מלכה! לחיצת יד עזה, תקווה!!

Pussy Galore

New member
רק אנשים חסרי-חיים משל עצמם צופים בתכניות reality.

מה כבר יכול להיות מענין באופי, תככים, מַנְיֵרות, השקפות אזוטריות, עילגות, בורות של לקט בני-אדם אשר קובצו למטרה אחת - ריבים משודרים - ואולי גם סקס-התפיסות בכסוי שמיכה מלא...בני-אדם שלא היית רוצה שימנו על מחנה חבריך?

רוב הזמן נח

Well-known member
עכשיו ברור למה היו הדחות לכולם לפני הגמר

לא יכלו להכניס אנשים מבחוץ בשביל המשימות.
&nbsp
במדינה אחת התוכנית בוטלה באמצע.

Henry0

Well-known member
אינך מבין את מושג ה"גזענות"

יש 2 דברים שאינך מבין לעומקם: גזענות וסטאטיסטיקה.

גזענות
גזענות זה על בסיסי גזע, לא על בסיס תרבות.
בהרבה מקרים יש קורלציה סטאטיסטית ביניהם. אם מדברים על "מזרחים" או "אשכנזים" אין הכוונה לגזע שלהם, אלא לתרבותם.

ועובדה היא שלתרבויות מסוימות יש מאפיינים מסוימים, שניתן לאהוב או לשנוא אותם.
ועובדות הן חסרות ערכים.

סטאטיסטיקה
סטאטיסטיקה היא התורה של המספרים הגדולים.
היא לא תופסת במספרים קטנים.

סטאטיסטית אני יכול לאמר שיש יותר השכלה בין האשכנזים.
אבל אם אדבר על אשכנזי בודד, או על אתיופית מסוימת, איני יכול לאמר עליהם דבר, ללא שאבדוק זאת באופן פרטני.

נכון היא לא רק גזענית,היא גם סוטת מין

ומה אתה מגן עליה? אתה שם לב למה שהיא כותבת? לגבי מה שכתבת אין לי ויכוח. אבל אתה שם לב למה שהיא כותבת?

היא ערירית מלאת זעם ותסכול,יש לה את כל התכונות להפוך למישהי

שיום אחד תכתוב ספר על תורת הגזע...אתה רואה מה שהיא כותבת? הרבה כותבים פה כל מיני דברים על עדות וכולי...אבל זה לא משהו קבוע ואתה קולט שזה לא גזענות.הרי החברה שלנו בנוייה מהמון תרבויות ויוצא שמקללים עירקים פולנים מרוקאים או בולגרים...אבל אצלה זה מלא בזעם ושינאה ומאוד עיקבי. היא עיקבית בשינאה שלה ותוסיף לזה את חייה המתסכלים אז מצד אחד זה עצוב מצד שני זה מסוכן..והיא אמרה שחוותה אלימות מצד גבר ואמרה שבחרה לחיות לבד ומישהו היום שלח תמונות של הודעות שלה שהיא מודה שהיא נמצאת במצב נפשי לא טוב. אז מטומטמת תטפלי בעצמך במקום לשנוא ולהאשים את כל העולם,והיא לא טיפשה אבל ראבק תטפלי בעצמך ואל תדברי לאנשים בצורה פוגעת

hnc

New member

בסה"כ זקנה מסכנה, שמורידה את המסכנות שלה על מזרחיים, גברים, ומה לא?

Aderune

New member
למה אתה יורד אליהה? איזו זכות יש לך?

אין לאף אחד בעולם ובטח שלא כאן בפורום זכות לשפוט מישהי
לצחוק ולרדת על פוליטיקאים זה דבר אחד, בשביל זה הם מקבלים משכורת
אבל אדם פרטי זה ממש לא לעניין
אולי היא גזענית, אולי היא עוד דברים, הבורא עולם כבר ישפוט אותה, לא אתה, לך לא ניתנה לכך זכות

אתה חדש פה,שתספוג ממנה קללות וכל מיני ביטויים מיניים

וגזענות אז תדבר ותהיה צדיק בסדר? אנחנו סובלים אותה פה כבר המון זמן. יודע כמה הבלגתי והתעלמתי ממנה?עד שאתה אומר די...

Aderune

New member
אין הצדקה

אתה לא יודע מה היא, אין לך מושג עם מה היא מתמודדת בחיים
אני פגשתי בחיים שלי אנשים שנמצאים במקומות כלכך אפלים שאם הייתי במקומם כנראה לא הייתי שונה, השנאה והתסכול זה כמו סרטן, זה אוכל אנשים מבפנים.
והרבה פעמים התבטויות קשות זה נסיון למשוך צומת לב, לא כדי לפגוע

במדינה שלנו קל מאוד ללכת לאיבוד, ליפול בין הכיסאות, אני יודע את זה כי אני הייתי שם, אפילו גרתי ברחוב איזה שבועיים, ולא כולם מספיק חזקים כדי לחזור לעמוד, הם מתחננים לעזרה, כל אחד בדרך שלו

הידעת שיש אנשים שמבצעים פשע רק כדי שהמשטרה תתפוס אותם? כדי שתיהיה להם מסגרת? אסור לך לשפוט אנשים

צודק,אז היית מסוגל לתת לה לקלל אותך ולהתעלם?

