לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3624136,241 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אקטואליה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
וזאת ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל טוקבקיסט שמפריע להתנהלותו התקינה של הפורום, או שדבריו מנוגדים לחוק ו/או לתקנון ולהנחיות הנהלת האתר.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'מר יבגני ומר נססי זוכרים את הויכוח שהיה בנושא הגדרת טרור'
מר יבגני ומר נססי זוכרים את הויכוח שהיה בנושא הגדרת טרור
<< ההודעה הנוכחית
16/02/2020 | 09:36
66
39
והאם חיילים כלולים בתוכו  כלפי דן שילון.  
תנחשו מי עוד הגדיר זאת כך.  רמז:  "המולך" של ישראל.
https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4789906...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'בכל מקרה לפי ההגדרות העקומות האלו החמאס אינם טרוריסטים'
בכל מקרה לפי ההגדרות העקומות האלו החמאס אינם טרוריסטים
16/02/2020 | 11:18
26
19
כי למשל ירי טילים על באר שבע או אשקלון  זה פגיעה במטרות צבאיות  כי גרים שם הרבה קצינים ואנשי קבע שזה מטרה צבאית.  גם אנחנו עושים זאת שחיסלנו את ההוא מהגיהד האיסלמי ואת אישתו בבית האזרחי שלו.

אז אוקי הטילים של החמאס פחות מדויקים אבל הם לא אשמים שיש להם טכנולוגיה קצת פחות מדויקת, והם מנסים לתקן את המצב על ידי פיתוח מואץ של טילים יותר מדויקים, ( ותודה לביבי "הימני" ולשר ביטחונו שממשיך לסייע להם בהתעצמות הצבאית ), מאד חשוב לחמאס להקפיד ולפגוע רק בחיילי צה"ל אבל מה לעשות שהחיילים שלנו מסתתרים בתוך אוכלוסיה אזרחית, האם זה בסדר שקציני צה"ל ואנשי קבע  גרים בתוך אוכלוסיה אזרחית ?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'איך מטרות צבאיות? מסתובבים בבאר שבע תינוקות עם קלאצ'ניקוב?'
איך מטרות צבאיות? מסתובבים בבאר שבע תינוקות עם קלאצ'ניקוב?
16/02/2020 | 15:17
22
5
לפי ההגדרה פגיעה באוכלוסיה אזרחית משולה לטרור. תתחיל לחשוב לבד מיהם כל הגורמים שעושים זאת.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אבל מה אשם החמאס שמפקדי צה"ל מסתתרים מאחורי אוכלוסיה אזרחית'
אבל מה אשם החמאס שמפקדי צה"ל מסתתרים מאחורי אוכלוסיה אזרחית
16/02/2020 | 15:54
21
13
למה מפקדי צה"ל צריכים לגור בתוך אוכלוסיה "לא מעורבת" בתוך באר שבע שיש שם גם זקנים נשים וטף ?

ואם אתה טוען שירי על באר שבע זה כן טרור אז זה שישראל חיסלה את אותו גיהדיסט איסלמי זה גם טרור היא פגעה בו במקום אזרחי והרגה גם את אישתו.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'זה בדיוק העניין'
זה בדיוק העניין
16/02/2020 | 15:59
17
10
הפגיעה באישתו וילדיו הם גם סוג של טרור.  את זה בדיוק טוענים בחמאס. 

בכל מקרה ההבדל הוא שטרוריסטים כמו החמאס וחלאות תג מחיר  פוגעים בחפים מפשע במודע על מנת ליצור מודעות לעניניהם בעוד ישראל לפחות משתדלת לא לעשות זאת. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הם טוענים שלא במודע, שהם מכוונים למטרות צבאיות '
הם טוענים שלא במודע, שהם מכוונים למטרות צבאיות
16/02/2020 | 16:11
16
13
את הטילים האלו. חאלד משעל פעם נשאל על כך בראיון למה הם יורים על אזרחים ישראלים והוא התנצל על כך ואמר שהם מכוונים למטרות צבאיות ( ולא חסר כאלו בנגב ) אבל מה לעשות הטילים שלנו לא מדויקים ונשתדל לשפר את דיוקם בעתיד.

בכל מקרה העיסוק המטופש של השמאל בהגדרות מילוליות של מה טרור ומה צבאי  ומה אזרחי רק משחק לידי אויבנו.

