מעניין שמצביעי ימינה שותקים על הסכין שהכניס להם המושחת

סתוונית333

Well-known member
מעניין שמצביעי ימינה שותקים על הסכין שהכניס להם המושחת

בימינה תוקפים את נתניהו: "תוקע סכין בגב הציונות הדתית, מוכר אותנו כמו תמיד"

הבכירים אמרו: "הציונות הדתית הצילה את נתניהו במשך השנה האחרונה ותמיד התייצבה לצדו. לפני הבחירות נתניהו מגיע למכינת עלי, ואחרי הבחירות הוא מוכר את הציונות הדתית לידי השמאל והחרדים.

גורמים במפלגה גם אמרו: "לכל שבת יש מוצאי שבת. זה סופו של הבלוק". בליכוד לא מתרגשים - גורמים במפלגה טענו שהדרישות של ימינה מופרזות, והעריכו: לא מן הנמנע שהמפלגה תישאר הפעם מחוץ לקואליציה ולממשלה.
לפי הדיווחים מהמשא ומתן, תיק הביטחון יילקח מנפתלי בנט וכן תיק התחבורה צפוי להילקח מבצלאל סמוטריץ'. נראה שהתיק היחיד שיישאר בידי המפלגה הוא תיק החינוך – לצד תיק נוסף שככל הנראה יהיה בידי המפלגה ברוטציה לשנתיים בלבד.

מה חדש - נתניהו דואג רק לעצמו
אין טעם לכתוב על זה אפילו.
שנים על שנים אותו דבר,מי שמצפה למשהו אחר - מטורף.

האנשים המוזרים הם אלה שחושבים שהוא דואג למדינה,
לא בטוח שאי פעם היה לו זמן לזה.
סתם מתלהבים מבחינתם "הקבוצה מנצחת" אז אפשר להיות רגוע,
נשארו בחוויה אינפנטילית.

katomish

New member
אני הצבעתי לימינה, ואני שמח שיש ממשלה

ברור לי שזו הפוליטיקה, ושכדי לכונן ממשלת אחדות במשבר הנוכחי יש מי שיצטרך לשלם את המחיר הפוליטי, וזה עדיף ממחיר כלכלי ובטח ממחיר בחיי אדם.
כן כואב לי על בנט שאני מעריך מאוד כפוליטיקאי, אבל לדעתי הוא יצליח להתעלות על אובדן התפקיד ולהשתחל לתפקידים גדולים יותר בעתיד.
במצב שנוצר אף אחד לא קיבל את מה שרצה, אבל המדינה קיבלה את הטוב ביותר שניתן לצפות לו.
ואחרי שיסתיים המשבר נמשיך לריב, על אידיאולוגיות כאלו ואחרות.

katomish

New member
יש רבים בשמאל שמעריכים את בנט, למרות חוסר הסכמה אידיאולוגי.

למשל אלדד יניב וחיים לוינסון.
&nbsp

רוב הסמאלנים כאן הצביעו לרשימת הטרור הערבית

גם את בטח, לכן מובן התסכול המוטרף שלך בימים אלה כי קיבלתם צינור רציני.
&nbsp
אבל זה רק קדימון למה שתחטפו בעתיד.

סוהי 7

New member
מעניין למה זה עיניינם של השמאלנים מה שקורה בגוש הימין

אולי לא הגיעה אליהם הידיעה שהבחירות הסתימו ,נתניהו ממשיך לעמוד בראש הממשלה והפעם באחדות עם בני גנץ.
ועוד ידיעה שכן צריכה לעניין את צבועי השמאל - פרץ ושמולי מתנועת "רק לא ביבי" עומדים להצטרף לקואליציה בראשות אותו ביבי.......ושכחו את ההעדפה הקודמת שלהם - הרשימה המשותפת......אז?

סתוונית333

Well-known member
אולי בגלל שהימין הקיצוני שולט במדינה אז זה ענייננו?

ונכון שהבחירות הסתיימו לפני שלושה שבועות וכידוע לכולם שהמושחת הפסיד בהן
ורק אתמול הוחלט בוודאות (בגלל שקיבל חוסן מגנץ הטיפש) שהוא יכהן כראש ממשלה למרות שלא נבחר.

אז? כדאי שתסתום ותחזור למאורה.

