2 שאלות בעניין המפלגה שקוראת לשחרור יגאל עמיר

2 שאלות בעניין המפלגה שקוראת לשחרור יגאל עמיר

א האם היא תקבל כמה עשרות קולות או שיהיו לו מאות או אפילו כמה אלפי תומכים.
ב נניח שהיא תצליח (יחסית) ותגרוף כמה אלפי קולות .
האם בבחירות הבאות יתחשבו כוחם?
האם בכלל יש מספר שבו יהיה להם משקל בפוליטיקה או שאפילו שלושים אלף מצביעים לא ישפיעו.?

איציק3332

New member
צריך לפסול את המפלגה הזאתי

לא ראוי שתהיה מפלגה שכל האגנדה שלה שיחרור של רוצח

אלא מה הם יטענו?

גם אמו ואחיותיו של האנס הסידרתי בני סלע טענו שהוא בכלל אינו אנס, והתייצבו מאחוריו......

איזה קיבוץ??? ואמו היא לאומנית לא פחות ממנו. כנראה לא מעט

החינוך שלה....
הוא היה דתי, והקשיב לטירלול של הרבנים, עם ה"פולסא דנורא" המטומטם וההבלותי שלהם, ועם כל ההסתה נגד רבין.

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא טענו שהוא לא שפוי וביקשו שיעשו לו סירוס כימי

כי הוא לא יכול לשלוט בעצמו. אבל הנקודה שלאור התנהגותו של ערפאת אי אפשר היה להמשיך את אוסלו, או שרבין היה מבטל את אוסלו בעצמו בגלל ההפרות של ערפאת או שרבין היה מפסיד בבחירות ולכן רצח רבין ז"ל הציל את אוסלו!!!

באמת טענו שיגעל עמיר לא שפוי וצריך לעבור סירוס כימי?

סירוס כזה עובר רק מטורף-מינית. (נגד ילדים). מי ומתי אבחן אותו כלא שפוי וגם המליץ על סירוס כימי?

aaa123

Member
אני לא מסכים פעמיים.

לא מסכים שכל האגנדה של המפלגה היא שחרור רוצח,ולא מסכים שצריך לפסול מפלגה בגלל סיבה כזאת.

העובדות הן שרוצחים בסוף יכולים להשתחרר מהכלא על ידי חנינה מהנשיא שקוצב את מאסר העולם, ולגיטימי להתנגד לאפליה לרעה של יגאל עמיר ולומר שהוא זכאי ליחס זהה לרוצחים אחרים,ושהדם של ראש ממשלה אדום בדיוק כמו הדם של כל אזרח אחר כך שהעונש על רצח ראש ממשלה צריך להיות זהה לעונש על רצח של אדם אחר.

אגב אני לא מתכוון להצביע למפלגה של לריסה אבל מתנגד לפסילה שלה.

רוב הזמן נח

Well-known member
אבל הם לא טוענים שהם רוצים לשחרר רוצח.

אם הם היו מאמינים שהוא הרוצח ובכל זאת דורשים לשחרר אותו, אז זה היה סיפור אחר.
&nbsp
הם רוצים לשחרר אותו כי הם מאמינים שלא הוא הרוצח.

ו'מפלגה' שכל האג'נדה שלה זה רל"ב כן ראוייה?

אין אפילו שמץ של סיבה לפסול את מפלגת לריסה עמיר.

רוב הזמן נח

Well-known member
בית המשפט אישר שמותר להם לרוץ לכנסת.

אני כבר בפעם הקודמת רשמתי שאין חוק שאמור למנוע את זה מהם.

tgranot1

New member
ברור לך שאני לא תומך באג'נדה שלה נכון?

אבל אינני חושב שהמצע שלה לא ליגיטימי, או עובר על החוק בצורה כלשהי. לכן אין לפסול אותה.

לפסול אותה, באיזו עילה??

אגב שיהיה ברור: אני תומך בשחרור מיידי של יגאל עמיר , גם אם הוא רצח את רבין אין שום סיבה שבעולם שהוא יישב יותר מאשר מי שרצח את אשתו.
אלא שמבחינה טקטית אני מהסס.
אני למשל חושב שאני יכול לשכנע את סביבתי הקרובה לתמוך ברשימה "בתור טובה" אישית לאבא /בעל/חבר/מעסיק.
השאלה היא האם כדאי לתת 15-20 קולות למפלגה שללא שום ספק לא תעבור את אחוז החסימה , והתקווה היחידה היא שהיא תקבל מספר מכובד של קולות שאולי אולי אולי יגרום למערכת להתחשב בה או להצביע כרגיל ביבי או ימינה

קצה

New member
תקבל כמה עשרות קולות במקרה הטוב

המטרה שלהם אינה להיכנס לכנסת, הם מבינים שאין לזה סיכוי המטרה להביא למודעות ציבורית ,להעלות על סדר היום את השחרור

ואלפיים קולות יעלו את הנושא על סדר היום?

זה בדיוק מה שאני מפקפק בו.
לא יודע מה לגבייך, אבל אם אני אשתכנע שכן אז יש להם את הקול שלי.
המריבה המכוערת בימינה הוציאה את כל החשק לתמוך בה , ביבי זה ביבי גדול מכל הגמדים שמסביבו.
אבל מה לעשות שכשאתה מצביע ביבי אתה מצביע גם סער וכץ.
אולי באמת שווה לבזבז את הקול שלי ובלבד שנושא השחרור של עמיר יעלה על סדר היום

קצת הרבה. קודם התחתנה עם רוצח שפוט ומורשע.

עכשיו "מקימה מפלגה" (שלא תקבל כמעט שום קולות....) כדי לשחרר את "בעלה" הרוצח מהכלא. ותורשה לי הערה לשונית: איזה אדם עם טעם אסתטי נורמלי כלשהו נקרא "טרימבובלר"?

קצה

New member
תלמדי ממנה מה זה נאמנות לבן זוג, באש ובמים

למעלה