לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3624136,241 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אקטואליה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 
 
 הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
וזאת ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל טוקבקיסט שמפריע להתנהלותו התקינה של הפורום, או שדבריו מנוגדים לחוק ו/או לתקנון ולהנחיות הנהלת האתר.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'לנתניהו ללא ספק יש כריזמה.'
לנתניהו ללא ספק יש כריזמה.
<< ההודעה הנוכחית
15/02/2020 | 19:47
41
151
יש לו הופעה נאה ומכובדת (חוץ מאשתו המכוערת, עם הפרצוף פיגי הדוחה והגוף הגוץ וחוץ מבנו הזונֶה עם הפרצוף המטופש הזחוח), והוא  יודע לדבר. גם יאיר לפיד יודע לדבר. אבל ללפיד אין אפילו השכלה תיכונית, אין לו מקצוע של ממש - הוא בא מהתקשורת (אז שלא יידע  לדבר??), והוא דמות מינורית בפוליטיקה הישראלית.  צריך להיות אזרחית שקולה במיוחד, רצינית-עד-כלות, המרגישה שבהצבעתה תלוי עתיד המדינה, ומוכנה ללמוד עד הסוף כל מה שקשור במעשיו של ראש הממשלה, כדי לא להסחף אחר הרושם הראשוני שעושה נתניהו. בהקשר זה, וכמובן להבדיל אלפי הבדלות, אני זוכרת את הארכירוצח המגלומן היטלר ואת השפעתו על הבריות בגרמניה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כפי שכתבת "להבדיל אלפי הבדלות"'
כפי שכתבת "להבדיל אלפי הבדלות"
15/02/2020 | 19:56
9
42
נתניהו לא רק יודע לדבר, אלא גם לעשות והנה דוגמיות ממה שעשה:
הוא יצר קשרים עם מנהיגי העולם הגדול שלא היו מאז ומעולם, לרבות עם שמעון פרס ז"ל שהיה אהוב על רוב המנהיגים.
הוא גרם להכרת י-ם כבירתינו, דבר שאף אחר לא הצליח לעשותת, למרות שניסה.
כנ"ל, הכרת רמת הגולן כשטח ישראל, במקום להחזירו כפי שהאבודה רצתה.
גרם לתודעה של איום הגרעין האיראני בעולם.
ועוד ...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כן, מנהיגים כמו הברזילאי המטורף, שונא הנשים המושבע והמשמידן'
כן, מנהיגים כמו הברזילאי המטורף, שונא הנשים המושבע והמשמידן
15/02/2020 | 20:10
4
27
של יערות האמזונס.
תחת שלטונו יש קשרים עם סין, שהיא ארץ נאצית , ואין פוצה פה ומצפצף על שואת הילדות שם (40 מיליון תינוקות בנות נרצחו ע"י אבותיהן, אוי ל"אבות" כאלה. משום שהיו.... בנות), ועל ההתעללות הנוראה של הסינים בבעלי חיים (בין השאר, צולים כלבים בעודם בחיים), על ההתעללות בפאלון לונג (בין השאר, קוצרים איברים) ובעם הטיבטי. ובממשלת ישראל, כאמור, אין פוצה פה ומצפצף. כנ"ל בקשר להודו, עוד מדינה נאצית במזרח הרחוק (שוב: שואת הילדות והנשים בהודו). אין לי ספק שתחת שלטונו ישראל עושה עסקים, כולל מכירת נשק, עם הנתעבות שבמדינות העולם. דווקא אירופה המתקדמת (נכון, הם מוכי איסלם עכשיו) מותחת ביקורת קשה על ישראל של נתניהו. בקשר לירושלים, טראמפ מכיר בה. לו היה בישראל ראש ממשלה אחר, טראמפ עדיין היה מכיר בירושלים. בקשר לרמת הגולן, היו משאים ומתנים עם אסד האב, ודרישותיו ("עד לכנרת") לא התקבלו ע"י ממשלות ישראל הקודמות. נתניהו סיפח את הגולן רשמית? זהו רק צעד סמלי. בקשר לאיראנים, אירופה והמזרח הרחוק אין להם שום תודעה אנטי איראנית. למרות ההופעה של נתניהו באו"ם, עם הבריסטול. אמריקה של טראמפ לצדנו, בגלל טראמפ עצמו. אגב, הטראמפ הזה הוא לדעתי אדם שאי אפשר לסמוך עליו: אם יראה שלאמריקה יש אינטרסים כלכליים באיראן, הוא יקשור איתם קשרים. העובדה היא שלאמריקה קשרים חזקים עם ערב הסעודית המגעילה, למרות רמיסת זכויות האדם (האשה בעיקר) שם. מה עוד השיג נתניהו? המפלגות הסוציאליסטיות פה שעכשיו מתמקדות במצב הכלכלי והחברתי של השכבות החלשות, מדגישות את האסון הכלכלי של מאות אלפי ישראלים עניים. ביניהם קשישים ללא פנסיה מספקת, וניצולי שואה. נתניהו הוא ת'אצ'ריסט, ועובד למען הטייקונים. ה"חמוצים" לא מעניינים אותו... כמוכן, האם פתר את הבעיה עם הטרור מעזה? ילדי עוטף עזה סובלים מחרדה תמידית, ומטופלים ע"י פסיכולוגים. והשדות שם נשרפו. נתניהו לא הגיב. בצפון, נכון,  יש "מאזן הרתעה" עם החיזבאללה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'יש גם עניין של אינטרסים, זה למה לא הכירו בשואת הארמנים בעבר'
יש גם עניין של אינטרסים, זה למה לא הכירו בשואת הארמנים בעבר
15/02/2020 | 22:35
2
18
בזמן שלטון טראמפ הכירו לראשונה בשואת הארמנים, בין היתר משום היחסים עם ארדואן הם גרועים בין כה וכה. היחסים בין ארה"ב וערב הסעודית זה לא משהו חדש, ערב הסעודית היא תאוקרטיה אסלאמית, אבל להבדיל מאיראן היא לא מהווה איום על ארה"ב.
 
