ג'ונסון הליצן שזלזל בסכנה וסיכן את כל אזרחי מדינתו הפך בעצמו

סטילהוק

New member
ג'ונסון הליצן שזלזל בסכנה וסיכן את כל אזרחי מדינתו הפך בעצמו

ג'ונסון הליצן שזלזל בסכנה וסיכן את כל אזרחי מדינתו הפך בעצמו למנהיג הראשון שחטף קורונה ביחד עם שר הבריאות שלו.

בוריס ג'נסון ושר הבריאות הבריטי חולים בקורונה; כל הממשלה לבידוד?
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001323595

מספר מקרי הקורונה בעולם מתקרב ל-550 אלף • כ-25 אלף איש מתו מהנגיף ברחבי העולם

ראש ממשלת בריטניה בוריס ג'ונסון נדבק בקורונה. ג'ונסון עבר בדיקה על ידי צוות של ה-NHS בלשכתו בדאונינג 10, והתשובה שחזרה היום היא חיובית. "אחרי שהפגין כמה תסמינים מתונים", דיווחה לשכתו, "נבדק ראש הממשלה בעצתו של היועץ הרפואי של הממשלה כריס וויטי".

כעת נמצא ג'ונסון בבידוד-עצמי בלשכתו. לפני כן דווח כי יורש העצר הנסיך צ'רלס נדבק בקורונה. כמה מחוקקים בריטים כבר נדבקו בשבועות האחרונים, ואפידמיולוג שנדבק גם הוא, ככל הנראה במהלך התייעצויות בנושא התגובה הבריטית הנכונה למגפה, צייץ בעבר "יש הרבה מקרי קורונה בווסטמינסטר".

ג'ונסון פנה לציבור בווידיאו שפירסם בחשבון הטוויטר שלו, ואמר כי הסימפטומים שלו "מתונים" בלבד, וכי הוא ימשיך להוביל את המאבק במחלה "באמצעות הקסם של הטכנולוגיה", ובאמצעות שיחות וידיאו מדאונינג 10. הוא סיפר כי בעקבות חום שפיתח ושיעול הוא נבדק בלשכתו. הוא שיבח את עבודת ה-NHS, שירותי הבריאות הלאומיים של בריטניה, וענד סיכה של הארגון. "אנחנו נעבור את זה, נעשה זאת על ידי אימוץ כל התקנות ששמעתם עליהם כל כך הרבה (צעדי הסגר והגבלת המגע בבריטניה)".

דיברגנט חדש

Well-known member
בזמן שאתה תירעד מפחד לא להידבק, הוא יסתובב חופשי לאחר שיחלים

יקבל חיסון טיבעי בעוד אתה תשתוקק לחיסון מלאכותי שנעשה בריצת עמוק, ללא תשומת לב לכל תופעות הלוואי שנגררות ממנו ובנוסף שיעילותו מוטלת בספק, אז כמו שאומרים החבר'ה: צוחק מי שצוחק אחרון

דיברגנט חדש

Well-known member
מי פתח כעשר שרשורים ביום בנושא עוד לפני שהיו ההחמרות?

מי פותח היום כעשרים שרשורים בנושא ובעל נבואות זעם שיהיו מאות מונשמים תוך 3 ימים? כאשר כבר עבר שבוע ואין את תחזית השטן שלך.

סטילהוק

New member
דפקט דגנרט, אם היו שומעים בקולי הכל נראה אחרת היום בישראל

אבל בגלל מפגרים כמוך של עדר עיוור שישנים בעמידה ואומרים אמן לכל מה שאדונם השרלטן המושחת השקרן ומפר ההבטחות הסדרתי אומר ועושה יהיה פה אסון.

דיברגנט חדש

Well-known member
שומעים בקולך?
אתה מקשיב לעצמך לפעמים?

רופאים ופרופסורים שלום,
אני מפטר אתכם, כי אפשר להקשיב למי שחושב שיודע טוב מכם, שהמטפל שלו לימד אותו רק אתמול איך לחשב כמה זה 1+1.
&nbsp
מה אגיד לך, אתה ממש פגוע בראש!

האם אתה מוכן להידבק בקורונה באופן יזום כדי שיהיה לך חיסון טב

האם אתה מוכן להידבק בקורונה באופן יזום כדי שיהיה לך חיסון טבעי ?
או שאת זה אתה מייעץ רק לאחרים ?

סטילהוק

New member
ג'ונסון האידיוט חשב כמוהו ועשה ניסוי על חשבון אזרחי מדינתו

שנדבקו ועכשיו מתים בהמוניהם. רצה חיסון עדר ונדבק בעצמו ביחד עם שר הבריאות שלו וראש מערך הבריאות במדינה. זה מה שקורה לאידיוט שחצן שלא מבין מהחיים שלו ומזלזל בכל המומחים הרפואיים והזהרותיהם. דגנרטים כאלה מביאים לא רק למותם בסופו של דבר אלא גם למותם של רבים אחרים.

aaa123

Member
מוקדם לקבוע שג'ונסון ימות מקורונה

בכל מקרה לזכותו יאמר שלא מדובר באדם ששולח אחרים לעשות דברים שהוא לא מוכן לעשות בעצמו.

דיברגנט חדש

Well-known member
כן, אני גם לא מתאמץ לא להידבק

אני תמיד מתנדב ללכת לקניות אחרי העבודה ולכל סידור אפשרי שנדרש.
&nbsp
אגב, בילדותי ניסו להדביק אותי במחלות הילדות באופן יזום ומערכת החיסון שלי כ"כ טובה שלא נידבקתי למרות כל הניסיונות.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא נראה לי שייתנו מנת דם מבלי שבדקו קודם 2 דברים יסודיים:

1) התאמת סוג דם.
2) הדם עם נוגדנים.

רוב הזמן נח

Well-known member
הם לא צריכים לבדוק נוגדנים. הם אוספים את הפלסמה של הדם

ממי שחלה והבריא. ומניחים שיש שם נוגדנים.
&nbsp
לצורך הזה הם חייבים לקחת דם רק ממי שיודעים שחלה. אבל יש המון חולים שהבריאו שלא יודעים עליהם. ובשביל לגלות אותם צריך שתהיה בדיקת נוגדנים.

למעלה