לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3629036,290 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אקטואליה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 
 
 הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
וזאת ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל טוקבקיסט שמפריע להתנהלותו התקינה של הפורום, או שדבריו מנוגדים לחוק ו/או לתקנון ולהנחיות הנהלת האתר.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-' לוסי אהריש אתמול באחד הנאומים המרשימים שנשמעו השנה.'
לוסי אהריש אתמול באחד הנאומים המרשימים שנשמעו השנה.
<< ההודעה הנוכחית
23/03/2020 | 17:05
62
229
אפשר להקשיב לסרטון היוטיוב או לקרוא למטה
 
מדינת ישראל אהובה ויקרה.
כבר שנים שבכל פעם שאני אומרת דבר ביקורת, צצים הקולות שאומרים לי, תגידי תודה ותשתקי. תגידי תודה שאת חיה כאן ולא חיה במדינה אחרת כי מזמן היו עורפים לך את הראש. אז  דווקא היום, דווקא בימים אלה אני לא אשתוק, כי אני רוצה לדבר עלינו. אין בי שום רצון לשנות את דעתכם הפוליטית או עמדתכם האישית, יש בי רצון שבימים שבהם הרעש ברחובות נדם, אני מבקשת שתקשיבו.  
ימים לא פשוטים עוברים על כולנו, ימים של בדידות. של חוסר ודאות. ימים של דאגה משפחתית כלכלית וחברתית. ימים שצמד המילים ״לא נודע״ מקבל נפח ומשקל הרבה יותר גדול מבדרך כלל. ואולי דווקא בגלל זה קיבלנו מבלי לרצות או לתכנן, זמן להיזכר בדברים החשובים באמת. בלי ציניות, ובלי סרקזם קיבלנו הזדמנות להיזכר בנו. קיבלנו זמן להסתכל על הילדים שלנו, קיבלנו זמן להסתכל על בני ובנות הזוג שלנו. קיבלנו זמן להסתכל על ההורים שלנו. קיבלנו זמן להסתכל על העבר הידוע, ההווה הקיים,  והעתיד הלא נודע. 
אז אני מבקשת מכם לכמה דק׳ הקרובות לנסות להתנתק מהזהות שלי. לשכוח לרגע שמדברת מולכם אישה ערביה מוסלמית, אלא שמדברת מולכם אישה בת אדם, בשר ודם, אזרחית במדינת ישראל , מדינה שלכולנו אכפת ממנה. אזרחית שמודאגת מהמצב בדיוק כמוכם, שיש לה הורים אחיות בן זוג עם משפחה שהפכה להיות המשפחה שלה. אני מבקשת את זה מכם דווקא היום, כי בתוך תוכי חשבתי לתומי שדווקא במצב שבו האנושות תאלץ להתמודד עם משהו שהוא לא קשור לדת- גזע -מין, משהו שהוא לא קשור לעמדה פוליטית כזאת או אחרת, אנחנו נזכר כמה נזק אנחנו עושים בשינאה לשם שינאה, שלצערי השתרשה לה בתוכינו. 