"החלטה היסטורית בארה"ב. 101 שנה לאחר רצח העם הארמני בטורקיה בו נטבחו בין מיליון למיליון חצי איש, הסנאט האמריקני החליט להכיר בו. ההחלטה, שהינה בעיקר מוסרית והצהרתית, מגיעה על רקע מערכת היחסים הרעועים בין ארה"ב וטורקיה ובמיוחד בעקבות מעורבותה של טורקיה במלחמת האזרחים בסוריה."
 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כן, אינטרסים. גם שיתוף הפעולה עם דרא"פ הלבנה היה כולו ענין'
כן, אינטרסים. גם שיתוף הפעולה עם דרא"פ הלבנה היה כולו ענין
15/02/2020 | 22:42
1
15
של אינטרסים. גם ההתעלמות של פרס בזמנו מפנייתי אליו בדף הפייסבוק שלו לגנות את סין על שואת הילדות שם, ולהביע את הזדעזעותו האישית והזדעזעותה של המדינה, ומחיקת הפנייה שלי מהדף שלו, היא ענין של אינטרסים. גם הקשר המשגשג שלנו עם המדינות הנאציות הללו של המזרח הרחוק - סין והודו - הוא עניין של אינטרסים. והמדינה שלנו גם מוכרת נשק לכל מיני קבוצות אלימות מטורפות בעולם. גם זה ענין של אינטרסים (כסף לתעשיה הבטחונית). אז אנחנו לא יכולים לקרוא לעצמנו "המדינה היהודית המוסרית". ו"אור לגויים".... אנחנו די חושך. לעצמנו וגם לגויים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אם ארה"ב הגדולה לא מגנה את סין, אז בטח שישראל הקטנה'
אם ארה"ב הגדולה לא מגנה את סין, אז בטח שישראל הקטנה
15/02/2020 | 22:59
15
לא תעשה זאת, לישראל יש מספיק אויבים גם ככה, וסין היא מעצמה אשר כמעט עוברת את ארה"ב עצמה מבחינה כלכלית, לפחות לפני שבעיית הקורונה התחילה בסין, בנוסף לכך הכל יחסי, אין ספק בכך שישראל היא מאוד מוסרית ביחס למדינות מוסלמיות, ואירופה יפת הנפש היא כל כך "מוסרית" שזה בא על חשבון הביטחון שלה, עדיף שאירופה לא הייתה נותנת "לפליטים" מוסלמים להיכנס.
 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'את צריכה להבין דבר אחד, שאומנם יש לנו צבא חזק, אך אנחנו'
את צריכה להבין דבר אחד, שאומנם יש לנו צבא חזק, אך אנחנו
16/02/2020 | 18:59
10
פספוסים לעומת הארצות שמנית ועל כן, אנו צריכים לנהוג בדיוק כמו הביטוי "בכביש אל תהיה צודק ---> אהיה חכם!" וזאת בדיוק הסיבה, למה אנו יושבים בשקט ולא מתרעמים על הדברים האלו וממשיכים להנות משרים טובים עם הארצות האלו.
 
