נתגלתה מערכת חדרים פלסטינית מלפני 2000 שנה בירושלים

תאמין לי הפלסטינים האלה זה חארטה

לא יודע למה עושים להם חשבון לא ראיתי בחיים פלסטיני שיודע איך להחזיק מקלע כמו שצריך ולהרביץ צרורות

זה מזמן המלך הפלסטיני הגדול هيرودس الأول שבנה את המסגד הנסתר
מתחת לקיר אל-בוראק שאליו נקשרה הסוסה של הנביא כשהוא עלה בסערה השמיימה.

גונבה לאוזני ידיעה מסעירה

שבחדר הנישות שהתגלה מתחת לריצפת הפסיפס הפשוטה, החביא ישו באחת מהנישות את הטלית שלו אחרי שגמר את הפוזה ל"צילום" סצינת "הסעודה האחרונה" בה לקח חלק.... אבל עכשיו מתעורר ויכוח עוצמתי תחת איום באינתיפאדה נוספת לגבי נכונות הידיעה הזאת, משום שה"פלשטינים" מנסים לטעון, בשיכנוע רב תכלית, שישו לא החביא שם שום טלית אלא כאפיה....

מאזן:''ישו פלסטיני, אנחנו כנענים והיהודים.מומחים בסילוף"

מחמוד עבאס: ''ישו פלסטיני, אנחנו כנענים והיהודים... מומחים בסילוף ההיסטוריה'' arabicmedia: הקפצתי אל ראש הפורום בשעה 21:14 לבקשת החברים, בעקבות מספר פרסומים בנוגע לנאומו של מחמוד עבאס בפסגת הארגון לשיתוף פעולה אסלאמי בנושא ירושלים אשר נערכה באיסטנבול, אנו מביאים לכם קטע מהדברים כהוויתם בתרגום לעברית : "אני לא רוצה לדון בדת או בהיסטוריה, מכיוון שהם (היהודים) מומחים בזיוף של ההיסטוריה והדת". עמית כהן : " אתמול הם היו פלישתים. היום כנענים. מעניין מה הם יהיו מחר? ממש פיצול אישיות. " *# בקצור הוא טוען שישו היהודי היה פלסטיני
אז גם אני *מוטי-חוף* יהודי פלסטיני #* *סרטון*

סוהי 7

New member
אני יודע,ההערה שלי היתה מאד צינית.

לא בקוראן ולא בשום ממצא עתיק אחר לא מוזכרים הפלסטינים בכלל בכל דרך או צורה.זו הסיבה שהם מנסים לאמץ לעצמם זהות כנענית.הבעיה היא שברגע שהם מעלים רעיון כזה,כמו "היסטוריה לאומית" כזה כאילו,הם מאמינים לזה וזו בעיה שאנחנו לא נצליח לפתור.

אני יודע שאתה יודע , רציתי שגם ה0מול ידעו.

בקוראן ירושלים מוזכרת אפס פעמים . בתנ"ך ירושלים מוזכרת יותר מ-600 פעמים.

סוהי 7

New member
מדהים ומרגש שלא לומר מעניין מאד.

זו תשובה מוחצת נוספת לעולם כולו ובמיוחד ליהודים המפקפקים בקיומו של העם היהודי ובזכותו על הארץ הזאת

אבן תיימיה איש דת מוסלמי בכיר קובע ואומר >>

תקי אד-דין אחמד אִבּן תיימיה (ערבית: ابن تيمية) היה תאולוג ופרשן אסלאמי סוני שחי בחורן (22 בינואר 1263–1328), באזור טורקיה הגובל בסוריה של היום. ידוע בכינוי שיח' אל-אסלאם. הוא אמר : " בירושלים אין אף מקום אחד קדוש לאיסלם , והדבר נכון גם לגבי חברון ".

צריך להעלות את הציטוט הזה

כאשר שובו'בסקי ותגרניו נמצאים בשטח..... "מעניין" באיזה דרך "דמוקרטית" הם יגיבו לזה.....

מוחמד נביא האיסלם בעצמו היה נגד קדושת ירושלים

הוא הסיר במפורש בכוונת מכוון קדושה מירושלים . רק מכה ועוד משהו קדושים לאיסלם . אם מוחמד היה חי היום והיה רואה מסגד על הר הבית הוא היה מתעצבן ותופס קריזה , זה היה מעלה לו ת-סעיף .

למעלה