המורה שהפשיטה תלמידה טוענת - שאם הילדה אמרה לה שאלו מכנסונים

• פותח הנושא AI25
  • פורסם בתאריך

AI25

New member
דווקא למדתי באותו מוסד לימודים שבוגי התחנך בו

ayb1

Well-known member
במערכת החינוך יש דבר הנקרא "חוזר מנכל" בו מנכ"ל

משרד החינון מעביר את הנחיות משרד החינוך(של השר סגניו והמנכל) לבתי הספר.מניח שגם קוד הלבוש הגיע לכל בית ספר בחוזר מנכל. חוזר זה מן הסתם כתוב בהכללה וכל מנהל ,קרוב לוודאי, סוברני לתת לחוזר זה פירוש במסגרת הבנתו.

Pussy Galore

New member
אני סבור כי נחוצה "הסדרה" מסוימת של "קוד לבוש" בבית הספר,

שאם לא כן נחזה בילדי עשירים לבושי בגוד/הנעלה "ממותגים" וענודי wearable gadgets כאלה. אם מורה סבור כי הורה תחמן מנסה להערים על המערכת - הוא צריך לטפל בכך מול ההורה, באמצעות ההנהלה, ולא מול הילד.

AI25

New member
באמצעות ההנהלה, זה לקרוא להורה להביא לילד בגדים או לקחת אותו

האם החצופה פשוט סרבה.

Pussy Galore

New member
נכון, אך היה צריך להמנע מפגיעה בילדה.

לילדים אין די אסרטיביות ובטחון עצמי העוזרים לצלוח ארוע כזה בלא פגיעה...

AI25

New member
בהחלט. גם האם וגם המורה פעלו במקרה הזה מאוד לא נכון

זה בית ספר ממלכתי, וייחודי בעיר. חבל שבגלל חוסר יכולת להקשיב להוראות פשוטות (בסך הכל מדי בית ספר) הסיפור כ"כ התנפח.

סתוונית333

Well-known member
נו באמת, אתה לא יכול למנוע החדרת מותגים למוסדות החינוך

גם אם נהוגה בהם תלבושת אחידה. והכוונה היא לנעליים , תיקים ואביזרים שונים. ואם מורה סבור שההורה תחמן ומערים על המערכת ,הוא יכול רק להמשיך להתפוצץ עם המחשבות עליו. אלה שטויות במיץ!

shayCn

New member
כן אבל לזהות כתפיים חשופות בשמלה

זה לא היה לה בעיה לזהות. בתגובה שלה לYNET היא דווקא מספרת שמבחינתה זה היה תקין שהילדה נכנסה לכיתה עם חולצה ארוכה שמכסה לה את התחתונים. אז תמימה, היא לא. לא מדובר בסדר עדיפויות לוקה, פשוט במורה שהחליטה להתנכל ולהשפיל ילדה מול כל הכיתה.

סוהי 7

New member
המורה והעורך דין שלה...זוג צדיקים להקיא.

המורה בכלל מאשימה את האמא ורומזת על מניעים ניסתרים ולא על דאגא לבת שלה. עורך הדין בכלל פתח פה על שר החינוך החדש שהחליט להתערב בנושא. אבל העורך דין מעניין לי את התחת.חשוב לי שהמורה הזאת תושעה ותישלח להשתלמות אצל מומחית להלבשה תחתונה בכדי שתצליח במבחן בהבנה בהבדל בין תחתונים למכנסונים.

אם הסיפור נכון ( קשה לי להאמין)המורה זקוקה לטיפול נפשי

אבל אפילו בחברה החילונית המטורללת הסיפור הזה ממש בקצה. קשה מאוד לקבל את הסיפור כפשוטו. ואם כן אזי דחוף את המורה להסתכלות

דיברגנט חדש

Well-known member
האימא אמרה לה שמדובר בשורטס, המורה לא אמורה להבין שהכוונה

לתחתונים וכשהילדה חזרה החולצה הארוכה כיסתה הכל והיא ישר התיישבה, כך שלמורה לא הייתה שום אפשרות לדעת.

סתוונית333

Well-known member
מורה עם טיפ'לה שכל לא הייתה נכנסת בילדה בת 7 ולא דורשת ממנה

להחליף בגדים בכל מחיר , אלא מחכה עד סוף הלימודים ורק אז מתקשרת לאמא ומבקשת ממנה שלהבא הילדה תגיע לביה"ס בתלבושת המקובלת. אבל מדובר במורה סתומה ומטומטמת שבנוסף לכל גם קיבלה גיבוי ממנהלת טיפשה שבמקום לעצור את הטירוף היא שיתפה פעולה עם המטומטמת.

דיברגנט חדש

Well-known member
היא התקשרה לאימא, ביקשה ממנה להגיע, אך האם סירבה

אם כל הכבוד, הורה אמור לשתף פעולה ולהגיע כאשר נדרש, הן כאשר הילד עשה משהו לא כשורה, הן כאשר הילד היה אלים או מכל סיבה אחרת. &nbsp הדבר היחיד שהמורה הייתה צריכה לעשות במקום מה שעשתה בתום לב, הוא להשאיר אותה במזכירות עד שהאם תגיע ובמקרה הנדון, שעה וחצי שזה מה שנשאר ללימודים באותו יום.

זה שאתה לא עובד ויש לך זמן לבוא כל פעם שקוראים לך

אינו הוכחה שהאמא שעובדת חייבת לבוא לבית הספר כאשר המורה הזונה הפסיכית אמרה לילדה - תורידי את השמלה . למורה כזו צריך להוריד משהו ולצלם לרשת האינטרנט .

דיברגנט חדש

Well-known member
צר לי לאכזב אותך, אך אני עובד במשרה מלאה ++ וכנראה מרוויח

יותר מכסיל כמוך.

evglev1

Well-known member
מנהל
אז מה גם הילד פצוע אחרי קטטה ההורה יכול לדחות את זה

לאחרי שעות העבודה ושהילד יהיה מאושפז אצל האחות של בית הספר? ואם הילד הלך לאיבוד באירוע מחוץ לבית הספר, כמו הצגה או טיול, ההורה ימשיך בעבודתו ויחכה שצוות בית הספר יפעל? מזל שהילדה רק בת 7 ולא בת 9-10 אחרת יכלו לשלוח אותה הביתה בגלל שלא התלבשה בהתאם לתקנון, אך מזלן של האם והילדה שאסור לילדים מתחת לגיל 9 ללכת הביתה לבד.

סתוונית333

Well-known member
הורה מתבקש להגיע בדחיפות לביה"ס בשני מקרים :

1. כשהילד שלו חש ברע 2. התנהגות לא נאותה . וכל מה שכתבת זו שטות מוחלטת .

למעלה