סוהי 7

New member
העיוורון המחשבתי שלך גורם לך לשחק בנדמה לי

אבל ניבולי פה ותרבות מערות לא משנה את העובדות.
הליכוד ניצח בבחירות וקיבל 3 מנדטים יותר מכחול לבן - עובדה.
גוש הימין הציוני גדול בהרבה מגוש השמאל הציוני - עובדה
הנהגת כחול לבון הפרה התחיבות לא להיעזר ברשימה הערבית האנטי ציונית אבל גם כך לא הצליחה להרכיב ממשלה - עובדה
גנץ ואשכנזי הוכיחו גישה פרגמטית בהעדפתם את טובת העם והמדינה והחליטו להצטרף לליכוד בראשות נתניהו לממשלת אחדות בהתחשב בתוצאות הבחירות ובמצב החירום שנוצר - עובדה
כחול לבן התפרקה כצפוי ואפילו קצת מוקדם מהצפוי - עובדה
שמאלני תנועת "רק לא ביבי" הפכו את עורם והפכו את מנהיגם המוערך גנץ למי שנהג ב"בוגדנות" כהגדרת לפיד - עובדה
נתניהו הוא ראש ממשלה מועדף על פני כל המועמדים וזאת על פי כל הסקרים בנושא ועל פי תוצאות הבחירות - עובדה
בניגוד לך,צבועה "דמוקרטית" כזה,כאילו - אני לא אומר לך לסתום כי זכותך להתבטא גם אם זה ברמת ביבים אבל מציע לך להקשיב לעצמך למרות הגועל שזה מעורר.

סוהי 7

New member
קשה לך עם העובדות,הא?

אולי תבקשי עזרה מאבו עלי הכאילו גוי או מגוטרמן הכאילו יודע איפה זה ברלין.

סתוונית333

Well-known member
תאר לעצמך שהשקרים שלכם לא מזיזים לי

מספיק שאני יודעת את האמת ודי לי בכך . אני לא זקוקה לאישור שאני צודקת במיוחד לא מביביסטים מסוממים ושפוטים.

ספי111

New member
אתה לא ממש מבין מהי עובדה.

השלושה מנדטים שהוא קיבל יותר מכחול לבן,לא הבטיחו נצחון.
הגוש הימין ניצח. זאת עובדה.
גוש הימין גדול מגוש השמאל. ההתעסקות שלך בציונות היא מטופשת ולא קשורה לעניין.
לכחול לבן היו שתי הבטחות סותרות. אם בוחרים באחת,השניה מופרת.
אבל כשמדובר על הבטחת בחירות,אני לא בטוח שדוקא תומכי נתניהו צריכים להרגיש מרומים.
תומכי רק לא ביבי הם לא רק שמאלנים . למעשה,ליברמן יעלון ולפיד שהכירו את נתניהו מקרוב,היו הנחרצים ביותר בכיוון הזה.הם יודעים למה.
מה שאומר,שעובדה עבורך זאת מילה חסרת משמעות וחבל שאתה משתמש בה.

evglev1

Well-known member
מנהל
מעניין כשכחול לבן המפלגה הגדולה ביותר

המנצח הוא ראש המפלגה הגדולה ביותר וכשהליכוד המפלגה הגדולה ביותר מנצח מי שלגוש שלו (אם אפשר לקרוא לליברמן ויזבק גוש) יש 61.

סתוונית333

Well-known member
עובדתית זיבי הפסיד וכחול לבן קיבלה מנדט להרכיב ממשלה

זה שהדביל גנץ החליט לוותר ואפילו לא ניסה לממש את המנדט שקיבל הוא סיפור אחר ולא קשור לתוצאות הבחירות.

evglev1

Well-known member
מנהל
אבל כשזה קרה ב-2009 אנשי קדימה טענו

שביבי קיבל את המנדט שלא ביושר כי קדימה המפלגה הגדולה ביותר והייתה צריכה להרכיב ממשלה וזה שביבי גייס 65 ח"כים להמליץ עליו זה לא בסדר.

אז בספטמבר כשליברמן לא המליץ על אף אחד וכך גם בל"ד והיה 55 מול 54 אז היה תיקו כי לאף אחד לא היו 61 ממליצים?

ספי111

New member
מנצח הוא מי שמצליח להרכיב ממשלה. נקודה.

כמו בסיפור של ליבני.
ככה זה היה תמיד.

tgranot1

New member
איך אתה יודע? עמדת בפרגוד והצצת מאחורי כל בחירה של

אחד מאיתנו בקלפי?
טמבל!

לא צריך לעמוד מאחורי הפרגוד. אתם כולכם מסריחים כמו עופר כסיף

וגם אם מישהו מכם הצביע 'פראבדה', אז אחרי שפרץ עכשיו יזחל על ארבע לממשלת ביבי תישארו עם חד"ש ב' - מרצ.

למעלה