שוב מקרה דוסנילנד בבי"ס חילוני בפ"ת

katomish

New member
מורה חילונית שולחת ילדה חילונית הבייתה

ומי אשם? החרדים. מאז שמפלגת העבודה התפרקה השמאל איבד את זה לגמרי.

tgranot1

New member
אשם מי שמנסה לאכוף

נהלים קיצוניים שכאלה בבית ספר חילוני. דוסנילנד קיימת מאז ומתמיד במגזר הדתי והחרדי. לו המקרה היה מתרחש שם לא היה שום אפקט חדשותי.

AI25

New member
מורה חילונית, מנהלת חילוני, שר חינוך חילוני אבל החרדים אשמים

מתי רל"ב יפסיקו עם התעמולה הנאצית הזו?

tgranot1

New member
יש פה שאריות של הרפש שהשאר במשרד רפי פרץ

וגאלנט עדיין אל פסל. החרדים כציבור לא אשמים. אשם מי שמנסה לאכוף את הנהלים הללו בבתי ספר חילוניים.

AI25

New member
יש פה שאריות רפש משת"פים של הנאצים והקומוניסטים

שחזר לתעמולה האנטישמית שלו. המיץ של הזבל שמכונה רל"ב. תקנון נקבע בתחילת השנה, במו"מ בין ההנהלה לוועד ההורים, אבל חסידיהם של סטאלין וגבלס, מאשימים את היהודים.

tgranot1

New member
נאצים!!! קח גלולה נגד הזיות.

יש פה רק אמא שלא מבינה מה קפץ פתאום ששינו לגמרי קודים של לבוש.

AI25

New member
קח גלולה נגד רל"ב. בדיוק כמו גבלס שלכם - תאשימו יהודים בכל

מה שקורה, גם כשאין להם כל קשר לעניין. &nbsp מה ליהודי חרדי בבני ברק, ולתקנון בית ספר בפתח תקווה? רק חסיד של גבלס ינצל זאת, להסתה נגד יהודים.

tgranot1

New member
תקרא שוב את דברי

החרדים כציבור אינם אשמים. אשם מי שמנסה לאכוף סנטדרטים שלהם על כלל הציבור גם זה החילוני. אתה רוצה קוד לבוש צנוע, שלח ילדיך לבי"ס ממלכתי/דתי או חרדי דחוף להם תורה בוקר/ערב ושיהיה לכם לבריאות. לגבי זרמים אחרים צא להם מהוריד!!!! לציבור החילוני זה לא מתאים. וביבי אשם כי נתן לצאר החינוך הזמני שלו להשתולל הרבה מעבר לנורמה משיקולים גועליצינים גרידא. מעניין שלפני שרפי פרץ נכנס למשרד לא היו כל כך הרבה בעיות באכיפת קוד לבוש בבתי ספר חילוניים. קודם בנט שולח מיסיונרים מההתנחלויות ואז היצור הזה. אז מה קרה? תחזרו למלונה@!

marabo

Well-known member
דבריך הם שקר והסתה ולא משנה כמה תחזור עליהם

מאז ומעולם היו בבתי ספר חילוניים קודים של לבוש בסטנדרטים המקובלים במגזר, ותמיד מורים ובעיקר מורות היו אוכפים אותם מול תלמידות שעברו על הכללים. ההבדל הוא רק שכעת אירגוני הסמאל האנטישמי מייצרים פרובוקציה מכל מקרה של אכיפה כזו כדי ללכלך.

tgranot1

New member
קודי לבוש, אם ישנו , תמיד היה רק כתלבושת אחידה בתיכונים.

ביסודי וחט"ב מעולם לא הייתה תלבושת אחידה בבתי ספר חילוניים. לא כל שכן התעסקות עם שמלות מעל או מתחת לברכיים. אילו קודים הנהוגים רק אצלכם שאין שום צורך לייבא למגזרים אחרים. בקיצור: אל תתעסק במה שאינך מבין בו.

AI25

New member
ביסודי וחט"ב תמיד הייתה תלבושת אחידה בבתי ספר חילוניים

תמיד. רק בעקבות הליברליזציה שחלה לאחרונה - ההחלטה על כך עברה ממשרד החינוך - לתקנון הנקבע בדיאלוג בין הנהלה להורים.

tgranot1

New member
תמיד???????

אני לא לבשתי תלבושת אחידה מימי, פרט לחולצת שעורי ספורט ופרט לתנועת נוער. גם אחי לא. גם לא הדור החדש במשפחתי. היחידה שסבלה מכך הייתה אחותי. רק לפני שבוע, היה לי דיון מעניין עם איזו חברת פייס והסתבר לנו כי שנינו פקדנו את אותו תיכון בדיוק בפער זמנים של כ 15 שנה ולה כבר העירו על חצאיות לא מכבדות.

AI25

New member
מאז 1938 יש תקנות לבוש בית ספרי. מאז 1958 יש כללים ארציים.

אולי עבריינים כמוך הפחידו את המורים שפחדו להתעסק איתכם, אבל כל מי שאני מכיר - כן שמר על תקנות קוד לבוש בבתי הספר, וביסודי זה באופן גורף כלל גם חולצה אחידה עם סמל בית-ספר. לא שמעתי מעולם על תלמיד שהולך ליסודי עם גופיה (או בלי חולצה כלל בטענה שחם לו) &nbsp החל מתקופת לימור ליבנת (2004) זה הפסיק להיות תקנון ארצי והפך לתקנון שנקבע בדיון בין ההנהלה לוועדי ההורים (ובתקנון יכולים לקבוע שאין קוד לבוש, או תקנות מינימום מסויימות). גדעון סער קבע ב2010 חובה שבבתי ספר יסודיים וחטיבות תהיה תלבושת אחידה - ולא רקתקנון, וזה בוטל כשהוא עזב ב2013 (משמע - חזר להיות תקנון בשיתוף ההורים)

tgranot1

New member
קודם אתה טוען שאני תומך גבלס ואז עבריין

ואללה יופי. תזהר על עצמך. יש פה הנהלה שעלולה לשלוח אותך לנופש מהפורום על דברים שכאלה. רק מציין. איזה עבריין בראש שלך. הייתי כזה ממושמע שאמא שלי הייתה צריכה לשכנע את המנהל לזרוק אותי פעם אחת מהכיתה רק על מנת שארגיש את החוויה. כנראה שבכל בתי הספר שפקדתי כולם סביבי היו עבריינים.
לא נכנסו לנו לורידים, לכן כמעט כולנו הופענו לבית ספר עם חולצות טריקו וג'ינס. מדי פעם הייתה משהי שוברת שיגרה עם שמלה. ונשארתי בחיים גם כשראיתי את הברכיים שלה. אף אחד גם לא מצא לנכון להעיר על הדברים הללו.

קצה

New member
הוא מתעסק בחצאית שלא שם לב לגופיה וללבוש שמבליט את החזה

והפטמות הנכדה שלך מתלבשת ככה?

tgranot1

New member
אתה צודק. אני ממליץ לעטוף אותך ברעלה לפני שאתה יוצא לציבור

למען לא תסבול מראות שכאלה.

קצה

New member
הדמגוגיה לא תעזור לך בבית הספר יתלבשו לפי תקנון

ככה זה בכל המערב. ברחוב אחרי בית הספר אני מרשה לה , לך ולנכדות שלך להסתובב בעירום מלא. וללבוש כל מה שתמצאו לנכון.

katomish

New member
אתה אדם חשוך מלא בשנאה ולא שונה מכל אנטישמי אחר

אתה נשמע בדיוק כמו שנשמעים נאצים גרמנים.

למעלה