לוסי אהריש אתמול באחד הנאומים המרשימים שנשמעו השנה.

• פותח הנושא ayb1
  • פורסם בתאריך

סטילהוק

New member
כל הכבוד לה על המילים המאחדות והאומץ, הלוואי הכנסת שלנו כמוה

אם היה לנו ראש ממשלה ישר הגון ומאחד במקום שרלטן מושחת ומפלג הכל היה נראה אחרת.אנשים כמוה הם סמל למופת ודוגמא לחברה הגונה ותרבותית שיש בה אזרחים שחושבים על טובת המדינה ולא על טובתם האישית ושמים את טובת המדינה לפני הכל, בניגוד לשרלטן המושחת מבלפור שטובתו האישית מאז ומתמיד קדמה וקודמת לכל מבחינתו ומבחינת העדר השפוט והעיוור ההולך אחריו בעיניים עצומות..

סוהי 7

New member
זכותך להפיץ את דברי ההבל המזוהמים שלך בחופשיות

אבל אם היית עובד ציבור היית מוצא את עצמך בתור הארוך מול דלת לישכת העבודה עם עט ביד לחתימה לקבלת דמי אבטלה כבר מזמן......

סוהי 7

New member
אני אוהב ומעריך מאוד את לוסי אהריש כאישה ישרה,ערכית,

אינטליגנטית ורהוטה.אני מזדהה עם כל מה שהיא אמרה למרות שאני מנוגד לה לגמרי מבחינת ההשקפה הפוליטית.היא ערביה מוסלמית הנשואה ליהודי ואשר השתלבה ב"ישראליות" לגמרי בלי לזנוח את הקשר הלאומי שלה לערביות הארץ ישראלית לתוכה נולדה.
הטעות שלה היתה עקרונית.אסור לעובד במוסד ציבורי לצאת בהצהרות פוליטיות פומביות בעודו מקבל את שכרו מהמדינה.זה כאחלו עובד שכיר בעסק שלי יצא ועביר עלי ביקורת קשה מול המתחרים והלקוחות שלי.הוא יפותר מיד ולאחר שימוע כחוק.
דבר דומה קרה עם אראל סגל שהרביץ הופעה מרגשת של שירה משותפת עם ראש הממשלה בו הוא תומך בזמן מערכת הבחירות וכמובן הודח ובצדק.

זכותה המלאה של לוסי כמו של כל אזרח להביע את עמדותיו ודעותיו ומחשבותיו בכל מקום וזמן באופן חופשי כל עוד לא מדובר בדברי הסתה או לשון הרע.....אבל לא כשהיא עושה זאת נגד מי שאחראי על פרנסתה ודבריה נאמרים נגדו או לטובת יריביו.......בתקווה שנזכה לחזות בשובה לכל מסגרת תיקשורתית או ציבורית כראוי לה ולנו.

סטילהוק

New member
אסור לעובד ציבור אלא אם כן קוראים לו נתניהו

שלו מותר כל מה שאסור לאחרים. שהרי במדינת ישראל של נתניהו והליקוק לנתניהו יש חוק אחד לנתניהו וחוק אחר לכל השאר.

סוהי 7

New member
הטיפשות שלך חסרת גבול.

אולי לצערך שכנראה ימשיך עוד כמה שנים,אבל ראש ממשלה וכל שר או חבר כנסת או ראש עיר יכול לומר מה שהוא רוצה,איפה שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה.
עובד ציבור שלא עומד בראש משרד או רשות לא רשאי לנהוג כך.

סטילהוק

New member
התבלבלת ביביסט, ראש ממשלה וכל שר, ח"כ או ראש עיר אמור לעבוד

בשביל הציבור ולא ההיפך. בניגוד למה שקורה אצלנו שיש לנו ראש ממשלה שרלטן מושחת הנאשם בפלילים חמורים שטועה לחשוב שהציבור עובד בשבילו ושהוא מעל החוק. אז הגיע הזמן להוריד את השרלטן המושחת הזה אל קרקע המציאות.

סוהי 7

New member
לא נמאס לך?.......לי כבר כן.

אולי מחר תהיה לי עוד טיפת סבלנות לתקליט השחוק והסדוק שלך

סתוונית333

Well-known member
לוסי לא טפשה ולקחה בחשבון שיפטרו אותה בעקבות דבריה .

עובדה שהיא לא התנצלה ועומדת בתוקף ומאחורי הדברים שלה.

סוהי 7

New member
זה נכון

ולכן היא פוטרה בלי שתבוא על כך בטענות.היא בהחלט לא טיפשה אבל בעצם המעשה הזה היא לא הפגינה חוכמה.

ספי111

New member
היא פוטרה כי לא היה לה את הגב הפוליטי שקיבל אראל סגל

על מעשה חמור בהרבה. ושאר העובדים בתחנה איבדו את הביצים.

סתוונית333

Well-known member
ברור, וזה רק מוכיח שסותמי הפיות בחסות הממשלה שולטים כאן

ואחרי זה מיתממים ולא מבינים מדוע אנחנו מוחים ומפגינים על קריסת הדמוקרטיה.

סוהי 7

New member
האומנם?,אראל סגל הושעה מעבודתו בתאגיד הערות הראשון

שקרים קטנים לא מוסיפים לאמינות שלך.

ספי111

New member
עד כמה שאני מבין,יש הבדל בין פיטורין להשעיה ליומיים

מאחורי סגל התייצב ליבסקינד ולאהריש נתנו לכת בשקט.
מה זה אומר על האמינות שלך?

אראל סגל הוחזר לעבודה אחרי 5 ימים והוא עובד כיום .

אתה לא שקרן קטן . אתה שקרן גדול .
או
שאתה לא מעודכן ואז אתה סתם אידיוט .

איך??? זה רק תסמין של רקבון במדינתנו.

שנבלה כזה, חתיכת צואה מהלכת שבמשך שנים מילא דפי עיתון שלמים בהשפרצות רפש מטורפות והכי מגעילות נגד 50% מהחברה , המגדר הנשי, חולה רוח שהיה צריך לעבור אישפוז ממושך - זה שנתנו לו בכלל במה (כן, יש לא מעט מיזוגנים מרופשים מתועבים בעמדות כוח בתקשורת), זה שהוא עבר לטלויזיה, זה שמחזירים את הרפשן המטורף לאחר שנזרק (ולא מסיבות של סקסיזם מנוול אלא כנראה בגלל העמדה הפוליטית שלו), אכן, זהו תסמין של רקבון במדינה.

סתוונית333

Well-known member
למה לדעתך היא הפגינה טפשות? מי שנאמן לדעתו ואומר אותה בגלוי

גם במחיר אובדן עבודה - נחשב לטיפש?

למעלה