מ"מ פרקליט המדינה החליט לחדש החקירה בפרשת "המימד החמישי"

אין דבר כזה אם הפרקליטות

לא הייתה מצליחה להוכיח את אשמתו הוא היה מזוכה
זדורוב הורשע ע"פ הודאתו על סמך הוכחות שהוצגו לבית משפט
אין מונח משפטי ספק אשם
תראה לי משפט בפסק הדין של זדורוב או כול פסק דין אחר שאומר שהנאשם לא הצליח להוכיח את חפותו ולכן הוא אשם מחמת הספק
לא תמצא אחד כזה
אבל כן תמצא בהרבה פיסקי דין התובעת לא הצליחה להוכיח מעל לספק סביר את אשמתו שח הנאשם ולכן הוא זכאי מחמת הספק

התבלבלת...'הוכחת החפות' היא משהו המתאים למשטרים האהובים עליך

מבית מדרשו של אביך הרוחני.
&nbsp
למשל: "תוכיח שלא קיבלת כסף מהציונים כדי לרצוח את מנהיג המהפכה".
&nbsp
אה, אינך יכול להוכיח? הינה ההוכחה לאשמתך. פסה"ד: ראסטרלייט' ייבו קאק אימפריאליסטיצ'סקויו אי פאשיסטסקויו סאבאקו - לירות בו כמו בכלב אימפריאליסטי ופאשיסטי.
&nbsp
במשטר שלנו יש *חזקת* החפות: התביעה היא שצריכה להוכיח מעל לכל ספק סביר את אשמתו של הנאשם, וזה נהנה מחזקת החפות עד שפסה"ד יהפוך לחלוט.

אני יודע...אצל אביך הרוחני היטלר

הוכחת חפות כלל וכלל לא היתה קיימת
די היה אם התובע הכריז שהנאשם אשם

אבל תגיד
מה היה בסוף עם התחנונים שלכם אצל היטלר שיקבל אותכם כשטינקרים?...
הוא בסוף נעתר?....

כי אני שמעתי שהוא כמעט נחנק
מהצחנה שנדפה מאבותיכם שנועדו עימו

איך שלחתם אותם ככה אליו בלי להתרחץ?....
לא התביישתם?....איכס....

אתה מדבר על דודך, שותפו של אביך הרוחני?

אאל"ט הוא דווקא קיבל אתכם כשטינקרים, בייחוד בהונגריה כשסייעתם לו להשמיד את היהודים.

סטילהוק

New member
אל תצפה לאובייקטיביות מביביסט שפוט ועיוור של נתניהו

עדר הצבועים השפוטים של נתניהו הם האחרונים שאפשר לקרוא להם אובייקטיביים. בגלל זה גם קוראים להם עדר הביביסטים, בגלל שכמו עדר עיוור אין להם שמץ של הגינות ואובייקטיביות כשמדובר באדונם השרלטן המושחת השקרן ומפר ההבטחות הסדרתי הכי גדול בתולדות המדינה.

ayb1

Well-known member
מבקר המדינה הוציא דוח על המשטרה לא על המימד החמישי

ואת הדוח הזה כבר חקרו ובדקו מזמן ,המסקנות גם ידועות,כולם נגד דרך ההתקשרות של המשטרה.

אז אפשר לנסות להפעיל ספנים בלי בסיס על החברה הפרטית אבל כדאי לזכור החברה ופעילותה לא נבדקו כי למבקר המדינה אין יכולת חוקית לבקר חברות פרטית .

המבקר יכול לבדוק רק את פרטי ההתקשרויות של ראשי המשטרה, האם עמדו בהנחיות הממשלה וראשה.והאם רוה"מ ושר המשטרה פעלו כחוק.
כל היתר ספין מקושקש.

ומה זה קשור עכשיו ראש כרוב לעניין ?

למבקר המדינה אין סמכות לחקור את המימד החמישי
אבל לפרקליטות יש ועוד אך סמכות לחקור את המימד החמישי אם פרטי ההתקשרות בין המימד החמישי למשטרה היו פליליות או לא

סטילהוק

New member
נתניהו השרלטן המושחת מבלפור קיבל 16 מיליון בפרשת המניות

ועד היום עוד לא נפתחה חקירה נגדו למרות שהתיק מוכן לחקירה מזמן, אבל נחש מה? המינויים של המושחת מבלפור מעכבים את פתיחת החקירה כבר יותר משנה. ואני כבר לא מדבר בכלל על פרשת הצוללות שם כבר מדובר בכלל על בגידה בביטחון המדינה ועסקים עם איראן...

סטילהוק

New member
זה היה ההסכם בינו לבין אוחנה חותמת הגומי של הנאשם בפלילים

זה גם היה ההסכם בין אוחנה לבין מי שניסה למנות קודם לממלאת מקום פרקליט המדינה שהחליטה לוותר על "התענוג" בלשמש המריונטה של הנאשם בפלילים דרך הפאפי של נתניהו שמונה לתפקיד גם הוא כדי לשבש את חקירותיו ומשפטו של אדונו השרלטן המושחת.

לך תסביר את זה לימנונים הרדודים האלה....

הראש שלהם הוא כמו גוש בטון
אתה יכול לחדור לתוכו רק עם מקדח "וידיא"
שמחובר למקדחה שגם מסתובבת וגם דופקת

(אצל הימנונים המקדחה חייבת להיות רוטטת ודופקת...
הרטט והדפיקות עושים להם את זה....)
ונתניהו מצטיין בקידוחים כאלה...

סוהי 7

New member
אתה צבוע קטן פטתי ועלוב

כל מילה רעה או נגד נתניהו מתקבלת אצלך אוטומטית בברכה ואתה מוסיף כהרגלך את מירע כינויי הגנאי האינפנטילים השגורים על כל פה שמאלני מעוות.
ברגע שעולה בעיה פלילית או נכלולית או לא ישרה על מי ממנהיגי השמאל או היריבים של נתניהו אתה מיד מצטרף להגנתם ועטה כל מאמץ אימפוטנטי להפוך את זה למשהו המצביע על נתניהו כאילו גם בזה הוא אשם.
אני מציע לך למצוא פינה מבודדת ולהקיא על עצמך.

שכחת להזכיר עוד תכונה מכוערת שמאפיינת אותי

אני מתעב כל ימנון שרצח ראש ממשלה
או שהסית לרציחת ראש ממשלה, ולאחר מכן
גם ירש אותו.....

אתה מתעב את פרס שירש את רבין?

סמאלן דביל, לא מאופס על עצמו.

או בשפתך הגבלסית: איך שפרס ראה את בוגדנותו של רבין, מייד פתח במלחמה נגדו.

tgranot1

New member
זה מאוד פשוט: הביביסט הממוצע לא מבין משפט ודיני ראיות.

אז המח המופשט שלו יתפוס את התהליך כצורך בקיזוז. יען - אם ביבי מושחת גם גנץ צריך להיות. וכשזה לא יקרה - אז הפרקליטות מושחתת. וזה בדיוק הבלוף שינסו למכור לו בין היתר חולירות כדוגמת מיקי זוהר וביטן שכן למדו משפט ויודעים אחרת.

למעלה