לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3627836,278 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אקטואליה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
וזאת ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל טוקבקיסט שמפריע להתנהלותו התקינה של הפורום, או שדבריו מנוגדים לחוק ו/או לתקנון ולהנחיות הנהלת האתר.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'פרשת השבוע פרשת אשת חיל מי ירצח '
פרשת השבוע פרשת אשת חיל מי ירצח
<< ההודעה הנוכחית
23/05/2020 | 17:28
7
פרשת השבוע - פרשת אשת חיל מי ירצח 
א
ויהי מקץ בחירות א' ב' וג' וימליכו עצמם הבנימינים למלכים א' וב';  בנימין נתניהו מלך א' ובנימין גנץ מלך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תכלס שכונה ואין מלך בישראל:
ב
ויישבע נתניהו אמונים לחוקים אשר הפר ויישבע גנץ אמונים לבוחרים אשר פירפר, ויקחו הבנימינים עשרים ושניים תיקים ויקרעוהם לשלושים ושישה קרעי תיקים:
ג
ולכל שר לשכה ונהג ושומר שנתנו לו מלכיו על חשבון מסי מובטליו, ולכל שר יש שם ותפקיד שאיש לא זוכר ולאיש לא עוזר:
ד
ויהי לאחר מינויים אלה וישוב נתניהו למעונו למען ימצא דרך למנוע התייצבות במשפטו ויאמר נתניהו לעמו לאמור: עזבו אותי באמא שלכם:
ה
הלא הגעתי להקראת כתב האישום תעלה לכם הון שממילא הייתי עושה בו כאוות שרה אשתי, והייתם מגלים עליו בתחקיר של דרוקר איש קריות שהיה הופך לפרשת תיק שבעת אלפים ואולי הייתם זועמים אבל בסוף מוחלים, מצביעים מחל וחוזרים לזרועותיי כמו הנשים המוכות שאתם:
ו
ויתעלם עם ישראל מחטאי נתניהו ושריו המורמים ומרמים את עמם, אשר שומרים מעמם מרחק גדול ממרחק שני אמה, זמן רב לפני המגפה:
ז
ויחלחלו חטאי ההנהגה ממגדלי השן ללא בינה מטה וירדו החטאים אל העם ויחללו וידבקו בלבבותיהם וישרדו בתאיהם כנגיף הקורונה על משטח נירוסטה:
ח
ותערער הקורונה את חולשת החסינות החברתית המעורערת ותמית המתת חסד את מערכת הרווחה הגוססת, ותפשה מגפה חדשה בחסות הקורונה וההסגר וירצחו בני ישראל את נשותיהם כנאמר אשת חיל מי ירצח:
ט
ולא יראו המנהיגים את כתובות הדם ולא ישמעו את זעקות היתומים וישלחו מגילות ניחומים אשר כתבו יועצים אובדי עצות ויכנסו חברי המשכן ועדות וייעדרו מהן:
י
וישליכו שלושים ושישה השרים את האחריות ביניהם ככדור במשחק מחניים בשיעור ספורט בשרב ובו רק לבנים מותר ללבוש מכנסיים קצרים:
יא
ותלך בת שבע לבית ספרה בפתח תקוה ותראה מורתה כי לובשת בת השבע שמלה ללא שרוול ותנזוף בה ותקרע שמלתה מגופה ותשפילה ותותיר אותה חסרת אונים בבגדים תחתונים ותאמר בת השבע לאמה זו אשמתי כי לא הייתי צנועה:
יב
וירחם אלוהים על בת השבע ועל כל בנות ישראל ויאמר להן סליחה אני אוהבת אתכם הייתי צריכה להודות מזמן שאני אישה.

[  ירמי שיק בלום  ]
אקטואליה >>

הודעות אחרונות

20:23 | 02.06.20 שובו של גוי ואבוי
19:54 | 02.06.20 שמוליק דגן
19:37 | 02.06.20 שמוליק דגן
16:47 | 02.06.20 מוטי חוף מציצים 11
15:58 | 02.06.20 CORONA13
13:10 | 02.06.20 tgranot1
09:20 | 02.06.20 מוטי חוף מציצים 11
09:14 | 02.06.20 סטילהוק
07:50 | 02.06.20 הגולדי היחיד

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