"רק לא נתניהו" - זוהי מטרה ראויה בהחלט...יש לסלק את האיש הזה

אבנר ופנתרית בדיאלוג הזוי מצחיק עד דמעות

מה יצא מכל הקשקוש המטורלל שלכם?
בגין היה נציב בית"ר.
אב בי"ר היתה תנועת נוער.
לתנועת נוער יש חניכים בגיל 14-15, אין להם נשק, אין להם שום בסיס צבאי , ואני כבר לא מדבר על זה שאין אפיל אפשרות להתקקשר איתם בשום דרך.
להעלות בדעתך שהדרישה מראש תנועת נוער שאין לו אפילו אקדח בכיס (כלומר מנחם בגין)היא אותה דרישה מראש ארגון צבאי (כלומר בן גוריון)שלמרותו סרים אלפי לוחמים עם נשק זה לא מטומטם.
זה חולני

לא צריך ללמוד כלום משום מומחית

בשביל לדבר נורמלי בתקשורת.גנץ נראה מסורס בלי שום אמת. היועצים מכתיבים לו מה להגיד.פשוט מתעללים בו.

אבל מה לעשות שנתניהו הלך לאותה "מומחית" כדי לקבל אצלה

שיעורים, מה להגיד ואיך להגיד
שיעורים שבעבורם היא נהגה לקבל סכומי כסף גדולים כשכר טרחה
אני רק לא יודע מי פתח את ארנקו ושילם את אותם כספים
כי הרי מן המפרסמות שנתניהו היה והינו קמצן חסר בושה

ההערכה שלך את גנץ ואת דבריו היא שלך
וזכותך לחשוב מה שאתה רוצה
אני לא מנוי על תומכיו

אבל לדעתי הוא עדיף על נתניהו
השקרן המפורסם שקופה של שלושה שרצים תלויה לו על גבו

ככל הידוע לי גם הדביל ההוא ג'ורג' בוש הבן קיבל אצלה שיעורים

ותראי מה יצא ממנו....

ייתכן..... כנראה רבים מהפוליטיקאים האמריקאיים למדו אצלה.....

אבל בכ"ז, ג'ורג' בוש הבן נמנה על אצולת החברה האמריקאית (וראיתי איך ישב, איך התנהג, בבית הנשיא הישראלי. כמו נסיך. לעומת העםהארץ המבייש פרס). אז סביר שגם השתתף, כשהיה באוניברסיטה, במה שמכונה "מועדון ויכוחים" של הסטודנטים. ואף אם לא, הוא היה נסיך, כאמור, במראהו ובהתנהגותו. להבדיל מפרס , פשוט העם העלוב והמגמגם.

את מתכוונת לפרס ההוא

שהקים את התעשיה הצבאית ואת המרכז הגרעיני
נטל חלק אדיר באחריות על מבצע אנטבה
ויזם את הסכם אוסלו המבורך?...

אכן אי אפשר להשוות אותו לג'ורג' בוש הבן האהבל שנהיה נשיא

חוץ מביבי,מי עוד הלך למומחית?

ברק הלך למומחית? שרון?רבין? פרס? ציפי לבני? גלעד ארדן? הם כולם מדברים נורמלי. לא צריך להיות ביבי ולא צריך אימונים בשביל לדבר נורמלי. לגנץ יש יועצים גרועים שמסרסים אותו והוא נראה כמו רובוט שמעביר דברים ואומרים לו בדיוק מה להגיד. אני מאוד אוהב את גנץ ומעריך אותו אבל רבאק אי אפשר להיראות ככה בתקשורת..לבוגי אשכנזי ולפיד יש מומחית?הם גם מדברים נורמלי. אני ממש לא שמח לראות ככה את גנץ להיפך

א. פרס היה איש פשוט שכל הופעתו ביישה, למשל אותי.

