האם הקורונה היא הבעיה או מי ששלח אותו?

שלך גם. אבל אתה יותר מדי שכל של קוף מכדי להבין זאת.

חוץ מכך שהדארוויניזם , הפליאולוגיה (חקר המאובנים) והביולוגיה המולקולרית רק מצביעים על כך שלנו ולקופי-האדם אמהות ואבות משותפים (בעצם, שלכל החיים על פני כדור הארץ מקור אחד, קטן ולא מפותח בהשוואה לבעלי החיים בימינו).
כמוכן מוכיחה הביולוגיה המולקולרית שלאדם (לך למשל) ולקופי-האדם (שימפנז, גורילה, אורנגאוטן) 98% גנים זהים

marabo

Well-known member
חבל לריב, בואי נסכים שסבא שלך היה קוף

וסבא שלי הוא יציר האל.
הריב הזה לא יקדם כעת פתרון לקורונה.

בוא נסכים שסבא הקדום שלך היה בובת בוץ שהאל הדימיוני שלך

גיבל , ואח"כ בדרכו המופלאה שאין להבינה "נפח בה רוח חיים". ובוא נסכים שבובת הבוץ הזו היו לה משום מה איברי זכר (אלא מה... הלא זכרים הם שהמציאו את הסיפור). אף שלא היתה שום אשה בשטח. ובוא נסכים שהאל הדימיוני המופלא שלכם "ברא" בהמשך אשה מצלעו (חחחחחחח. לא לשאול שאלות!!) של הזכר הזה.
וייפתרו המחלוקות בעם הזה.

tgranot1

New member
איפכא מתסתברא

מרבו מקרה מיוחד של ערימת חלבונית מיותרת שבניגוד לכל כלל אבולוציוני יש סיכוי רב שסבו הקדמון היה מפותח ממנו.

כותבים איפכא מסתברא.

ומרבו הוא מקרה לא ממוזל של חתיכת חלבון (חצי גרעין עם זנב) שפגש בתא מין (הביצית) עם חתיכת החלבון שלה (חצי גרעין), ומשם התפתח הקשקוש המצער המכנה עצמו כיום מרבו.

הסיכום הוא שהעולם קיים יותר שנים מ-5780 שנה .

שכדור הארץ קיים בערך 5 מייארד שנים .
שיש עליו חיים כבר 4 מיליארד שנים .
מהם 800 מיליון שנה מחוץ למים .
שלפני שני מיליון שנים חי יצור זקוף דומה לקוף
שמיצור זה בתהליך ארוך מאד נולדת אתה , אני וכל אדם בעולם .
הסיכום הוא שאין אלוהים , יהוה והזיות אחרות
הסיכום הוא שהרבולוציה היא תהליך שהתחיל מזמן ונמשך גם היום .
ובעיקר
שאתה עונה בחוסר יידע ובחוסר הגיון
ונצמד לספר ישן מלא בשקרים .
זה הסיכום

לא ראה ולא שמע. אתה לעומת זאת ראית ושמעת בבית הכנסת

וגם קראת כתוב מפורש שיהווה "ברא את העולם בששה ימים, בהבל פיו", נטע גן בעדן (לא בהבל פיו משום מה), וגיבל אדם (זכר, זכר, אלא מה) מבוץ, ואח"כ יצר מצלעו (חחחחחחחחחחחחחח לא לשאול שאלות בבקשה!!) אשה.

מה איתך? הלא כתוב במפורש בבראשית!.......

ומהם ספרי הפיסיקה והביולוגיה, מהם ספרי המדע בכלל, לעומת ספר בראשית? והקוראן? והברית החדשה?

נכון . זה כתוב .

אבל מארבו לא ראה את יהוה יוצר אדם ואשה מעפר .
גם לא ראה את הסיפור האחר
וַיַּפֵּל יְהוָה אֱלֹהִים תַּרְדֵּמָה עַל-הָאָדָם, וַיִּישָׁן; וַיִּקַּח, אַחַת מִצַּלְעֹתָיו, וַיִּסְגֹּר בָּשָׂר, תַּחְתֶּנָּה. כב וַיִּבֶן יְהוָה אֱלֹהִים אֶת-הַצֵּלָע אֲשֶׁר-לָקַח מִן-הָאָדָם, לְאִשָּׁה

כן, זה כתוב. גם אגדות האחים גרים כתובות.

