האם סנדרס לא מזכיר לכם את קורבין?

marabo

Well-known member
האם סנדרס לא מזכיר לכם את קורבין?

ניראה ששניהם יצאו מאותה מאורה.

סנדרס מזכיר את קורבין וגם את אובמה

סנדרס שונא ישראל ידוע ונקווה שהדמוקרטים לא יבחרו במנוול הזה

וכי קורבין יהודי וסנדרס גוי?

שסנדרס יהודי ומעיניו אצל היהודים ודואג להם ורוצה בטובתם
ואין מעיניו ליהודים הימנים שהרי אין רוצין המה בטובת ישראל
וקורבין גוי ערל לב ורוצה בטובת הישמעלים ואין מעיניו ליהודים השמאלנים שהרי רוצין הם בטובת ישראל
אז צא ולמד

marabo

Well-known member
שאני הקטן אינני קורא כליות ולב

ומתבונן אני במעשיהם ובדבריהם של אלו ומוצא אני אותם זהים זה לזה

קשקושין שכבודו ימני ואינו רואה בעין שמאלנית

ולו היה רואה בעין שמאלנית היה רואה נכוחה שנאמר
נתתי להם עיניים ולא יראון אזניים ולא ישמעון פה ולא ידברון
אמר רבי יוסף הגלעדי, אין זאת אלה שכיוון מלך המלכים לימנים ולא לשמאלנים . שאומר הכתוב להם שאין מעידה על חיבה ומין הידועות שאין הוא אוהב את הימנים
אז צא ולמד

חחחחחחחחחחחחחחחח ל

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחח
תודה גוטה גוטרמן / ברלינר / כל שלל הניקים שלך.
על שאתה מגחיך את השמאל ומראה את חולשתו הרוחנית.
ח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הוא מזכיר לי את רות פישר, המנהיגה הקומוניסטית ממוצא יהודי

באוסטריה ואח"כ גרמניה של שנות ה-20.
&nbsp
פישר שביחד עם העזר-כנגדה ה'יהודי' כמוה ארקדי מאסלוב הנהיגה את המ"ק הגרמנית, שנאה את בני עמה שנאה יוקדת, והיתה הולכת לנאום בפני קהל 'מעורב' של קומוניסטים ונאצים ומשסה אותם ב'קפיטליסטים היהודיים': 'רמסו את הקפיטליסטים היהודיים, תלו אותם על פנסי הרחוב', צרחה השרמוטה הסמאלנית לאספסוף האנטישמי הגרמני שהגיב בתשואות רמות.
&nbsp
המשך סיפור חייה מרתק כשלעצמו ומשקף את גורלו של דור שלם.
&nbsp
בשלב מסויים סר חינה וחינו של בן זוגה והם סולקו מהמ"ק הגרמנית. לאחר ש'אוהדיה'-לשעבר הנאצים תפסו את השלטון, שני בני הזוג ברחו מגרמניה לצרפת. ב-1936 הם נידונו למוות שלא בפניהם באחד ממשפטי הטיהורים במוסקבה בתור 'טרוצקיסטים' ו'סוכני הפאשיזם', ומאסלוב חוסל ב-1941 לאור היום ברחוב בהוואנה בירת בקובה ע"י סוכני הנקו"ד.
&nbsp
פישר עצמה הצליחה להשיג אשרת כניסה לארה"ב והתיישבה בניו יורק. שם היא הפכה לאנטי-קומוניסטית לוהטת וכתבה את ספרה הידוע Stalin and German Communism. אחרי המלחמה היא הופיעה כעדה מטעם התביעה בוועדת הקונגרס של מק-קארתי נגד שני אחיה הקומוניסטים נאמני סטאלין גרהרט והנס אייזלר, וסייעה לגרש אותם מארה"ב.
&nbsp
&nbsp

סטילהוק

New member
כולי תקווה שבלומברג היהודי הציוני ינצח אותו בסופר טיוזדיי

כולי תקווה שבלומברג היהודי הציוני אוהב ישראל ואחד התורמים הגדולים למדינת ישראל ינצח אותו בסופר טיוזדיי הקרוב ויהיה המועמד לנשיאות מטעם הדמוקרטים. אסור בשום פנים ואופן שסנדרס יהיה אפילו מועמד, כי רק לחשוב שהוא עוד עלול להיבחר לנשיא ארה"ב מעביר חלחלה לא רק בקרב הישראלים אלא גם בקרב הדמוקרטים בארה"ב עצמם. אסור שסנדרס ייבחר לנשיאות, הבן אדם הזה מסוכן.

הפעם לא אחלוק עליך .

גם שעון מקולקל צודק פעמיים ביום.
הרבה יהודים בארה"ב תומכי המפלגה הדמוקרטית אומרים שאםברני בוגדנוביץ סנדרס ינצח את שאר המועמדים ויהיה המועמד לנשיאות הם לא יבחרו במפלגה הדמוקרטית לנשיאות .

למעלה