ההתיחסות שלנו לפעולות האויב צריכה  להיות אחרת לגמרי  - כל פגיעה של האויב בצד שלנו הוא טרור ניפשע  ופשע מילחמה ולא משנה אם נפגעו חיילים או  ילדים או אזרחים או מילואימניקים ,  או צעירים לפני גיוס , או גובניקים בחופשת אפטר.....

וכל תגובה של צה"ל היא מוצדקת לחלוטין גם אם נפגעו בשוגג "בלתי מעורבים" בצד השני.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'עריכה'
עריכה
16/02/2020 | 17:36
3
לצפיה ב-'ההגדרות הללו מאוד חשובות שכן הם שומרות על מיקוד ורסן'
ההגדרות הללו מאוד חשובות שכן הם שומרות על מיקוד ורסן
16/02/2020 | 18:14
12
4
גם כשנלחמים .  האויב שלך גם הוא טוען שבכל פעם שאנו מורידים את החיילים שלו מדובר בפעולת טרור.  אם נלך לפי הדרך שלך, אדם שיבוא מבחוץ בחללית לא ממש יראה את ההבדל בטעונים בינך ובינם. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'בוודאי שיש הבדל בין טענותינו לטענותיהם'
בוודאי שיש הבדל בין טענותינו לטענותיהם
16/02/2020 | 18:36
10
5
אנחנו נלחמים על הארץ היחידה שלנו והם הערבים בעזה בגיבוי מדינות ערב מנסים לגזול אותה מאיתנו למרות שיש להם 22 מדינות לאום.
זו הארץ שלנו וזה הטענה שיש להשמיע למי שבא מבחלוץ עם חללית, ולא הטענות המטופשות שהם יורים על אזרחים ואילו אנחנו יורים על חמושים , מה זה כל ההבדל בינינו לבינם, עכשיו  לך תסביר להוא מהחללית  מה זה "אזרחים" בעצם, האם קצין צה"ל שחוזר הביתה לביתו בבאר שבע הוא אזרח או חייל ?

האם  שיטות הלחימה של כל צד זה כל מה שמבדיל בינינו לבינם ? ומה עם המטרות של כל צד ? מה עם זה שמטרתם לסלק אותנו מפה ולגזול את האדמה שלנו!
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הם טוענים עליך את אותו הדבר.'
הם טוענים עליך את אותו הדבר.
17/02/2020 | 00:34
9
4
הם טוענים כי חיו פה עד שהגיעו יהודים המנסים לדחוק אותם מהאדמה בשם איזו הבטחה אלוהית שקיבלו. מי שיבוא על חללית לא יבין זאת והטעונים יראו לו מאוד זהים. טו מייק אי לונג סטורי שורט: החמאס מוכר כיום כאירגון טרור, אם ישראל תתחיל להתנהל כמו החמאס גם אותה יאשימו בכך כולל הסנקציות הנילוות.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'איזו הבטחה אלוהית הערבים קיבלו במיוחד כזו '
איזו הבטחה אלוהית הערבים קיבלו במיוחד כזו
17/02/2020 | 00:46
1
6
שמנוגדת לחלק התנ"כי של הקוראן שבו כתוב שאללה ברא את סוריה הגדולה במיוחד בשביל בית דוד. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הסוס של מוחמד הפליץ בדרכו לשמים.'
הסוס של מוחמד הפליץ בדרכו לשמים.
17/02/2020 | 03:25
6
מה זה משנה בכלל?  ערבים גרו וגרים בא"י מזה מאות בשנים.  כל הזמן אנחנו חוזרים לנקודה הזאת וכל הזמן אתה מתעקש למחוק את העובדה הזאת המתודעה שלך.  אינך יכול פשוט לקחת כמובן מאיליו שאנשים צריכים להתפנות בשבילך בשל אמונתך.  אפילו לצלבנים זה לא עבד בטווח הרחוק. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'את טענותיהם קל מאד להפריך'
את טענותיהם קל מאד להפריך
17/02/2020 | 07:06
6
13
למשל באמצעות המפה המצורפת.   מיד ההוא בחללית יראה את החוסר סימטריה בין השטח שלהם לשלנו. אפשר גם לספר לו על הליגה הערבית שאנחנו עומדים מולה ולא רק מול קומץ ערבים שנקרא "פלסטינים".