אנא תעזרו לי לי להבין על מה אתם שונאים בימים אלה , כי אני לא מבינה? תסבירו לי איך בתוך הבית שלכם, כשעיני ילדיכם נשואות אליכם בשאלה ״מה יהיה״ אתם מוצאים זמן לשנוא איש את רעיהו? איך בתוך השקט המחריד שבוקע מהרחובות אתם מוצאים את הרגע לכתוב מילת שינאה או איחול מוות  לאדם שנמצא בדיוק באותו מצב כמוכם?  איך בימים אלה אתם לא מוצאים את הרגע להתמקד בשאלה של ילדיכם, ״מה יהיה מחר״?  ואיך השינאה הזאת גרמה לנו לשכוח שהתפקיד שלנו כאזרחים במדינה דמוקרטית הוא לא רק לענות לילדים שלנו שיהיה בסדר, אלא לדאוג שיהיה בסדר. לעמוד על המשמר שיהיה בסדר,  ולהילחם שיהיה בסדר.  כי אנחנו, כל אחד מאיתנו הוא שומר הסף של הדמוקרטיה שאנחנו חיים כאן טוב בזכותה. 
אף אחד כאן הוא לא הבעלים על איך אדם צריך לאהוב את מולדתו. אף אחד כאן הוא לא בעלים על איך צריך לקיים את הדת , או על מה ההגדרה ״הנכונהֿ״ של זהות כזאת או אחרת. לכולנו יש את הזכות להיות ולחיות בדרך שבה אנחנו בוחרים לחיות.
כמו רבים מכם גם אני ישבתי אתמול מול מסכי הטלוויזיה בזמן שראיתי מפקד עבר של סיירת מטכ״ל, אדם שפעל למען בטחונה של המדינה הזאת, ודאג לכך שאנחנו, כולנו, נשן בבטחה לצד משפחותינו, נאלם דום לנוכח מי שניסה להשתיק את  דרכו ואת מחאתו. ושלא תבינו אותי לא נכון,  זכותו של כל אדם לא להסכים עם רעיהו. זאת זכות ששמורה לנו כאבן יסוד בדמוקרטיה, אולם הזכות הזאת לא מקנה לנו את ״הזכות״ לזלזל בדעתו, עברו ופועלו של אדם. להקטין אותו, ולרמוס אותו כאילו היה מטרד מזיק. חובתינו כאזרחים האוחזים בדעות שונות, להילחם על כך שקולותינו, של כולנו, ישמעו ויאמרו, אבל חובתינו גם כבני אדם לכבד את הקולות הללו, ולא לתייג אותם כבוגדים וכאויבי העם, ובטח לא להסית כנגדם. 
בכמעט 72 שנה נבנתה כאן מדינה. מדינה  שמלקקת את הפצעים שלה מידי יום. יהודים מזרחים שלא שוכחים איך רוססו בדידיטי ונשלחו למעברות, ״צ׳חצ׳חים״ קראו להם אז, כי באו מהמקום ״הלא נכון״ והיום קוראים להם בבונים. יהודים אשכנזים שהגיעו לחוף מבטחים בארץ המובטחת לאחר שמשפחותיהם נשלחו למחנות השמדה על ידי הנאצים, ונשלחים היום בהרף אצבע ומקלדת למשרפות שוב. יהודים חרדים שתורתם היא אמונתם וחייהם, ונקראים היום טפילים שחיים על ״חשבונינו״. אתיופים שהתפללו לרגע שבו כף רגלם תדרך בארץ זבת חלב ודבש והיום מופלים על רקע צבע עורם ומטילים ספק ביהודותם.  ציונות דתית שמאמינה ביישוב הארץ ובבנייתה ומואשמת כולה ברצח של ראש ממשלה וקיצוניות משיחית. וערבים. נוצרים דרוזים ומוסלמים, ערבים שזהו ביתם חיו כאן כל חייהם בנו בתים עיבדו אדמות, לקחו חלק בבניית המדינה , והיום הם גיס חמישי,  סוס טרויאני  שיש לסתום לו את הפה.  כולנו מלקקים את הפצעים שלנו שמסרבים להגליד . הם מסרבים להגליד כי הושתקנו עם הפחד שדואגים להעצים אותו בכל יום שהנה אוטוטו הכל נגמר. 
