הדיקטטור מבלפור מאיים על סיום הדמוקרטיה בישראל :

סתוונית333

Well-known member
וזה מה שפרסם החצוף מבלי לשתף את הציבור כנהוג בדמוקרטיה:

"זו פנייה מיוחדת לכל האנשים הנפלאים והמסורים בשכבות הניהול והפקידות, בכל אגפי הממשלה, שרים, מנכ״לים, מנהלים ומקבלי החלטות: אנחנו בעת חירום וצריך לפעול במהירות שיא כדי להקדים את הקורונה. בכל מחיר. לכן: אם יש צורך, הפרו ביודעין את הכללים! תעגלו פינות!"

סתוונית333

Well-known member
התעמרות המשטרה בנוסעי שיירת המחאה גם הוא צעד נגד הדמוקרטיה

שיירת המחאה עלתה למחות על הרס הדמוקרטיה והמשטרה נתנה דו"חות על הפרעה לתנועה בכביש פנוי לגמרי.

סתוונית333

Well-known member
ראשי כחול לבן – אתם משת"פים של הנאשם

בלתי נתפס שאתם מנהלים מו"מ קואליציוני עם מי שגונב את הדמוקרטיה, מנטרל את הכנסת, דוחה את משפטו, ובסוף המשטרה שלו עוצרת שיירה שיצאה להפגין נגד כל זה. אתם חסרי דרך. נטולי עקרונות. אכזבה אחת גדולה.

בזמן שרבים דורשים מהיועמ"ש ומבית המשפט העליון לומר את דברם בנוגע לאי כשירותו של נאשם בפלילים לעמוד בראש ממשלה, גילינו שבני גנץ והקוקפיט הוליכו אותנו שולל ומנהלים עם הנאשם משא ומתן להקמת ממשלת אחדות, תחת אצטלת משבר הקורונה.

בלתי נתפס שאתם עושים את זה בזמן שהוא מטייח במופעים מגוחכים מדי ערב או שניים את מחדלי מערכת הבריאות הכושלת, גונב לנו את הדמוקרטיה תחת "מצב החירום", סוגר לנו את מערכת המשפט, מנטרל את הכנסת, דוחה את משפטו, ובסוף המשטרה הכפופה לו עוצרת שיירה שיצאה להפגין נגד כל זה.

אתם חייבים לפרוש מיידית מהמו"מ על ממשלת אחדות ולצאת בקריאה למי מבלוק הימין שעיניו עדיין בראשו להצטרף אליכם במסע הארוך להוצאת המדינה מהמשבר הבריאותי, לא פחות חשוב מכך מהמשבר החברתי, ויותר מכל להגנת הדמוקרטיה. כאשר הראשון יאזור אומץ, יגלה אחריות לאומית וינטוש את הכת הפוליטית שיצר הנאשם מסביבו, ילכו ככל הנראה נוספים אחריו.

זה תרחיש האימים שממנו הוא חושש. אני רוצה להאמין שעדיין נותרו אנשים בעלי יושרה בבלוק הימין, שיחליטו שהגיעה עכשיו העת לעזוב את הנאשם, מתוך הבנה עמוקה שהוא גורר את המדינה, אותנו ואת הדמוקרטיה שלנו לתהומות אין חקר.

זה לא יקרה – זה לא טוב, אבל בעיניי עדיף אפילו סיבוב בחירות רביעי. אני מקווה שאז אולי תבינו שאתם צריכים לקלף מעליכם את התחפושת המגוחכת שלבשתם. אז תתחילו להשמיע דברים ברורים, להתוות אידיאולוגיה אמיתית וערכים, ולהיפטר מהיועצים שמדברים מגרונכם. תתעוררו, עוד רגע יהיה מאוחר מדי.

יובל דיסקין

הכתבה במלואה https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5698148,00.html

עדיף להיות משתפים של האויב הערבי, אליבא דבזיוני הסמול

סוהי 7

New member
צודקת

עדיף לנהל משא ומתן ולשתף פעולה עםחבורה של אנטי ציונים,מתנגדים למדינה יהודית,משבחי טרוריסטים רוצחים ומכתירים אות בתואר "שהידים" משמע קדושים,שואפים לחיסות מדינת ישראל ע"י הפיכתה למדינת כל אזרחיה,ביטול חוק השבות והחלפתו בחוק השיבה הדמוקרטי שיבה ליהודים וערבים כאחד שמשמעותו ברורה..............אז אנחנו אמורים לצפות מרמטכ"ל צה"ל לשתף איתם פעולה רגע לפני שימליצו לתבוע אותו בבית הדין בהאג על רצח ילדים ערבים?

סתוונית333

Well-known member
ברור שאני צודקת

ולא רק אני חושבת שהשטן שהשתלט על בלפור מסוכן לדמוקרטיה.

