פיגוע טרור גניבת רכב צבאי בפזורת הדרום = הפקרות .

פיגוע טרור גניבת רכב צבאי בפזורת הדרום = הפקרות .

אין דרך אחרת אחרת להגדיר זאת חוץ משיא חדש בהפקרות, בפחדנות ובאוזלת היד של מערכת אכיפת החוק מול טרור הבריונים מהפזורה בדרום: התחקיר הצבאי העלה שהקצינים ניסו הפעם לתפוס את מי שגנב מהם ציוד צבאי ליד צאלים. הגנבים הזעיקו תגבורת. חלקם התנפלו על קציני צה"ל ופקדו עליהם לרדת מהכביש==》 עוד העלה התחקיר שאחד הקצינים חש באיום על חייו ונאלץ לירות באוויר. הבריונים כמובן לא חששו ואף תיעדו בגאווה את שליטתם בנגב. דובר צה"ל: "הופקו לקחים על תפקוד הכוח באירוע. החיילים הגישו תלונה והזעיקו שוטרים" יואב זייתון @ רק שלטון ומטכ"ל ברוח ימין קיצון יביאו הרתעה ובטחון @

במדינה נורמלית היו שולחים הבייתה את המטכל השמאלני העלוב

במדינה דמוקרטית נורמלית היו שולחים הבייתה את כל המטכל השמאלני העלוב הרופס השפוף המובס ואת צמרת הפקוד וכו' בזיון .

נעצרו שני פורצים , האחד תושב שכם והשני תושב נאעורה

נעצרו שני פורצים , האחד תושב שכם והשני תושב נאעורה שפרצו לבית בישוב מרחביה *דוברות המשטרה (עמקים):* *לאחר חקירה אינטנסיבית, תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים הצליחו חוקרי משטרת ישראל להתחקות אחר שני פורצים האחד תושב שכם והשני תושב נאעורה שפרצו לבית בישוב מרחביה

AI25

New member
הרבה יותר פשוט: אף גנב לא צריך למות

ואף ישראלי לא ימות כנקמה על הריגת הגנב

צריך לנקות את האורווה הקרויה המטכ"ל מססמולנים.

ססמולנות = תבוסתנות. ססמולנות = כניעה ססמולנות = מלשנות. המטכ"ל שלכם עמוס לעייפה בקצינים תבוסתניים כנועים ומפוחדים ובעיקר מתעניינים בתלוש החודשי ובפנסיה. אחד מהם למשל סגן הרמטכ"ל לשעבר החליט פתאום שהוא סוציולוג על וזיהה תהליכים. השם ירחם.

החיילים הרגישו מאויימים - והזמינו משטרה ?
ואם המשטרה הייתה מרגישה מאויימת היא בטוח הייתה מזמינה על המקום את הצבא .
אבל רגע,,, הצבא שם [פרצוף עם פה פעור]אה, הנה מצאתי

מה הבעיה לעשות מארב ? לאגף אותם ? לנטרל אותם ?
להשתמש בכל אותן טקטיקות לחימה סודיות ומסווגות שלומדים ומתרגלים כלכך הרבה שנים ?
שיבינו שעם הצבא לא מתעסקים.
מה הבעיה ?
רק אני לא מבין מה הבעיה כאן ?

הבעיה היא מטכל וצמרת פקוד שמאלנית עלובה רופסת

ושלטון חלש ורופס , כל אלו קושרים לצה"ל את הידיים והרגליים .

אף אחד לא מגביל את צה"ל.
הבדואים עשו לחיילים תרגיל וקראו לכל השבט.
זה מה שקרה.
מה אתה היית עושה במצב כזה ?
קורא בקשר לסיוע שיקיף את ההמון.
ומסוק שיחלץ את החיילים.
משם לבית משפט, תביעה של השבט על ההוצאות.
ואז מאירוע כזה אף אחד לא יוכל להתעלם .

מה שווים כלי עבודה אם לא יודעים איך להשתמש בהם ?

חחחחחחחחחחחחחחחח ל

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחח
ח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

רהט: שוטרים נטרלו גבר שהשתולל עם סכין

* החדשות החמות * פורום סקופים רוטר . יום שלישי י' בסיון תש''פ 22:42 02.06.20 רהט: שוטרים נטרלו גבר שהשתולל עם סכין דוברות המשטרה ( נגב): בעקבות דיווח שהתקבל לפני זמן קצר אודות גבר שמשתולל תוך שהוא מחזיק סכין באחת השכונות ברהט הוקפצו למקום שוטרים. השוטרים החלו בסריקות לאיתור החשוד בהתאם לתיאור שניתן להם, מצאו אותו ובבואם לעצור אותו לחקירה, הוא החל להשתולל תוך שהוא מנופף בסכין. השוטרים, תוך שימוש באמצעים, הצליחו להשתלט עליו, לנטרל אותו מהסכין ולהעבירו להמשך טיפול.

חובה לפטר להחליף לאלתר את המטכ"ל וצמרת הפקוד העלובה

הסמאלנית הרופסת של צה"ל , בזיון בושה וכלימה פגיעה אנושה וקשה בנכס ההרתעה. הפקרת בטחון תושבי ישראל ======================== *תכלת דומה לים* פורום סקופים רוטר יום שלישי י' בסיון תש''פ 23:27 02.06.20 ערכתי לאחרונה בתאריך 02.06.20 בשעה 23:43 בברכה, תכלת דומה לים *# התקרית בצאלים, סיכום מפקד הבסיס: לא יבוצע מרדף אחרי בדואים #*

רשוי

New member
בושה לצבא ולמדינה מה שקורה,המדינה כושלת בהחלטותיה

יש כרגע שלושים שרים אז שימנו אחד שיארגן מערכת חוקית לפתיחה באש והצבא יהיה אחראי על האמלח ,לא המשטרה

סוהי 7

New member
זה הופך אותי לאזרח מודאג,חסר הגנה,חסר ביטחון,מושפל ומבוייש

ו...כועס
אם זה צה"ל שאני צריך לסמוך עליו,אם זו המשטרה שאמורה להגן עלי,אם זו מערכת המשפט שאמורה לשמור על החוק ובעיקר על הצדק והסדר ואם זו הממשלה המנהחגה את המדינה ואותי בתוכה.........אז אני לא רק מודאג.....אני חרד

למעלה