ולא, האוטוטו לא כאן, והכל לא נגמר, אבל זהו זמן חירום. זמן להבין שאחרי ההוירוס הזה יחלוף, אנחנו נקום ליום המחר. חלקינו בלי עבודה. חלקינו בלי פרנסה. חליקינו יקומו רעבים יותר מהיום.  חלקינו יקומו ללא סבא וסבתא, אמא ואבא... כולנו נקום לחיים עצמם. נקום לחובות שיהיה עלינו לשלם. ואני מבטיחה לכם שאף אחד מהפוליטיקאים אבל אף אחד לא יתנדב לשלם לכם אותם. כי את החובות האלה אנחנו נצטרך לשלם טיבין ותקילין.  החובות האישיים שלנו אבל בעיקר החובות המוסריים, הערכיים והחינוכיים של עתיד ילדינו.
זה הזמן להבין ולהפנים שאנחנו חיים בדמוקרטיה. דמוס קראטוס שלטון העם. ומהו שלטון העם? האם שלטון העם הוא בהפחדות איומים דיכוי הקול שחושב אחרת ממני, ושינאה תהומית, או שלטון העם הוא אחדות, קבלת איש את רעיהו, ערבות הדדית ועמידה קולקטיבית איתנה?  יתכבדו נא הפוליטיקאים מכל קצוות הקשת הפוליטית ימין שמאל ומרכז, ללא הבדל דת גזע או מין ויתכנסו לעבוד בשבילנו. ולא בשביל עצמם ובשביל האינטרס והאגו האישי שלהם. תפסיקו לנגן על מיתרי הפחד שלנו ותתחילו לנגן על מה שמאחד אותנו. תשימו אותנו, תשימו את ילדיכם והנכדים שלכם בראש סדר העדיפויות שלכם ולא את עצמכם כי אם שכחתם, למענם אתם עובדים! ולמענינו נשלחתם לעבוד!  
המדינה הייתה, עודנה, והיא תהיה ותמשיך להתקיים אחרי כל אחד ואחת מכם ומאיתנו, השאלה הנשאלת היא מה נשאיר לה ובתוכה אחרינו. ואנחנו בטח לא יכולים להשאיר עיי חורבות מוסריים חברתיים ופוליטיים ואני אני בוחרת לא לשתוק, כי אדם שותק, הוא אזרח שותק ומפוחד, ואזרח שותק ומפוחד הוא לא רלוונטי. ואני לא מוכנה להיות לא רלוונטית במדינה שלי, בבית שלי. בעתיד שלי. בעתיד שלנו.  
ועוד דבר קטן לסיום. שאלו אותי פעם לוסי מה היא המדינה עבורך? עניתי. האהבה למדינה היא כמו אהבה להורים. אדם אוהב את הוריו אהבה אינסופית, אדם ילך בעבורם באש ובמים, יעשה עבורם את הכל… אבל, לפעמים ההורים שלנו קצת מעצבנים אותנו, כי הם לא תמיד צודקים, ולפעמים אנחנו אומרים לעצמנו שיש דברים שאנחנו נחנך את ילדינו קצת אחרת מאיך שההורים חינכו אותנו, האם זה אומר שאנחנו לא אוהבים אותם? האם זה אומר שאם ביקרנו את המדינה אנחנו לא אוהבים אותה, ונעשה הכל בעבורה? אני חושבת שהתשובה נמצאת כבר בגוף השאלה.  שבוע טוב . בשורות טובות. תשמרו על עצמכם.  ועל הדרך תזכרו לשמור גם על העתיד שלכם. של כולנו.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'דברי פרידה ממאזיני התוכנית ״סוכן תרבות״'
דברי פרידה ממאזיני התוכנית ״סוכן תרבות״
23/03/2020 | 17:12
2
36
שבוע טוב ובריא לכולם.
 