(לא אשכח את ביקור הנשיא ג'ורג' דבליו בוש בישראל, כשפרס היה נשיא, את התמונות של פרס העםהארץ הזה, היושב באיזה מכנסיים זולות וברגליים פשוקות מול הנשיא האלגנטי, מעילית החברה האמריקנית, ומגמגם מולו. ). ב. ציפי לבני משעממת רצח כשהיא מדברת. אין לה שום כריזמה, היא באנאלית להחריד בדיבוריה. ג. כשרבין דיבר, התחשק לישון. לאט לאט, משך את המילים. כשרון דיבור בציבור לא היה הצד החזק שלו. ד. שרון? דיבר נאה, שמעתי אותו פעם באיזה כינוס, הרבה לפני שהתמנה לראשות הממשלה. דיבר בחמימות ובאנושיות. אבל לרמת הרהיטות והברק המילולי של נתניהו הוא בכלל לא השתווה. אין מה להשוות בכלל. ד. גלעד ארדן? מיהו ומהו? לא שמעתי אותו, לא עוקבת אחריו, לא חושבת אותו לאיזה מנהיג. בקיצור - אף אחד לא משתווה ללהטוטים המילוליים ולהופעה המלוקקת של ביבי. גנץ מסורס???? האיש הזה היה רמטכ"ל. נכון, לדבר ולהיראות כמו שחקן-לשעבר אינו יודע. (זוכרים את הנשיא רייגן?). לא, איני מתפעלת מדיבורו. גם איני יודעת, האמת, מה האג'נדה שלו. אני מהססת מאד מאד אם להצביע כחול לבן. אבל אם מה שחשפו על ביבי נכון, אם שחיתויותיו רבות, הרי את המגאלומן הזה צריך כבר לסלק מראשות הממשלה. ומה עוד שהחבורה אמסלם-ביטן- רגב דבוקה סביבו כמו זבובים לדרעק. וצריך לסלק אותם מיד.

שרון ופרס דיברו מעולה,וגם רייגן.טוב תעשי לי טובה....ביי

הכל נכון, אבל אחרי כמה שיעורים אצל "במומחית"

כל אחד נהיה דובר מצטיין
אפילו אם כל הנסיון שלו מסתכם בכך שהיה.....
זבן בחנות למכירת ארונות מטבח

טוב, הגזמת. נתניהו הוא בן להיסטוריון טוב, ובעל תואר

במדעי המדינה (ובכלכלה). נתניהו כתב ספר טוב מאד - "מקום תחת השמש". לקרוא לו "זבן בחנות למכירת ארונות מטבח" זו חוצפה. (אגב, הוא השתלב בחברת הרהיטים הזו כאיש שיווק, ודאי בכיר).

יו את מעפנה אמיתית,את כל הזמן כותבת שמות של ספרים

בשביל להרשים כאילו יש לך ידע ואת מבינה. יש לי בבית את כל הספרים שאת העלת ויש לי ספרייה ענקית של ספרים של זבוטינסקי האצל והלחי וכולי..אני לא כל הזמן מתלהב כמוך להראות שכאילו אני מכיר ומבין. חתיכת מעפנה אז קראת את מקום תחת השמש.

מה אתה אומר?....בן להיסטוריון...וגם כתב ספר

ואני אומר לך שאם תצא לרחוב ותשליך אבן באקראי
חזקה שהיא תיפול על ראש של היסטוריון....
(זהו הקורס הקל ביותר באוניברסיטה)

ובענין הזה שהוא "כתב ספר"
אני תוהה אם הוא גם קרא ספר

אכזבת אותי. מקשקש סתם.

גם מתנגד לנתניהו ודרכו לא צריך להיות עיוור למעלותיו, ולא צריך לנסות להטעות. אני קוראת על שחיתויותיו החומריות של נתניהו, אני קוראת על התנהגותה הפסיכית של שרה, ועל הזנות והפה הפעור המשתלח של הבן. אני סבורה שנתניהו צריך לשלם על כל זה. אבל יש לו גם מעלות, ביניהן הופעה לאומית מכובדת בחו"ל (אמנם המנהיגים האירופים לא משתכנעים ממנה, ואם איני טועה גם לועגים לה). והאיש משכיל מאד. והאיש בעל איי קיו גבוה. ולא שוכחת את שירותו הצבאי הטוב. לא צריך להשקיע בביצת רפש עד מעל לראש פוליטיקאי שאתה מתנגד לו. זה מגוחך, ופועל כבומרנג.

לא מסכים,ביבי מאוד מרשים ולא כל אחד יכול להיות דובר מצטיין

להגיע לרמה של ביבי מאוד קשה. אבל לא צריך את זה בכלל. מספיק מישהו שמדבר טוב רגיל

את יצחק מרדכי הוא לא הרשים כלל וכלל

"ביבי תסתכל לי בעיניים"
יענו: "יא חתיכת שקרן"....

יצחק מרדכי? הזבל המטריד מינית הזה? זה האדם שאתה מסתמך עליו,

רואה כדוגמה לדמות מוסרית שיש להקשיב לדבריה?

אתה מקשקש בשכל. אין ספק שהופעות מלוטשות מלוקקות

כמו של נתניהו הן תוצאה של לימוד ושל אימון. גנץ, הרמטכ"ל לשעבר, "מסורס"? נפלת על הראש.

למעלה