שוב פעם מוכיח הגנץ שאינו מתאים להיות מנהיג.

שוב פעם מוכיח הגנץ שאינו מתאים להיות מנהיג.

הוא קיבל הזמנה נשיאותית אישית מסגן נשיא ארצות הברית מייק פנס להגיע לבית הלבן בשבוע הבא יחד עם נתניהו כראש היופוזיציה ומועמד לראשות הממשלה כדי להיות נוכח בחשיפת התכנית לנירמול היחסים עם מדינות ערב כולל המיפרציות .
הוא קיבל בחיוב את ההזמנה ואישר שיגיע עד שהשותף העלוב שלו יו'ר מפלגת אין עתיד אין כיוון אין כלום חוץ מרק לא ביבי לוחץ עליו לוותר על הנסיעה בתואנה שזאת מלכודת.
שוב פעם מוכיח הגנץ שכראש מפלגה הוא נראה כעלה נידף ברוח.
הוא לא מסוגל לבצע את הדבר הנכון ולשלוט במפלגה שלו ולרסן את האהבלים היללון והאשכנזיפט וכמובן את היהיר (לה פאד).
חבורה של מוקיונים.
אני לא מצליח להכיל את המחשבה איך האזרח הישראלי יכול להיות כל כך מטומטם ולבחור במפלגה הזאת.

רשוי

New member
להערכתי גנץ טועה הרבה יותר במגרש חדש,שזה אנחנו

אוי לנו עם יבחר טירון חסרבטחון זה

כבר פעמיים שהוא מסכים למשהו ולאחר יממה

מתנער מהסכמתו.
בפעם הראשונה זה קרה בבית הנשיא ב 12 בלילה גנץ ונתניהו נפרדו מהנשיא כשיש הסכמה בין השלושה נתניהו יהיה ראש ממשלה ראשון למשך שנתיים ימים או עד להודעתו על נבצרות מה יבוא קודם.
הנשיא עוד שיחרר הצהרה לתקשורת שיש הסכמה לממשלת אחדות וממחר יתחילו צוותי משאת ומתן לשבת על המצע של הממשלה שתקום.
וכידוע כולנו יודעים שלמחרת גנץ חזר בו.
והנה עוד פעם. מייק פנס הזמין רישמית את גנץ לבוא לבית הלבן יחד עם נתניהו כדי לדון בעיקרי התכנית.
גנץ הודה למייק פנס וביקש חהודות בשמך לנשיא טראמפ ואישר שיגיע.
למחרת הוא כבר התהפך ולא ברור כלל אם יגיע לוושינגטון.

סוהי 7

New member
חוחי,אני מסכים הפעם עם כל מילה שלך

להוציא כינויי הגנאי הילדותיים,המטופשים והמיותרים בהם אתה משתמש.

הם הרויחו את הליגלוג עליהם ביושר.

כל אחד ואחד שם בכחול לבן סוחב אחריו קופה של שרצים.
אם הציבור כמוני למשל היה יודע מה היה שם בפרשת הרפז האשכנזי היה אמור לחלק תה באגף המתחזקים במעשיהו.
מסתבר שלבוגי ברבות השנים הצטמקו הביצים. לכנות את אלאור עזריה רוצח חצי שעה אחרי שהוא חיסל מחבל גם אם הוא פעל לא נכון זה ביזיון אטומי של מפקד שכשל.
והיאיר לפיד זאת בדיחה מהלכת על 2.

jackie111

Well-known member
למה אין

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
אולי לא הבנת אבל גם לבני גנץ יש קצת
טריקים ושטיקים כדי לפגוע בביבי.

למה אתה חושב שנתניהו רצה לפגוע בגנץ?נהפוך הוא.

נתניהו בונה על ממשלת אחדות.
זה מדהים אותי שאתם מתגוררים בחלמלנד ואני במיאמי ואני מבין הרבה יותר בפוליטיקה שלכם מאשר אתם מבינים.
אז ככה. נתניהו לא סובל את בנט ואת שקד והוא היה מעדיף בממשלה שלו את הגנץ בלי היהיר מאשר את הימין החדש.

למעלה