מה ש'חסר' בתשקורת הסמאלנית בזמן האחרון זה ההסתה נגד החרדים

מה ש'חסר' בתשקורת הסמאלנית בזמן האחרון זה ההסתה נגד החרדים אחרי שיום אחרי יום מתפרסמות תמונות זוועה על איך הקליינטורה שלהם מציפה את המועדונים, בתי המרזח והמחששות, מרכזי הקניות, אתרי הנופש ושפת הים שבהם הם חוגגים כאילו אין מחר וכאילו אין קורונה, וכל ערוצי הסמאלנים, אתריהם ותועמלניהם בתשקורת מוחאים כפיים ומהללים את 'הניצחון על הקורונה' ואת 'החזרה לשגרה'.

עכשיו פתאום נעלמו הרבנים הסניליים והחשוכים והעדר המציית להם - פנו דרך ל'רבנים' הלומי האלכוהול והסמים של העדר הסמאלני-חילוני במועדונים ובכיכרות עם בקבוקי הבירה והוודקה הפתוחים לרווחה, במקום ספרי התפילה המשוקצים.

ואיפה הרינה מסריח ובני מינה שיפתחו את הג'ורה שלהם בערוץ של שונאי המדינה והעם היהודי כמו שהם טינפו כשליחי השטן על הבניברקים וחרדי-מאה-שערים?

ואיפה משטרת הערסים שהפליאה מכותיה ביהודי מאה שערים ובני ברק - ונעלמה מהשטח כשאלפים-אלפים של 'נאורים' בדבוקות הולכות וגדלות נוערים ומשתוללים בחוצות ובמועדונים ומדביקים המונים כאילו אין מחר?

האם אנחנו בדרך להפוך לשבדיה? ומה עושה ממשלת החירום-דמיקולו?
חאלס סגר, הכל פתוח, 'חוזרים לשגרה' של קניות והתהוללות על שפת הים, באתרי הנופש, במסעדות ובמועדונים - והקורונה משתוללת בבתי הספר ובשאר המוקדים שתיכף יתפרצו.
&nbsp
עוד צעד - ותיכף יתחילו לבוא בשורות האיוב מבתי החולים, מבתי האבות ומחברת קדישא.
&nbsp
האנטישמים בתשקורת שהתמחו בהסתה נגד החרדים יצטרכו לבוא בטענות אל עצמם ואל חבריהם.

סוהי 7

New member
ואתה מכור ל"תישקורת" החרדית המכורה למצוות הרבנים האטומים
שפע ניבולי הפה וכינויי הגנאי המכוערים מעמידים אותך באותה דרגת שפל תרבותית עם השמאלנים הקיצונים המזהמים כל חלקה טובה בשיח בינינו.
ולגופם של ההבלים שפיזרת כאן,אפשר להעמיד מול ההפקרות החילונית את חוסר האחריות הדתית ובעיקר החרדית,שהציבורים שלהם גודשים בצפיפות את בתי הכנסת,הישיבות,החדרים ובתי המדרש ומפיצים את הוירוס קורונה על כל כיפה,טלית וציצית.

סוהי 7

New member
מי זה ה"נחש"?
ולפני שאתה עונה חשוב במה אתה שונה ממנו?......בכיוון יריקת הארס??

להזכיר לך את ניבולי הפה שלך מול אבנרג?

חבל, שבת היום, לא אטנף אותו בגללך.
&nbsp
קשוט את עצמך תחילה ותחשוב למי אתה סוגד. רמז: לבעלי ברזלים על הכתפיים במקום ראש ביניהם.

&nbsp
והינה יש לך גם 'שותף' מתאים: הגולדי מדיר החזירים בקיבוץ.

סוהי 7

New member
כושר ההבחנה והאבחנה שלך זקוק לשיקום או לבניה מחדש

אני לא מנבל את הפה,גם לא מול אבנר ג' שנעלם לי לאחרונה (או שהוא מסתתר מאחורי ניק חדש).אני בהחלט מגיב בחומרה ובבוטות על דברים מסויימים שאני רגיש אליהם במיוחד.
אני לא יודע מאיפה הקרצת את ה"סגידה" שלי לבעלי דרגות בכירות.....לא היה ולא נברא מעולם.
וגולדי רחוק שנות אור מהשקפתי הלאומית והפוליטית ולכן אינו שותף לדעות שלי בתחומים אלה.

בפוסט אחד 'הצלחת' להכניס 3 דברים לא נכונים
אין לי עכשיו זמן לחפש עכשיו בארכיון את הפוסטים שלך עם ניבולי הפה וכו' שאתה מנסה להדחיק.
&nbsp
תפשפש קצת בארכיון ותמצא סימוכין לכל שלוש הטענות שניסית להכחיש.

tgranot1

New member
זיבלוני. פורסמו נתוני ההדבקות כתוצאה מהצמיחה בימים האחרונים
מתוך 100 נדבקים , נחש היכן מוקד הבעיה: נכון, ירושלים. לא בבארים של תל אביב.

בקיצור: קבל
ולך חפש את שותפך הגועליציני הלץ מאן - ועסקי היבוא של הזוהמה האנושית ללא בקרה שהוריד עלינו הישר מניו יורק שהם כנראה המקור להרבה מאוד מהצרות הללו.

tgranot1

New member
אין לי מה להמתין .
העליה משקפת את החגיגות של הימים האחרונים. ואם הנתונים מראים מראש ששמונים אחוז מהמקרים בירושליים שם מקור ההדבקה. משם גם הזליגה לתל אביב באופן טבעי.

לכן גם שם תהיה הצמיחה הגדולה ביותר יחד עם שאר אילו הבאים עמם במגע.

חלאה מטונפת, חדל לשגל בינתנו ולך חזור להסגר יחד עם החברים שלך !!!!

monoishhazaam

New member
כבר החלטנו שנפסיק את ההקצבות לחרדים
ומי מהם שיעשה בעיות - נעיף אותו לעזה או לקיבינימט (לפי בחירתו)

כי זה מתאים לצרכים של נתניהו המשוחד , הפחדן , הבוגד , המשת"פ
שאתה עושה ימים ולילות להפיץ את התעמולה שלו .

למעלה