אני כבר לא אהיה איתכם היום ״בסוכן תרבות״ מהדורה יומית. אבל אני רוצה להגיד תודה למשפחת קסטינה הפקות המדהימה והאהובה, שהגשימו לי חלום קטן לשבת לצד קובי מידן הנדיר במשך שבוע. 

אלה ימים לא פשוטים. ומי שאוהב את המדינה הזאת והיא יקרה לו לא יכול לשבת מהצד. אף פעם לא ידעתי לשבת מהצד, גם אם זה עולה לי בכסף ופרנסה.
 
תודה רבה לכם אנשים אהובים על התמיכה והאהבה האינסופית ששלחתם מאתמול.
אתם מדהימים!
אתם ישראל היפה!
נתראה ונשתמע בקרוב.
בינתיים תשמרו על עצמכם ובני משפחותיכם בריאים. 
 
[ לוסי אהריש ]
 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'עכשיו, היא יכולה לנאום כמה שהיא רוצה'
עכשיו, היא יכולה לנאום כמה שהיא רוצה
23/03/2020 | 17:17
1
37
כשהייתה בתפקידה, היה אסור לה וטוב מאוד שפוטרה!
אקטואליה >>
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 05:51
15
אחזור על דברים שגבר כתבתי כאן...לוסי אהריש היא אישה חכמה,איכותית,תרבותית וערכית.אני אוהב אותה כבן אדם ככל שהתרשמתי משנים לא מעטות של עבודתה בתיקשורת,בראיונות ובאירועי תרבות שונים.
וכן,זכותה המלאה כאזרחית במדינה לחשוב,להתבטא ולהביע דעה בכל נושא ובפומבי.אבל כל עוד היא עובדת ציבור היא מנועה מלעשות כך בתחום הפוליטי או בכל נושא ציבורי השנוי במחלוקת.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לוסי אהריש האהובה והמקסימה זה לא הזמן'
לוסי אהריש האהובה והמקסימה זה לא הזמן
23/03/2020 | 17:23
15
40
אנשים סובלים ממגיפת הקורונה ושואה כלכלית אז לא מעניין אותנו עכשיו פוליטיקה
אקטואליה >>
לצפיה ב-'למה לא הזמן? דווקא עכשיו כשמנסים לרמוס את הדמוקרטיה בחסות '
למה לא הזמן? דווקא עכשיו כשמנסים לרמוס את הדמוקרטיה בחסות
23/03/2020 | 17:49
14
33
הקורונה אנשים מתעוררים ומוחים על כך. ככה צריךך להיות .
ובמקום להקים ועדת חקירה נגד ההתנהלות הכושלת של המושחת , אז מבקר המדינה ( שחייב למושחת את מינויו) דוחה כל כוונה כזאת ומשתיק את פקידי משרדו .
אקטואליה >>
לצפיה ב-'המחדל הוא גם של מי שהאג'נדה שלו היא לא ביבי '
המחדל הוא גם של מי שהאג'נדה שלו היא לא ביבי
23/03/2020 | 18:01
6
17
ובכלל לא מדבר על נושאים אחרים .
מדוע עד היום כחול לבן לא קבלו על האיחור בפרסום דוח מבקר המדינה ?
מדוע לא קבלו על חוסר מוכנות העורף?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'נראה שאתה מנותק מהמציאות ולא מעודכן בנסיון לעשות מחטפים '
נראה שאתה מנותק מהמציאות ולא מעודכן בנסיון לעשות מחטפים
23/03/2020 | 18:08
5
103
שפוגעים בדמוקרטיה . 
וכהרגלך, אתה מנסה להיות צדקן ולשמש  כביכול לשון הביניים ולבוא בטענות לכחול לבן שהליכוד מנסה לסגור עליה . 
לגבי מבקר המדינה שמסרב להקים ועדת חקירה ,הצעקה תבוא מהאזרחים (אלה שלא שייכים לבייס של המושחת).
 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מה עם עובדות שמוכיחות את דברייך?'
מה עם עובדות שמוכיחות את דברייך?
23/03/2020 | 18:23
4
15
ולא הבנתי למה לא לבוא בטענות לכחול לבן 
נכון שהמושחתיהו צריך לעוף
אבל איפה הטענות של כחול לבן על חוסר מוכנות העורף ????
לדבר בדיעבד כולם יכולים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'למה צריכות להיות טענות כלפיהם על חוסר מוכנות העורף? '
למה צריכות להיות טענות כלפיהם על חוסר מוכנות העורף?
23/03/2020 | 18:57
3
39
 
וכל העובדות שליקטתי על הרס הדמוקרטיה נמצאות בפוסט שבקישור לעיל 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ישפוט הציבור מה הקשר בין דבריי לתשובתך'
ישפוט הציבור מה הקשר בין דבריי לתשובתך
24/03/2020 | 08:25
2
14
לדעתי את לא עונה לעניין 
והיפוכך בחכם....
 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'רק אדיוט כמוך לא מסוגל להבין את העובדות ולראות את הקשר.'
רק אדיוט כמוך לא מסוגל להבין את העובדות ולראות את הקשר.
26/03/2020 | 01:27
1
20
 
