קורונה, ידעתי לכל אורך הדרך

צביקה531

New member
קורונה, ידעתי לכל אורך הדרך

אתמול באולפן שישי הופיע פר' מאיכילוב. היא טענה להגזמה של משרד הבריאות כמעט לכל אורך הדרך. וכאן אני רוצה לחדד נקודה. אני מסרב ליפול למלכודת של ביבי. זה שיטתי אצלו. הוא תמיד שומר מישהו לצידו "על כל צרה שלא תבוא" הבעיה היא לא משה בר סימן טוב. ממש לא. זה שברסי ניהל את המדינה במשבר ועשה בה ככל העולה על רוחו וגישתו החרדתית זה רק משום שביבי גיבה אותו והיה לחותמת גומי כמעט לכל הנחיה שלו. כבר בסוף מרץ היה ברור שהמודלים לא תואמים למציאות פה. כבר אז היה ברור שבכל מדינה קורונה מתנהגת אחרת. כשאיטליה וספרד התקשו מול היקף התחלואה וספרד ואיטליה הן חלק מאגן הים התיכון, מרוקו ואלג'יר, והן בחלק הדרומי של אותו אגן כמעט ולא נפגעו. כמו כן החלק המזרחי של אגן הים התיכון, קרי ישראל ושכניה. על אף שהמספרים בפועל בעליל לא התכתבו עם המודלים, ביבי הלך עיוור אחרי ברסי וסירב לשחרר. כתוצאה מזה הרבה אנשים מתו מכל מחלה שהיא לא קורונה. עדיין מהלכים אלינו אימה באיסור התקהלות. (הופעות, מסעדות, חתונות וכו'). העובדות מספרות סיפור אחר. לפני כשבועיים (זו תקופת הדגירה לטענתם) היו התקהלויות ביום ראשון בתחנות המרכזיות של חיילים ואזרחים שביום א' מבקשים להגיע למחוז חפצם. התקהלויות שעוררו סיוט אצל מקבלי החלטות. בהר מירון בניגוד לתכנון הגיעו אלפי אנשים (מסתננים) שבמשך שעות המשטרה התקשתה לפזרם. כמחאה על איסור להגיע להר מירון החרדים התקהלו במאה שערים. התקהלו? היה שם יותר קהל מהופעה של שלמה ארצי בקיסריה. אנחנו שבועיים אחרי, העקומה ממשיכה בשלה, יורדת. יש עקומה אחת שעולה,וזה מצויין, עקומת המחלימים. יש טעות אחת שביבי עשה והוא עדיין לא מבין אותה. את המשבר הבריאותי ניהל משרד הבריאות, זה תפקידו. כשהוחלט על תהליך יציאה היה צריך מיד ליטול את הפיקוד מידיו של ברסי. ביבי לא עשה זאת. היום משרד הבריאות מנהל את חיינו. זה לא תפקידו.היום משרד הבריאות צריך לדאוג למערכת הבריאות ורק לה. ותאמינו לי, ליולי אדלשטיין לא תחסר עבודה. הרכבות היו צריכות להתחדש כבר בתחילת מאי, אבל משרד הבריאות ירד לרזולוציות של חצי קרון מלא, מסכות על הפה או על האף. משרד עסוק ב"ללמד" אותי איך לשטוף ידיים, נו באמת. היכלי תרבות יתמלאו כיסא כן שניים לא. חתונות באולמות ארועים עד מאה איש. מישהו במשרד הבריאות בדק אם זה ישים בכלל? מפיקי ההצגות טוענים ובצדק וזה לא יכסה את ההוצאות, על רווחים כבר לא מדברים. חתונות וארועים,עד מאה איש? בלי ריקודים? מישהו במשרד הבריאות השתתף אי פעם בארוע? (חתונה,בר מצווה וכו') מאה איש לא יכסו את הסלון כלות. הציבור נהר בהמוניו לחופי הים ללא מציל. על שני מטר אני כבר לא מדבר, בדיחה גרועה. אז אתה מבין ביבי שאין שום קשר הגיוני בין ההנחיות שלהם למציאות? על בתי ספר ומסכות על העף ב 40 מעלות חום אני כבר לא אכנס. איפה שלא ניגע, ההנחיות הזויות, מה הפלא שהציבור מפר אותן? שיבוא ברסי ואראה לנו איך לנהוג. אני בטוח שגם הוא לא מבין. אני רוצה לקוות למען כולנו שבתחומים אחרים גופי הממשלה שלנו מתנהלים אחרת, כי אם לא, זה לא יהיה מצחיק, זה יהיה עצוב מאוד. ושוב, זה לא ברסי, חלילה, זה מי שגיבה אותו, ביבי

סוהי 7

New member
יופי צביקה,
,ברכות לביטול "רק לא ביבי"

ומעכשיו נוסדה תנועה ישנה מחדש............."רק ביבי....אשם".

צביקה531

New member
ננתח את ההסטוריה?

מי מינה את מנדלבליט? מי מינה את המפכ"ל ההוא? מי מינה את שר האוצר ה"כושל" יאיר לפיד? השיטה ברורה והיא כושלת ונפסדת. אי נטילת אחריות. לשיטתי סמכות= אחריות. ביבי פועל בשיטה מסויימת בעיקביות. כל מה שמצליח זה בזכותי, כל מה שנכשל, זה בגללו. ברסי הוא הבא בתור?.... לא קונה...

אף אחד מהם לא מינה נתניהו

כי השמאל המציא לנו משהו חדש שאין בשום דמוקרטיה אחרת בעולם ועדות איתור\מנוי\ מייעצות בקשא ליועמ"ש זה ועדת איתור ובקשר למפכ"ל זה ועדת מייעצת למנוי בחירים או מה שזה לא יהיה אך קוראים לזה יאיר לפיד זה היה הסכם קואליציוני

צביקה531

New member
יש עקרון אחד שנוח לך לא לזכור

כל מנוי מגיע אחרי כל מה שציינת לאישור הממשלה. וועדת העיתור בוחנת אך ורק מועמדים שהוצגו לה. וועדה לא מביאה מועמדים משלה. הממשלה הצביעה על אלשייך, על מנדלבליט וכל רמטכ"ל, מפכ"ל וכל פקיד בכיר עוברים את אישור הממשלה. אילו ביבי היה נגד, הם לא היו. יש עקרון אחד ש"נוח" לביביסטים לשכוח. יש לראש המדינה יחריות עקרונית לכל מינוי כזה.

katomish

New member
אתה טועה בהרבה דברים

וועדת איתור כשמה כן היא תפקידה לאתר ולהמליץ, היא בוחרת את המועמדים. ברוב המקרים הוועדה מעלה מועמד אחד שהממשלה צריכה להצביע עליו בעד או נגד הצבעה נגד אומרת שהוועדה תצטרך להתכנס שוב ולמצוא מועמד חדש. &nbsp

היו לו 11 שנים לשנות אם היה רוצה את מה ש'השמאל המציא'
אבל הוא לא שינה כלום, אלא נתן לדברים להתגלגל ולא היה אכפת לו.
&nbsp
רק כשזה התחיל לשרוף את התחת שלו הוא - וחסידיו איתו - התעוררו והתחילו לצרוח 'געוואלד'.

למעלה