הגל השני בפתח והוא הולך להיות הרבה יותר קטלני מהראשון

סטילהוק

New member
הגל השני בפתח והוא הולך להיות הרבה יותר קטלני מהראשון

להזכירכם במגפה של 1918 הגל השני היה הגל הקטלני יותר שגבה את חייהם של הרבה יותר בני אדם מהגל הראשון. אני רואה אזרחים מסתובבים חופשי בהמוניהם בלי מסיכות, ישראלים ממלאים את החופים בים, אזרחים מתקהלים בקניונים, ואני אומר לעצמי שאנשים במדינה הזאת השתגעו לגמרי וכנראה הספיקו כבר לשכוח שאנחנו נמצאים עדיין באמצע פנדמיה (מגפה עולמית). ארה"ב מתקרבת כבר ל 100,000 מתים וכמעט 2 מיליון חולים, שמתוכם כמעט 20,000 חולים קשה שמורדמים ומונשמים, ופה מתנהגים כאילו כלום. כאילו המגפה העולמית מאחורינו ואפשר לחזור לשגרה. אז יש לי חדשות בשבילכם: אנחנו עדיין בעימוצה של פנדמיה, והנגיף הקטלני עדיין נמצא כאן ולא הלך לשום מקום. זה שאין יותר נדבקים זה בגלל שאין יותר כמעט בדיקות ולא בגלל שבאמת אין יותר נדבקים, עובדה שרק אמש דווח על עוד חולת קורונה שהתגלתה במשען. והכי גרוע שאנחנו פותחים שוב את שדרות התעופה והטיסות ובכך מזמינים צרות חדשות, ולהזכירכם שגם מלוניות הבידוד לשבים מחו"ל ועולים חדשים, כולל מארה"ב מוכת הקורונה בוטלו בהוראת הממשלה שהיתה אמורה להיות "ממשלת הקורונה" והפכה להיות ממשלת הליקוק לנתניהו, וכל עצם קיומה מושחת מהיסוד, וכמו שהממשלה הזאת קמה בחטא כך היא גם תמות בחטא. שום דבר טוב לא ייצא מהממשלה הזאת, ואני ממש לא רואה את חבורת האפסי הלא יוצלחים האלה שנתניהו השרלטן המושחת מבלפור מינה לשרים/חותמות הגומי שלו מתמודדים מול הגל השני שעומד להגיע ולגבות את חייהם של ישראלים רבים ובעיקר ביביסטים וחרדים המתנהלים כעדר. גל שני של קורונה בפתח: מומחי בריאות מסירים אחריות https://www.makorrishon.co.il/news/231831/ מחקר שנערך בארץ ובעולם מראה כי הסברה טובה היא האמצעי היעיל ביותר למניעת התפשטות הנגיף. השחרור המהיר של המשק, אומרים המומחים, רק מזיק

רשוי

New member
עד עכשו מתברר שרק כמה אנשי גננת וסייעות נדבקו ,הילדים בבדוד

הממשלה מטפלת כעת יעיל ,מכבה כל התפרצות ,להערכתי רק השמאלנים נפגעים ,הזהר

למעלה