צריכים לתמוך בערבים תומכי המדינה

העניין הוא הערבים לא לוקחים סיכון מעצם היותם ערבים חוץ מאלה

מתנדבים לסייע ליהודים. היהודים סומנו מרגע שנולדו.

חלק מאנשי הדת המוסלמים מסיתים מטיפים

להרוג את כל היהודים בכל העולם ,גם אם לא היה כבוש בכלל . היהודים סומנו כבני מוות מרגע לידתם .

זוכר שמישהו בפנים צעק אל תירו אל תירו בעברית

לא תאמין, הוא היה ערבי שהתגיר והחזיק ביד ספר תורה וכיפה על הראש חיבקתי אותו והתברר שהוא התגיר לפני 48 אבל המשפחה החארות שלו עשו לו טריקים והוא חזר לעזה הוא תמיד שמר על דת ישראל ואחרי שהחזרנו אותו לארץ הוא יצא בשליחות של המוסד והיה אחד התותחים של המדינה תאמין לי אין היום דברים כאלה

חשבתי שמדובר

ביהודיה 0מולנית שנשואה לבעל שהיכה אותה בעזה שצעקה בעברית : "אל תירו"
יש גם הרבה "ערבים" שהם יהודים שנאנסו להתאסלם לפני מאות שנים. הם מחביאים תפילין טלית כיפה בבית ..ביו"ש , וגם יש שבט בדואי שלם כזה יהודים לשעבר.

אז לא חשבת נכון

מזכיר לך שלא היו אז בתכלס סמאלנים שהיו ימין קיצוני היום אז לערבים לא היו מטענים כמו היום והיו בורחים הייתי שם חוט ניילון דייגים חזק שקוף שלא יראו לרוחב הסימטא ובמרדף הם היו נתקלים ונופלים על הריצפה ואז היינו קושרים אותם תאמין לי טריקים כאלה הכי טוב היום יש אמצעים אלקטרונים עאלאק אבל לא קונה אותם בשקל

לפני שנים רבות היינו שמים ברזל זווית בחלק הקדמי של הג'יפ

כי הם היו שמים חוט ברזל דק שיכול לחתוך גרון בזמן הנסיעה . זה היה מזמן לא זוכר בדיוק את הפרטים .

זה ידוע אבל בזמן שלנו לא היו דברים כאלה

כמה פעמים שהיו עושים צרות הלכנו למוכתר ונתנו לו שעתיים להביא אותם אם לא מה שנעשה יהיה על האחריות שלך אמרנו לו

monoishhazaam

New member
לוחמים חרדים = רס"ר חכם = כיפה אדומה = סנטה קלאוס

אתה באמת כזה טיפש יאינפנטיל שמאמין לאגדות?

למעלה