עסקת המאה של טראמפ היא קשקוש שמראה עד כמה ה"ימנים"

waspaloy

Member
עסקת המאה של טראמפ היא קשקוש שמראה עד כמה ה"ימנים"

[URL]https://img.wcdn.co.il/f_auto,w_1000/2/9/8/0/2980145-46.jpeg[/URL]
בארץ זרקו את האינטרסים של מדינת ישראל לפח בשביל היצמדות ילדותית לעקרונות "ימניים". מוכנים לזרוק שטחים בעומק מדינת ישראל בשביל כמה התנחלויות מסכנות שיהיו מוקפות בגדר בעומק השטח הערבי ויחד עם כמה כפרים שסופחו יחד איתם... ולא רק על האינטרסים של המדינה ה"ימנים" מוכנים לוותר אלה גם על הציונות עצמה עם כל מיני רעיונות סיפוח של הגדה ועזה עם תוספת של לא לתת לערבים להצביע כאילו זה יהפוך את המדינה הדו-לאומית שהם רוצים ליצור ליותר יהודית.

לא פעם אמרתי שהקשקוש הזה של "ימין שמאל" לא תורם דבר מלבד לתת לגיטימציה לטמטום וקיצוניות עיוורת. אבל אנשים לא מקשיבים לי כי הם חושבים שאני "שמאלני"...
אנשים במדינה הזאת צריכים להתעורר, יש פה רוב שפוי שמונהג על ידי קיצוניים משולהבים שלא יודעים במה הם תומכים בכלל מרוב שהם עסוקים בלקטלג כל דבר וכל אחד ל"ימין" או "שמאל".

evglev1

Well-known member
מנהל
לא הבנתי איפה המדינה הדו לאומית

אם הערבים ביש"ע לא מצביעים לכנסת. הרי כל הסכנה של מדינה דו לאומית זה 50-70 ח"כים ערבים, כשהרוב היהודי בפרלמנט מובטח איפה הסכנה של מדינה דו לאומית?

waspaloy

Member
אתה יודע מה זה מדינה דו-לאומית? או מדינה יהודית? או ערבית?

מה שקובע זה האוכלוסיה עצמה, זה משפיע על התרבות והשפה וזה למה המדינה שלנו היא מדינה יהודית ולא בגלל "ימנים" בכנסת או חוקי לאום.
אתה רוצה לגור במדינה עם רוב ערבי רק בשביל שיהיה לך איזה מנהיג "ימני" שיבלבל לך בשכל כמה המדינה הופכת ליותר ויותר יהודית עם עוד ועוד "חוקי לאום"?.
&nbsp
&nbsp

Berethor

New member
אז מה אתה מציע? לעשות טרנספר לערבים-מוסלמים?

להחזיר את כל המוסלמים(כלל אחמד טיבי) משטחי ארץ ישראל השלמה לירדן?

tgranot1

New member
עכשיו קראתי. מחשמל

tgranot1

New member
מצטער שמוליק.. גיא בכור רק מגרה את רפלקס ההקאה שלי.

אני לתומי חשבתי שאתה מודע לקונטציות של חשמל בעולם הפורומי שלנו.

אני יודע את זה. אתה לא מגלה לי משהו חדש.....

בגלל זה הפניתי אותך לקישור הזה!!!

הרי רפלקס ההקאה שלך נכנס לפעולה באופן קבוע ותמידי
בכל פעם שאתה נתקל במשהו שהוא טוב למדינת ישראל.....

בגלל זה הפרצוף שלך ירוק כל הזמן!!!

evglev1

Well-known member
מנהל
אם למרבית הערבים לא יהיו זכויות פוליטיות ולא יהיה לחץ

בינלאומי להעניק להם זכויות פוליטיות אין לי בעיה שהם יהיו רוב. רוב יהודי אפשר להשיג באיזה קנטון נידח באוסטרליה או בארגנטינה או אפילו באנטרטיקה כשהחלק של היהודים בארץ ישראל לא כולל לא את מערת המכפלה, לא את הר הבית, לא את קבר רחל ולא את קבר יוסף אין בשבילי שום משמעות לכך שהמדינה הזאת בחלק מארץ ישראל ולא באוגנדה או ברביז'אן.

