לנ"ל,חובה למנון איש או גוף שיהיה ממונה על הדוברות וההסברה של קבינט הקורונה ולא לקבל מידע מגורמים שונים ואקראיים מידי יום.

צביקה531

New member
הסכם שלא מתממש..

אמור להיות הסכם בלתי כתוב בין משאד הבריאות לציבור. אנחנו הציבור נמלא את חלקינו והם את חלקם. יש רושם שמשרד הבריאות משקיע את כל האנרגיות בלהאשים אותנו. ומה הם עושים? יש רושם שמעט מאוד, ככה זה לא יעבוד

jackie111

Well-known member
כל זה בגלל נהול לא עיקבי של המאבק.

השינוי במדיניות קרה שבועיים לפני שבית המשפט התכנס בעיניינו של נתניהו. מאז גם הוא לא נשא נאומים לאומה בשעה 21:00-22:00.

למעלה