" צילום ממרחק עצום ורב , בלתי אפשרי אם היה קימור "

katomish

New member
הנה הכינו מכספי הציבור במיוחד בשבילך

שלח את זה גם לאיל הזה.

אנשי הדיסק השטוח בתגובה טוענים שהיא תקעה גול עצמי לכדור >

‏‎Avishay Evish Sapir‎‏ שיתף ‏פוסט‏. : {מנהל · ‏4 ביוני‏ ב-‏9:37‏} " לא. לא. ולא‼️ כל כך הרבה דיסאינפורמציה והטעיות ילדותיות שזה מהמם. אף אחד לא הסביר לילדה החביבה הזאת איך עובדת פרספקטיבה. והנחת המוצא האוטומטית שמה שרואים על הירח זה צל, ועוד הצל ״שלנו״... בלי שום אפשרויות נוספות, ממש חבל. סגרו לאנשים את המוח לחלוטין. זה לא מדע, זה לא תצפיות, זה שטיפת מוח. צר לי. מי שרוצה לדעת את האמת שימשיך לחקור דברים לעומק. העולם לא כזה פשוט. אם הוא היה, אז לא הייתם שומעים על הנושא הזה מעולם. "

משחרר לך ציטוט ..תפוס :

מתן גורודיש : " ציפור בגובה 58 ק"מ חולפת ליד טיל? בורג נפל מהר בתחנת החלל ולא ריחף ב-0 כבידה? אבן מהירח שניתנה כביכול על ידי האסטרונאוטים נמצאה מזוייפת ומקורה מהארץ? ************************************** מתברר כי למרות כל מה שמספרים לנו "מדעית", אין אף הוכחה לכך שאנו חיים בעולם ההליוצנטרי. מתברר כי אין אף מדידה מדעית לכך שאנו מסתובבים ונעים. מתברר כי אין מדידה מדעית לכך שיש עקמומיות של כדור הארץ. מתברר כי אין מדידה מדעית לכך שיש כוח משיכה (נפילה לקרקע היא לא כוח משיכה). ************************************** מתברר שניסויים מדעיים רבים בהיסטוריה בנושא המודל ההליוצנטרי היו מפוברקים עם מסקנות שיקריות. מתברר כי כל הגופים נעים רק בגלל שהם דוחפים כנגד משהו, ולכן חלליות לא יכולות לנוע בחלל כי אין אינן יכולות לדחוף כנגד הריק. מתברר שאין אף הוכחה מדעית להימצאות גרעין כדור הארץ. מתברר שהרבה דברים שמספרים לנו על הירח לא מסתדרים כמו גאות ושפל, ליקויים ועוד. מתברר כי אף טיל לא באמת מגיע לחלל, וקיימים זיופים רבים בשיגורים של הטילים בדגש על פרוייקט ספייס איקס. מתברר כי נאס"א שיגרה חללית לקורונה של השמש כאשר הטמפרטורה באזור היא בין אלפי רבות של מעלות צלסיוס ועד 1-2 מיליון מעלות, אבל המגן של החללית כבר נמס ב-3,000 מעלות. מתברר כי כל הנחיתה על הירח מפוברקת, ונאס"א איבדה גם את כל הצילומים המקוריים של הנחיתה. מתברר כי קיימות בעיות רבות עם הצילומים של האסטרונאוטים בחלל ובתחנת החלל וכי פעמים רבות רואים בועות בחלל. מתברר כי אין אף הוכחה לכך שיש לווין בחלל, וכי לאורך ה-70 שנה האחרונות השתמשו באנטנות קרקעיות כדי למצוא מיקום מדוייק כמו מערכת eLORAN, עובדה המייתרת את הצורך בכלל בלווינים. מתברר כי יש אמנה האוסרת על האזרח הפשוט לעבור את קו 60 דרום ללא תיאום, וכי אין שמש באנטרקטיקה 24 שעות בדצמבר כמו שיש ביוני בקוטב הצפוני. " * מתן גורודיש Matan Gorodish *

katomish

New member
חצי ממה שהוא רשם שטויות, והחצי השני לא ניתן להוכחה

שחרר מוטי שחרר שמעתי אותו גורדיש הזה יודע לדבר, אבל הוא מדבר רק שטויות.

סוהי 7

New member

הרצאת העולם השטוח - פרק 4 מתוך 34: האם קיים כוח משיכה?

הרצאת העולם השטוח - פרק 4 מתוך 34: האם קיים כוח משיכה?

תגיד לאנשי *העולם דיסק שטוח* : "לרדת מזה , זה שטויות" ,

אני רק מצטט אותם ... לשיפוטכם ..תהנו או שלא . עכשיו אני מצטט אותך לאיזון : "לרדת מזה , זה שטויות" , מדינה חופשית ..חופש ביטוי לכולם . איש באמונתו יחיה

קבל הרצאה מקצין בשריון באורך שעות רבות ,מה זה קשור לימין ?

אני לא מאמין לאף אחד .. לא לכדור .. לא לשטוח ..רק מצטט אסור להשתיק אף אחד בכוח ,כאן זה לא צפון סמאל קוריאה רק סמאל משתיקים אנשים .

הרצאת העולם השטוח - פרק 6 מתוך 17: האם יש הוכחה לעקמומיות?

הרצאת העולם השטוח - פרק 6 מתוך 17: האם יש הוכחה לעקמומיות?

למעלה