גם הבליו המשוגעים של מוחמד ואגדות הברית החדשה כתובות.
גם אתה ואני יכולים לכתוב . - מה שיעלה על רוחנו.
&nbsp
אבל מה שכתוב בספרי המדע, ומסכם ניסויים שנערכו ומימצאים שנמצאו, ורעיונות בעלי מוטת כנפיים של גאונים שמסבירים את המימצאים, מרבו ודומיו לא קראו ולא יקראו.

marabo

Well-known member
הוא שהצעתי, היות ולא אני ולא אתה ראינו מה שאנו טוענים

אז נסכם שסבך היה קוף שהגיע מפיצוצים וסבי היה יציר האל

עזוב'תו. אתה חושב שהלה מקשיב? קולט משהו מדבריך הכופרניים?

הלה קרא בתורה, שהפוך בה והפוך בה דכולי בה. הלא מילא כרסו ויודע הכל!!! והאמת, ה' הוא זה שכל הגלויות והנסתרות הוא היודע. ואדם כחציר ימיו (חוץ מצדיקי הדור הזכרים, כולל אברכי הישיבות, שבלימוד הגמרא שלהם מקיימים את העולם).
&nbsp
אז אל תבוא ללמד אותו.

marabo

Well-known member
גברת נכבדה, תביאי את אותו אב קדום שנראה אותו

אחר כך תספרי לנו את התיאוריות שלכם עליו.
הסיבה שאני לא קונה את הסיפורים שלכם על גיל העולם והאבולוציה היא פשוטה, איש ממכם לא היה ולא ראה את הדברים, אלו השערות בעלמא על סמך ממצאים כאלה ואחרים.
הניסיון המדעי רב השנים מוכיח שמה שחשבו בימי הביינים נמצא היום לא נכון ולכן לא מן הנמנע שמה שאתם חושבים היום ימצא עוד 500 שנה כשגוי.
כשהמדע בודק דברים שקיימים היום אני מאמין כי אני רואה את הדברים, כשהמדע משער מה היה לפני מיליארד שנים זה בערבון מוגבל.
אתם מתיחסים לזה כאמונה דתית שאסור לערער עליה כאחרון הפנאטים בבני ברק עליהם אתם מלגלגים.

אדון נכבד, תביא את בובת הבוץ (זכר כמובן) שיהווה "נפח בה רוח

חיים", ואת האשה (הננסית) שיהווה "יצר מצלע של הזכר" .
תביא הוכחות ל"שמש בגבעון דום וירח בעמק איילון", ולכך ששרה ילדה בגיל תשעים ואברהם התיז זרע בגיל 100 .
ואם כבר, תביא הוכחה כלשהי ל"מעמד הר סיני", ובכלל ל"נדודי ישראל במדבר ארבעים שנה".

marabo

Well-known member
לזה יש ראיה של שרשרת דורות שעברה 3500 שנה מאב לבן

התיאוריה שלכם צצה יש מאין

חחחחחח. אידיוט.

אמונות תפלות ורעיונות עוועים עוברים מדור לדור כבר אלפי שנים. מה שההמון סבור, אפשר לצור על פי הצלוחית.
&nbsp
תיאוריות שנהגו ע"י גאונים, ועל סמך מימצאים שנאספו במשך שנים, ואח"כ, כדרך המדע, נבדקו שוב ושוב, והועברו בביקורות שוב ושוב, ומחזיקות מעמד כבר עשרות ומאות שנים, על כך אינך יודע, אפסיון תחתון. לימודי ליבה, אידיוט!! לימודי ליבה!!

marabo

Well-known member
איזה תיאוריות? קשקשנית

ניוטון הביא את הפיזיקה שלו, בא אינשטיין והראה שניוטון צדק אבל רק בתנאים מסוימים, בתנאים אחרים הדברים עובדים אחרת, המדע מתפתח וכל הזמן מוצאים דברים אחרים.
אין שום משמעות להנחות שלכם לגבי מה היה לפני מיליארד שנים, ולא מין הנמנע שלפני 5000 שנה האל יצר עולם בן מיליארד.
לכן כל סברות הכרס שלכם נועדו רק לפתור למדענים הנצרים האתיאיסטים את הבעיות הלא פתורות שלהם עם הדת הנוצרית. הם החליפו אמונה דתית אחת באמונה דתית אחרת.

למעלה