בכדורסל, רואים שכאשר יש מאמן שלא מחובר, הקבוצה מפסידה וכאשר המאמן מחובר, הקבוצה מצליחה ומכבי ת"א של השנה היא ההוכחה לכך, שלא משנה שכל שחקני החמישייה נפצעו, עדיין מכבי מנצחת וסתכל מהצד חושב, שכל אחד אחר גם היה מצליח.
ככה זה בדיוק עם ביבי, הכל מצליח לו וחושבים שהכל בא בקלות וכל אחד אחר היה יכול לעשות זאת, אך לא כך הדבר כפי שהראתי עם דוגמתי למעלה על מכבי ת"א.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כל ההישגים של ביבי שהזכרתה לא שווים הרבה'
כל ההישגים של ביבי שהזכרתה לא שווים הרבה
15/02/2020 | 20:24
1
20
ההכרה של ארה"ב בירושלים וברמת הגולן הםפ בזכות טראמפ ולא ביבי , ובכלל לא בחרנו ראש ממשלה ימני כדי שיביא לנו "פירות מדיניים" ו"מיזרח תיכון חדש". בסגנון שמעון פרס.
למה הוא לא מספח עכשיו את שיטחי C אפילו חלק מהם , למה הוא צריך כל הזמן אישור מארה"ב לכל מהלך ימני ?  כמעט בטוח שאחרי הבחירות הוא לא יספח כלום  , ארה"ב לא תרצה תדרוש שזה היה בהסכמה עם מדינות ערב  והנה קיבלנו את מה שגנץ מבטיח סיפוח בתאום עם העולם .
 
אקטואליה >>
לצפיה ב-' שווים המון'
שווים המון
18/02/2020 | 01:24
7
אפילו גרם שבמדינות ערב יענישו אדם ששורף את דגל ישראל וישלחו אותו למאסר של 3 שנים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'שואלים את גנץ איך תקים ממשלה בלי ערבים?'
שואלים את גנץ איך תקים ממשלה בלי ערבים?
15/02/2020 | 20:49
1
15
אז הוא לא עונה ברור שואלים אותו איך תגדיל את תקציב הבריאות?תעלה מיסים אז הוא לא עונה ברור. אין לו ניסיון והוא מדבר על הסדרה או הכרעה בעזה...סליחה אבל מאיש בלי ניסיון אני לא רוצה הכרעה או הסדרה,הוא רק יסבך אותנו. הקיצר הוא רובוטי איש של אנשי מקצוע שאומרים לו מה להגיד,ונראה שבקגע שיעזבו אותו לשניה הוא לא ידע מה לעשות
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הצרה שגם אלו שמייעצים לו, אין להם ניסיון בניהול מדינה, אלא'
הצרה שגם אלו שמייעצים לו, אין להם ניסיון בניהול מדינה, אלא
17/02/2020 | 14:13
4
רק ניסיון בעשיית קמפיינים של בחירות
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ההסתה השטחית שנפלת אליה - סופר-בעייתית'
ההסתה השטחית שנפלת אליה - סופר-בעייתית
15/02/2020 | 20:04
11
33
בתור התחלה - זה ממש מזעזע איך את כאישה לוקחת חלק בהשפלה מיזוגנית של נשים.
את מבינה שלמרות שממש טרנדי להשפיל אותה כך, תוך שימוש בתמונות שנערכו בפוטושופ כדי להגחיכה - זה מציג את התלונות שלך על מיזוגניה - כצבועות?
 