סוהי 7

New member
את גם מתעלמת

קראי שוב את התגובה הקודמת שלי ונסי להתייחס עיניינית

סתוונית333

Well-known member
סתום, חצי מליון המובטלים ומאות אלפי ההורים ששילמו לצהרונים

ולגנים הפרטיים שילדיהם בבית ,הם גם מהימין ואת הזין תקבל הממשלה שלך.

סתוונית333

Well-known member
הרעיון עלה אצלי אחרי שצפיתי בתמונות שלך . אני באמת לא מבינה

איך נשארת בחיים ולא נחנקת למוות. אולי תספר לנו מהחוויה האישית שלך

סתוונית333

Well-known member
לממשלת ישראל אין תוכנית . אין לה תוכנית מסודרת לטפול

במגיפה ואין לה תוכנית כיצד לפתור את המשבר במשק ובמאות אלפי המפוטרים והמובטלים שהיא הוציאה מעבודתם .

Henry0

Well-known member
תכניות ניתן להעתיק ממדינות אחרות

שוויץ יצאה אתמול בתכנית מעניינת.
היא הקציבה (בינתיים) מעל ל -40 מיליארד דולר, ועיקר הכסף הולך לבנקים לצרכי הפרטים והחברות.
הבנקאי של כל אדם או חברה מכיר את המשפחה או החברה הכי טוב, ואם הוא מבין שהאדם או החברה נפגעו בגלל המגיפה, הוא מעביר להם מיידית את הכסף הדרוש להם.
לשכירים או עצמאיים מובטחים 80% מהמשכורות שניפגעו.

כל הסיפור הוא להעביר את הכסף מייד, לכל מי שצריך, במינימום בירוקרטיה.
וזאת מדינה לא יכולה לעשות במישרין, והיא ניזקקת לכך להרבה "סוכנים", כמו הבנקאי שלך.

סתוונית333

Well-known member
מה אתה אומר, גם בשוויץ יש גרעון של 54 מיליארד שקלים כמו

שיש כאן? מאיפה יעבירו כסף לנפגעי המשבר ? אתה תתרום?
או ששרי הממשלה וחברי הכנסת החזירים יתרמו ?

Henry0

Well-known member
מהשנים הבאות

לממשלה השוויצרית אין הרבה כסף.
המסים בשוויץ נמוכים, והממשלה מקבלת חלק קטן ביותר מהמסים.
כך שלממשלה השוויצרית אין הרבה כסף.

השאלה מאיפה הכסף זו כמובן השאלה הראשונה ששר האוצר נישאל.
התשובה היתה, שמעט רזרבות יש, אך בעיקר ממה שנצטרך להרוויח בשנים הבאות.

אבל שאלת לא לעניין.
כי השאלה אינה מה כמות הכסף? אלא את אותה כמות שמחליטים לתת לאנשים, איך עושים זאת מייד, לכולם, ובלי בירוקרטיות?
---

כדי שהממשלות תוכלנה להשקיע בבעייה, הן חייבות להכנס לגרעונות.
לכן כל כך חשוב שבזמנים כתיקונם לממשלה לא יהיה גרעון, כדי לאפשר רמת גרעון למקרה אסון עתידי.

אם מוכרחים ניכנסים לגרעון ממשלתי
כאשר אובאמה ניכנס לגרעון כדי להציל את הכלכלה האמריקאית, לא היתה ברירה אחרת.
כאשר טראמפ מכניס את ארה"ב לגרעון, כדי שהכלכלה היום תפרח ע"ח המחר, זו התנהגות לא אחראית.

גם ישראל נמצאת היום בגרעון מעט גדול מדי,
על אף הצמיחה הגבוהה הייחסית בישראל, ישראל מגדילה את הגרעון, מה שמוכיח שהצמיחה לא היתה כולה אמיתית, אלא חלק היה הוצאה כעת ע"ח העתיד, וכעת יקשה עלינו יותר לקחת עוד הלוואות עתידיות למען הטיפול המחויב מהמגפה.

סתוונית333

Well-known member
הנרי אפס, עשה טובה ולך תזיין את השכל עם השטויות שלך

במקום אחר .
אפס במומחיות לקורונה ואפס במומחיות לכלכלה.

Henry0

Well-known member
אני מצטער שהעובדות שאני מבין, הן מעל יכולת ההבנה שלך.

סוהי 7

New member
נפלת עם הנגוע בנגיף ההתנשאות של המתרפס בפני צדיקי אירופה

מבחינתו שווייץ הניטרלית עד מוות היא גן עדן לחוכמה ולצדק,אבל ישראל יודעת ללמוד ממדינות אחרות....ראויות יותר.

סתוונית333

Well-known member
איפה אתה רואה שנפלתי? ליפול משמעו להשקיע בויכוח חסר תוחלת

אז מצידי שיקשקש את עצמו למוות וימשיך לחשוב שהוא החכם מכולם. . היחידי שמריע לו הוא המנהל הקודם .של הפורום .

למעלה