ברדוגו מטריף להם לססמולנין את השכל ומעלה את

ברדוגו מטריף להם לססמולנין את השכל ומעלה את

רמת העצבים שלהם לגבהים מטורפים. אצל הססמולנין תכונה עיקרית שככל שתוכיח לו עד כמה הוא טועה גם אם ההוכחה מגובה בעובדות בדיעבד הוא לעולם לא יודה שטעה אלא נהפוך הוא. הוא עוד יותר יתמיד בעמדתו גם אם הוכחה כטמטום המאה. ולכן אם לא היה ברדוגו הימין היה צריך להמציא אותו. וטוב שיש ברדוגו כי הימין קצת מבולבל מעצמו ומתחיל להידבק בוירוס סמוליד 22. הוירוס סמוליד 22 הוא הרבה יותר מסוכן מהקיוביד 19 . הסמוליד 22 הוא מוטציה בוגדנית תבוסתנית ובעיקר משתפת פעולה עם וירוסים אנטישמים אחרים להרס מוחלט של הגוף שמאכיל ומזין אותו. טוב שיש ברדוגו אחד כזה . זה מחמם את הלב לראות איך הנגיף (סמוליד 22צ) ניגף מידי הברדוגו האחד.

marabo

Well-known member
כבר מזמן שאני עוקב כאן אחרי מצבם הפסיכוטי של השמאלנים

והגעתי לכמה תובנות: 1. הרמה האינטלקטואלית של רובם נמוכה למדי, לא תמצא אצלם איזה הגיג או מחשבה עליה חשבו בכוחות עצמם, ברוב רובם של המקרים זה יהיה ציטוט של מי מרבניהם בעיתונות, ב"אקדמיה" או איזו סיסמא שחוקה של הפוליטאים שלהם. 2. כאשר כימני הבאת להם תשובה ניצחת שאין להם מה לענות הם ינקטו באחד משני תרגילי ההתחמקות: א. יקללו או יכנו אותך בכינויי גנאי מתוך מטרה לגרור אותך ולהסיט את הדיון לחילופי קללות וכך יטשטשו את חוסר היכולת שלהם לענות לגופו של עניין. ב. יסיטו את הנושא לנושא אחר ופרובוקטיבי כך שאתה תיגרר לכיוון אליהם הם מושכים וכך יטשטשו את חוסר היכולת שלהם לענות לגופו של עניין.

Pussy Galore

New member
מוזר, הרי לחרדים ולאנשי ימין אין הוגי דעות כלל.

הדבר היחידי שחרדים עוסקים בו הוא עיול פילא בקופא דמחטא ודיונים בביצה שנולדה ביום טוב...

marabo

Well-known member
בעוד אצלנו הוגים בתורה הקדושה

אצלכם הוגים בקופים קדומים ופיצוצים.

monoishhazaam

New member
החיים הם גלגלון, חמודי - פעם אתה למעלה ופעם למטה

היום ביביסטים מוצצים לך ולשכמותך אך יבוא יום כשאותם הביביסטים גם יעשו לכם תחושות חדשות באזור הרקטלי כי ביבי הוא רק למען ביבי.

marabo

Well-known member
התורה הקדושה שרדה את הבבלים והרומאים והאינקויזיציה וכולם

אז באמת ניראה לך שאתם תצליחו במה שכולם נכשלו זה 3500 שנה?

monoishhazaam

New member
"התורה הקדושה" זה כמו נזם זהב באף של חזיר

מה שלא תעשו - חזירים נולדתם וחזירים תמותו.

marabo

Well-known member
כמה אפשר להתווכח על זה? הרי כבר הגענו להסכמה

שסבא שלך היה קוף או משהו נחות יותר שהגיע מפיצוצים וסבא שלי היה יציר האל. ואיש באמונתו יחיה.

אתה קוף בן קוף ויולד קופים

ככה טוב לך ? ואם תמשיך להפריד בין סבא/אבא שלך לשלי אני אחריף את תגובותי . כי הורי והוריך בני אדם ולא קופים אבל הורי הקדומים הם גם הוריך הקדומים ואלה היו קופים .

Pussy Galore

New member
לא רק פלאונטולוגיה וקוסמולוגיה, אלא הרבה מעבר לכך.

אצלכם - שממה הגותית בלבד...

marabo

Well-known member
יש לך מושג מאין באת ולאן אתה הולך עם כל החוכמולגיה שלכם?

הדבר היחיד שאתה יודע מהחוכמולגיה שלכם זה שסבך היה קוף שבא מפיצוצים אבל אתה מאין באת ולאן אתה הולך?

Pussy Galore

New member
אני יודע מנין באתי ואני יודע לאן אני רוצה להגיע. סבא שלי היה

אדם וכן סבו. המפץ הגדול לא היה פצוץ (explosion), אלא התפשטות (expansion) וקיימות תצפיות עכשוויות רבות העומדות בהתאמה טובה להשערה זו, למשל טמפרטורת הרקע של החלל העמוק (כ- 2.7 מעלות קלווין) ושפע היסודות הקלים (light elements abundance) ולבטח קיימות תצפיות מאששות נוספות שאינני מכיר (מכיוון שאינני קוסמולוג). &nbsp בעוד הטבע מתנהל באפן עקבי למדי ואני יודע לאן אני רוצה להגיע - גורלי האישי אינו חזוי, אלא עלול להשתבש ולהתגלגל אחרת. אולם גם אתה מוכפף לאי-ודאות זו ואין לך יתרון על פני. יש לך רק חסרונות שכולם נובעים מהעדר השכלה כללית...

monoishhazaam

New member
תביני - האיש מוגבל אינטלקטואלית

בשבילו מילים מסובכות רק בארמית.

evglev1

Well-known member
מנהל
צביה גרינפלד כבר חזרה בשאלה

או שהתכוונת לחרדים ימניים ולאנשי ימין?

לעומת זה לסמאלנים יש 'הוגי דעות' ידועים. נזכיר כמה מהם
האמריקאי ממוצא יהודי תומך הרוצחים הנאצים והקומוניסטים והטרור הערבי - חומסקי, או איך שהאמריקאים קוראים לו 'צ'ומסקי'.
&nbsp
הקומוניסט הצרפתי האנטישמי רוז'ה גארודי, תומך הטרור הערבי שהתאסלם.
&nbsp
הצרפתי ז'אן פול סארטר, תומך משטרי הרצח והטרור הקומוניסטים ובצעירותו משת"פ של משטר וישי הפרו-נאצי בצרפת.
&nbsp
הסלובני האנטישמי סלבוי ז'יז'ק שהגדיר את עצמו כתומך ה-BDS וכ'לוחם אנטי-אנטישמי'.
&nbsp
הנאצי הגרמני גינטר גראס שרק בערוב ימיו, בזמן 'קילוף הבצל' נזכר שבעצם הוא שיקר לסביבתו ולחסידיו השוטים במשך 60 שנה והסתיר מהם את חברותו ב-SS הנאצי.
&nbsp
האנטישמי היווני תיאודורקיס שרואה ביהודים את 'שורש הרע' בעולמנו.
&nbsp
דילגתי בכוונה על 'הוגי הדעות' הסמאלנים בישראל דוגמת 'מזהה התהליכים', שלא ראויים אפילו ליריקה, אפילו לא אינטרנטית.

למעלה