2 שאלות בעניין המפלגה שקוראת לשחרור יגאל עמיר

שאני אלמד ממנה??? אשה צריכה לדעת תמיד מתי לזרוק את הבן הזוג

רק מזרחיות מסויימים שפוטות-לזכרים בגלל החינוך האומלל שקיבלו, ואשה רוסיה מטורללת כמו הטרימבובלר הזו נשארות עם פושעים, רוצחים, ואף אנסים. אומללות עלובות. איני שוכחת את אמו ואחיותיו של האנס הסידרתי בני סלע התימני שהתייצבו לצדו, ואמרו שהוא לא אנס.... באש ובמים חחחחחחחחחחח. לעומת זאת מגבר, פרטנר לנישואין לאשה, אני מצפה לנאמנות עד הסוף, לתמיכה רצופה. כמו למשל נאמנותו ותמיכתו של בנזזוגה של ציפי לבני. וכמו באמת התפטרותו של יצחק רבין בגלל חשבון הבנק הלא חוקי של אשתו.

קצה

New member
יש נשים שנמשכות לגבר רוצח כלוא במאסר עולם

זו תופעה בינלאומית
להפך זה כנראה אף פעם לא קורה
למה את מצפה לגבר לנאמנות עד הסוף זה לא אמור להיות הדדי

להיפך קורה לא פעם

ויש זכרים שהתחתנו עם נשים-בזנות.
כן, יש במין שלי לא מעט מטורללות, רמוסות-בנפשן, אומללות מעצם ברייתן. אלו אינן נשים כלל. הנשיות מלבלבת רק בתנאים של חופש ואושר.
מגבר אני מצפה לנאמנות ללא תנאי (ואגב, זה לא קורה, ברוב המקרים) כי הגבר נוצר עבור האשה: המין הנשי יצר את הזכרים כדי להיות עזר-כנגדנו. ובעצם, האבולוציה יצרה את הזכרים כ"מחשבה שניה", כדי להיות עזר כנגד לנקבות בטבע.

קצה

New member
תפקיד הזכר ברביה מינית הוא פעולה של כמה שניות

ואז הוא מיותר
מהבחינה האבולוציונית המשך החיים שלו לאחר ההפריה זה בזבוז משאבים

א. הפריה זו מילה נבערת ומטעה. הביצית היא פוריה. למעשה,

הביצית מכילה חצי גרעין (לאחר החלוקה הראשונית שלה) והזרעון מכיל חצי גרעין (כנ"ל). אף אחד מהם לא "פורה" בלי השני. ב. אכן, יש בטבע זכרים שמתים לאחר ההזדווגות (או העברת השפיך - הלא לא בכל בעלי החיים יש הזדווגות), יש זכרים שמומתים ע"י הנקבות (כידוע, פועלות הדבורים ממיתות את הזכרים לאחר מעוף הכלולות - כי עתה הם נטל, טפילים. וכידוע, נקבת הגמל-שלמה אוכלת את ראש הזכר תוך כדי ההזדווגות, היא זקוקה למזון עבור הביצים שלה). אפשר לומר שהזכר הוא הקרבן של אמא-טבע: את המלחמות (מלחמות המין) היא מחילה עליו, את אי ההצלחה להמשיך את עצמו היא מחילה עליו (במינים רבים, הרבה זכרים בכלל לא מגיעים להזדווג עם נקבות), ובכלל, הנקבה היא "הכתר שבטבע", המין שהטבע משמר, והזכר הוא זה שהטבע נפטר ממנו לא פעם.

evglev1

Well-known member
מנהל
כלומר היית מצפה מערן דוד שיגן על שירי סובול

ויגן על הגירסה שהיא קורבן תמים ויקח על עצמו את הרצח ויטען שעשה זאת על דעת עצמו וינקה את שירי סובול מכל חשד?

אני בעד

שתבזבז את הקול שלך

איציק3332

New member
רבין נחשב לדור המנהיגים הטובים והצנועים

שמסרו את חייהם למען המדינה. הוא לא כמו הפוליטיקאים היום שבאים לגנוב.

