חבר הכנסת אחמד טיבי הסיר מהטויטר שלו את המילה "פלשתיני"

הפרבולה

New member
אתה מתיחס אל הערבים בהתנשאות וגזענות

כאילו מדובר בבובות ורובוטים שאפשר לצרוב את תודעתם באמצעות תעמולה.
&nbsp
ובכלל נראה לי ממש מטופש ליישב אותם בנגב הצפוף ממילא במתנחלים ערבים עויינים, ולהכניס אותם עוד יותר עמוק לתוכינו. ממתי הסכמנו לדרישה של הערבים ל"זכות השיבה"? וגם המטרה שלנו שכל ישות ערבית תהיה גובלת עם מדינות ערב כדי שנוכל לזרוק אליהם את הטיפול באחיהם, וככה צריך לעשות עם עזה - לזרוק על מיצריים את עזה, עזה היא מצריים אין שם הבדל .
&nbsp
ומי אמר שאין פתרון אחרי 70 שנה? יש פתרון צבאי , הוא תמיד עבד הכי טוב, כמובן שהוא לא חיסל את האנטשימיות, אבל לא באנו לכאן והקמנו את צה"ל כדי לחסל את האנטישמיות, אלה כדי שלא נצטרך לחשוש ממנה כי יהיה לנו צבא חזק שיכול לעמוד מול האנטישמיות שמסביבינו.

Aderune

New member
למה גזענות?

אמרתי משהו על נגד הערבים?
אני מתאר תוכנית מבוססת על תעמולה, וגם אז היא מוגבלת לידע שלי שרחוק מלהיות מושלם בנושא הזה. אבל כן אני מאמין שזה יכול לעבוד.
וצה״ל לא נלחם באנטישמיות, זה לא התפקיד שלהם ולא המטרה שלהם

Aderune

New member
אז להם צהל לא תוקף את ארה״ב

אם זה אירגון שנלחם באנטישמיות, הרי שבארה״ב יש אוכלוסיות ענק ותנועות ענקיות של אנטישמים, נו אז למה לא תוקפים?

הפרבולה

New member
כי האנטישמיים בארה"ב לא יורים טילים על ישראל

הם לכל היותר פוגעים ביהודים שחיים שם ואין לנו כוונה לשלוח את צה"ל לשם זה יקר מידי, זה הסתבכות עם הממשל שם שברובו אוהד אותנו ועוזר לנו להלחם באנטישמיים סביבנו.
&nbsp
מה שכן אנחנו מוכנים לעזור ליהודים שם ולקלוט אותם כאן והם יקבלו סל קליטה, זה הדרך הנכונה להלחם באנטישמיים, לא לשלוח את צה"ל להלחם בכל מיני מקומות בעולם אלה להלחם פה באנטישמיים סביבנו כי יותר קל ונכון להלחם שאתה מגן על מולדתך האמיתית ולא מתוך איזה גטו בוורשא.

ננו ננו

New member
אתה לא הבנת מה שהוא ענה לך . אז אני

אסביר לך שוב .
צהל צריך להבריח את תושבי רצועת עזה לתוך שטח מצרים .
להרוס את כל הבנינים ברצועה ולדחוף את השברים לים בעזרת בולדוזרים .
כמו השטח הגדול ביפו .

hnc

New member
"הם הושמדו רק כאשר היטלר מת"?

תגיד, נולדת ככה מטומטם?

CORONA13

New member
רוב הסמאלנים פה פסיכופאתים
דיון יכול להתקיים כאן רק בין אנשים שפויים, ואלה לא נמצאים בקרב הסמאלנים כאן - וגם מחוץ פורום הזה יש די מעט מאלה, ומספרם הולך וקטן.
&nbsp
בפורום אתר רוטר יש כמה סמאלנים בודדים שפויים שיש להם איזושהי נאמנות לעובדות בסיסיות ולכן אפשר עוד לתקשר איתם למרות חילוקי הדעות, וזאת מעין שמורת טבע לזן שלמעשה כבר נכחד.
&nbsp
כאן אין כבר סמאלנים כאלה, אלא פסיכופאתים שחיים ב'עולם' וב'היסטוריה' שהם יצרו לעצמם, כגון מוכה הירח שהמציא את המלחמה שסטאלין פתח בה נגד היטלר ואת ייתר הסיפורים שלו שהוא 'מאמין' בהם, או היצור הזה כאן, או ההוא שמשדר מ'קן הקוקיה' שלו.
&nbsp
הרי גם בגן חיות אדם שפוי לא פותח ב'דיון' עם הקופים או חזירי הבר, שזה מבחינת התוכן די דומה ל'דיון' עם האובייקטים מזן הסתומים והסתומיות כאן.
&nbsp
&nbsp

רובם כלל לא יהודים.