והכי חמור - האם שמת לב איך ההסתה הצליחה לגרום לך ליצור זהות בין ראש ממשלה שבמשך עשור פעל באופן דמוקרטי להפליא מול הסתה מזעזעת, המציגה כל מעשה שלו כ"נאצי",
לדיקטטור שפל שברגע שעלה לשלטון ביטל את הדמוקרטיה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'א. אני , כאשה סופר-פמיניסטית, בכ"ז רגישה לכיעורה של הגברת '
א. אני , כאשה סופר-פמיניסטית, בכ"ז רגישה לכיעורה של הגברת
15/02/2020 | 20:14
10
39
נתניהו. לא נעימה לי ארשת פניה. מה לעשות. וכן, כסופר-פמיניסטית אני מאמינה שזכר בשלטון, בת זוגו רצוי  שתהיה מרשימה וכריזמתית. הופעה כזו שלה רק מחזקת את הופעתו, ומשליכה עליה.   ב. לגבי הארכירוצח היטלר, כתבתי "להבדיל אלף אלפי הבדלות". למה אתה מתעלם? כמובן, שליטים מגאלומנים בכל חברה זוכים לשפוטים הדבקים בהם, וחשוב מאד ללמוד ולחקור את תופעת המגאלומניה אצל שליטים. ונתניהו, מה לעשות, סבור לפי דבריו והתנהגותו ש"המדינה זה אני". השטחיות היא דווקא בהתרשמות החיצונית מנתניהו, מהופעתו הנאה ומרהיטות דיבורו. הלא כתבתי שיש להתעניין לעומק במעשיו, בהבדל מהופעתו, ותוך הרגשה שאני, כאזרחית, גורל המדינה תלוי בהצבעתי.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אם כך אפשר להניח שאת לא תומכת גם בfat feminism?'
אם כך אפשר להניח שאת לא תומכת גם בfat feminism?
15/02/2020 | 21:25
9
27
לצפיה ב-'מי שלא תומכת בהן - היא סתם מתלהבת-מזוייפת'
מי שלא תומכת בהן - היא סתם מתלהבת-מזוייפת
17/02/2020 | 15:49
8
5
לצפיה ב-'כנראה, וסתוונית אמרה עליה בעבר שהיא פרודיה מהלכת לפמיניזם'
כנראה, וסתוונית אמרה עליה בעבר שהיא פרודיה מהלכת לפמיניזם
17/02/2020 | 18:39
7
7
הפמיניזם של פנתרית מתמקד בשנאת זכרים, שאר הנושאים פחות מעניינים אותה.
 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מה שמעניין אותי בעיקר זה א. שלטון של נשים חכמות בכל החברות'
מה שמעניין אותי בעיקר זה א. שלטון של נשים חכמות בכל החברות
17/02/2020 | 19:05
6
10
ב. שמשטרים רוצחי נשים ומעני נשים יוכו עד חורמה   ג. שזכרים יחידים שמנבלים את פיהם על נשים כ"דבר שבנורמה" לדעתם יקבלו כל הזמן אגרופים לפרצוף המזוהם שלהם
אקטואליה >>
לצפיה ב-'בינתיים זה לא קורה '
בינתיים זה לא קורה
17/02/2020 | 19:10
3
25
בבנקים יש פחות 2 מנכ"ליות , וגם בכנסת יש פחות נשים.
את מי מעניין בכלל מה את חושבת ? 
 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'חתיכת נבל, תמשיך להשלות את עצמך.'
חתיכת נבל, תמשיך להשלות את עצמך.
17/02/2020 | 19:14
5
לצפיה ב-'זה משום שגברים נוטים להיות יותר דומיננטים מטבעם'
זה משום שגברים נוטים להיות יותר דומיננטים מטבעם
17/02/2020 | 19:26
1
11
כך זה גם אצל רוב היונקים, פמיניסטיות לא יכולות לטעון שזה בגלל פטריארכיה אצל חיות.
 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הפמיניסטיות היא עיוות של הטבע והוא יבעט מתישהו ...'
הפמיניסטיות היא עיוות של הטבע והוא יבעט מתישהו ...
18/02/2020 | 19:44
4
לצפיה ב-'אז את לא מצביעה לשום מפלגה שעומד בראשה גבר?'
אז את לא מצביעה לשום מפלגה שעומד בראשה גבר?
17/02/2020 | 19:19
1
7
אין מצב שנשים ישלטו על מדינות מוסלמיות ובזכות אנגלה מרקל מוסלמים משתלטים גם על אירופה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-''
18/02/2020 | 12:20
4
לצפיה ב-'גנץ נראה רובוטי מכונה של אנשי מקצוע'
גנץ נראה רובוטי מכונה של אנשי מקצוע
15/02/2020 | 20:46
14
23
גנץ נראה מלאכותי ולא אמיתי אין לו תשובות ברורות על כלום והוא חוזר שוב ושוב על סיסמאות שאנשי מקצוע אומרים לו להגיד אין בו שום אוטנטיות.זה נראה כאילו בנו רובוט שהמטרה שלו רק להפיל את ביבי
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מלאכותי? בכלל לא. האיש הוא אנושי מאד, בהופעתו ובדבריו.'
מלאכותי? בכלל לא. האיש הוא אנושי מאד, בהופעתו ובדבריו.
15/02/2020 | 20:59
8
27
האם הוא מנוסה , חכם ופיקח מספיק כדי להנהיג ממשלה? זו השאלה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הוא נראה רובוט,סופר מלאכותי בלי טיפת אנושיות'
הוא נראה רובוט,סופר מלאכותי בלי טיפת אנושיות
15/02/2020 | 21:08