waspaloy

Member
אין לך בעיה עם רוב ערבי? אתה באמת רוצה מדינה "יהודית" בה

היהודים הם מיעוט והשפה השולטת היא הערבית?. במה בדיוק אתה שונה ממישהו אנטי-ציוני?. גם באוסטרליה אתה יכול לקבל מנהיג יהודי, למעשה גם במדינה "פלסטינית" אתה יכול לקבל מנהיג יהודי בתאוריה חחח.
מה זה מעניין אם ההנהגה היא יהודית אם היא הופכת את המדינה למדינה ערבית?, גם הנהגה ערבית יכולה לעשות את זה בלי שום בעיה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם ההנהגה יהודית גם הציבור הערבי חייב לדעת עברית

ולרוב מדברים עברית בשביל היהודים. גם ההנהגה מקדמת את התרבות היהודית המערבית. אתה לא חייב לתמוך במשטר האפרטהיד בדרום אפריקה אך למרות הרוב השחור התרבות בדרום אפריקה של האפרטהיד הייתה תרבות לבנה מערבית.

waspaloy

Member
ההנהגה תכריח את הערבים לדבר עברית? איך בדיוק?

אם אתה מוקף בערבים בכל מקום למה שתדבר בעברית בכלל?. הערבים בישראל יודעים עברית כי רוב המדינה יהודית ובלי עברית אתה מוגבל ותקוע בכפר שלך.
בדרום אפריקה יש הרבה שטח וגם אז הפרדה לא עבדה בטווח הרחוק וגם ההנהגה שם הבינה את זה בסוף אז למה נראה לך שבמקום קטן וצפוף כמו ישראל זה יעבוד?.

Berethor

New member
יש לך הצעה יותר טובה? כמו לספח את כל שטחי ארץ ישראל השלמה?

בכל מקרה עסקת המאה זאת ההצעה הכי טובה שישראל קבלה מארה"ב עד היום.

waspaloy

Member
לא צריך לספח יותר מידי, רק התנחלויות שקל לספח באופן פרקטי

וחלקים מבקעת הירדן במקום את כולה. מרוב מזרח ירושלים אפשר להתנתק בקלות והתנחלויות כמו מעלה אדומים יכולות בקלות לעבור לשטחים ש"ימנים" רוצים לתת לערבים בעומק מדינת ישראל ומבלי להיות כלואים בתוך שטח קטן ומוקף גדרות עם חיבור צר ומפותל לשאר המדינה.
צריך להתעסק בלספח מה שפראקטי לספח מבלי לתת שטחים "בתמורה" כאילו הגדה המערבית שייכת להם כבר עכשיו.
&nbsp
ה"ימנים" עסוקים כל כך בעקרונות ה"ימניים" שלהם עד שהם יתמכו בתוכניות מטופשות מהסוג הזה שמהוות לא יותר מספין תקשורתי שאמור לספק אותם באופן שטחי.

Berethor

New member
אתה מדבר על תוכנית חילופי השטחים של ליברמן?

בעיקרון כל יהודה ושומרון שייכת לישראל, אבל מקומות שיש בהם הרבה מוסלמים הם אכן בעייתים.

waspaloy

Member
בלי "חילופי שטחים", הגדה עוד לא שייכת ל"פלסטינים"

צריך פשוט לספח התנחלויות שקרובות יחסית לגדר מבלי לתת להם שום דבר בתמורה כאילו זה שייך להם. זה לא משנה גם אם הגדה שייכת לישראל או לא, בסופו של דבר צריך לשרטט גבול ברור בין ישראל לערבים בגדה ועזה כי אי אפשר לספח אותם למדינה.

רשוי

New member
החלפת שטחים חובה ,המשולש שייך לירדן למשל חייבים להעיף מכאן

שונאים

waspaloy

Member
אתה רוצה לתת לערבים כל כפר ועיר ערבית?

גם ככה המדינה שלנו קטנה אז אין סיבה שניתן ככה סתם שטחים לערבים.

למעלה