ולראות שהיא מקללת ומטנפת אחרים ולהתעלם?באמת היית מחזיק מעמד?

Aderune

New member
הייתי אומר לה להוריד הילוך

אבל לא שופט אותה
ועכשיו שברור לי שהיא במצוקה אז אני גם לא יפגע מהקללות שלה

hnc

New member
אנחנו יודעים שהיא בת 70 לא נשואה, ללא ילדים, עם תסכול עמוק

מהחיים האומללים שלה, עם עבר פסיכיאטרי, אבל היינו מבינים אותה אם לא היתה מורידה זאת בגזענות על מזרחיים ובעיקר מרוקאים, על גברים באשר הם, ועם גסויות הכי גרועות שיכולות להיות.
&nbsp

Aderune

New member
הבהרה

יש תופעה ידוע אצל נשים שאם הן לא מביאות ילדים לעולם אז נדפק להן המוח בשלב מסויים, אם תוסיף לזה בעיה נפשית, זה הופך את זה למורכב פי כמה.
ניתן להעלות הרבה השארות על למה אין לה ילדים, אונס, או חוסר יכולת להביא ילדים מסיבות כאלו ואחרות, זה לא משנה כי בשביל אישה חוסר יכולת להביא ילדים זה שווה לגזר דין מוות. כמות התיסכול שזה יצר אצלה במהלך השנים מובנת, וכל שאנחנו האנשים הרגילים יכולים לעשות זה להתיחס אליה בהתאם, לא לקחת ללב מן הסתם, אין לה שום דבר אישי נגד אף אחד כאן
&nbsp
על תשכחו שאנחנו חיים במדינה שבה מי שלא מתחתן ואין לו ילדים, הרבה פעמים הופך למצורע, גם אם זה לא באשמתם
כמו גם שהחברה הישראלים היא מאוד שיפוטית שזה כמו סכין בליבם של אותם המנודים
הרבה פעמים הם מרגישים שהעולם זרק אותם לצידי הדרך, וכל אחד בצורה היחודית שלו מנסה להתמודד עם זה, יש כאלו שבולעים כדורים, אחרים שותים וודקה, ויש כאלו שמחפשים פורקן במילים, ולא כולם התברכו ביכולת כתיבה מתקדמת

hnc

New member
אתה יכול ככה להצדיק כמעט כל דבר.

מי שמיסכן כמוה לא צריך להוריד את זה על מרוקאים, גברים, ובדיבורים כמו שפיך וכאלה.
אם היא היתה חשובה הייתי מביא לך קישורים לכמה "פנינים" משלה אבל היא לא חשובה, בזבזתי כבר כמעט חצי שעה מהחיים על בן אדם שלא שווה כלום.

Aderune

New member
חבל שאתה חושב ככה

נפש חולה היא עדיין נפש, או איך שאני אוהב לקרוא לזה, ניצוץ בריאה
ואני באופן אישי משתדל שלא לשפוט אנשים, מאחר ומאחורי כל אחד מהם יש סיפור, סיפור שאני לא מכיר, ומעשה של אדם הוא תוצאה של משהו
&nbsp
אם מישהו יגיד לי יהודי מסריח (והיו כאלו)
אני לא יכח את זה אישית, כי אני מבין את הבסיס לאנטישמיות, למדתי וחקרתי את מקורות האנטישמיות ואני יודע מאיפה זה מגיע, וזה שאומר לי את זה נמצא במקום מאוד אפל ולרוב אני יותר מרחם אליהם מאשר נפגע מהם, ובכל מקרה אני משאיר לבורא עולם לשפוט אותם
&nbsp
ואם אני בפורום כמו כאן, ואני יודע שמישהו או מישהי כתבה לי משהו פוגעני, אני לרוב יתעלם, אין לי מה לקחת ללב תגובה אקראית של איזה שם חסר משמעות באיזה פורום
&nbsp
וכן יכולות להיות תגובות מחליאות, עם ביטוים דוחים אבל היא עושה את זה כדי למשוך צומת לב, והיא די כזה מצליחה, וכל עוד זה ימשיך לעבוד היא תמשיך לעשות את זה, ברגע שהתגובות המחלאיות לא יזכו ליחס, היא תפסיק

Aderune

New member
אני לא דתי

ואני לא משאיר כלום לאף אחד
אני פשוט בן אדם שראה המון בחיו הקצרים יחסית ועם השנים למדתי לא לשפוט אנשים

Berethor

New member
שנאה כלפי מרוקאים זאת תופעה רווחת בקרב אנשי שמאל

יש הרבה אנשי שמאל שעכשיו מלכלכים הרבה על אורלי ופרץ, הרבה יותר מאשר על גנץ וחיימוביץ.

למעלה