7
15
הכל מוכן מדוקלם. מכניסים לו דיסק והוא לא סוטה ממנו במילימטר. נראה שברגע שיעזבו אותו הוא לא ידע מה לעשות
אקטואליה >>
לצפיה ב-'ממש לא. והאיש גם אנושי מאד, ובהבדל מנתניהו, עזר בכספו'
ממש לא. והאיש גם אנושי מאד, ובהבדל מנתניהו, עזר בכספו
15/02/2020 | 21:14
5
21
ובאופן אישי לאנשים נזקקים. ארשת פניו נעימה ומאד אנושית. אמנם האיש לא יודע לדבר גבוהה גבוהה בסיסמאות לאומיות/לאומניות כמו נתניהו. כפי שכתבתי בהודעה אחרת, אני מאמינה שבוחרת אחראית (ובוחר אחראי) צריכה להתעניין לעומק במעשיו של נתניהו, ללמוד עליהם לעומק, וכמובן גם בהיסטוריה של גנץ, במקום להסחף אחרי הכריזמה של המראה והדיבור. מגאלומנים בכל ההיסטוריה זכו לדבקים שפוטים. צריך  להזהר מהתופעה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הוא נראה לא אנושי שהוא מדבר כמו רובוט בסיסמאות'
הוא נראה לא אנושי שהוא מדבר כמו רובוט בסיסמאות
15/02/2020 | 22:47
11
אבל אין ספק שהוא אדם טוב ואנושי...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'זה לא רעיון טוב לקפוץ ישר לכיסא ראש הממשלה'
זה לא רעיון טוב לקפוץ ישר לכיסא ראש הממשלה
16/02/2020 | 10:25
3
10
קודם שיהיה שר
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כן, טענה די נבונה לדעתי. אבל אם איני טועה גם רבין מונה '
כן, טענה די נבונה לדעתי. אבל אם איני טועה גם רבין מונה
16/02/2020 | 12:04
2
13
לראשות הממשלה לאחר הרמטכ"לות. ונתניהו היה נציגנו באו"ם, שם להטט בלשונו על לאומיות וזכויותינו, ולא קיבל כלל נסיון כשר, לפני שמונה לראשות הממשלה.  האם שמיר היה שר לפני שהגיע לכס ראש הממשלה?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'שניהם כשלו בתפקידם'
שניהם כשלו בתפקידם
16/02/2020 | 19:19
8
רבין כשל לנהל מדינה (זה לא רק חשבון הדולרים) וכשל לקיים קשר עם ארה"ב
לנתניהו לא היתה כהונה ראשונה מזהירה 
בניגוד לגנץ :
רבין היה שגריר (כושל) ושר לפני שמונה לראש ממשלה
ביבי היה נציג באו"ם וסגן שר החוץ 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לא מדוייק.הוא היה שר העבודה בממשלת גולדה זמן קצר'
לא מדוייק.הוא היה שר העבודה בממשלת גולדה זמן קצר
17/02/2020 | 19:06
4
כחצי שנה לפני מינויו כראש ממשלה.
וכמובן תקופה לא קצרה כשגריר בארה"ב.
לגנץ אין יום נסיון פוליטי,ישר ראשות ממשלה?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'תיארת אותו הכי נכון שאפשר.'
תיארת אותו הכי נכון שאפשר.
16/02/2020 | 11:56
10
הבן אדם בובה על חוט בתיאטרון הזה הקרוי "כחול לבן"
 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'כן זה גם הרושם שאני קיבלתי ממנו, הוא בעיקר מפזר סיסמאות'
כן זה גם הרושם שאני קיבלתי ממנו, הוא בעיקר מפזר סיסמאות
15/02/2020 | 21:02
3
16
וגם כאשר הוא סוף סוף אומר משהו מפורש, הוא נוטה לחזור בו, ולהתהפך כל שני וחמישי.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הוא רובוט,לא יאמן מדינה שלמה לא מסוגלת להביא מישהו'
הוא רובוט,לא יאמן מדינה שלמה לא מסוגלת להביא מישהו
15/02/2020 | 21:10
2
19
שיעמוד מול ביבי? גנץ אולי אחלה בן אדם אבל כל הזמן מפשל ודי נמאס. מה זה הדבר הזה? מה הבעיה לדבר אמיתי? לדעתי זה מבזה אותו ומבזה את כולנו. באמת די נמאס. אולי שבוגי או אשכנזי יעמדו במקומו
אקטואליה >>
לצפיה ב-'צריך להוציא את הבטריה'
צריך להוציא את הבטריה
16/02/2020 | 20:34
1
6
לצפיה ב-'האמת, לנתניהו יש בטריה. היא נקראת "תאוות בצע", "לאומנות'
האמת, לנתניהו יש בטריה. היא נקראת "תאוות בצע", "לאומנות
16/02/2020 | 21:14
12
מתלהמת" ו"מגאלומניה: 'המדינה זה אני'". אם כחול לבן ינצחו, האוויר יצא מהבלון הנפוח ששמו נתניהו.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הצרה שגם אלו שמייעצים לו, אין להם ניסיון בניהול מדינה, אלא'
הצרה שגם אלו שמייעצים לו, אין להם ניסיון בניהול מדינה, אלא
18/02/2020 | 15:34
3
רק ניסיון בעשיית קמפיינים של בחירות
 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'הכריזמה שייכת כולה לעם היהודי בלבד....'
הכריזמה שייכת כולה לעם היהודי בלבד....
15/02/2020 | 23:25
3
15
 