יש כמובן הבדלים בשיטות הלחימה של כל צד אבל אם אתה לא מאמין בצדק שלך ובזכותך על הארץ לדעתי לא תנצח בהסברה. כי לכל טענה על זה שהם עושים טרור יביאו דוגמה הפוכה שמציגה אותנו כעושה טרור, ובכלל אם האדמה הזאת שלהם כפי שהם טוענים כל הזמן  ( שהתגובה הנגדית שלנו זה בעיקר "שהם עושים טרור")  אז  בעצם מתקבל הרושם שמאבקם מוצדק בלי קשר לשיטות הלחימה שלהם. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מה זה קשור לחוסר סימטריה?'
מה זה קשור לחוסר סימטריה?
17/02/2020 | 09:12
5
1
למה זה בכלל צריך לעניין את מי שגר דווקא פה במקום הצר פה במשך מאות בשנים?
אתה חושב שאם היית משתלט בכח על שטח באפריקה בשם החבר הדימיוני שלך יכולת לטעון שיש להם את כל שאר היבשת להגר לשם?
ברודזיה ודרום אפריקה זה לא הלך לבסוף.

למה אני אומר לך זאת. כי לו היית ערבי יכול מאוד להיות שגם אתה היית נלחם ביהודים נגד הכיבוש בדיוק כפי שיהודים נלחמו בבריטים.  ואם היית נייטראלי לגמרי וצריך להביט על מצב דומה במקום אחר בעולם ללא שום מטען אמוציונאלי יותר מסביר שהדעה שלך הייתה שונה בתכלית.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'זה בהחלט קשור כי יש להם 22 מדינות לאום '
זה בהחלט קשור כי יש להם 22 מדינות לאום
17/02/2020 | 10:00
4
4
ואפשר להראות שהם לא באמת גרו כאן מאות שנים, רובם היגור לכאן יחד עם העליה הציונית.
זה לא אותו דבר כמו שנלחמנו נגד הבריטיים, לא נלחמנו נגד הבריטיים כדי לשחרר את לונדון מהכיבוש האנגלי
אקטואליה >>
לצפיה ב-'טרם ראשית הציונות'
טרם ראשית הציונות
17/02/2020 | 12:27
2
1
בשנות ה80 למאה 19 חיו בא"י כ250 אלף מוסלמים ו25 אלף יהודים.
והעובדה שחלק היגרו הנה עם ראשית הציונות , לפי הערכות כ30% מעידה כי גם להם אין בלעדיות במקום, אבל באותה מידה גם לא לנו.  הנתונים מראים שהם קיימים,  ובמיספרים גדולים.  אין ולא תצליח להוציא אותם מפה בדיוק כפי שהם אינם יכולים להוציא אותך. יש לך שתי אפשרויות,  או מו"מ לחלוקה, או מדינה משותפת.   תחליט.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אם אתה לא מאמין בזכותך על הארץ '
אם אתה לא מאמין בזכותך על הארץ
17/02/2020 | 12:37
1
5
( אפילו לא על השטח שבתוך הקו הירוק ) לדעתי לא תנצח אותם בהסברה שתתמקד רק בהבדלים בין שיטות הלחימה של כל צד. העולם רוצה לדעת מי צודק ופחות איזה צד מציית יותר לחוקי מילחמה.
לדעתי כן יש לנו בלעדיות על המקום, יש להם 22 מדינות לאום  אז  שיזוזו קצת .  ואתה טועה שהם לא יכולים להוציא אותך מכאן, יש להם סבלנות הרבה יותר משלך הם לא מפחדים מהאיום הדמוגרפי ( שהרי הם רוב ) ואילו אנחנו מפגינים יאוש ולחץ לעשות מו"ם ולחלק את הארץ , למה בעצם שיסכימו לחלק את הארץ הרי הם כבר יושבים בעזה וביו"ש ובתוך ישראל יש להם גיבוי משאר מדינות ערב מצידם שתהיה פה מדינה דו לאומית , העיקר להשתלט על האדמה של היהודים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני לא חושב שיש לי בלעדיות.'
