לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3627136,271 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אקטואליה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
וזאת ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל טוקבקיסט שמפריע להתנהלותו התקינה של הפורום, או שדבריו מנוגדים לחוק ו/או לתקנון ולהנחיות הנהלת האתר.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'מעשה הנכלים של הדרעקער בערוץ 13'
מעשה הנכלים של הדרעקער בערוץ 13
<< ההודעה הנוכחית
22/05/2020 | 23:14
1
18
יוסי דר ● עורך דין

הלהטוטים של רביב דרוקר
[צילום: מתוך הטלוויזיה]

אני יושב מול הטלוויזיה עם קילו גרעינים לבנים (וירטואליים לצערי) ומצפה בכיליון עיניים לדעת סוף-סוף, באופן מוסמך ומשכנע, מי קיבל שוחד ומי נתן שוחד ומה היה השוחד, ומה אני מקבל? טקסטים צבעוניים שמתרוצצים על המסך לכל הכיוונים במהירות מטורפת - באופן שמקשה לקלוט מה נאמר בהם
▪  ▪  ▪
כשרביב דרוקר הבטיח לציבור בחגיגיות שהוא עומד לקיים מעין משפט על תיק 4000 - רווח לי. כי היה ברור שדרוקר עומד סוף-סוף לגאול את הציבור מייסוריו בעקבות הבלבול שהשתלט על התיק הזה, ולעזור לציבור למצוא את הידיים והרגליים בתוך אוקיינוס הפרטים, שבן תמותה רגיל יטבע בהם למוות.
אבל מה שקיבלנו - היה אותו קוסם רחוב נכלולי, שבזריזות ידיים משחק עם שלוש כוסות על המדרכה, ומבקש מבטלני הרחוב שמקיפים אותו לנחש מתחת לאיזו כוס נמצאת הקוביה.

דרוקר השתמש לכל אורך התוכנית בפירוטכניקות מרהיבות ואורות מרצדים - רק כדי להוכיח לנו שפיצוח תיק 4000 הוא אלפי מונים יותר מסובך מפיצוח הסוד של נגיף הקורונה.

אני יושב מול הטלוויזיה עם קילו גרעינים לבנים (וירטואליים לצערי) ומצפה בכיליון עיניים לדעת סוף-סוף, באופן מוסמך ומשכנע, מי קיבל שוחד ומי נתן שוחד ומה היה השוחד, ומה אני מקבל? טקסטים צבעוניים שמתרוצצים על המסך לכל הכיוונים במהירות מטורפת - באופן שמקשה לקלוט מה נאמר בהם.

וכשאי אפשר לקרוא את הטקסטים - אין ברירה אלא לפתח תלות בדרוקר שיספר לנו מה כתוב שם. שלא לדבר על כך, שהצפיפות של הדברים, שהתנפלו על ראשו של הצופה בזה אחר זה במהירות מסחררת - לא הותירו לו אפשרות מינימלית לשקול אותם ולגבש לעצמו דעה עליהם.

עצם העובדה שדרוקר השתמש - ביודעין כמובן - בטכניקה בזוייה שאינה מאפשרת לעקוב אחר הדברים והעניינים שהתעופפו על המסך - עצם העובדה הזאת מעוררת ריח כבד ומצחין של כוונה להונות את הצופה.

איש לא מצפה מדרוקר להיות אובייקטיבי. זו זכותו להגיש לנו את התובנות שלו כפי שהוא רואה אותן או אפילו חולם עליהן. אבל דרוקר לא הסתפק בכך: הוא גרם לי לאותה תחושה מוכרת ומייאשת של מי שנעקץ על-ידי נוכל, ומתקשר בטירוף לחברת האשראי כדי לבטל את כרטיס האשראי שלו.

כי זו המיומנות של כל קוסם: לגנוב לך את הגרביים - מבלי לחלוץ את הנעליים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'נצ"מ אבי וייס על ההונאה והנכלים של הדרעקער בתוכנית 'המקור''
נצ"מ אבי וייס על ההונאה והנכלים של הדרעקער בתוכנית 'המקור'
23/05/2020 | 01:22
9
דוגמית אחת מני רבות:

“הייתה לי אפשרות לעזוב את המקום בגלל שהם הפרו את הסיכומים אבל החלטתי להישאר ולהתמודד עם מה שיש. במהלך הראיון דרוקר קטע חלק מהדברים שלי, אבל בכל זאת הצגתי את המסמכים שרציתי להציג והקראתי את הסעיפים החשובים מתוכם. הבעיה שאת כל זה הם חתכו מהתוכנית ששודרה אתמול. מתוך ראיון של שעה וחצי שנערך איתי הראו רק כמה דקות, וכמובן שאת החלק החשוב שבו אני מציג את הראיות השמיטו לחלוטין”.

באיזה מסמכים מדובר?

“הצגתי מול המצלמות את האישורים של היועץ המשפטי לממשלה ושני אישורים של היועצת המשפטית של משרד התקשורת. אלה מסמכים מזמן אמת שסוגרים למעשה את התיק וקובעים שכל פעולותיו של נתניהו בנושא בזק היו חוקיות ומאושרות, בחתימת וינשטיין ומנדלבליט. בשל החשיבות שלהם החזקתי אותם במיוחד מול המצלמה כדי שכולם יראו, אבל כאמור בתוכנית עצמה החלק הזה לא מופיע”.

אקטואליה >>

הודעות אחרונות

01:00 | 25.05.20 גוט גוטרמן
23:08 | 24.05.20 שובו של גוי ואבוי
23:05 | 24.05.20 שובו של גוי ואבוי
22:50 | 24.05.20 ננסי אגראם
20:23 | 24.05.20 שובו של גוי ואבוי
20:21 | 24.05.20 גוט גוטרמן
18:18 | 24.05.20 Henry0
14:56 | 24.05.20 ספי111
02:23 | 24.05.20 גוט גוטרמן

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