ביבי אוהבים אותך תמיד באש ובמים

נתנייפוס אוהבים אותך כעת

וכעת בכללי - השמאל מפריע לך להיות ימין ולשלוט , השמאל מפריע לך להפסיק להבליג ולהביא בטחון בדרום וכו'

AI25

New member
השמאל מתנקם בנתניהו - בגלל ששלא נכנע לסחיטה

חבריו לימין יודעים, אם הם יאפשרו לשמאל לחסל את נתניהו - הם יהיו הבאים בתור, וגם הם יצטרכו לבחור בין כניעה לסחיטות ואיומים לבין כלא.

דיברתי עם אשתי שאם חס וחלילה הסמאל יכניסו אותו לכלא

אני הולך להפגין שם כל יום עד השחרור ואם הוא ירצה משהו לאכול אני יביא לו באש ובמים אישתי בשלנית

jj25

New member
יועץ משפטי אחר היה סוגר את כל תיקי נתניהו.

אפשר היה לסגור את כל התיקים של נתניהו.הנה- תיק 1,000 המתנות-היו אומרים לנתניהו להחזיר 200k שח, בעשרה תשלומים.וזהו. תיק 2,000-סתם דיבורים. תיק 4,000-קלוש.אלוביץ' נתן הוראות לאילן ישועה. מה קשור לנתניהו.?!..זה בין הבוס אלוביץ' לעורכים שלו.## כל משפט נתניהו,יגמר במאסר על תנאי....ואז השמאל לא יפסיק לקלל את השופטים...

ספי111

New member
מצחיקול

יועץ משפטי אחר היה חוקר את נתניהו בנושא הצוללות והמניות ובשקרים שלו למבקר המדינה. הוא לא היה פוטר את הגברת הראשונה באישום שהמציא.

יועץ משפטי אחר היה מפעיל נגדכם את הפקודה למניעת טרור
והייתם הולכים כולכם לכלא על תמיכה בטרוריסטים, באירגוניהם ובמעשיהם.
&nbsp
גם על ההסתה נגד הגיוס היה יועמ"ש אחר משליך אתכם לכלא.

איציק3332

New member
פוליטיקאים מימין ומשמאל זה עם מסריח

ביבי מיצה את עצמו,יותר מדי שנים בתפקיד גרמו לו לשיגעון גדלות.שיעוף כבר. הבעיה שכל הזבל לומדים ממנו ואנחנו נשלם על זה ביוקר. כל פוליטיקאי יגיד אני יכול להיות מואשם לעם זה לא משנה

איציק3332

New member
ישראל הפכה למדינה מושחתת,כל מוסדות הממשלה עקומים

אין לך משטרה נורמלית,הם כולם שם אוכלי חינם,אין לך בתי משפט נורמלים,אין אמון בהם. הדבר היחידי שפועל פה טוב זה משרד הבריאות עם אנשים טובים שמוצצים את דמם עם שעות עבודה מטורפות וצהל. כל שאר מוסדות המדינה מושחתות ולא מתפקדות. והנבחרים שלנו הם המיץ של הזבל ולא משנה ימין או שמאל אין בהם אמון,נראה שהם חושבים שהם מורמים מהעם,העם צריך לשרת אותם ולא להיפך. תראה בקורונה,מישהו מהם קיצץ? הם לא הרגישו את הקורונה כאילו אמרו לאזרחים הבעיה הכלכלית רק שלכם אנחנו הנבחרים ממשיכים להרוויח רגיל(ממשיכים כמובן למשוך כסף ציבורי לכיסם הפרטי כרגילללללל) . אמרו לאזרחים תמותו ותיחנקו אנחנו ממשיכים לחיות רגיל

למעלה