אני לא חושב שיש לי בלעדיות.
17/02/2020 | 12:54
4
ויחי ההבדל.  אני גם משתדל לשאוף לפתרונות מציאותיים שיאפשרו לי חיים.
הלכת ממש רחוק מדי. אינני קובל כנגד זכותם של חיילים להילחם כשהם מותקפים. רק שאינני קורא לכך טרור כמו דמגוג ימני מצוי.  גם אין שום קשר לעולם.  אם לצורך המאבק שלי אאלץ לירות בבלתי חמושים ואזרחים COUNT ME OUT.  אני לא נאצי.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'יש להם גם 400 מליון איש'
יש להם גם 400 מליון איש
18/02/2020 | 11:20
8
ולגבי הפלסטינים: באמצע המאה ה-19, חיו בארץ ישראל חצי מליון איש, 95% מהם - פלסטינים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ההגדרות לא חשובות כי לפחות בעזה אפשר להסכים '
ההגדרות לא חשובות כי לפחות בעזה אפשר להסכים
16/02/2020 | 23:37
5
שהעזתים לא חיים תחת כיבוש ולכן העזתים נלחמים בלי שום סיבה. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הם לא סגורים על עצמם '
הם לא סגורים על עצמם
16/02/2020 | 23:35
1
6
נסראללה טוען שכל יהודי פלסטין הם מתנחלים וירי על מתנחלים הוא ירי על מטרות צבאיות. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'בגלל זה נאסראללה מוכר בעולם כטרוריסט.'
בגלל זה נאסראללה מוכר בעולם כטרוריסט.
17/02/2020 | 00:35
2
לצפיה ב-'חחחח. אז לא החמאס הפלשתינאצים מקימים עמדות ירי טילים בתוך'
חחחח. אז לא החמאס הפלשתינאצים מקימים עמדות ירי טילים בתוך
16/02/2020 | 16:45
1
10
בתי ספר ובתי חולים ובתי מגורים, צה"ל הוא שמסתתר מאחורי אזרחים......
טענה  חדשה ומעניינת.....
אגב, למה את גרה בכלל בארץ ישראל? החמאס טוען שזו "פלשתין" ויש "לשחרר אותה" מהיהודים. ערבים גרו פה עשרות וגם מאות שנים אחרונות, ויש גם צאצאים של כאלה שפלשו לפה וכבשו את הארץ במאה השביעית. אבותינו ואימותינו קיימו פה ממלכות רק לפני 2000 ו3000 שנה. ורק לפני 70 שנה קמה מחדש המדינה היהודית. אז לפי השקפותייך ולשיטתך, אסור לך בעצם לגור בא"י. רצוי לך להגר מפה, לכל ארץ אחרת (מאי נפקא מינה ליהודים איפה הם יושבים? אה?), ואת ביתך או דירתך תני לערבי מהרשות הפלשתינית, או , רצוי אף יותר, לערבי מסכן מעזה. ותהיי אלופת המוסריות האוניברסאלית (והאנטי יהודית) כמו מה שמו, גדעון לוי. וזותי, עמירה הס. ושלום על ערב. אללה הוא אכבר.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'---'
---
16/02/2020 | 17:54
3
לצפיה ב-'סליחה, כתבת באירוניה. רק עתה קראתי בשלמות.'
סליחה, כתבת באירוניה. רק עתה קראתי בשלמות.
16/02/2020 | 17:38
1
לצפיה ב-''
16/02/2020 | 17:33
2
לצפיה ב-'עריכה'
עריכה
16/02/2020 | 17:34
1
4
לצפיה ב-'הגהה'
הגהה
16/02/2020 | 18:39
5
כריכה
מו"ל אמיץ ואז ראיון בסוכן תרבוש.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ברור, רק 'נוער הגבעות' הם טרוריסטים, 'טרור יהודי''
ברור, רק 'נוער הגבעות' הם טרוריסטים, 'טרור יהודי'
16/02/2020 | 11:57
21
10
עובדה: הם מקשקשים על קירות 'פשעי שנאה'.

