בכיר במשרד הבריאות מזהיר:ישראל על סף התפרצות נרחבת של קורונה

צביקה531

New member
אני פחות פסימי ממך..

הכל בסדר, הכל בשליטה. עוד מעט יפתחו את השמייים, יבטלו את הבידוד לחוזרים ונטוס למדינות ירוקות. הכל בשליטה חביבי. תהנה מהחיים כל עוד אפשר

צביקה531

New member
רגע לפני ש....

אנחנו חוזרים לפאניקה, חופרים לעצמינו בור ונכנסים לתוכו כי "הכל אבוד" בואו נעצור רגע. אני שמח מאוד שמר בר סימן טוב "החרדתי" מסיים את תפקידו. אין לי דבר נגדו ואני מבין שהוא עשה את המוטל אליו הכי טוב ע"פ הכרתו. אם יש מישהו "אשם" זה מי קיבל את כל מה שה"חרדתי" הזה דרש כראה וקדש. וזה ראש הממשלה. נכון להיום יש 123 אנשים ומוגדרים כחולים חדשים. האם המספרים זינקו? העובדות מספרות סיפור אחר. כמות הבדיקות עלתה משמעותית לאחרונה בהוראת שר הבריאות אדלשטיין. לפני ההנחיה של השר החדש היו אולי עשרות בדיקות ביום. רק הגיוני שכמות "החיוביים" תעלה. אז איפה בדיוק עליה בתחלואה? אתמול הופיע בתוכנית אופירה וברקו יורם לס (היחיד שמביא מספרים ועובדות.גם איש מקצוע בתחום) והוא עושה הפרדה מוחלטת בין חיובי לחולה. זה הגיוני. האם מי שהתגלה חיובי לשפעת אך אין לו חום יקבל חופש מחלה רק ע"ס זה שהוא חיובי? מתוך מאות "חולים" חדשים אף לא אחד התאשפז. נדהמתי לגלות מיורם לס שבחודש יוני 2019 היו יותר מתים בישראל מאשר היום. אז אולי מתחיל להרגע כולנו? היום הייתי עם אישתי בחוף הים. נדיר היה לראות מישהו עם מסכה (כמובן שאני לא שם מסכה, עקרון) ואם כבר כן אז היא בדרך כלל על הסנטר. אנשים שמים מסכה לא בגלל ההנחיות אלא מהחשש לקבל קנס. משרד הבריאות בהתנהלותו איבד את אמון הציבור. מה נטפלים לסלבים? הם עושים את מה שכולם עושים. למה זה קורה? במהלך החודשים מרץ-אפריל עבדתי כי אני חיוני. אני משתמש בתחבורה ציבורית. המדינה צימצמה את היקף התחבורה הציבורית לכ 20% ובו בזמן נתנה למחצית התעשיה אישור להמשיך לעבוד. התוצאה, אוטובוסים דחוסים בנוסעים. איפה ריחוק חברתי ופיזי? הצחקתם אותי זה ההגיון של משרד הבריאות. בים סגרו את נמלתחות, אז אנשים מצתופפים בשרותים (נשים במיוחד) כדי להחליף לבגדים יבשים. תראו לי הנחיה אחד הגיונית. החזירו חטיבות ביניים בידיעה שבכל כיתה יש 35-40 תלמידים ודרשו ריחוק חברתי. תגידו לי, מי שכותב וממציא את ההנחיות האלה חי על המאדים? ככה זה נראה... ישראל "קיבלה" את המגפה בסגר כמעט מוחלט. כדי לסגור את המשק לא היו קריטוריונים. זו הייתה סגירה גורפת. כשצריך להציל עסקים פתאום יש קריטוריונים. אם הממשלה הצילה המון חיי אדם, כנראה לעולם לא נדע. זה שהממשלה הלכה על עיוור אחרי בר סימן טוב והקריסה את הכלכלה (23% מובטלים כשלפני חודש היו 26.5%) מדינות אחרות מצאו שביל ביניים.קצת יותר מתים (זקנים בעיקר) אבל השאירו קצת נשימה לכלכלה. אולי מבחינת הקורונה אנחנו במצב "מצויין". אנחנו עדיין לא מבינים את המחיר הכלכלי.

סוהי 7

New member
"בכיר" במשרד הבריאות לא היה ולא נברא......

מעולם לא התקבל למשרד הבריאות איש ללא שם וללא הגדרת תפקיד. אז אנחנו מתיחסים בכבוד ועיניינית רק למי שמזוהה בשם ובתפקיד.

רשוי

New member
יותר טוב אם במשרד הבריאות יעשו בדיקות,בהיקף גדול הרבה יותר

ולא יסגרו בתי ספר בגלל חולה או שנים

למעלה