הרב הלברטל: "אורלי לוי אביקסיס - פרוצה פוליטית"

הרב הלברטל: "אורלי לוי אביקסיס - פרוצה פוליטית"

אני רק מצטט לא הוספתי או גרעתי אפילו אות אחת "אורלי לוי פרוצה פוליטית" "פרץ וגנץ - גנבים פולטיים" "חיסלו מפלגה של מייסדי המדינה" "לקחו את הקולות של מליון איש ואת מאוייהם והשתמשו בהם לצרכיהם" "צריכים לשבת בכלא" "קמה ממשלה של גנבים ורוצחים פוליטיים" https://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HMGLGI&c41t4nzVQ=EL&gntVQ=FDHMK

הקשבתי בריתוק לאיש ובפה פעור
מהשתאות - הוא פשוט לא הפסיק להצליף לכל עבר.... הוספתי אותו ל A list שלי.

סוהי 7

New member
ואיך שכחנו את הפרופסור שטרנהל ואת ח"כ כסיף

יש הרבה חרא בחיריה שהפכה לריכוז שמאלני.

ספי111

New member
מה הבעיה שלך עם פרופסור שטרנהל?

אני מניח שההבנה ההיסטורית שלו רחבה ומחוברת למציאות הרבה יותר משלך.

ספי111

New member
אבל אתה מסתדר מצוין עם הזמבישים והריקלינים למיניהם.

היה אחד שאמר שכשהוא שומע תרבות הוא שולח ידו לאקדח.

evglev1

Well-known member
מנהל
בזה שהוא הציע לעלות עם טנקים על עפרה

ועל זה שהסביר שאם היה במקום הפלסטינים היה רוצח רק מתיישבים ולא פוגע ביהודים בקו הירוק.

ומה הבעיה עם עליה עם טנקים על עופרה?...

כולה איזו התנחלות מצ'וקמקת באיזה חור נידח בגדה המערבית והרי אתם כבר עליתם עם טנקים על למעלה מעשרים התנחלויות בעזה שעליהן הכרזתם ש"נצרים כמוה כתל אביב", ועל עוד התנחלויות בצפון הגדה המערבית הכבושה, ואמות הסיפים אפילו לא זזו.....שלא לדבר על ההתנחלויות שהחרבתם בסיני, ועל עשרות אלפי המתנחלים שגירשתם פתאום עופרה נהייתה חשובה... והרי גם אתה מבין שסופה יהיה כסופן של כל אלה שהחרבתם....

סוהי 7

New member
אני טנקיסט.ברצון הייתי עולה עליך ומרסק לך את האצבעות והלשון

מה שכתבת מעמיד אותך בשורה אחת עם כל טרוריסט שונא ישראל.....על השקרים שלך ועיוותי העובדות והאמת אין טעם להתעכב.

אני יודע....לא נעים לכם שמנהיגיכם אנשי הכזב בגין ושות..

שיקרו לכם, מעלו באמון שנתתם בהם, הוליכו אותכם שולל בהבינם (בצדק) שאתם אהבלים גמורים, שהם יכולים למשוך אותכם באף, ולעשות את הנכון והמתחייב....

ספי111

New member
בשני המקרים הוא צודק.

לגבי עופרה,אתם משום מה מתעלמים מההקשרים של דבריו.

סוהי 7

New member
שטרנהל הוא היסטוריון גדול,ידוע ומוערך מאוד מבחינה מיקצועית

מבחינה אידיאולוגית וערכית,שטרנהל הוא שמאלן קיצוני,תומך בעמדות והאינטרסים של הערבים ובאותה מידה נגד האינטרסים הלאומיים וההיסטוריים של ישראל על הארץ,עד כדי כך שהמליץ בפומבי לעלות על ההתנחלויות עם טנקים. חוץמז אין לי טענות נגד האיש שאישית אני גם לא מכיר.

ספי111

New member
אתה משקר.

בכלל הטענה ההזויה שמי שחושב שהמשך הכיבוש יפגע במדינת ישראל הוא תומך בעמדה ערבית היא דמגוגיה מכוערת ועלובה. האינטרס הלאומי היסטורי של ישראל הוא להבטיח את קיום מדינת ישראל כמדינה יהודית דמוקרטית. הדרך להבטיח את זה היא לנסות להגיע להסדר עם הסביבה כולל עם הפלסטינים . מה שאומר שאתם הם אלה שפועלים נגד האינטרסים של מדינת ישראל. הלאומים וההיסטורים.

אורלי לוי היא פופוליסטית , אבל דווקא הרבטל מטיף לה ?

הצבוע הקטן הזה , אשר אלמלא דיעותיו השמאלניות קיצוניות אף אחד לא היה מודע לקיומו מטיף לאורלי לוי?? הקשקשן הקטן שמלכלכך בכל רגע על מפעל ההתנחלות הנפלא ,מודאג מהמצב בבית היהודי -ימינה ?? יאללה , יאללה.............

"מפעל" ההתנחלויות נפלא?....

זהו "מפעל" של שוד וגזל של רכושם של פלסטיניים עניים, הנשען על כידוני הצבא תוציא משם את צהל ותראה איך המתנחלים יזילו דמעות תנין ויתקפלו משם למה הדבר דומה?.....לפיזור "גרנולאר" בסביבת קן נמלים, פזר מעט מן הגרגירים האלה, וכעבור מספר שעות כל הנמלות בורחות

וואלה? אפשר לבדוק שנייה אם השיטה שלך עובדת?

מה יקרה אם נוציא את צה"ל משטחי ארץ ישראל הקטנה? עזוב את ירושלים נניח שלגביה יש לערבים תביעות, מה דעתך הם יעשו לתל אביב אם צה"ל יוציא את כוחותיו ממדינת היהודים.? כמה שעות תשרוד תל אביב אם היא תהיה תלוייה בחסדי הערבים?

למעלה