בגלל זה ה"פלשטינים" כל כך מעוניינים ש"נשלוט" בהם ולא מעוניינים
להתטרנספר לשום מקום אחר.....
 
בכל אשמה הכריזמה הזאתי..... 
 
 
 
 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'לצערנו, העם היהודי שלנו מעורר הרבה שנאה מהגויים שלהם הנחלנו'
לצערנו, העם היהודי שלנו מעורר הרבה שנאה מהגויים שלהם הנחלנו
16/02/2020 | 12:00
2
20
את הבסיס לנצרות, ושלומדים מינקותם שאנו חושבים כי אנחנו "העם הנבחר". אז כן, יש גויים המאמינים כי אנו עם זה, (אף כי האוואנגליסטים רוצים, כידוע, שישוע יגיע שוב, בענני אש ,וכל היהודים יתנצרו ), אך רבים מאד שונאים אותנו קשות בגלל כך (וגם כמובן משום שהיהודים, הזרים, מתגוררים בארצם ומפליאים להשיג עושר כלכלי). גם המוסלמים למדו ממוחמד שאנו "עם הספר", גם הם מכירים חלק מהנביאים שלנו, וזה לא מונע מהם להסית נגדנו הסתה נאצית. (ולא מנע מהם בעבר להפלות את היהודים שישבו בארצותיהם).
אקטואליה >>
לצפיה ב-'עניין "העם הנבחר" הוא שקר שמעולם לא תוקן בגלל יהירות דתית!!!'
עניין "העם הנבחר" הוא שקר שמעולם לא תוקן בגלל יהירות דתית!!!
16/02/2020 | 19:35
1
14
 
כי מי שלומד היטב את פרשת "התייהדות" המשפחה של אברהם אבינו בעיראק, 
יכול לגלות מהר מאד שהבחירה בין אותו שבט לבין אלוהיו נירקמה בעצם מהכיוון
ההפוך..... 
 