האחים שלכם הם לוחמי חופש נגד אקיבוש עוד מימי אבותיכם מהפק"פ שכתבו לאחר טבח חברון בתרפ"ט:

"על ידי הרס משקם [ושיסוף גרונותיהם] של הכובשים הציונים בדרך של אקטים של סבוטז' והתקפות פרטיזניות, מבקשת תנועת השחרור הערבית לעשות את המשכת הקולוניזציה הציונית לבלתי-אפשרית".
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא ! גם נוער הגבעות אבל לא רק. '
לא ! גם נוער הגבעות אבל לא רק.
16/02/2020 | 15:18
19
11
אם העלת את הנושא ישנה מסורת טרור בין מתנחבלים בדיוק כפי שיש בחמאס.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא שמעתי על יהודים שהידים מחבלים מתאבדים,למה אתה משקר?'
לא שמעתי על יהודים שהידים מחבלים מתאבדים,למה אתה משקר?
16/02/2020 | 17:00
18
9
לצפיה ב-'אבל יש הרבה יהודים טרוריסטים. מקרב מתנחלי יו"ש.'
אבל יש הרבה יהודים טרוריסטים. מקרב מתנחלי יו"ש.
16/02/2020 | 17:04
16
4
לצפיה ב-'פנתרית יש הבדל בין לרצוח המונים לבין ריסוס גרפיטי או עקירתעץ'
פנתרית יש הבדל בין לרצוח המונים לבין ריסוס גרפיטי או עקירתעץ
16/02/2020 | 17:07
14
8
אני הייתי שם וראיתי איך המתנחלים ואגב הרבה מהם שמאלנים. אין שם רק ימנים. אז ראיתי איך הם סופגים וסופגים ואז מחזירים בקטנה. מה היית עושה אם היו מתקיפים אותך ומשפחתך יום יום והמדינה מפקירה אותך? היית הולכת עם הראש מכופף כמו בגולה?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הם עוקרים ומשמידים הרבה מאד עצים במטעים של הערבים.'
הם עוקרים ומשמידים הרבה מאד עצים במטעים של הערבים.
16/02/2020 | 17:11
13
9
והם עושים הכל כדי לסלק יישובים ערביים ( למשל: לפני שנתיים בערך ביקרתי עם קבוצת טיול משפחה בדואית במדבר יהודה. אנשי מעלה אדומים התנכלו להם ועשו הכל כדי שהם יפונו ממקומם. לפני כחצי שנה קראתי שאכן השלטונות הישראלים שלנו עקרו ופינו את המשפחה הזו). והיה הפשע הנורא הזה של שריפת הנער הערבי (איך שמו נשמט ממני....) . והיה ברוך גולדשטיין, שאמנם בתגובה על התנכלויות של ערבים (לא אתפלא אם גם רציחות) עשה במתפללים ערביים  טבח המוני. ואם איני טועה, יש יריות על רכבים ערביים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'את טיילת,אני הייתי שם המון שנים'
את טיילת,אני הייתי שם המון שנים
16/02/2020 | 17:17
3
7
אני זוכר ישובים בעומק השטחים...ישוב בשם קדים בעומק גנין היום לא קיים כי פינו אותו,הרבשצ היה שמאלני...אני זוכר המון שמאלנים. נראה לך שיהודים סתם יקומו ויפגעו בערבים? הם סופגים יום יום טרור והמדינה מפקירה אותם אז הם לוקחים את החוק לידיים. את מוכנה לספוג ולספוג והמדינה תפקיר אותך?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'שטויות. היהודים המתנחלים , ואלה שהתנכלו למשפחה הבדואית'
שטויות. היהודים המתנחלים , ואלה שהתנכלו למשפחה הבדואית
16/02/2020 | 17:19
2
7
במדבר יהודה הם תאבי שטחים. זה הכל. והם מגבים את עצמם באידיאולוגיה דתית.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'יופי"היהודים המתנחלים"הפכת להניה ואבו מאזן'
יופי"היהודים המתנחלים"הפכת להניה ואבו מאזן
16/02/2020 | 17:26
1
6
טוב תהי בריאה. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'רגע מה הם אם לא היהודים המתנחלים? וכך הם בעצמם קוראים לעצמם'
רגע מה הם אם לא היהודים המתנחלים? וכך הם בעצמם קוראים לעצמם
16/02/2020 | 17:30
2
לצפיה ב-'את מדמיינת שאת בטוחה בת"א,היום זה הם ומחר זה את.'
את מדמיינת שאת בטוחה בת"א,היום זה הם ומחר זה את.
16/02/2020 | 17:19
8
6
התאמצת מאוד למצוא כמה אירועי טרור מצד יהודים. מנגד טרור ערבי יש ללא הפסקה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'על הטרור היהודי כמעט לא מדווחים. אבל כשמדווחים, זה כבר '
על הטרור היהודי כמעט לא מדווחים. אבל כשמדווחים, זה כבר
16/02/2020 | 17:23
7
8
בצרורות. נכון שגם הטרור הערבי מוסתר ברובו, כנראה מסיבות בטחוניות. (צה"ל פרסם רק עכשיו שמעל ל500 אירועי טרור ערבי סוכלו.). אני איני מדמיינת שאני בטוחה בת"א, אני יודעת שאם תפרוץ מלחמה עם החיזבאללה ועם החמאס, ת"א תיפגע מטילים. אבל מה אתה מהלך עלי אימים ש"היום זה הם ומחר זו את"? זו שיטה פרימיטיבית של הפחדה והסתה נגד "האויב" - כל הערבים הם כנראה לשיטתך האויב. נסיון לגרום ליהודים, לכל יהודי בציון באשר הוא, לשנוא ולתעב כל ערבי באשר הוא.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כל מה שכתבת שקרים,בסופו של דבר זה יתנקם בך'
