האם ליצמן, כשר הבריאות לשעבר, איפשר ואולי אף עודד כניסתם

האם ליצמן, כשר הבריאות לשעבר, איפשר ואולי אף עודד כניסתם

לישראל, בחודשים מרץ ואפריל, של יהודים אזרחי ארה"ב, שלא היה להם ביטוח בריאות באמריקה, וכאן התברר שהם חולי קורונה, ובדרך זו "סידר" להם טיפול רפואי חינם בישראל?... האם אותם "תיירים" שהגיעו לכאן באלפיהם, הם יהודים "דתיים"?.... מדוע משרד הבריאות מסרב להשיב כמה אזרחים זרים ותיירים חולי קורונה קיבלו טיפול בישראל מתחילת המגיפה וכמה מהם אושפזו?.... מה עוד עולל ליצמן למדינת ישראל לטובת "הדתיים" שלו?... האם הכניסות האלה אופשרו ע"י ליצמן גם אחרי שננעלו כאן השערים?... מה אחריותו של נתניהו לסקנדל הזה?... מה הוא עלול כיום לעולל בהיותו שר השיכון בממשלת נתניהו?...

jackie111

Well-known member
ברור

טיסות מכל העולם לארץ עוכבו. מניו יורק יצאה רכבת אווירית לארץ של חרדים שלא נבדקו. קרוב משפחה שלי היה דייל באחת הטיסות וחלה בקורונה. לבושתינו היתה רכבת טיסות עם גופות של חרדים שמתו מהצחלה והועברו לקבורה בארץ הקודייש.

השאלה היא האם היו כאן כספים שהחליפו ידיים בין אותם חולים

לבין איזה מישהו כאן, והאם הדבר נעשה מתחת לשולחן או שמא הוצאות הטיפול שולמו כחוק לגורמים שסיפקו את אותו הטיפול כי אם דמי הטיפול שולמו לבתי החולים הרי אותו טיפול הפך למוצר יצוא ככל מוצר יצוא אחר אף אם הדבר נעשה בהיחבא ושלא באישור המדינה דבר אחד ברור כנראה "תיירים" רבים כאלה הגיעו גם אחרי שהמדינה נעלה את שעריה אבל לך תדע איך הדברים נעשים אצל כנופיית נתניהו

jackie111

Well-known member
הערכות כאלה

תשאיר לאלה שמתעסקים בקנוניות וספקולציות או שתחכה עד שמשטרת ישראל תתחיל לבצע חקירות.

השאלה בעינה עומדת האם שר "דתי" בממשלת נתניהו יזם ו/או השתתף

בקומבינה שמטרתה לממן טיפול רפואי ע"ח המדינה לתושבי חוץ "דתיים" שאינם מבוטחים בארצותיהם, ומה היה ידוע ו/או מוסכם על נתניהו בענין זה?..... אני אזרח פשוט ובלתי מקושר במדינה, ואין לי היכולת והאמצעים שיביאו ליוזמה מן הסוג שאתה מציע..... אבל אם אתה ואחרים תצטרפו אלי בדרישה להבהיר סוגיה זו, אולי אז יהיה לכך סיכוי אפילו במשטר מן הסוג שנתניהו וחבריו מקיימים כאן, לצערי....

אין קשר דתיים חילונים הודים פיליפינים סינים. כולם זכאים

לביטוח לאומי. אם אתה לא מרוצה תגיש תלונה לכנסת.

סתוונית333

Well-known member
אתה טועה ! מי שעומד מאחורי כניסתם של חולי הקורונה מארה"ב

לישראל הוא לא ליצמן אלא המושחת מבלפור. ולא רק שהכניס אותם אלא גם לא בודד אותם כפי שהבטיח . 40% מחולי הקורונה שידוע שנדבקו בחו"ל הגיעו מארה"ב ולא הוכנסו לבידוד.

למעלה