 אומנם היכנשהו בתנ"ך, וגם בתפילות, כתוב/נאמר: "אתה בחרתנו מכל העמים", 
בפועל ולמעשה ה"בחרתנו" הזה התרחש הרבה קודם - ודווקא מהכיוון של
המאמינים הראשוניים - ברגע שהם אמרו "נעשה ונשמע"!!!!! 
 
האמירה הזאת היא היא ההוכחה לכך שהאל היחיד הזה, שנקרא "השם" בגלל
שאסור לבטא את שמו, הוא זה שנבחר בעצם ע"י מאמיניו שכל כך בטחו בו עד 
שהיו מוכנים קודם כל להקשיב ולבצע את כל מה שיגיד להם, ורק אחרי שיעשו
את דבריו יטרחו לבקש ממנו "הסבר" - ולא להיפך..... 
 
בגלל זה האמונה היהודית היא כל כך עיוורת, משום שהם אלו שבחרו באלוהיהם, 
ולא להיפך כפי שכתוב!!!! 
 
והעיקרון הזה, של "נעשה ונשמע", לא באמת קיים באף אחת מהדתות המונותאיסטיות
שיצאו מחלצי היהדות.... 
 
הן אומנם פועלות באופן דומה לנחישות הדתית של היהדות - אבל הן מקבלות את
האמונה באל שלהן כדבר מובן מאליו כך שהן מעולם לא "התחייבו" עם ה-"נעשה
ונשמע".....!!!!! 
 
 
לעניות "דעתי" זו היא גם הסיבה לכך שהן תמיד נזקקו לאיום החרב בכדי לגייס 
אליהן "מאמינים" כופרים, בעוד שהיהדות מעולם לא יצאה למסעות כפיה דתית 
על אף אחד שלא היה מוכן לקבל על עצמו את העיקרון של "נעשה ונשמע"!!!! 
 
 
 
 
 
אקטואליה >>
לצפיה ב-'א. ה"נעשה ונשמע" היה רק במדבר סיני, לאחר מה שמתארים לנו'
א. ה"נעשה ונשמע" היה רק במדבר סיני, לאחר מה שמתארים לנו
16/02/2020 | 20:01
196
כמעמד הר סיני. ומיד לאחר המעמד, העם עשה לעצמו עגל זהב וסגד לו (ועוד אהרון הוא שעשה את העגל!!). בתקופת המקרא, העם העברי עבד אלילים. לא רק בממלכת ישראל, גם בממלכת יהודה.      הסיפור על בחירת האל האחד בידי אדם הוא כמובן הסיפור על אברהם, ש"גילה את ה'" ודבק בו דבקות יתירה. אגב, כבר לרחל אמנו היו תרפים....   ב. היהודים כן כפו בחרב את היהדות: יוחנן הורקנוס, על האדומים. והתוצאה האומללה היתה עלייתו של הורדוס המטורף , בנו של אנטיפטר, לכס המלוכה. ג. הנוצרים האדוקים וגם המוסלמים האדוקים דבקים מאד בדתותיהם, והטובים שבהם (למשל: נזירות שמקדישות עצמן לעזרה לאומללים וחולים) הם צדיקים אמיתיים. שלא כמו זבל "רבני" שאנו שומעים עליו חדשים לבקרים - רמאים, פושעים (לדוגמה, ברלנד). שנקראים "צדיקים" בפי המטומטמים המטורללים הדבקים בהם.
אקטואליה >>

הודעות אחרונות

22:53 | 03.04.20 סטילהוק
22:36 | 03.04.20 בוקע הקרח
22:31 | 03.04.20 שמוליק דגן
22:29 | 03.04.20 סטילהוק
22:14 | 03.04.20 גוטה גוטרמן
21:52 | 03.04.20 מוטי חוף מציצים 11
21:37 | 03.04.20 בוקע הקרח
21:30 | 03.04.20 שובו של גוי ואבוי
20:34 | 03.04.20 סתוונית333
03:15 | 03.04.20 רוב הזמן נח

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