כל מה שכתבת שקרים,בסופו של דבר זה יתנקם בך
16/02/2020 | 17:30
3
3
לצפיה ב-'איזה שקרים, ומה אתה מנסה להלך עליי אימים? אידיוט, זו שיטה'
איזה שקרים, ומה אתה מנסה להלך עליי אימים? אידיוט, זו שיטה
16/02/2020 | 17:32
2
6
מהכי מנוולות של פאשיסטים. כולל של האנטישמים נגדנו היהודים כשהיינו בגלות.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מפגרת זחאלקה אמר לכם בפרצוף,הימין כבש ליד הבתים שלנו'
מפגרת זחאלקה אמר לכם בפרצוף,הימין כבש ליד הבתים שלנו
16/02/2020 | 17:39
1
3
אתם השמאל גרים בבתים שלנו, חושבת שמישהו יוותר לך על שייך מונס? מישהו יאהב אותך שאת גרה בבית שלו? זה לא החמאס אמר, זה ערבי ישראלי אמר. אז תאמיני במה שבא לך וסיימתי איתך כי את מקללת.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מפגר, זחאלקה האידיוט המנוול הוא "כל ערביי ישראל"?'
מפגר, זחאלקה האידיוט המנוול הוא "כל ערביי ישראל"?
16/02/2020 | 17:43
2
לצפיה ב-'נכון הפחדה..אנחנו חיים בשוויץ הערבים אוהבים אותך'
נכון הפחדה..אנחנו חיים בשוויץ הערבים אוהבים אותך
16/02/2020 | 17:36
2
1
לצפיה ב-'מי טוען שהפאנאטים של החמאס ואלה מהם שברשות הפלשתינית'
מי טוען שהפאנאטים של החמאס ואלה מהם שברשות הפלשתינית
16/02/2020 | 17:42
1
6
"אוהבים אותי"? אבל מה אתה מסית פה נגד כל ערבי באשר הוא, ומנסה להלך אימים? אני פגשתי ברופאים ורוקחים ורוקחות ונהגים ותומכים טכניים ובעלי מסעדות ערביים וערביות מישראל,מצוינים ומצוינות: הם אדיבים, עדינים, ועובדים מצוינים ויעילים. יהודים אצלנו (המרוקאים), גסי רוח, פוערי פה חוצפן, ומסרבים לתת שירות, יכולים ללמוד מהם. (אבל לא ילמדו: תהום פעורה בין העדינות והאדיבות של הפלשתינאי המתון הרוצה להשתלב בחברה הכללית פה לבין המרוקאי הממוצע).
אקטואליה >>
לצפיה ב-'יו את סתומה אמיתית,טוב עופי ממני,צודקת רוקחים ורוקחות...'
יו את סתומה אמיתית,טוב עופי ממני,צודקת רוקחים ורוקחות...
16/02/2020 | 17:52
5
זהו מתעלם ממך אל תפני אלי
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ומה נותן לטיגרנות להעלות את זה?הוא רוצה שירצחו חיילים?'
ומה נותן לטיגרנות להעלות את זה?הוא רוצה שירצחו חיילים?
16/02/2020 | 17:10
5
מה נותן לו? מה האינטרס שלו? את שילון אני מבין יש לו משפחה ערבית והוא רוצה שיקבלו אותו יפה בכפר ויאהבו אותו. טרור זה טרור ואין קשר למי הוא מופנה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הניק חדש'
הניק חדש
16/02/2020 | 18:01
6
המח נשאר של ציפור.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אם מה שהבאת פה זה ציטוט מדוייק, מדובר בבהמות שאין כמותם,'
אם מה שהבאת פה זה ציטוט מדוייק, מדובר בבהמות שאין כמותם,
16/02/2020 | 17:50
5
טינופת קומוניסטית פאנאטית מטומטמת. אבל אלה היו חלק קטן מהשמאל. הסוציאליסטים דווקא לא היו קומוניסטים, והם היו לאומיים. איך אמר בן גוריון? "בלי חירות ומק"י". אז כן, הוא לא סבל את בגין, אבל גם לא את מק"י. הוא כנראה לא סבל שום פאנאטים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מוזר , הידיעה שהבאת מרסקת את טענתך'
מוזר , הידיעה שהבאת מרסקת את טענתך
16/02/2020 | 12:14
16
14
נא לקרוא את ההבהרה של נתניהו לרשום 30 פעם
" להבא אני אקרא בעיון את כל הכתבה"
אקטואליה >>
לצפיה ב-'איך בדיוק מרסקת את טענתי אם גם הוא טוען'
איך בדיוק מרסקת את טענתי אם גם הוא טוען
16/02/2020 | 15:19
15
12
שטרור הוא פגיעה רק באזרחים ולא בחיילים. 
זה עובד לשני הצדדים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ויכוח שטותי,טרור זה טרור ואין קשר למי הוא מופנה'
ויכוח שטותי,טרור זה טרור ואין קשר למי הוא מופנה
16/02/2020 | 17:04
13
8
ואל תנסו לתת לגיטמציה לטרור כלפי חיילים ונמאס כבר מהשקרים שלכם. יודע מה נגיד ואתם צודקים מה זה נותן לכם להגיד את זה? שילון רוצה להתחבב על משפחתו הערבית,אבל לך מה זה נותן?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כן, טרור זה טרור זה טרור ללא קשר מאיזה עם באים הטרוריסטים.'