הרוב כאן בפורום הם ערבים המתחזים ליהודים והם מקבלים על עבודתם כסף.
תפקידם להפיץ את שקרי חרבון אוסלו להחיות אותם כאילו והם קיימים.

CORONA13

New member
לא מסכים איתך
הסמאלנים פה הם לצערי ממוצא יהודי. פסיכופאתים ומשומדים.

hnc

New member

סוהי 7

New member
חוח,איזה זכות יש לך להתערב בעינייני מדינת ועם ישראל?

אתה נוהג להציג את עצמך כיורד
אתה בז ולועג למדינה ולעם על כל צעד ושעל
אתה מביע שינאה של ממש לכל ישראלי יהודי החי בארץ,משרת בצה"ל בסדיר,קבע או המילואים
אתה מזלזל,מכפיש ומקלל כל ישראלי,יהא מעמדו הציבורי אשר יהיה אם השקפתו מנוגדת או רק שונה מהשקפתך ואלה הרוב המכריע.....
אתה רואה במדינת ישראל את הכשל החמור ביותר ואת הנהגת כגוף עלוב וחסר תועלת ואת העם כעדר נבער וטיפש וכל מילה שלך נוטפת שינאה ולעג.
אתה מציג את עצמך כהצלחה אולטימטיבית בכל תחום כשהרושם שמתקבל למעשה הוא של איש קטן,מתוסכל וממורמר המוצא מפלט בהזיות על היותו מישהו שניתן רק לחלום עליו.זה עורר רחמים תקופה מסויימת אבל היום זה אתה כבר מאמין שזה באמת אתה וזה כבר חולני.

חוחי,טפל בעצמך.המציאות אולי לא תמיד נוחה ונעימה אבל היא אמיתית.נסה לחיות חיי אמת

סוהי 7

New member
הוא לא יורד....כי אין לו תקציב לזה......

אבל אני כן זיינתי את ההיא מרמת גן .....וללא תשלום

על הזכות שלי לכתוב בפורום כבר הסברתי לך 1000 פעמים

שנולדתי בישראל וגדלתי והתחנכתי בישראל ושירתתי בצה"ל .
זה שאני חי ומתגורר בארה"ב זה בגלל המניעים שלי שאותם הסברתי כבר הרבה פעמים.
וכמובן שיש לך רושם מוטעה לגבי. אני לא בן אדם ממורמר. אני חי את החלום שלי שלצערי לא יכולתי להגשים אותו בישראל ולשמחתי בארה"ב הגשמתי אותו.
אז היו סיבות כלכליות לכך שאת מרכז העסקים שלי העברתי לארה"ב וקוסטה ריקה וכמובן גם סיבות אידאולוגיות.
לצערי לא יכולתי לקבל את העובדה שאני אזרח במדינה שאני לא יכול לקבל את החוקים שלה ואת ההתנהלות המדינית שלה.
לדוגמה. ערבי שלא מכיר בישראל ולא מוכן לומר מדינת ישראל ולא מכיר בריבונות של מדינת ישראל ולא מוכן להגדיר עצמו ערבי ישראלי אלא ערבי פלשתיני והוא מכהן כחבר כנסת?
ולא רק שכך אלא גם תומך בטרור ומהלל ומשבח מחבלים רוצחים מתועבים שרצחו יהודים רק בגלל שהם יהודים.
זה לא עובד אצלי ככה.
אתה למשל מוכן לחיות עם העובדה הזאת ומבחינתי זה בסדר. זכותך.
אני לא מוכן לחיות ככה כאזרח בישראל.

ננו ננו

New member
ראשי הצבא שלנו עושים את מה שה0מולני נתניהו מצווה .

כשה0מולני נתניהו מונע מצהל לנצח אז צהל לא מנצח .
בדיוק כמו שנתניהו רוצה ומצווה .

למעלה