                     
אקטואליה >>
לצפיה ב-'תנסי להתעלות על עצמך אם את בכלל מסוגלת'
תנסי להתעלות על עצמך אם את בכלל מסוגלת
26/03/2020 | 08:11
11
קראי שוב מה היא כתבה
ותקראי את ההסתות שלך בפורום נגד ציבורים
צריך עזות מצח גם להסכים איתה וגם להמשיך בהסתות
אקטואליה >>
לצפיה ב-'זה לא הזמן למאבקים פוליטים,אנשים בחרדה בריאותית וכלכלית'
זה לא הזמן למאבקים פוליטים,אנשים בחרדה בריאותית וכלכלית
23/03/2020 | 20:07
6
15
אז ממש לא מעניין אותם פוליטיקה. שנגמור וכמה שיותר את המשבר האיום הזה המשבר אחד הגדולים בתולדות האנושות אז שיחזרו החזירים הגנבים להיאבק
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני רואה שהמושחת והבייס שלו הצליחו להשפיע עליך .'
אני רואה שהמושחת והבייס שלו הצליחו להשפיע עליך .
23/03/2020 | 20:25
5
12
יופי לך 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אין קשר ונכון להיום אני לא רואה את עצמי מצביע ליהודים'
אין קשר ונכון להיום אני לא רואה את עצמי מצביע ליהודים
23/03/2020 | 20:57
4
13
אני נגעל מכולם ממש מכולם וכרגע עם המגיפה והמצב הכלכלי פוליטיקה לא מענינת
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אם הפוליטיקה לא מעניינת אותך אל תגלוש בפורומים '
אם הפוליטיקה לא מעניינת אותך אל תגלוש בפורומים
23/03/2020 | 21:10
3
15
שעוסקים בפוליטיקה אלא רק בכאלה שעוסקים בבריאות.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אקטואליה זה לא רק פ]וליטיקה,נכון להיום פוליטיקה פחות מענינת'
אקטואליה זה לא רק פ]וליטיקה,נכון להיום פוליטיקה פחות מענינת
23/03/2020 | 21:28
2
9
לצפיה ב-'בפורום הזה 99% מהנושאים הם על פוליטיקה'
בפורום הזה 99% מהנושאים הם על פוליטיקה
23/03/2020 | 21:39
1
11
לצפיה ב-'גם עינייני בריאות זה פוליטיקה, וכעת יותר מבעבר'
גם עינייני בריאות זה פוליטיקה, וכעת יותר מבעבר
26/03/2020 | 09:54
6
לצפיה ב-'כל הכבוד לה על המילים המאחדות והאומץ, הלוואי הכנסת שלנו כמוה'
כל הכבוד לה על המילים המאחדות והאומץ, הלוואי הכנסת שלנו כמוה
23/03/2020 | 17:24
3
20
אם היה לנו ראש ממשלה ישר הגון ומאחד במקום שרלטן מושחת ומפלג הכל היה נראה אחרת.אנשים כמוה הם סמל למופת ודוגמא לחברה הגונה ותרבותית שיש בה אזרחים שחושבים על טובת המדינה ולא על טובתם האישית ושמים את טובת המדינה לפני הכל, בניגוד לשרלטן המושחת מבלפור שטובתו האישית מאז ומתמיד קדמה וקודמת לכל מבחינתו ומבחינת העדר השפוט והעיוור ההולך אחריו בעיניים עצומות..
אקטואליה >>
לצפיה ב-'זכותך להפיץ את דברי ההבל המזוהמים שלך בחופשיות'
זכותך להפיץ את דברי ההבל המזוהמים שלך בחופשיות
23/03/2020 | 17:27
2
18
אבל אם היית עובד ציבור היית מוצא את עצמך בתור הארוך מול דלת לישכת העבודה עם עט ביד לחתימה לקבלת דמי אבטלה כבר מזמן......
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני לא עובד ציבור ביביסט וגם לא מתכוון להיות'
אני לא עובד ציבור ביביסט וגם לא מתכוון להיות
23/03/2020 | 17:33
1
15
לצפיה ב-'אני מקווה שאתה עובד.............'
אני מקווה שאתה עובד.............
26/03/2020 | 06:10
6
לצפיה ב-'אני אוהב ומעריך מאוד את לוסי אהריש כאישה ישרה,ערכית,'
אני אוהב ומעריך מאוד את לוסי אהריש כאישה ישרה,ערכית,
23/03/2020 | 17:24
19
32
אינטליגנטית ורהוטה.אני מזדהה עם כל מה שהיא אמרה למרות שאני מנוגד לה לגמרי מבחינת ההשקפה הפוליטית.היא ערביה מוסלמית הנשואה ליהודי ואשר השתלבה ב"ישראליות" לגמרי בלי לזנוח את הקשר הלאומי שלה לערביות הארץ ישראלית לתוכה נולדה.
הטעות שלה היתה עקרונית.אסור לעובד במוסד ציבורי לצאת בהצהרות פוליטיות פומביות בעודו מקבל את שכרו מהמדינה.זה כאחלו עובד שכיר בעסק שלי יצא ועביר עלי ביקורת קשה מול המתחרים והלקוחות שלי.הוא יפותר מיד ולאחר שימוע כחוק.
דבר דומה קרה עם אראל סגל שהרביץ הופעה מרגשת של שירה משותפת עם ראש הממשלה בו הוא תומך בזמן מערכת הבחירות וכמובן הודח ובצדק.
 