כן, טרור זה טרור זה טרור ללא קשר מאיזה עם באים הטרוריסטים.
16/02/2020 | 17:07
7
6
ממתנחלים יהודיים פאנאטיים ואטומים לגמרי לזכויות היושבים ביו"ש שאינם יהודים, או מערבים רצחניים. ושריפתו חיים של הנער הערבי היתה מעשה שטן - של יהודים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'למה את קונה את התעמולה שלהם?קל להשפיע עליך'
למה את קונה את התעמולה שלהם?קל להשפיע עליך
16/02/2020 | 17:14
6
3
שריפת הנער הערבי מעשה שטן...ויש עוד כמה מקרים בודדים מכוערים ובכל חברה יש מעטים שהם משוגעים. אבל איך אפשר להשוות 10 אירועים גג למליוני אירועי טרור ערבים? משפחות שלמות נרצחו אוטובוסים מסעדות...מה ההשוואה? השמאל מתעלם שדם יהודי נשפך ורק שערבי נרצח הוא פתאום מתעורר
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ודאי שהערבים רצחנים, ודאי שכל גלי ההתאבדות של ה"שאהידים"'
ודאי שהערבים רצחנים, ודאי שכל גלי ההתאבדות של ה"שאהידים"
16/02/2020 | 17:18
5
5
שלהם הם מעשה של פלשתינאצים, ולפני כן חטיפות המטוסים, ורצח הספורטאים שלנו במינכן. אבל יהודי יו"ש החלו להחזיר. באותה מטבע. ויש המון טרור יהודי. איזו תעמולה ערבית? אתה שטוף מוח , עליך קל להשפיע בסיסמאות לאומניות.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני הייתי שם כחייל וראיתי,אי אפשר לשקר אותי'
אני הייתי שם כחייל וראיתי,אי אפשר לשקר אותי
16/02/2020 | 17:23
4
6
אי אפשר להשפיע עלי... מחזירים באותו מטבע? נו באמת...טוב יודעת מה אין לי עצבים לזה צודקת . כמו שהשמאל אומר כולם טרוריסטים כמו ערבים.ממש אותו מטבע. 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'וכחייל של צה"ל, האם נפגעת מהתנכלויות של מתנחלי יו"ש? '
וכחייל של צה"ל, האם נפגעת מהתנכלויות של מתנחלי יו"ש?
16/02/2020 | 17:25
2
4
או שאותך אישית קיבלו בדבש , צימוקים ושקדים כל הזמן?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'קיבלו אותנו כל הזמן יפה ובדבש,גם ככה לא תאמיני'
קיבלו אותנו כל הזמן יפה ובדבש,גם ככה לא תאמיני
16/02/2020 | 17:34
1
3
אז מה זה משנה? אצלך היהודים הם חלאות והם לא צדיקים הם בדיוק כמו הערבים. כתבת דברים איומים על יהודים ואת עושה כאן עלילת דם מבלי שאת ממש מכירה. ושוב יש מיעוט קטנטן קיצוני בעם היהודי. אבל אצל הערבים זה הפוך אצלם הרוב קיצונים והמיעוט נורמלי.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מטומטם בהמי, ממתי אצלי היהודים הם חלאות? ולא ענית לי '
מטומטם בהמי, ממתי אצלי היהודים הם חלאות? ולא ענית לי
16/02/2020 | 17:47
1
על השאלה מ ת י שירתת בשטחים. כי כל ההתנכלויות נגד חיילי צה"ל הן ענין של השנים האחרונות. יש שם יהודים שהולכים ומקצינים, הולכים ומתפראים, והם גם מתנכלים לחיילי צה"ל.  אגב, מה שכתבתי זה על מרוקאים, ברברים שכביכול "התייהדו", סחופת שנסחפה לפה והם אספסוף מכוער עלוב ונבער, בכייה לדורות במדינתנו. אין לי דיעה רעה על כ ל היהודים, עמי , אחיותי ואחיי. להיפך.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ואיני יודעת מ ת י שירתת, הטרור היהודי המתגבר הוא עניין של '
ואיני יודעת מ ת י שירתת, הטרור היהודי המתגבר הוא עניין של
16/02/2020 | 17:27
5
השנים האחרונות. והוא הולך ומתגבר. אז איני אומרת שהערבים הם קרבנותינו הנצחיים, כבשים צחורות ותמימות, אך גם היהודים שלנו לא מצדיקי הדור.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'טרור זה טרור היא טענה סתומה ומעגלית שאין מאחוריה שום לוגיקה.'
טרור זה טרור היא טענה סתומה ומעגלית שאין מאחוריה שום לוגיקה.
16/02/2020 | 18:20
4
16
לחיילים מותר להשיב אש. זה בדיוק המהות של מצב מלחמתי. בדיוק כפי שאנשי המחתרות פגעו בחיילים בריטים. אבל זה לא נופל תחת ההגדרה של טרור.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אבל הטרור הערבי בבסיסו לא מכוון מטרה נגד חיילים בלבד.'
אבל הטרור הערבי בבסיסו לא מכוון מטרה נגד חיילים בלבד.
16/02/2020 | 19:44
2
24
הם פוגעים בחיילים כשזה נוח להם.  ואז אחר כך פוגעים שוב באזרחים, נשים וילדים.