רבין וצנוע זה בערך כמו בגין ויהירות

אני כבר לא מדבר על ההסתבכויות הפלילות שלו בעבירות מט"ח ומיסים שגרמו לו להתפתטר מראשות הממשלה.
האם ידעת שהמאבטחים של רבין לא הורשו להשתמש בשירותי הדירה והתפנו בחר המדרגות?
שבטקס השלום עם ירדן ירדה פגה שלמה על 4 כדי למצוא סיכת זהב שלאה רבין איבדה?
אגב היהירות שלו סייעה לא מעט להתנקשות מכיוון שהוא התרברב וסירב ללבוש שכפ"ץ כנדרש

ייתכן אבל איני שוכחת שבזמנו, אולי אף לפני שהיה חבר כנסת,

נסע ברחובות העיר במכונית כששתי שורות של אופנועים מטרטרים שועטות משני צידיה. ואם איני טועה, הם גם היו לבושים בחולצות חומות (פשיסטיות).

לא כמו אף אחד.\ראש הממשלה הגרוע ביותר בתולדות המדינה

מי שביהירות בילתי מובנת תוך התעלמות מוחלטת מכל הסימנים חתם על חוזה הזוי שבו הוא מסכים להבאת עשרות אלפי מחבלים ופינוי צה"ל מרוב יש"ע תמורת חתיכת נייר.

אז מה אם חיפשו את סיכת הזהב של לאה רבין?

ל"דעתך" היו צריכים לוותר עליה?
על החשבון שפתחה לאה רבין, יצחק התפטר. ראית שנהנתניהו מושחתיהו מוכן להתפטר על איזה צעד שעשה לניצול תפקידו? או על משהו ששרה עשתה? או על הזנות של יחשיך נתניהו, בנו? ומעניין לברר אם שרה מרשה לאנשי הבטחון להשתין ולחרבן בשירותים שלה. צריך לברר... (אני די משערת שלא....)

קצה

New member
נתניהו מושחת או לא לאמלבין את הגנבות של רבין

אי תשלום מס הכנסה וכו'
למה חיילות צריכות לחפש את הסיכה שלה? שתחפש לבד.

שתחפש לבד? שאשת ראש הממשלה, המתלווה אליו באירוע מדיני,

תתחיל לחפש את הסיכה שנפלה לה? נפלת על הראש? וממילא היו עוצרים את המתרחש. ודאי שהצוות המתלווה לראש הממשלה היה צריך לחפש!

קצה

New member
אז שיביאו חברת חיפוש ואיתור נעדרים זה לא תפקיד של חיילות

צה"ל
לא מספיק שהיו משרתות מטבח של בעלה? פקידת תה וקפה.
את תומכת בניצול נשים למשרות של משרתות ושואבות מים.

ממש לא. אני מניחה ששרה ובנימין נתניהו ניצלו ומנצלים לשירותם

האישי גברים ונשים כאחד.
ייתכן שבזמנו של רבין חיילות עדיין נוצלו כפקידות-תה -וקפה. האשה הישראלית התקוממה, כיום זה כנראה לא קיים, או כמעט לא קיים. וכן, יש הרבה חיילים שמשרתים כנקייני מטבח ועוד קשקושים כאלה. ויש כמובן וכידוע הרבה חיילות קרביות, ברוב החילות, כולל כמובן חיל האוויר, ולבסוף יהיו בכל החילות."איתור וחיפוש נעדרים" חחחח. נהניתי מהבדיחה.

evglev1

Well-known member
מנהל
שפכו את דמה של שרה נתניהו על שביקשה כסף

עבור בקבוקים שהיא מסרה למיחזור.

מבקרים קשות את שרה נתניהו בגלל המון דברים.

וכללית - בגלל אופי פסיכי, מטורלל. ואגב, פסיכולוג בכיר בירושלים, ששרה עבדה או למדה אצלו , התבטא ואמר שהוא שמח שהיא לא עובדת עם ילדים (לטענתה, היא פסיכולוגית של ילדים).

למעלה