זכותה המלאה של לוסי כמו של כל אזרח להביע את עמדותיו ודעותיו ומחשבותיו בכל מקום וזמן באופן חופשי כל עוד לא מדובר בדברי הסתה או לשון הרע.....אבל לא כשהיא עושה זאת נגד מי שאחראי על פרנסתה ודבריה נאמרים נגדו או לטובת יריביו.......בתקווה שנזכה לחזות בשובה לכל מסגרת תיקשורתית או ציבורית כראוי לה ולנו.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אסור לעובד ציבור אלא אם כן קוראים לו נתניהו'
אסור לעובד ציבור אלא אם כן קוראים לו נתניהו
23/03/2020 | 17:38
17
17
שלו מותר כל מה שאסור לאחרים. שהרי במדינת ישראל של נתניהו והליקוק לנתניהו יש חוק אחד לנתניהו וחוק אחר לכל השאר.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הטיפשות שלך חסרת גבול.'
הטיפשות שלך חסרת גבול.
23/03/2020 | 17:46
16
19
אולי לצערך שכנראה ימשיך עוד כמה שנים,אבל ראש ממשלה וכל שר או חבר כנסת או ראש עיר יכול לומר מה שהוא רוצה,איפה שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה.
עובד ציבור  שלא עומד בראש משרד או רשות לא רשאי לנהוג כך.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'התבלבלת ביביסט, ראש ממשלה וכל שר, ח"כ או ראש עיר אמור לעבוד'
התבלבלת ביביסט, ראש ממשלה וכל שר, ח"כ או ראש עיר אמור לעבוד
23/03/2020 | 17:53
1
16
בשביל הציבור ולא ההיפך. בניגוד למה שקורה אצלנו שיש לנו ראש ממשלה שרלטן מושחת הנאשם בפלילים חמורים שטועה לחשוב שהציבור עובד בשבילו ושהוא מעל החוק. אז הגיע הזמן להוריד את השרלטן המושחת הזה אל קרקע המציאות.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא נמאס לך?.......לי כבר כן.'
לא נמאס לך?.......לי כבר כן.
23/03/2020 | 19:10
13
אולי מחר תהיה לי עוד טיפת סבלנות לתקליט השחוק והסדוק שלך
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לוסי לא טפשה ולקחה בחשבון שיפטרו אותה בעקבות דבריה .'
לוסי לא טפשה ולקחה בחשבון שיפטרו אותה בעקבות דבריה .
23/03/2020 | 17:54
11
31
עובדה שהיא לא התנצלה ועומדת בתוקף ומאחורי הדברים שלה. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'זה נכון'
זה נכון
23/03/2020 | 19:12
10
15
ולכן היא פוטרה בלי שתבוא על כך בטענות.היא בהחלט לא טיפשה אבל בעצם המעשה הזה היא לא הפגינה חוכמה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'היא פוטרה כי לא היה לה את הגב הפוליטי שקיבל אראל סגל'
היא פוטרה כי לא היה לה את הגב הפוליטי שקיבל אראל סגל
23/03/2020 | 19:21
7
16
על מעשה חמור בהרבה. ושאר העובדים בתחנה איבדו את הביצים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ברור, וזה רק מוכיח שסותמי הפיות בחסות הממשלה שולטים כאן '
ברור, וזה רק מוכיח שסותמי הפיות בחסות הממשלה שולטים כאן
23/03/2020 | 20:08
16
ואחרי זה מיתממים ולא מבינים מדוע אנחנו מוחים ומפגינים על קריסת הדמוקרטיה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'האומנם?,אראל סגל הושעה מעבודתו בתאגיד הערות הראשון'
האומנם?,אראל סגל הושעה מעבודתו בתאגיד הערות הראשון
26/03/2020 | 06:18
5
11
שקרים קטנים לא מוסיפים לאמינות שלך.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'עד כמה שאני מבין,יש הבדל בין פיטורין להשעיה ליומיים'
עד כמה שאני מבין,יש הבדל בין פיטורין להשעיה ליומיים
26/03/2020 | 07:55
1
10
מאחורי סגל התייצב ליבסקינד ולאהריש נתנו לכת בשקט.
מה זה אומר על האמינות שלך?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'שהיא שווה לתחת'
שהיא שווה לתחת
26/03/2020 | 13:54
5
לצפיה ב-'אראל סגל הוחזר לעבודה אחרי 5 ימים והוא עובד כיום .'
אראל סגל הוחזר לעבודה אחרי 5 ימים והוא עובד כיום .
26/03/2020 | 12:17
2
17
אתה לא שקרן קטן . אתה שקרן גדול .
או
שאתה לא מעודכן ואז אתה סתם אידיוט .
אקטואליה >>
לצפיה ב-'איך??? זה רק תסמין של רקבון במדינתנו.'
איך??? זה רק תסמין של רקבון במדינתנו.