לכן במקרה הזה גם פגיעה בחיילים זה טרור.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'נכון. ובהתאם להגדרה של ביבי עצמו'
נכון. ובהתאם להגדרה של ביבי עצמו
16/02/2020 | 20:22
1
5
מכך נובע שכשהם מכוונים לאזרחים מדובר בטרור וכשהם מכוונים לחיילים לא, זה לחימה בדיוק כפי שחיילי צה"ל צריכים להילחם רק במחבלים וחיילים אחרים בסיכסוך ולא באזרחים.  הבנת?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה לא הבנת.'
אתה לא הבנת.
16/02/2020 | 22:07
20
אתה לא יכול לעשות טרור נגד אזרחים ואז באותה מטרה של טרור, מידי פעם לפגוע גם בחיילים ואז לומר
שהפגיעה נגד חיילים היא לא טרור.  שצהל פוגע באזרחים הוא חוקר את עצמו ומודה שטעה.

הערבים רוצחים את מי שהכי נוח להם לרצוח בכל רגע נתון. פעם חייל ופעם תינוק. לכן זה תמיד טרור.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'הקיצר סליחה פנתרית הוציאה אותי מדעתי והוצאתי עליך'
הקיצר סליחה פנתרית הוציאה אותי מדעתי והוצאתי עליך
16/02/2020 | 21:46
9
בכל מקרה גם אם אתה צודק מה האינטרס להגיד את זה? להעביר את האש לכיוון החיילים? ודבר שני טרור זה טרור ואני יסביר בפעם אחרת. פשוט ספגתי כמויות של קללות ואין לי סבלנות להסביר
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא הבנת את מה שנתניהו כתב , תקרא פעם נוספת'
לא הבנת את מה שנתניהו כתב , תקרא פעם נוספת
16/02/2020 | 19:39
5
את תגובתו ותבין שהוא לא מצמצם את הטירור לפגיעה  רק באזרחים, אלא אומר שבד"כ הטירור פוגע באזרחים.
מובן שטירוריסט לא יהסס לפגוע גם בכוות צבא שלוים שכלל לא מודעים לסכנה האורבת להם .
כמובן שגם זה טירור לכל דבר ועניין
אקטואליה >>

הודעות אחרונות

19:18 | 05.04.20 שובו של גוי ואבוי
19:16 | 05.04.20 שמוליק דגן
17:49 | 05.04.20 סתוונית333
17:16 | 05.04.20 Ellis Murphy
15:07 | 05.04.20 איש פשוט שקרן
00:45 | 05.04.20 מומחה לקנוניות
23:42 | 04.04.20 איש פשוט שקרן
02:58 | 04.04.20 דיברגנט
03:15 | 03.04.20 רוב הזמן נח

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