הייתם הולכים לרופא שיניים ממוצא אתיופי ?

DANIAVNI

Well-known member
הייתם הולכים לרופא שיניים ממוצא אתיופי ?

יש מאיתנו רבים שלא יאמרו את המילה "כושי" או "כושון" ואם נישאל כמובן שכל בני האדם נולדו שווים וכמובן שאדם שחור לא נחות מאחיו הלבן ומגיע להם שוויון זכויות מלא הווה אומר, אנחנו לא גזענים, מה פתאום. אבל כשנחפש רופא שיניים דומני שרופא ששמו נניח "אבבה מנגיסטו" לא ייבחר על ידנו כי בעצם גם אנחנו גזענים. אני לפחות, כזה.

DANIAVNI

Well-known member
למה? אני פשוט נחשפתי כפי שאני

מצפה גם מאחרים להגיב בהתאם מה הקשר לאברי גלעד?

evglev1

Well-known member
מנהל
אחוזי האיידס בקרב העדה גבוהים יחסית לשאר האוכלוסייה

וברור שאנשים לא ירצו שיכנס להם לפה אדם שההסתברות שלו להיות נגוע באיידס הוא לפחות פי חמש מאשר שלך או של רופא שיניים לבן. בעיקר כי זאת לא לחיצת יד, ברפואת שיניים יש דימומים והרופא נוגע בחלקים הפנימיים של הפה.

ספי111

New member
אני חושב שאחוזי האיידס בקרב יוצאי אוקראינה גדול בהרבה.

אולי תראה מאיפה מצאת את השקר שלך?

evglev1

Well-known member
מנהל
נו באמת שפכו את מנות הדם שלהם בשנות התשעים

וגם עכשיו הם מנועים מלתרום דם על ידי מד"א.

ספי111

New member
עוד פעם אתה משקר.

דבר ראשון,לא קשור לאיידס .כל מי שחוזר מאפריקה מנוע לתת דם שנה. עכשיו הם תורמים בדיוק כמו הפשיסטים מאוקראינה.

shayCn

New member
לא סומך על זה שרופא שיניים אוקראיני לא יגיע שיכור

צריכים לעשות לכם ניתוח שינתק את הבקבוק וודקה מהיד בלאט

רשוי

New member
רופאים ממוצא אתיופי אלה משכילים יותר מכל מי שכותב כאן

אז בטוח לא מטפלים כשחולים

evglev1

Well-known member
מנהל
העניין הוא שאיידס זה נגיף שאפשר לחיות איתו בלי לחלות

גם בלי הקוקטייל אי אפשר לדעת אם המחלה תתפרץ, כמו גם עם קורונה דיברו שיש הרבה נשאים שלא חולים ולא מודעים לזה. ומכיוון שמדובר גם במחלה תורשתית, הורים יכולים להביא ילדים נשאים בלי לדעת שאחת ההורים נשא את הנגיף, וילד יכול לגדול עם הנגיף בלי לדעת. אבל מה שנכון נכון, כדי לקבל רישיון רפואי גם לרפואת שיניים עוברים בדיקות ובטח גם בדיקת איידס, בעיקר בגלל שרפואת שיניים לפעמים כוללת כירורגיה בפה, אז ברור שרופא כירורג יעבור בדיקת איידס לפני שיוסמך.

אספרסו2

New member
לא צריך לעבור

שום בדיקות. צריך להצהיר על בריאות ואי תלות או התמכרות.

Uri04

New member

סוהי 7

New member
הכי סביר זה שהומו יחלה באיידס הרבה יותר מסטרייט לבן,שחור או

חום.האם תברר לפני בחירת רופא שיניים מהי נטיתו המינית?....האם הוא משתמש באמצעי מניעה?.....מתי הוא נבדק לאחרונה?

אספרסו2

New member
המוצא לא משנה

משנה היכן הוכשר להיות רופא שיניים הייתי שולל על הסף את מי ש"למד" במזרח אירופה או כל מדינת עולם שלישי אחרת.

למעלה