26/03/2020 | 17:17
1
12
שנבלה כזה, חתיכת צואה מהלכת שבמשך שנים מילא  דפי עיתון שלמים בהשפרצות רפש מטורפות  והכי מגעילות נגד 50% מהחברה , המגדר הנשי, חולה רוח שהיה צריך לעבור אישפוז ממושך - זה שנתנו לו בכלל במה (כן, יש לא מעט מיזוגנים מרופשים מתועבים בעמדות כוח בתקשורת), זה שהוא עבר לטלויזיה, זה שמחזירים את הרפשן המטורף לאחר שנזרק (ולא מסיבות של סקסיזם מנוול אלא כנראה בגלל העמדה הפוליטית שלו), אכן,  זהו תסמין של רקבון במדינה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לוסי התנהגה כמו המלט ולא כמו יוליוס קיסר .'
לוסי התנהגה כמו המלט ולא כמו יוליוס קיסר .
27/03/2020 | 12:04
4
לפעמים צריך לחצות את הרוביקון .
אקטואליה >>
לצפיה ב-'למה לדעתך היא הפגינה טפשות? מי שנאמן לדעתו ואומר אותה בגלוי'
למה לדעתך היא הפגינה טפשות? מי שנאמן לדעתו ואומר אותה בגלוי
23/03/2020 | 19:56
1
12
גם במחיר אובדן עבודה - נחשב לטיפש? 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מעשה טיפשי הוא לנקוט בצעד לא ראוי ואסור ביודעין'
מעשה טיפשי הוא לנקוט בצעד לא ראוי ואסור ביודעין
26/03/2020 | 06:07
9
לוסי אישה חכמה ואינטליגנטית והיא יודעת שכעובדתציבור אסור לה להתבטא בנושאים פוליטייים שנויים במחלוקת בפומבי.אז אם היא בכל זאת עשתה את זה יכול להיות במכוון תוך ידיעת התוצאות הצפויות או בתקווה שזה יעבור בלי תגובה חריפה כמו פיטורים ואז המעשה הוא טיפשי.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לוסי לא טפשה ולקחה בחשבון שיפטרו אותה בעקבות דבריה .'
לוסי לא טפשה ולקחה בחשבון שיפטרו אותה בעקבות דבריה .
23/03/2020 | 17:54
1
35
עובדה שהיא לא התנצלה ועומדת בתוקף ומאחורי הדברים שלה. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 07:22
3
לצפיה ב-'אראל סגל לא פוטר . לוסי פוטרה .'
אראל סגל לא פוטר . לוסי פוטרה .
26/03/2020 | 12:13
11
לצפיה ב-'אשה נבונה מאד, תרבותית מאד, דוגמה להמון "יהודים"'
אשה נבונה מאד, תרבותית מאד, דוגמה להמון "יהודים"
23/03/2020 | 21:05
11
37
שאינם ראויים כלל להקרא "יהודים".
אקטואליה >>
לצפיה ב-'יצאתי חוצץ נגד נשואיה לצחי הלוי והתנגדתי לכך נמרצות...'
יצאתי חוצץ נגד נשואיה לצחי הלוי והתנגדתי לכך נמרצות...
24/03/2020 | 09:21
10
45
...כי רציתי שתינשא לי...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה צוחק, נכון?'
אתה צוחק, נכון?
26/03/2020 | 01:03
9
32
היית מתחתן עם ערבייה?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כן, זה נטען בהומור, וכן, אם הייתי חש כי מדובר ב- soul mate.'
כן, זה נטען בהומור, וכן, אם הייתי חש כי מדובר ב- soul mate.
26/03/2020 | 09:20
20
לצפיה ב-'הולך וסובב הגלגל.'
הולך וסובב הגלגל.
26/03/2020 | 18:19
2
19
התחלת מתרבות ערבית,
ואתה חוזר לתרבות ערבית.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'???'
???
26/03/2020 | 19:00
6
לצפיה ב-'העיקר שאתה מבין את עצמך'
העיקר שאתה מבין את עצמך
26/03/2020 | 19:30
8
לצפיה ב-'ספציפית, הבחורה הרבה יותר ישראלית מאשר בחורות רבות שאני'
ספציפית, הבחורה הרבה יותר ישראלית מאשר בחורות רבות שאני
27/03/2020 | 12:53
4
9
מכיר.
"חטאה" היחידי - בקורת על נהנתניהו...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'חטאה הוא חטא הטיפשות . הנצרות מתאימה לה יותר מהאיסלם .'
חטאה הוא חטא הטיפשות . הנצרות מתאימה לה יותר מהאיסלם .
27/03/2020 | 13:12
3
5
לצפיה ב-'יהדות, איסלאם, נצרות - סדנא דארעא חד הוא.'
יהדות, איסלאם, נצרות - סדנא דארעא חד הוא.
27/03/2020 | 15:08
2
6
כל האמונות הבלותיות במדה שווה ומאמיניהן כולם לוקים בתפישת המציאוּת...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הרבה'
הרבה
27/03/2020 | 16:24
1
4
אתה לא מבין .
לוסי נהגה לפי מצוות ישו .
היא הגישה את הלחי השניה .
 
לא סוג האמונה חשוב אלא איך נוהגים המאמינים של כל דת .
אתה למשל 
מתנהג כמו חסיד שוטה של מרקס .
אקטואליה >>
לצפיה ב-'להגיש את הלחי זה יהודי.'
להגיש את הלחי זה יהודי.
27/03/2020 | 17:02
9
מגילת איכה ג' ל'  "יִתֵּן לְמַכֵּהוּ לֶחִי, יִשְׂבַּע בְּחֶרְפָּה"
 
והפרוש של ר' יוסף כספי:
יתן למכהו לחי - שלא ימאן לסבול מכות האויב , אחר שכן רצה יי' .
 
 
 
אקטואליה >>
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 07:34
6
לצפיה ב-'הרשה להבהיר ולחדד !!!'
הרשה להבהיר ולחדד !!!
26/03/2020 | 16:55
5
26
לוסי האריש לא מעניננת את קצה הזין
היא לא אורים ותומים של אף אחד, לא משכילה מי יודע מה, לא פילוסופית, לא מנוסה בבוליטיקה, לא עשתה יותר מידי חסדים וכולי
כולה פלוצה ערביה, שהסמול ניפח לממדי היסטריה פאתטית
אני לא מיניתי אותה "להילחם על הבית שלי", אני רגוע לחלוטין, לחלוטין לא מתרגש מהשטויות שלה, וחי טוב מאוד עם מה שקורה במדינה
לא טוב לה ? ישמחו לבעוט לה בתחת בגשרי הירדן, שם ... במלכה ההאשמית היא לא תעז להפליץ את ההבלים שלה בפומבי, ולנו יהיה שקט ממנה ומימך
יאללה, תן גז
 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הזין שלך לא מעניין אף אחד ואף אחת, אתה יכול להיות'
הזין שלך לא מעניין אף אחד ואף אחת, אתה יכול להיות
26/03/2020 | 17:11
4
31
החרבון שלוסי אהריש מחרבנת.
אחד כמוך הוא הזבל של המדינה הזו, חרפה לחברה היהודית הישראלית.
לוסי אהריש היא מטובי ה(א)נשים בארץ הזו. היא כבוד לחברה הישראלית כולה.
 
 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מלאכים יש רק בגן העדן . טהרנות היא סמל יפה אבל רע .'
מלאכים יש רק בגן העדן . טהרנות היא סמל יפה אבל רע .
27/03/2020 | 12:01
14
רק דרך אחת מביאה הישגים וגם הם מוגבלים .
TIT FOR TAT .
לוסי , במקום הרצאה א - ר - ו - כ - ה על צדק הייתה צריכה
לתקוף את אראל סגל שהוחזר לעבודה אחרי 5 ימים .
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לוסי אהריש לא מעניינת אף אחד - טוב שפוטרה'
לוסי אהריש לא מעניינת אף אחד - טוב שפוטרה
27/03/2020 | 17:41
2
12
ואת יכולה להמשיך להתפוצץ מכעס ותסכול !! 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הזין והביצים שלך יכולים להמשיך להתפוצץ מתסכול,'
הזין והביצים שלך יכולים להמשיך להתפוצץ מתסכול,
27/03/2020 | 18:10
1
8
לוסי אהריש היא בתאדם נפלאה, והיא כבוד למדינה הזו.
במדינתנו יש המון "יהודים" שאינם אלא ערברב שנדבק לעם היהודי, זבל שנספח אלינו ולרוב הצער הועלה לארץ, אלהים יודע ע"י אילו טפשים.
לוסי אהריש היא, לעומתם, כבוד לחברה הישראלית ולארץ הזו.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הם עדיפים על אשכנתוזים כמוך'
הם עדיפים על אשכנתוזים כמוך
27/03/2020 | 21:23
3
זקנה סתומה שכמוך
אקטואליה >>

הודעות אחרונות

15:18 | 18.07.20 שובו של גוי ואבוי
14:25 | 18.07.20 שובו של גוי ואבוי
21:22 | 17.07.20 שובו של גוי ואבוי
07:54 | 17.07.20 הגולדי היחיד
20:12 | 16.07.20 שלום אך שווא2
16:12 | 16.07.20 marabo
13:32 | 16.07.20 מוטי חוף מציצים 11
00:40 | 16.07.20 דיברגנט
20:06 | 15.07.20 אבנר ג2

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